Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

wiesz co asieńka nie mam pojęcia. Zapytaj najlepiej lekarza napewno rozwieje twoje wątpliwości ja jestem na zwolnieniu(nie muszę leżeć), była wczoraj u mnie kontrola z zusu tzn u mojej mamy ponieważ tam jestem zameldowana, a mieszkam gdzie indziej. Dzwoniłam dziś do zusu, żeby dowiedzieć się co i jak,rozmawiałam z babką która była na kontroli. Muszę podać adres zamieszkania. Delikatnie mi zasugerowałą że ktoś napewno jeszcze się pojawi od nich. Mówiła też że teraz zaostrzyli kontrole ciężarnyc bo coraz więcej dorabia sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęscie jeszcze nie miałam kontroli z zusu a teraz sie boje ze ktoś przyjdzie jak wyjade do mojej mamy na dwa tygodnie bo mieszka na wsi i tam lepiej sie czuje a w miescie sie dusze. a od kiedy jestes na zwolnieniu??? może mam takie wypukłe bo jestem szczupła i może malenstwo tak sie ułożyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zrobiłam dzisiaj bete, wyszła 84 :D Pani powiedziała że to jakiś 3-4 tydzień :):):) hihihi nadal jakoś nie mogę w to uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natulek moje gratulacje:)) widzisz mówiłam że się uda:)) asieńska jeżeli masz na zwolnieniu że możesz chodzić to nie musisz siedzieć w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczta
hej dziewczyny... ja czekalam na 2 kreseczki prawie 3 lata... i w koncu sie doczekalam:) :) jestem w 8 tygodniu ciazy i warije ze szczescia,a jednoczesnie ciagle sie boje ze moge poronic- zaszlam w ciaze kilka miesiecy temu i poronilam jeszcze w bardzo wczesnej ciazy,ciagle boje sie zeby to sie nie powtorzylo. to 8 tydz wiec jestem dobrej mysli,ale strach przed utrata dzidzi jest niewyobrazalny,zwlaszcza,ze ostatnio mialam plamienia z ktorymi od razu pobieglam do szpitala,na szczescie z dzidzia wszystko w porzadku,czy wy tez macie takie obawy,ze cos moze pujsc nie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczta
zapomnialam dodac ze mieszkam w Londynie,tu nie opiekuja sie tak bardzo kobietami w ciazy-za duzo pacjentow,za malo miejsc i czasu... nie dostalam zadnych lekow na wzmocnienie macicy czy czegokolwiek,a prywatne wizyty u polskich specjalistow sa bardzo drogie- 100£ za wizyte. ale postanowilam placic i wiedzic co jest grane niz liczyc na angielska sluzbe zdrowia. dzidzia jest najwazniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Natulek gratulacje;) Malwinka niedlugo Tobie sie uda zobaczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczta matka do końca życia będzie martwić się o swoje dziecko, tak już jest. Ja teraz odliczam czas do spotkania z moim maleństwem i już nie mogę sie doczekać::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W sobote skończyłam brac duphaston i we wtorek dostawałam @. RObiłam testy ale wychodziły negatywne. Tempka utrzymuje się na 37,2. @ spóźnia się 3 dni, więc dzisiaj poszłam na bete :) Wynik będę mieć o 16. Chciałabym aby był wynik dodatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik bety < 1.0 czyli negatywny. Uciekam z tego forum, bo nie mam już tu co szukać. Przed nami badania na niepłodność. Serce mi pęka. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam w drugim cyklu starań. Nie pomogło. Poźniej byłam na USg, gdzie ginekolog stwierdził, ze do owulki dochodzi. Teraz było na spontana i dalej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xincia
witam. mam do Was pytanie: czy moge jutro zrobic test ? sprawa ma sie nastepująco- 1.cykle mam nieregularne(zazwyczaj 30-35 dni, ostatnio miałam 32); 2.ostatni cykl rozpoczal sie 10.04. 3.wspołzylam z chłopakiem trzy razy,dzien po dniu, od 17.04. az do 19.04.(wszystkie z gumka); 4.okolo dnia 23.04. powiekszyly mi sie piersi, zaczely bolec, podbrzusze tez, jakbym miała dostac okres , raz zrobiło mi sie słabo, nie mam apetytu ale wciskam w siebie co moge, od czasu do czasu mam mdłości-wieczorem, temperature w pochwie mierze juz kilka dni- 37 z paroma kreskami co rano i wieczór,śluz na początku było go dużo i był biały a teraz od dwóch dni nie ma wcale; 5.objawy nie ustapiły, raz sa na zmiane, raz wszystkie na raz.. Pytanie:czy moge jutro zrobic test ciazowy,zeby już wiedziec?? wiem, powinno sie czekac do dnia @ ale nie moge juz dluzej wytrzymać.. prosze piszcie.. w ogóle myślicie,że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina a twój facet robil badania? Rozumiem ze testy owulacyjne ci wychodzily. U nas to bylo tak ze ja zawsze po stosunku szlam sie szybko myc bo ze mnie wszystko wyplywalo. W tym ostatnim cyklu robilam testy owulacyjne od 12 dnia cyklu, 16 dnia pokazala sie slaba kreska, 17 dnia dwie grube, a 18 znowu slaba ta druga kreska. Kochalismy sie wlasnie tego 17 i 18 dnia, z tym ze po wszystkim polozylam sie z poduszka pod plecami i tak spedzilam pol godz. Moze to pomoglo. Moj maz zrobil niedawno badanie nasienia i wynik wyszedl bardzo dobry, mysle ze to go podbudowalo i bardziej mu sie chcialo :) Tak więc nie zalamuj sie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xincia
prosze, niech mi ktoś odpowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosnie owulacji
