Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Gość Lonka20
nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........6...............Śląsk (Lubliniec)........21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak Asienka478.......11............Koszalin................. ..21........brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce......................20........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....11.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........6....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
dzewczynki staralismy sie 17 dnia cyklu a mam okolo 30 dni nie wiem czy cos z tego bedzie, nie wiem nic na temat temp;/ miesiac temu w poprzednim cyklu tez sie tak mniej wiecej staralismy przed okresem zrobilam tescik i byla druga slabiutenka kreseczka...jednak mialam opzniony okres i to strasznie obfity jak nigdy...ale wydaje mi sie, z ejakby bylo wszytsko oki to juz bym byla...:'( pozdrawiam Was Serdecznie... piszcie cos bo glupieje powoli..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jakies dziwne samopoczucie mam ;-( Chętnie cały czas bym spała. Niby szósty dzień @ ale jakos dziwna jest, jak nie plamienie w kolorze ciemno brązowym to plamienie podbarwione krwią. Do tego odczuwam oba jajniki i coś ciągnie mnie w dół. Wcześniej mi się to nie zdarzało. Ból podbrzusza miałam zawsze dwa pierwsze dni. I niewiem czy to jej spowodowane duphastonem czy czyms innym. W dniu plamienia robiłam test i wyszedł negatywny, więc ciąże mogę chyba wykluczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
Malwina radze Ci zrobic test z krwi :) bo mozliwe ze jestes w ciazy :) jutro zrana idz zrob to bedziesz miala pewnosc, okres zdarza sie w czasie ciazy... Nie bylo mnietu jakis czas, alena nic nie mam sily, ciagle spie jestem zmeczona caly czas i brzuch mnie boli :( mozliwe ze to przez Duphaston tak sie dzieje. Mialammiec USG w czwartek ale gin powiedziala ze to jeszcze za szybko i mam w ten czwartek, caly czas mysle czy sie rozwija i czy jest zywe.... wczoraj znowu mialamplamienia z krwia ale bylo tego o wielemniej niz ostatnim razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem nawet przy mocniejszym dotknięciu podbrzusza ręką to mnie boli. Czy ktoraś tak miała jak była w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
hej napiszcie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
ja mialam tak na samym pocztku a pozniej bolal mnie tak jak na @, a teraz to jest bol taki klujacy jak gwaltownie sie rusze albo zle leze. a masz jeszcze jakies inne objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce mi sie spać, jestem jakaś słaba, piersi są może troche powiększone i lekko bolą przy mocniejszym dotknięciu, no i ten bol podbrzusza a tak to raczej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobie jutro sikacza. Jesli wyszedł by pozytywny to pojde na bete. Choć niewierze, żeby był dodatni, to musiał by być już jakiś cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka zrób bete i bdzie wszystko jasne:) polecam wszystkim obserwacje ( NPR) sluzu, szyjki i temp. To się sprawdza:) na stronie www.28dni.pl można prowadzić swój wykres i jest ekspert który pomaga w interpretacji cyklu i odpowiada na pytanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola mam tam konto ;-) Jakoś niechce mi sie wierzyć, żeby był @ a jednocześnie ciąża. Test powinien już wyjść, więc go zrobie, a jak mnie zaskoczy pozytywnie to od razu na bete (u mnie sie czeka na wynik chyba1 dzien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveggg
hej dziewczyny... ja zauwazylam ostatnie kilka dni że na piersiach, wokół sutków bardzo duzo małych żyłek... wygląda to tak jakby popękane naczynka... czy to może być objaw albo jakas sugestia ciąży?? zrobilam juz jeden test, wyszedl negatywnie, ale to bylo zdecydowanie zbyt szybko.... prosze, o jakies odpowiedzi:) pozdrawiam serdecznie:) i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze temat jeszcze zyje :) fajnie :) co tam u was slychac? widze ze zaciazonych coraz wiecej :* mam nadzieje ze zaniedlugo do was dolacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evegg ja wlasnie slyszalalm ze zylki na piersiach to jeden z pierwszych objawow ciazy :) ile zostalo ci do miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveggg
dostać powinnam 5 lub 6.02... bo cykle mam 28-29 dniowe... ale mam nadzieje ze tym razem @ nie przyjdzie:) barzo ciekawią mnie te żyłki, bo kilka jest takich wiekszych, a pozostale to wygladaja jak popękane naczynka.... wiec - pozostaje mi czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
dziewczynki napiszcie co sadzicie o mojej sytuacji...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka a staraliście się tylko 17 dc? Zrobiłam test i negatywny, wiec to chyba skutek uboczny duphastonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
ja ci radze zrobic bete bo na te z apteki nie ma co patrzec ja zrobilam 3, pierwszy wyszedlpozytywny drugi negatywny a 3 to pojawila sie 2 kreska dopiero po jakis 20 minutach. Zrobilam bete i jednak okazalo sie ze jestem w ciazy :) wiec jezeli masz taka mozliwosc to zrob bete i bedzie wszystko jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Tak Malwinka tylko wtedy... czy moz ebyc szansa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie szansa zawsze jakaś jest. Jak się będzie miało wam udać to się uda z jednego seruszka. ;-) Ja sie musze zmobilizować i przestać tak napalać. Okres się kończy więc niedlugo bedzie czas na nowe staranka. Kiedyś sie może uda ;-) Moja szwagierka (siostra męża) ma mieć robioną dziś cesarkę i czekam na wieści, przez co nie mogę się skupić na nauce ;( Czekam i czekam ale jak narazie cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Dziekuje Ci MALWINKA Z AODPOWIEDZ;) dasz rade zobaczysz wszystkim sie nam tu uda...musimy w to wierzyc, a Tym bardziej nie wmawiac sobei,z e cos jest z nami nie tak....widzisz raz mialam taki przypadek , ze raz sie kochalismy..okazalo sie, ze to ciaza biochemiczna...i teraz mam nadzieje, ze po tym razie bedzie wszystko oki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie zastanawia fakt, jak zachodzą osoby ze stosunku przerywanego, a osoby, ktore sie starają nic im z tego nie wychodzi. A wiec zostałam ciocią ;-) Mała się urodziła o 8:15 przez CC, ma 58 cm i 3600g. Imię niestety mi się nie podoba, wg mnie sa ładniejsze imiona. Ale z czasem chyba przywykne do niego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
Malwina :-) Chciałam Ci tylko powiedzieć, że właśnie dzisiaj się dowiedziałam od gin, że jestem w ciąży! I to właśnie pierwszy m-c po odstawieniu tabsów i tego chciałam... Ci co chcą również zachodzą :-) Teraz baaardzo Tobie 🌼 życzę, żeby się jak najszybciej udało! Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
Asienka478 czuje sie tak sobie, ciagle spac mi sie chce najchetniej spalabym caly dzien :) brzuch mnie boli no i zaczynaja mi sie mdlosci czego bardzo nie chcialam :( w czwartek ide na USG i wtedy bede wiedziala na 100% czy dziecko zyje i sie rozwija czy umarlo albo porostu bylopuste jajo. bo lekarz mi powiedzial ze moglo nie dojsc do calkowitego poronienia ale zarodek mogl umrzec, biore caly czas duphaston i mam nadzieje ze jednak bedzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czula - gratulacje :) zakupiłam testy owulacyjne, za tydz je wypróbuję :) Malwina21 - mnie też się kończy @ więc staramy się w tym samym czasie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×