Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Gość Lonka20
Dziewczynki dostalam @:( ale wierze, ze w koncu sie uda;) to dopiero 3 cykl;) i tylko jedna okazja w sumie zajscia;) dzieki, ze mi pomagalyscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie nadal brak skoku :( a to już 20dc mam już dosć tego bezsensownego cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka przykro mi, wiem jak się czujesz. Karola1988 moja koleżanka była w zeszłym tyg na usg, to był koniec 15 tyg i dowiedziala się jaka płeć, ale faktycznie, dobry sprzęt i dobry lekarz :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAPAUCIUS26 witam Gdańszczankę:) Lonka głowa do góry i próbuj dalej. U mnie jeszcze nie widać brzucha wogóle jak komuś nie powiedziałam że jestem w ciąży to nie wie:) Gdyby nie wymioty i brak @ to ja bym sama tego nie wiedziała:D Ja chodzę do przychodni do ginekologa więc tam mają raczej średni sprzęt, ale za to super lekarza a mi poprostu szkoda kasy co miesiąc około 120 zł za wizytę prywatnie wolę te pieniądze przeznaczyć dla dziecka. Pójdę sobie na usg połówkowe 3d lub 4 d. Czym one się różnią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola1988 Dzięki badaniu trójwymiarowemu 3D możliwe jest nie tylko uzyskanie pięknego obrazu dziecka zrozumiałego dla obserwującej badanie kobiety ciężarnej, ale również uzyskanie przekrojów anatomicznych niedostępnych w badaniu dwuwymiarowym, ułatwiających rozpoznanie wad wrodzonych. Tak zwane obrazowanie 4D to obrazowanie trójwymiarowe w czasie rzeczywistym, umożliwiające obserwację ruchów płodu, pracy serca, dostarczające wielu informacji niedostępnych w badaniach tradycyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wczoraj bylam u gina i powiedział mi że u mnie po owulacji ani sladu :(. Tak myslałam bo jak robiłam testy owulacyjne to po drugiej kreseczce ani sladu albo bardzo słaba ;( Teraz musze zrobić mnóstwo badań, dobrze ze zgłosiłam się teraz(5 cykl) a nie póżniej ;) Zobaczymy jak wyjdą wyniki u mnie i u męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na podstawie czego gin stwierdził że nie masz owulacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro idę do ginekologoa:) cieszę się i boję się że może byyć cos nie tak z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Natulek> ponieważ po każdej owulacji jest slad ciałka żółtego u mnie go wogóle nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! jak tam u was ciekawego słychać??? może wiecie jak sobie radzic z poeannymi nudnościami??? czasami mnie tylko mdli ale ostatnio nie ma dnia zebym wymiotowała ale tylko rano... strasznie jest to męczące jeszcze jak rano idę do pracy to zawsze wymiotuje jak mam wychodzić:-( już nie mam sił do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
Cześć dziewczyny mam prosbe luknijcie sobie na moj wykres prosze bo nie wiem juz co myslec nie mam okresu a powinnam miec 17 lutego i zobaczcie wykres czekam na odpowiedzi:) mam nadzieje ze moze wy powiecie mi cos wiecej :* tutaj macie link http://28dni.pl/cycles/90689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Byłam dziś na usg- badanie przezierności karkowej. Z dzieckiem wszystko wporządku i chyba będzie chłopczyk:)czyli jednak WIKTOREK:) to jeszcze nic pewnego ale lekarz powiedział że jest bardziej skłonny do chłopca. Maluszek fikał koziołki, mierzy 6.6 cm (bez nóżek) olbrzym:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Karolcia gratuluje:*** kiedy ja tak bede mogla pisac... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........6...............Śląsk (Lubliniec)........21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....14.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........9....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........6.....12.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
hej dziewczyny testowalam i wyszlo pozytywnie wiec dopisuje sie do tanbelki w pon mykam do lekarza :) jestem w szoku strasznym buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........6...............Śląsk (Lubliniec)........21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....14.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........9....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........6.....12.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........???.....???.........Częstochowa........... .20.......brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLUNIA GRATULUJĘ ściskam Cie mocno:) jak się czujesz kiedy idziesz do lekarza??? kiedy miałaś ostatnią miesiączkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
ostatnia mialam 21 stycznia :) i teraz sie juz nie doczekalam :) w pon chyba pojdw do lekarza :* brzuch mnie boli jak na miesiaczke heh tescik wykazal pozytyw i mam nadzieje ze lekarz potwierdzi :) jeszcze jedno mnie dziwi czesto boli mnie kregoslup na dole takie klucie pozdrowionka :) rowniez was sciskam mocno i sle pozytywne fluidki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wychodzi 4 tydzień:) to zaczekaj jeszcze z tydzien i wtedy idz:) a termin porodu wylicza sie tak data ostatniej miesiączki+7dni- 3msc czyli 21.01+7 dni daje nam 28.01-3 msc= 28.10.2009:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........6...............Śląsk (Lubliniec)........21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....14.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........9....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..........w drodze Panna Freddy K....10.......-........Poznan............24........w drodze Asienka478.........6.....12.10.2009....Koszalin.....21........w drodze Aktualizuję dane :D W środę kolejna wizyta u ginekologa :))) Ostatnio mój Maluszek miał 10.39 mm i widziałam jak mu bije serduszko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
panno freddy k zapomniala pani o mnie w kopiowaniu tej tabeleczki :) ja dzisiaj mykam do lekarza i zobaczymy co powie trzymajcie kciuki :* pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dziś jestem w 27 dc, i jestem na duphastonie. Wydaje mi się, że cykl i tak jest stracony, ale mimo wszystko mam cichutką nadzieję, że dostanę prezencik na urodziny i dzień kobiet :) (różnica dwóch dni) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×