Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

STARACZKI: nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Karola1988........2................Gdańsk............... 20...... brak Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza psychika potrafi płatac fogle... ja staram się od 5 m-cy i nic... miałam badania hormonalne - wykazały niedobór progesteronu, biore luteine, teraz mam monitorowanie owulacji, w 14 dniu cyklu nie ma owulacji, zobaczymy jak będzie w 20. Lekarz jednak mówi, że będę jeszcze miała dzieci, że jest naprawde dobrej mysli, ale ja juz sama nie wiem... mam 24 lat - najwyzszy czas na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny prosze odpiszcie mi :( czy moge spodziewac sie dziecka? wkleje link jeszcze raz bo nie wiem czy go zauwazylyscie wogole :) w sobote i niedziele czyli 11 i 12 dnia mojego cyklu kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia, w moim wypadku byl to dzien przed owulacyjny moze nawet sama owulacja, dostalam niby okres ktory trwał od czwartku i skonczyl sie w niedziele z tym ze w czwartek caly dzien mialam lekkie plamienia w sumie moze z 2 plamki brazowe ze mnie zeszły w nocy nic na nastepny dzien do 11 mialam plamienia pozniej do konca dnia okres powiedzmy mi sie troche rozkrecil ale patrzac na to jaki mam normlany to ten był bardzo słaby w sobote juz mialam koncowke a w niedziele koniec... , dzis mija 15 dc temperatura mi nie podskoczyła, co mi sie jeszcze nie zdazyło. Moje cykle trwaja 24 dni i 12 dc zawsze mam skok i to dosc wyrazny.. w pierwszej fazie moje temperatury wynosza od 36,2 do 36,4 a pozniej temperatura skacze od 36,7 wzwyz ... troche mnie to martwi, ze tego skoku nie ma, jajniki kłuja mnie wlasnie od tygodnia po stosunku az do tej pory, gdybym byla w ciazy bylby to 3 tydzien od zaplodnienia mniej wiecej... w sumie zgage mam, brzuch mam wydety czasem mam mdłosci tyle ze to znowu moze byc spowodowane psychika wiec narazie sie nie wkrecam zbytnio... Dziewczyny jak myslicie czy ja moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz tylko chłopaka i starasz się o dziecko, jesteś młoda, nie boisz się? pytam z troski pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem młoda owszem, nie boje sie :) byłabym naprawde szczesliwa gdyby sie okazało ze zaszłam :) mam tylko chłopaka? powiedzmy ze tylko ;) Juz nie długo staniemy przed obliczem Boga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu a moglabys odpowiedziec na moje pytanie, ktore zadałam powyzej w sumie ogolnie chcialabym abys podzieliła sie ze mna swoimi opiniami na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love Myślę że wszystkie Twe wątpliwości rozwieje test ciążowy Jeśli dostałaś mały okres to jajeczkowanie musiałaś mieć Jedno mnie martwi Twoja temperatura Jeśli byłabyś w ciąży utrzymywałaby się na wysokim poziomie Ja też czasem po jajkowaniu nie miałam za wysokich ale teraz od czasu jak nie dostałam okresu mam ponad 37 nawet 37,2 czy 37,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak, ja sama mam różne obiawy i też kochałam się w dzień jak dal mnie pewny ale objawów ne chce interpretować bo może to zwykłe zmęczenie a może ciąża nie chce się nakręcić, zrobiłam dwa testy-negatywne, nie za bardzo znam się na tej metodzie termicznej ale troche czytałam, sama nie mierzę co dzień temp. no teraz mam 37,1 nie wiem co to oznacza, bo z tego co wiem po owulacji chyba 14 dni ma być wyzsza co jest ponic normlne co miesiac, sama juz nie wiem...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tempke mialam dziwina znaczy sie 23 dc 36,6 24 dc 36,3 wtedy dostalam plamienia na nastepny dzien 36,8 mimo okresu co mnie zdziwilo, pozniej 36,5 :/ przez kolejnych kilka dni nie mierzylam bo stwierdzialm ze nie warto, od 8 dc mnie natchnelo zeby mierzyc znowu wiec mam tak 8dc 36,5 9dc 36,1 10dc 36,2 11dc 36,4 12dc 36,1 13dc 36,2 14dc 36,3 15dc prawie 36,4 bardzo ale to bardzo bardzo dziwna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Trochę się na tym znam więc Wam wytłumaczę.. Temperaturę w celach rozpoznania dni płodnych i niepłodnych mierzymy zawsze w odbycie lub pochwie i tylko rano , przed wstaniem z łożka najlepiej codziennie o tej samej porze Wtedy wyniki są wiarygodne Temperatura skacze zawsze w okolicach jajkowania, może to być w dzień jajeczkowania, może być po a może być przed. Jeśli chodzi o ciąże to po 14 dniach od owulacji( wiadomo nie zawsze jest to 14 bo każda kobieta to indywidualność) temperatura zamiast opadać( bo zawsze opada na okres, jeśli nie jest się w ciąży) utrzymuje się na wysokim poziomie przez przynajmniej kolejne parę dni.To jest oznaka ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierze rano przed wstaniem z lozka zawsze o tej samej porze, temperatura utrzymywala mi sie wysoka jak na mnie 36,8-36,9 przez jakies 10 dni poczym przed 2 kolejne spadla i w dzien