Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Hej dziewczyny, u mnie wszystko w porzadku, nareszcie zobaczyłam dziś moje maleństwo, myśle że moge się juz zaczać cieszyć. Termin na 14 lipca ale ja myśle ze będzie 23 lipca :) pozdrawiam Trzymam za wszystkich kciuki, dajcie znać co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
Kasia - super :) Juz nawet termin znasz :) U mnie tez starania trwaja. Ale tak w ogole to wam powiem, ze sie ciesze, ze ten rok sie konczy, bo byl dla mnie nieciekawy mowiac delikatnie. Takze mam nadzieje, ze 2009 bedzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak jak się staramy to sobie myślę że może nie etraz mamy mieć dziecko? że może powinniśmy poczekać. najpierw wybudować dom itp a poznije dziecko a zdrugiej strony zawsze bedzie coś. Wczesniej nie miałam takich watpliwosci a teram bardzo chcę ale troszkę się boję. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czasem mam też wątpliwości czy teraz czy poźniej. Kiedy teraz dostałam okres pomyslalam sobie\" szkoda, ze się nie udało, może uda się w następnym\" i nie przeżyłam już takiego rozczarowania jak w poprzednim miesiącu, że nawet się popłakałam. Jednak jak wczoraj słyszałam tekst od znajomej \"jestes w ciązy\"? na co odpowiedziałam \"że nie\" a ona mi odpowiedziała \"że ona niewie\" i to z takim tonem, jak by sie troche podsmiewała. Odebrałam to tak, że widzisz tobie się nie udalo a mi znowu tak. Zastanawiam się czasem tylko gdzie jest sprawiedliwośc, ze ktos chcial by jedną dzidzie a ktos ma trójke i podejrzewa ze moze miec czwarte a za bardzo go nie chce, bo podczas seksu nie mialo się zabezpieczenia a chwile uniosły. Pomyslalam sobie wczoraj co taka osoba zapewni tym dzieciom, skoro jak już niechcą miec ich wiecej to pomimo się nie zabezpieczaja. Wiem, ze kiedyś i na mnie przyjdzie pora, że kiedyś wkońcu się uda. Myslalam, że bede miec prezent na świeta, no ale niestety sie nie udalo. Może taki moj los, ze pierw mam skonczyc studia a potem urodzić dziecko? Pozdrawiam was kobietki i 3mam kciuki ;) Kasia_S Gratuluję fasolinki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
Dziewczyny, u mnie sytuacja wygląda całkowicie inaczej. Wszytkie sprawy mam już "pukładane" i właśnie tak planowaliśmy,że najpierw ułożymy wszystkie sprawy, a potem dziecko. Dzięki temu czuję się psychicznie całkowicie gotowa. Co niestety nieoznacza, że się uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to zawsze jest jakies ale zawsze bedzie cos. jakby wszyscy czekali na odpowiedni moment to chyba nigdy by nie nastepował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Masz racje, zawsze się cos znajdzie. A najgorsze są pytania \"jesteś w ciąży?\" \"Trzeba was dzieci nauczyć robić\" Usłyszałam juz takie teksty, które dla kobiety, ktora się stara bez owocnie sa naprawde bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
No to fakt. Pytania typu: "a wy kiedy ? a coś już tam jest ? a po co czekacie ? z tym nie ma dużo roboty." Ale co zrobić, przecież oni nie znają szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co u Was? Jakaś cisza nastała..a natrętnym ludziom mówiłabym wprost, że mam problemy z zajściem w ciąże, to żaden wstyd.Moja koleżanka ma i w ogóle się z tym nie kryje, inni jej pomagają choćby dobrym słowem. A mnie cały czas jest niedobrze...jakie to nieprzyjemne uczucie. Ja kończę w grudniu 24 lata. papatki. Jadę zaraz z moim małym na Mikołaja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie jestem przestraszona....zapowiadają, że będzie wojna światowa z tego całego kryzysu.....i to może być już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) u nas staranka w toku:) intensywne:P Mąż wyjeżdża jutro lub pojutrze... mam nadzieję że trafiliśmy gola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce 26
czesc dziewczyny,jeszcze tu nie bylam,ale chcetnie z wami poklikam :) my tez sie staramy,ale to dopiero 2 miesiac....wlasnie mam dni plodne,moze sie udalo ?:0 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę powodzenia mam nadzieje ze otrymamy jakies informacje czy gol trafiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce 26
marze o dziecku,mialam problemy z torbielami itp.Czas moze nieodpowiedni na dziecko,ale kiedy sie taki znajdzie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KBI
Hej dziewczyny jeszcze na waszym forum wczesniej nie bylam, ale wiem o czym mowicie z tymi kreseczkami, ja czekalam na nie ponad pol roku i wlasnie wczoraj zrobilam test...wyszedl pozytywnie :) dzis rano znowu i tez 2 kreseczki...a zaczelo sie jak zawsze od braku okresu... juz mialam duze watpliwosci ze dlugo jeszcze bedziemy musieli sie starac a tu taka niespodzianka na mikolaja :) jestem juz pewna ze na bank trafilam bo testy robilam co miesiac az do czasu wczorajszego i zawsze negatywne byly..a gdy po prostu juz sobie pomyslalam ....e tam pewnie mi sie zpozni okres, ale trwalo to za dlugo bo 8 dni a tu nagle taka wiadomosc... trzymam za was kciuki i napewno wam sie uda :) a ten widok jest naprawde super :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam co u was? Ja za tydzień idę na wizytę do gina sie przebadac i oczywiscie zadać kilka pytań. Moze gin mi podpowie jak rozpoznać zblizajaca się owulke, no i czy lepiej brac sam folik czy moze jakis lepszy preparat wielowitaminowy. Jak narazie biore folik co drugi dzien 1 tab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malwina21:) jaczekam jeszcze max 10 dni się wyjaśni, boję się jak cholera:( boję się że się nie udało i tym razem:( to już 4 cykl starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ogolnie staramy sie od lipca, jednak bralismy to na luzie, dopiero tak od wrzesnia wzielismy sie za to ostro. W poprzednim cyklu stosowalam testy owulacyjne i wg nich bysmy trafili w owulke jednak mimo to nie udalo sie, bralam tez wiesiolek. Teraz stwierdzilam ze idziemy na zywiol. Co ma byc to bedzie. Zostalo mi 7 testow wiec je zuzyje bo troche szkoda jak by sie mialy przeterminowac. Wczesniej zawsze sie rozczarowalam i poplakalam jednak jak teraz dostalam @ to przyjelam to na spokojnie. Stwierdzilam ze skoro teraz sie nie udalo to uda sie nastepnym razem. Z niku wnioskuje ze masz 20 lat, wiec jestes mlodsza ode mnie o rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie w każdym wieku może być problem z zajściemw ciąże. Troche cierpliwości a i my wkrótce się doczekamy dzidziusiów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie w każdym wieku może być problem z zajściemw ciąże. Troche cierpliwości a i my wkrótce się doczekamy dzidziusiów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce 26
czesc dziewczyny...zrobilam test i znowu nic :( moje kochanie tez bylo rozczarowane... nie czuje sie kobieta.a moze za szybko zrobilam okres powinien byc ok 23,co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×