Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

ja bym nie czekała 2 tygodni tylko biegła do innego lekarza, ja poszłam pierwszy raz do lekarza byłam w 5 tyg ( licząc od ostatniej miesiączki) nie było jeszcze słychać serduszka ale lekarz potwierdził ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, laski w pracy poleciły mi szpital dla kobiet i dzieci, zadzwonię tam i się zorientuję co moga dla mnie zrobić Karola ja jestem prawie szesc tygodni od ostatniej miesiączki a on mi pwiedzial ze ciąża jest ale on jej nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jakie pustki zaczełam dzisiaj mierzyc tempke, ale nie wiem kiedy powinna wzrosnąć a kiedy maleć, podpowiedzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko zależy po pierwsze czy lekarz jest dobry ale najważniejsze jaki ma sprzęt bo jak ma do d*** usg to wielkie g*** zobaczy a co tu takie pustki??? wątek umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
hej dziewczyny :) to ja zmieniam tableke bylam dzisiaj u gina potwierdzil mi ciaze 100% moj dzidzius ma sie dobrze to juz 7 tydzien :) tetno bije wiec jest wsyztsko oki dostalam skierowanie na badania i za 3 tyg nastepne usg :) ppozdrowionka hiiihihi jestem taka szczesliwa :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
zmieniam tabeleczke :)))) STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........7...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak kamciak...........2.................Szczecin/Dublin..... ......26......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....14.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........9....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........6.....18.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........7.......28.10.2009...Częstochowa...20.......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!moje cykle w ostatnich miesiacach sa co 25 dni,dzis jest juz 28 dzien a ja dalej nie mam okresu,piersi nabrzmiale ale w sumie samopoczucie jest dobre.Nie stosujemy z partnerem antykoncepcji,ale on tez nie konczy we mnie..czy sa obawy ze to ciaza..robilam test ale negatywny,dreczy mnie ten brak okresu,kiedy powtorzyc test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........7...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak kamciak...........2.................Szczecin/Dublin..... ......26......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....16.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........9....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........6.....18.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........7.......28.10.2009...Częstochowa...20. ......w drodze też zmieniam bo u mnie już 16 tydzień:) mooncia a jak ty się czujesz?? Lolunia a ty?? Ja muszę ograniczyć pracę ze względu na kręgosłup mam straszne bóle:( nie wiem co ja będę robiła sama w domu jak mojego męża nie będzie po 2-3 tygodnie:( do nowej koleżanki: testy w tą stronę czasami się mylą idź i zrób test z krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
hmmmmmm ja mam jescze szkole mature pisze w tym roku wiec wiecie mam troche roboty :) ale spac bym mogla calymi dniami :) piersi to masakrycznie bola mnie i ten sluz ciagle jest ale ogolnie czuje sie dobrze :) cio tu jeszcze napisac :) mam nadzieje ze za 3 tyg juz zobacze swoja kruszynke :) i bedzie bosko :]:]:] buziaki dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tabeleczke STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........7...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak kamciak...........2.................Szczecin/Dublin..... ......26......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....14.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........9....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........8.....18.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........7.......28.10.2009...Częstochowa...20. ......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja wieczorem idę do lekarza, obywa się bez sensacji narazie, tym razem będzie to inny lekarz niz ostatnio, przez telefon mówił że wygląda na to, że wzystko jest ok, zobaczymy wieczorem, jak on mi nie pwoei żadnych konkretów to zabieram tyłek w troki i do szpitala jadę na emergency, tam już napewno mi coś konkretnego powiedzą... tylko będę musiała się bardziej wysilić żeby ich zrozumieć :) pozdrowionka, wieczorem napisze co mi powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny!dzis rano robilam test ale dalej negatywny,mowicie zebym zrobila test na krew,hmm nie mieszkam w pl i to jest wlasnie problem,nie mam zabardzo mozliwosci isc do laboratorium.okres powinnam dostac 4 dni temu..zastanawiaja mnie jednak moje piersi,czuje na calej ich powierzchni zgrubienia,tak jak by woda w nich byla i bola przy dotyku.poczekam jeszcze pare dni i moze rzeczywiscie musze isc do lekarza.aha nigdy mi sie nie spozial okres,moze to ze stresu..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka Poczekaj jeszcze te 3 dni i powtórz test jeszcze raz. A stres tez ma duży udział w braku miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........7...