tak sie zastanawiam czy jesli kobieta ma plodny sluz - czyli rozciagliwy jak bialko kurze to czy to oznacza, ze napewno dojdzie do owulacji? jakos nie moge zajsc w ciaze i zastanawiam sie w czym problem - odczuwam bole w dniu,kiedy wydaje mi sie ze jest owulacja, mam plodny sluz, testy owulacyjne tez wskazwaly pozytywny wynik ale zastanwiam sie czy to wszystko oznacza na 100% ze do owulacji dojdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie nie robił badania nasienia. Dostaliśmy skierowanie do kliniki leczenia nieplodnosci na badanie nasionek. Testy wychodziły dodatnie. 3małam też nogi w górze i nie chodziłam się od razu myć, tylko leżałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka przykro mi:( nie uciekaj od nas. Zrobicie badania i wszystko się wyjaśni bo z reguły diabeł tkwi w sczegółach. Nie załamuj się tylko głowa do góry, musisz byc teraz silna. My wyjeżdżamy jutro rano na majówkę na mazury:) odezwę się po weekendzie:) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick........... cykl.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........9...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............6..............Zgierz................ ....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...23.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........17....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....17......-......Poznan..........24..............w drodze Asienka478.........17.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........15......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak…….8……..06.11.2009… .. Szczecin/Dublin……26…..... w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....10.....24.11.2009.........Kielce.......... 20...........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick........... cykl.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........9...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............6..............Zgierz................ ....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...23.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........17....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....17......-......Poznan..........24..............w drodze Asienka478.........17.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........15......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak…….13……..08.11.2009… .. Szczecin/Dublin……26…..... w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....10.....24.11.2009.........Kielce.......... 20...........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze duzo sie dzialo jak mnie nie było:-) gratuluje Natulek;-) ja byłam u mamy na wsi i dzisiaj jadę z powrotem powietrze mi tam odpowiada niz w miescie. siedziałam na słoncu chwile i sie tak zjarałam ze nie wiem:-) malenstwo kopie od kiedy tatus wyjechał za granice;-0 DAJE JAK OSZALALE:-) pozdrawiam wszystkich i malwinka trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick........... cykl.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........9...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............6..............Zgierz................ ....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...23.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........17....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....17......-......Poznan..........24..............w drodze Asienka478.........18.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........15......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak…….13……..08.11.2009… ; .. Szczecin/Dublin……26…..... w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....10.....24.11.2009.........Kielce.......... 20...........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze u mnie chyba 18 jak sie nie myle bo juz sie pogubiłam:-) raczej bedzie chłopczych takie mam przeczucie:-) i raczej sie nie myle za tydzien wizyta u lekarza chyba juz mi powinien powiedziec co bede miała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
STARACZKI nick........... cykl.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........9...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............6..............Zgierz................ ....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...23.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........17....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....17......-......Poznan..........24..............w drodze Asienka478.........18.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........16......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak…….13……..08.11.2009… .. Szczecin/Dublin……26….....w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....10.....24.11.2009.........Kielce.......... 20..........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze u mnie to juz siem zaczyna 16 tydzien :) hhihii siuperowo :) po malu zaczyna sie stresik przed slubem ;D ale narazie mam matury i siem edukuje ze tak powiem hehe :) pozdrawiam was dziewczeta ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, dziewczyny czy was też boli podbrzusze? A jak z nudnościami, od kiedy i do kiedy trwają? Ja ogólnie czuję sie kiepsko, trochę mi niedobrze, wiecznie słabo, nie mam na nic siły, chce mi się spać. I ciągle ogarniają mnie myśli że może się coś złego stać, że maleństwo nie tak się rozwija, poronienie itp :( Tłumacze sobie ze nie wolno mi tak myslec ale na próżno. W środę będę miała wynik drugiej bety, ciekawe jak urosła przez 6 dni :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick........... cykl.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........9...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............6..............Zgierz................ ....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...24.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........17....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....17......-......Poznan..........24..............w drodze Asienka478.........18.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........16......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak…….13……..08.11.2009… ; .. Szczecin/Dublin……26….....w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....10.....24.11.2009.........Kielce.......... 20..........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze pocieszę cię w drugim trymestrze będzie lepiej bynajmniej powinno:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×