niby okresu znowu powrocila do 36,8 teraz znowu jest niska, a okres byl naprawde skapy, wogole nie czulam ze go mam, poprostu cos tam sobie było i szybko sobie znikło, bede musiala wybrac sie do ginekologa, mam wrazenie ze skok bede miec jutro, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela tak sie domyśliłam własnie. Ja np ostatnią @ miałam 07-10-2008 wiec dzis to moj 31 dzien a zwykle mam 33-34 dni. Czy to znaczy że musze poczekac jeszcze tak? Ma juz jedno dziecko teraz chce drugiego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokoleji datami Ci pojde jak to było : 11, 12 pazdziernik stosunek bez zabezpieczenia 12 pazdziernik skok temperatury 22 pazdziernik temperatura spadla do 36,6 23 pazdziernik temperatura 36,3 lekkie brazowe plamienia cały dzien 24 pazdziernik temperatura podwyzszona 36,8 do godziny 11 cos plamienia pozniej pojawiła sie krew koniec niby okresu 26 niedziela dzis 15dc, brak skoku temperatury co mi sie jeszcze nie zdazylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje cykle trwaja 24 dni, 11-12 dnia cyklu od ponad roku zawsze mialam skok temperatury az do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu myślę że mozesz zrobić test Ja zrobiłam w 10 dniu po jajeczkowaniu i wyszedł pozytywny I Tobie tego zyczę:) A tak poza tym mierz sobie temperaturę od jutra rano Jesli nie spadnie do 34 dnia cyklu to już tylko radość:) Pod warunkiem że ten cykl będzie trwał tyle ile napisałaś Chodzi mi o to czy zawsze masz regularne 33, 34?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle tak ale zdarza sie ze newry stres i przemeczenie i mi sie spoznia, zrobilam dwa testy jeden po 7 dniach od mojego "domniemanego" zaplodneinia a drugi moze ze dwa dni temu oby dwa negatywne, z pierwszym dzieckiem chyba dopiero jak mi sie spoznial okres ponad tydzien to mi wyszedl pozytywny wczesniej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela w ktorym jestes miesiacu? czy sluz sie zmienia po zaplodnieniu, bo ja juz "zguplam" wydaje mi sie ze nie jest taki jak zawsze przed okresem a moze mi sie juz wszystko wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love Przeanalizowałam to jeszcze raz i nie chcę Cię martwić ale myślę ze nie jesteś w ciąży, ponieważ jakbyś była to cały czas po okresie miałabyś wysoką temperaturę Wiesz organizm czasem płata figle tym bardziej jak bardzo chcemy dziecka Też tak miałam bardzo krótki, skąpy okres co mi się nigdy nie zdarzało, ale nie byłam wtedy w ciązy Wiem i wierzę Ci że to może wydawać sie dziwne bo kochasz się z chłopakiem/ mężem w najbardziej płodne dni a tu nic.. ale w końcu się uda Nawet nie będziesz się spodziewać a się uda:) A jeszcze o jedne chciałam spytać Czy coś Cię boli piersi?, brzuch- jajniki? bo to są objawy ciąży A Ty Kasiu masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy pierwszej ciazy chcialo mi sie spac, teraz tez tak mam, ale o dziwo nic mie nie boli dwa testy negatywne i chyba nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero co nie dostałam okresu i test pozytywny, tempka wysoka więc według lekarskiego liczenia to chyba będzie 4 tydzień bo nigdy nie wiem czy to się liczy od zapłodnienia czy od ostatniego okresu no ale nie ważne.. Co do tych objawów to śluz rzeczywiście jest nietypowy, taki inny niz przed okresem więc nic sobie nie wkręcasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nastaw się pozytywnie Przecież testy nie zawsze tak szybko wychodzą pozytywnie, zresztą sama tak miałaś przy pierwszej ciąży:) No i dawaj znać na bieżąco jak sprawy się mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jaki jest ten sluz bo nie wiem, ja wspolzylam w 16 dniu, od 15 mialam sluz plodny taki jak białko jaja kurzego przejrzysty i rozciagliwy, wiem bo obserwuje to od dluzszego czasu, wiec bylam pewna ze sie uda a teraz musze czekac...wiem ze nie wychodza testy od razu ale dziwi mnie fakt ze nawet mnie piersi nie bola, na poczatku pobolewaly mnie jajniki tylko tyle a teraz nic, naet nie moge stwierdzic czy mis ie piersi powiekszyly bo...gruba jestem...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurelka graruluję:) Ile przed owulacja można zajsć w ciąże?? Dzis powiedziałam mojemu męzowi że w grudniu nie obchodzi mnie ale przyjezdza na tydzien moich dni plodnych i nic mnie to nie obchodzi!!!:D zatrudniam go u siebie na etat hahahahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajniki bola mnie od czasu skoku temperatury w tamtym cyklu, znaczy sie bola, tak kłuja raz jeden raz drugi, raz mocniej raz nie... piersi bola mnie od dzisiaj i w sumie to taki przeszywajacy bol... nie wiem naprawde nie wiem, martwie sie tylko o te jajniki, bo mnie nigdy nie kłuły ani nie bolały znaczy sie w pierwszy dzien owulki owszem ale nigdy nie tak długo... juz prawei miesiac leci jak mnie pobolewaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×