Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........6...............Śląsk (Lubliniec)........21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak Asienka478.......11............Koszalin................. ..21........brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....12.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........6....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Karola to Ty nie bylas w ciazy??? wiem, ze sie nakrecam, ale powoli i tak mam to juz gdzies... wkurza mnie to juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka20 jeszcze dużo przed toba. nie radze ci sie nakrecać!!!zobacz moj przykład ja od roku sie strałam i nic!!!!! bo za kazdym razem jak mi sie spozniała @ to myslalam ze jestem teraz tak nie bylo powiedziałam sobie ze jak bedzie to bedzie nie to nie. i jestem:-) uda ci sie napewno tylko nie rób sobie wielkich nadzieji. jak bedziesz miała zajść to zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tez juz staram nie mysleć o ciąży, jednak nie zawsze się to udaje. Mam postanowienie, ze jeśli sie nie uda do kwietnia/maja (bo tak mam isc do gina) to wtedy pomyslimy z mężem co robić dalej. Mąż jako niemowle miał przepukline pachwinową obu stronną. Więc jak bede szła na wizytę do lekarza, to zagadam o badaniach dla męża. Jednak jak narazie staramy się nie przejmować i cieszyć sobą. Mam troszke utrudnione nie myślenie o ciąży, gdyż piszę pracę licencjacką o nastoletnim macierzyństwie ;-) A co tam u Was słychać? Jak się czują przyszłe mamusie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Asienka ciezko mi o tym nie mowic, bo to jest tak niektorym sie zaraz udaje niektorym poznije...wiec nigdy nie wiadomo keidy nadejdzie ten moment...zwlaszcza ze dwa miesiace temu prawie kochalismy sie raz i po tym razie mialam ciaze biochemiczna...czyli taka, ktora trwala do pierwszej @, takze nigdy okres mi sie nie sponzil tak duzo.... i dlatego sie tak wkrecam, bo lekarz mi po tym powiedzial, ze latwo mi w takim razie zajsc...wiec dlatego tak o tym mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest moja pierwsza ciąża:) bo chyba się nie zrozumiałyśmy:) mówię ostatnią@ miałam 21.11.08 i w grudniu test pokazał 2 wymarzone kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka20 Na prawdę musisz sobie odpuścić bo tak się zablokujesz psychicznie że nigdy się tej ciąży nie doczekasz tym bardziej że to DOPIERO 2 cykle za tobą. Po twoich wypowiedziach widać jak baaaardzo pragniesz dziecka. Jeśli byś się tak na prawdę wyluzowała i nie myślała o tym to pewnie raz dwa i i to już by był 20 tydzień ciąży. Wiem że łatwo się mówi ale tylko w taki sposób możesz szybko zajść w tą upragnioną ciążę czego Wam wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka i nie myśl że jesteśmy cfane bo jesteśmy w ciąży ale wcześniej też się starałyśmy i doskonale cię rozumiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Wiem dziewczynki...a powiedcie mi bralysci ejakies tabletki wspomagajace zeby pomoc zajsc czy cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lonka ja bede na dniach brać duphaston (2 cykl) od 17dc przez 10 dni. Ma on za zadanie utrzymać w razie czego ciążę, skrócić cykl i wydłużyć fazę lutealną. Lonka wyluzuj trochę bo się zablokujesz. Wiem jak sie nie cierpliwisz, bo w drugim cyklu zaczelam stosowac testy owulacyjne a i tak mi sie nie udalo i postanowilam se je darować. Gin mi powiedział \"ze osoby, ktore chca starają sie dłużej niż ci co nie chcą\". Ja bede sie teraz starać 6 cykl. Zdrowej parze na zaciążenie daje się ROK czasu. Asienka starała się 11 miesięcy, i się udało. Ja tez mam nadzieję, ze w ciągu pół roku mi się uda. A jak nie, to wtedy zaczne myśleć gdzie tkwi przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
wiesz co juz mi wszytsko jedno, to pewnie znajac zycie keidy pojde do gin tez mi to przepisze... gdybym to ostanio brala moze by bylo oki...ale juz mi wszystko jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Nie Malwinka, tylko wtedy co bylam u gina, to jeszcze nic nie bylo wodac una usg bo bylo za wczesnie, i kazala mi pobrac krew i jeszcze w ten dzien przyjsc bez kolejki...i poszlam pobrac ta krew na beteHCG i wyszla mi pozytywna..czyli ze jestem, ale byla taka tam kolejka, z ejuz nie zdarzylam do tego ginekologa... a na drugi dzien byl juz weekend i w niedzieel dostalam okresu... a moze gdyby mi wtedy cos przepisala to juz bym byla z duzym brzusiem....ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz nie zawsze daje cos na podtrzymanie, tym bardziej, ze podczas badania nie byl by wstanie potwierdzić ciąży. JEdynie miał by bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
no chyba, ze tak... ale zastanawia mnie to ze kazala mi przyjsc w ten sam dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja wypróbowuję testy owulacyjne i troszkę się martwię bo na ulotce jest napisane że jak wyjdzie pozytywny to owulacja nastąpi w ciągu 24-48h, dzisiaj jest 13dc czyli już powinien pokazać jeżeli w ogóle mam owulacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natulek niewiem jak dlugie masz cykle, ale jak ja stosowałam testy owulacyjne to plusik mi pokazałay w 21 i 22 dc a cykl wtedy wynosil 35 dni. Więc możliwe, ze poprostu owulka wystąpi troszkę później :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Natulek masz takie cykle jak ja, ja mam owolucje okolo 17 dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mówisz :) to może jeszcze przyjdzie, będę robiła testy do nd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mały stres i owulacja może wystąpić szybciej lub później. Lonka ja nic nie brałam jedynie łykałam kwas foliowy i to wszystko. Dziewczyny może musicie byc bardziej spontaniczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! co tam u was??? Mooncia, karola1988 jakie miałyście pierwsze objawy i po jakim czasie? ja jak do tej pory nic tylko piersi mnie bolą i od czasu do czasu brzuch na dole kluje... może ze mną jest coś nie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam zazdroszczę:) Staramy się o dzidzię od jakiegoś czasu. @ powinnam dostac 04.02-nadal go nie mam,piersi mam powiększone,pełniejsze niż wykle i wrażliwe.:) Myślicie że już mogę zrobić test? Boję się rozczarowania, tak bardzo bym chciała już mieć pod serduszkiem maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka Nie możesz patrzyć na koleżanki z forum i czekać kiedy będziesz miała pierwsze objawy typu nudności czy cały czas spanie itp. Każda inaczej przechodzi ciążę. Możliwe że przejdziesz ciążę bezproblemowo albo dopiero wszystko Ciebie spotka pod koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam żadnych objawów, gdyby nie brak @ nigdy bym nie wpadła że jestem w ciąży:) wszystkie dolegliwości rozkręciły się później:) witam nową koleżankę:) pewnie rób test i napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×