Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

W takim razie myślę że szanse są Przytulanie było w dni płodne, a z jajeczkowaniem nie wiem, zobaczymy jutrzejszą temperaturę,jutro zajrzę na pewno Tylko rano do 9 albo późno koło 19 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rano wpisuje tylko temperaure a sluz wieczorem po obserwacji calego dnia;) jeszcze raz dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karola zerkałam dziś na temperaturkę i według mnie jajkowanie było wcześniej 2/3 listopada a wczoraj to był jedno dniowy spadek temperatury Sama tak miałam kilka razy Ale nie jestem nieomylna więc musisz jeszcze trochę poczekać:) Jeśli nie dostaniesz okresu 16/17 listopada to oznacza że albo jesteś w ciąży albo jajkowanie było wczoraj a okres przyjdzie(albo i nie przyjdzie- czego Ci życzę z całego serca) 20 listopada Więcej nie mogę Ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_3012
hej dziewczyny, ja powinnam mieć dziś ewentualnie jutro lub w skrajnym przypadku za kilka dni....hmmm ciekawe jak bedzie...pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie 34 dzień cyklu - bez miesiączki, jeszcze nie robiłam kolejnego testu...co u Was? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam ładny skok :) wczoraj 36,7 dzisiaj 36,9 :) juz nie musze sie martwic ze cos jest nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mie 36 dzień bez @, dziś robiłam test wyszła jedna kresk jednak jak by się dobrze przyjrzeć druga też jest ale tak bladziutka że prawie jej nie widać...ne wiem co myśleć, a tak poza tym to jestem przeziębiona...pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tz mi sie tak wydaje ale nei chce schizowac! ta druga kreske serio prawie nie bylo widac, gdybym sie dobrze nie przyjrzała w swietle i nie wpatrzyła (wytężyła wzroku) to bym powiedziała ze tylko jedna jest, moj maz nawet nie gadal ze mna stwierdzil ze on tam nic nie widzi (czyli ignor),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
Koniecznie powtórz test. Podobno jak druga kreska jest słabo widoczna to też oznacza ciążę. Jedynie poziom hcg jest jeszcze na niskim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kupiony kolejny test, zrobie ale chyba nie jutro...okresu nadal nie mam, a mowilam sobie ze w \"tym\" dniu wspolzyc i nie byc w ciazy to byłby jakis cud wiec moze sie udalo...pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, zrobiłam własnie kolejny test i jest znowu druga kreska też blada,ale już bardziej widoczna niż ostatnio, Więc chyba mogę powiedzieć udało się :) za niedługo udam się do mojego ginekologa, ale myślę że tym razem test wyszedł pozytywny CIESZE SIE!!!!! jestem tez troche chora i kaszle i staram sie kurowac. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspro
Kasiu droga najlepiej idz sobie na betę zeby określić tydzień ciązy a do ginekologo to najlepiej iśc w 9 tyg ciązy wtedy już można coś zobaczyć Pozdrawiam i GRATULUJĘ ps sorka za byczki ;) piesio na kolanach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny, ja tez nie mogę się doczekać dwoch kreseczek na teście. To mój 4 cykl starań. Teraz czekam z niecierpliwością na wynik, gdyż postanowiłam stosować testy owulacyjne. My serduszkowaliśmy 8, 14,15,16.11 i mam nadzieję, że się udało, gdyż już mi się serce kraje jak patrze na kobiety w ciązy i na bobasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
Kasia_S : gratulacje ! Super, ze sie udalo. My dalej cierpliwie czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, przed @ robilam test, tydzien po spodziewanym zapłod i dwa tygodnie i wyszedl negatywny, potem robulam 3ci ale juz w dzien planowanej meisiaczki to lasnie tamten juz byl podejrzany tzn ja widzialam ta blada kreske, ostatni test czyli czwarty (kreska tez blada ale bardziej widoczna) robilam 13-11 dni plodnie mialam ok 22/23-10. Wg moich obliczen to 3 tydzien i na lekarza jeszcze za wczas, bede chodzic prywatnie do tego samego ktory wczesniej prowadzil moja 1wsze ciaze. To byl nasz 1 cykl staran, myslalam ze sie uda i sie udalo. Zycze wszystkim powodzenia!!!! Trzymam kciuki paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloria123456
czesc dziewczeta:) hihih ja mam do was pytanie a zarazem prosze o rade:) mam cykle 28 dni zawsze :) ostatnia miesiaczka zaczela sie 3 listopada i trwala 7 dni :) patrzylam na necie kiedy przypuszczalnie moglam miec dni plodne i wyszlo ze od 12 :) a wlasnie w tym dniu kochalam sie z narzeczonym kilka razy do konca :) czy moglam wtedy zajsc w ciaze? i jak myslicie czy plemniki moglyby przezyc tam tak aby zaplodnic mneee :) dodam ze nie mierze temp sobie :) i jak mysliscie kiedy najlepiej zrobic test miesiaczke powinnam dostac 1 grudnia ale co o tym sadzicie? sa jakies szanse????? pozdrawiam was dziewczeta :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wg mnie jeśli faktycznie miałaś owulacje w te dni co współżyłaś, to szanse są :) Ja tym kalkulatorom internetowym już niewierzę, one pokazały co innego, a testy owulacyjne też co innego ;/ Zyczę ci powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×