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........3...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak kamciak...........2.................Szczecin/Dublin..... ......26......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....14.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........9....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........8.....18.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........7.......28.10.2009...Częstochowa...20. ......w drodze Lonka to moj 3 cykl i mam nadzieje, ze ostatni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jestem tu nowa- mogę się do Was przyłączyć? Tym które są już w ciąży serdecznie gratuluje a reszcie życzę powodzenia ;) Ja też zacznę starania ale musze jeszcze troszkę poczekać tzn musimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór, ja już po lekarzu zmieniam tabelkę :D potwierdził jaknajbardziej normalną i zdrową ciążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co zmieniam tabelkę :D STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........7...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........3...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....14.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........9....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........8.....18.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........7.......28.10.2009...Częstochowa...20. ......w drodze kamciak…….5……..06.11.2009….. Szczecin/Dublin……26….. w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiesz Karola jak ja sie cieszę :D ten lekarz tylko pokiwał głową jak mu o poprzednim powiedziałam :D dobranoc wszystkim pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Przeglądam wszytskie strony o ciążach, testach ciążowych i sama nie wiem co myśleć. Stwierdono u mnie PCO ale zaczełam sie leczyć. Leczenie było standardowe jak w takich przypadkach-najpierw antykoncepcja, odstawienie leków i starania się o dzidziusia. Po ostatniej wizycie u lekarza w grudniu 2008 dostałam takie leki ze krwawilam przez miesiac i mimo żekontaktowałam sie z tym lekarzem to kazał mi brac nadal te leki lecz krwawienie nie ustepowaly i znów pojechałam do tego lekarza. A tam w gabinecie mala panika od razu zastrzyki ale efektu nie było i krwawilam dalej. Poszłam do innego lekarza i natychmiast mialam odstawić te leki. Ostatnia \"normalna\" miesiączka byla 18 stycznia 2009 i do dzisiaj nic. Kochałam sie bez zabezpieczenie z wielką nadzieją ze bezie owoc tych przyjemności. Okresu nie ma a testy ciążowe ( 3 testy) okazały sie negatywne :( I w czwatrek musze wybrać sie do lekarza ale sie cholernie boje że powie mi cos złego, że jestem chora albo i gorzej:( a najgorsze jest rozczarowanie przy czekaniu na wynik testu. Miałam już wielką nadzieje że będe miała tego upragnionego małego skarbka. Jeszcze jest taki jeden mały minus tej sytuacji że ciagle wmawiam sobie coś:może to jednak ciąża ( bo wszystkie objawy ciąży niby mam) a może test jest nie odpowiedni? Pewnie to takie nakręcanie samej siebie ale boje się że to jakas choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ilamia
Przy PCO jest normalne opóźnianie się miesiączki i testy negatywne. Po prostu brak miesiączki nie jest wyznacznikiem bycia w ciąży przy PCO. Musisz zacząć leczyć tą chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) jak tam dzionek minął?? jak starania?? a jak wy sie czujecie ciężarówki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :D zapomniałam się wczoraj pochwalic ze pan doktor dał nam wczoraj zdjęcie naszego malucha :D ma całe 0.13cm :D a tak pozatym u mnie bez zmian hormony buzują :) a co u Was dziewczynki ?? pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey!a ja dzis rano dostalam okres..tak sie martwilam,ale podejrzewam ze byla to wina tylko stresu..w sumie jak by pojawily sie dwie kreseczki to by nic zlego nie bylo bo chcialabym juz miec brzdaca,moze w nastepnym miesiacu:))pozdrawiam i zycze spokojnej nocki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! jak się czujecie??? karolcia ile czasu podbrzusze boli do którego tygodnia??? ja już nie daje rady do lekarza za dwa tygodnie a w pracy mam ciągle jazdy, kaza mi robic cos co jest nie zgodne z moją umowa która zawierałam. mojego szefa kobieta bo nie jest jego zona ale mają dzieci jest naprawde pierd*****!!! wariatka nic więcej. już po woli psychicznie nie wytrzymuje w tej pracy. teraz mnie przenieśli ze sklepu na siłownie mam tam dzwigać po chłopakach ciężary sprzątać saune łazienki itd, a jak siedziałam w sklepie to praktycznie mało było roboty i nie było tyle pracy fizycznej jak mam teraz. nie wiem co mam robic!!!! życze powodzenia dla staraczek i szczęścia dla ciężaróweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie staranek ciąg dalszy. Dziś jest mój 10 dc i staranka przed nami. :) Moze tym razem się uda, wraz z nadchodzącą wiosną i przylotem bocianów? :D POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×