Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Gość Lolunia
jeszcze raz :) STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........7...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak kamciak...........2.................Szczecin/Dublin..... ......26......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....17.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........13....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........9.....18.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........8.......28.10.2009...Częstochowa...20. ......w drodze kamciak…….6……..06.11.2009… .. Szczecin/Dublin……26….. w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Witajcie bylam dzis u gina, i powiedziala, mi, ze jeszcze nic nie widac..., zd rzadko kiedy w tak wczesnym stadium cos widac...ale jedno co zauwazyla to rozpulchniana macice...nie wiem czy to duzo znaczy...kazala mi przyjsc za tydzien..i kazala brac folik..@ nadal nie ma ale brzuszek pobolewa:/ i co o tym myslicie?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powinnaś już skakać ze szczęścia:-) co tam u was dziewczynki??? ja właśnie kończe robić obiadek:-) jakoś nie mam ostatnio smaku....:-( pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Asienka, a jak to poprostu objawy na okres?? czy moze wtedy byc rozpulchniona macica?? ona powiedziala, ze tu sie cos zaczyna...ale z atydzien juz bedzie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Spoznia mi sie pare dni...robila wczoraj tesst wyszly dwie fioletowe kreseczki..takze mam wielka nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Asienka poczekam jeszcze pare dni i jak znowu pojde do gina i juz na 100% potwierdzi to sie dopisuje;) dziekuje za slowa otuchy...:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna nas być coraz więcej :D Lonka ja Ci juz pogratuluję :D myślę że następna wizyta to tylko formalnośc, ja zrobiłam sobie cztery testy moje kreseczki były słabiutkie więc do końca nie byłam pewna ale moja lekarka powiedzziała że w tą strone si e testy nie mylą i mi pogratulowała odrazu, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś u ginekologa, wszystko jest w jak najlepszym porządku z czego się bardzo mocno cieszę;) u mnie 17 tydzień już niedługo powinnam zcząć czuć pierwsze ruchy:) już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Witajcie dziewczynki:) dzis robilam2 tescik 2 kreseczkapojawila sie jeszcze mocniejsza niz ostatnio;) ale wczoraj naczytalam sie o tych ciazach roznych(pozamacicznych itd) i strasznie sie boje isc w czwartek bo wtedy mam kolejna wizyte do gina... poradzcie mi cos:(:( i jeszcze jeno cycuszki mnie bola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
Lonka 20 nie martw sie :) ja tez sie balam a musialam czekac az 2 tyg zeby pojsc do gina po pierwszej wizycie !!! tez mi stwierdzil macice rozpulchniona i przygotowana do ciazy i przez te 2 tyg lazilam jak struta bo czekalam az sie dowiem czy jest zarodek itd :) i byl sliczny zarodek tetno bijace nic na podtrzymanie nie trzeba mi bylo dac i teraz dopiero czekam na 30 zeby sie dowiedziec czy sie roziwja ladnie i wogole to mam stresa ale staram sie myslec pozytywnie hihi bo dzidzie czuja nasze nastroje :) a co do objawow nie przejmuj sie na poczatku piesri bola to normalne :) a mnie teraz to juz tylko sutki bola i brzuch czasem pobolewa nie mam wymiotow tylko czasem mdlosci ogolnie zadnych objawow i czuje sie bardzoi dobrze :) nie martw sie wsyztsko bedzie oki i nie czytaj takich bzdur ja tez czytalam i sobie wkrecalam jakies fazy :) a jest oki jak narazie :) nie mam zadnych plamien ani krwawien a podobno co 6 kobieta w ciazy je ma :) widocznie mam szcescie :* pozdrowionka dla was :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka no to jesteś w ciąży :) a co do czytania na temat pozamcicznych i innych to przestań ja tak robiłam jak przyszłam po pierwszejw izycie od lekarza, przewertowałam wszystkie mozliwe chyba strony w necie, sama się nakręcałam zupełnie niepotrzebnie, okazało sie ze lekazr byl palantem poprostu i mnie nastraszył, poczekaj do wizyty, ale raczej jest wszystko ok :D trzymam kciuki Karola to fajnie że wszytko jest ok ja mam wizyte w szpitalu dopiero w czerwcu :/ tzn w kwietniu idę do szpitala ale żaden lekarz mnie nie będzie oglądał tylko mam spotkanie z położną :/ Irlandzki system do 12-go tyg ciąży nikt Cię nie ogląda i nie robią badań żadnych generalnie, dopiero po 12 tyg masz regularne wizyty w szpitalu i u internisty na zmianę, w sumie irlandki wszystkie tak przechodziły ciążę :D więc raczej nie ma się co martwić ale ja i tak dla świtego spokoju w PL sobie pójdę do mojej pani doktor :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Witajcie dziewczynki, okresiku nie mam z czego sie bardzo ciesze;) mam takie mloczno - zoltawe uplawy... i lekko boli mnie po prawei lewej stronie podbrzusza, jednak odczuwam bardziej z prawej czy to normalne???pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lonka, to normalne jak ja poszłam do lekarza to mi powiedział że mogą mnie boleć obydwie strony ale tym się nie przejmować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........7...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak kamciak...........2.................Szczecin/Dublin..... ......26......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....18.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........13....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........9.....18.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........8.......28.10.2009...Częstochowa...20. ......w drodze kamciak…….6……..06.11.2009… .. Szczecin/Dublin……26….. w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lonka ja tak mialam na samym początku ale z czasem przeszło. teraz zaczynam 10 tydzień :-) STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........7...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak kamciak...........2.................Szczecin/Dublin..... ......26......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....17.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........9....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........10.....18.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........8.......28.10.2009...Częstochowa...20. ......w drodze i mam od dzisiaj urlop cały tydzień:-) katola u ciebie już mocno widać brzuszek czy tak słabo??? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
witajcie:* no wlasnie dzis juz mnie nie boli z prawej strony ale jak bardziej rozloze noge to odczuwam, podejrzewam, ze to te wiezadlo...Karolka w czawartek mam juz wizytye to bedzie juz 5 tydzien i 2 dzien...takze nie wiem czy jeszcze cos bedzie widac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonka ja byłam w 6 tygodniu i moje maleństwo miało 81 mm nie cały centymetr i widać na usg mała fasolkę:-) może u ciebie też będzie widać... ja ide w tym tygodniu do lekarza i wszystko się wyjąsni czy maluszek rośnie i czy jest zdrowy a tak się boje jak cholera jak teraz mam takie zmiany w nastroju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Kurcze Asienka ale musialas byc szczesliwa jak zobaczylas dzidzie;) a ja sie tak boje...mam wielka nadzieje, ze w czwartek tez zobacze:) nie myslalam, ze ciaza t0o taki stresior:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........7...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak kamciak...........2.................Szczecin/Dublin..... ......26......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....18.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........14....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........9.....18.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........8.......28.10.2009...Częstochowa...20. ......w drodze kamciak…….6……..06.11.2009… .. Szczecin/Dublin……26….. w drodze zmieniam tabelke juz u mnie 14 tydzien a ja ne wiem kiedy to zlecialo :) mam teraz tyle na glowie w zwiazku z przygotowaniami do slubu... sukienke juz mam to najwazniejsze, fotograf zalatwiony filmowanie i sala tez. najgozej z zespolem ale znajoma mi powiedziala ze zna dj ktory prowadzi wesela i jak bedzie mial woly termin to go bierzemy :) jeszcze tylko drobne rzeczy zostaly do zalatwienia ale tyle ich jest ze az czasami mi sie odechciewa tego wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........7...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak kamciak...........2.................Szczecin/Dublin..... ......26......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....18.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........14....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........10.....18.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........9.......28.10.2009...Częstochowa...20. ......w drodze kamciak…….6……..06.11.2009… .. Szczecin/Dublin……26….. w drodze u mnie juz nasteony tydzien powiem ci asienka ze mocno trzymam kciuki za ciebie bo jestesmy mniej wiecej w tym samym tyg i ja w pon za tydzien mam badanie czy maluszek rosnie i tak strasznie sie boje bo nic mi nie dolega oprocz siusiania i bolu sutkow i boje sie o malucha i juz wariuje jak boga kocham :( nie wiem co myslec musze czekac wiec z niecierpliwoscia czekam na wiadomosci od Ciebie a ty mi napisz jak ty sie czujesz czy cos cie boli i takie rozne informacje zebym sobie choc troszke mogla porownac i sie uspokoic :) pozdrowionak dla wszystkich dziewczat :))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko ciągle chodze do lazienki ale jeszcze mam poranne wymioty :-( i w nocy czesto się budze i zasąc nie mogę. tak już jest wszystko ok lepiej się czuje niż wcześniej:-) jutro idę do lekarza ale dopiero przed 20 bo u mojego pełno ludzi jest zawsze i nie chce mi się tyle czekać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka to ja cie nie pociesze ja mam wymioty do teraz, wogole nie jem miesa i wedlin( smierdza mi) doszly jeszcze bole kregoslupa:) ale jakos daje rade:) Pracuje caly czas tyle ze mniej ale umarłabym w domu z nudow gdybym miala siedziec non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Asienka ja jestem;) dzis bylam na pobraniu krwi - i zawartosc cukru maja mi sprawdzic, ta gin mnie skierowala:) a jutro kolejna wizyta, moze cos w koncu zobacze;) ale sie stresuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×