Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

No to wybieraj jaki się podoba Tobie:) Asieńka uważaj żebyś małego nie zaraziła, na takie przeboje dobry jest nifuroksazyd- nie wiem jak się piszę, ale nazwa brzmi tak Niby słońce świeci, ale wiatr mocny. Więc ze spaceru nici:( u nas trwa nauka załatwiania się do nocniczka:P Hania się cieszy ale jeszcze nic nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie nawet ok. Od czasu do czasu lekko pobolewa mnie w pachwinach. Jak bylam na USG w tamtym tygodniu to pytałam ginki czy to normalne, to powiedziała, że ból w pachwinach w ciązy to normalny objaw. Więc jestem spokojniejsza. :) Czasami mam lekkie kłucia i teraz niewiem czy to efekt rozciagającej się macicy czy coś z pęcherzem. Tylko, że podczas sikania nic mnie nie boli. CHyba, że dzidzia uciska pęcherz i stąd takie odczucia. Ewentualnie mogą to też być jelita, troche męczą mnie wieczorami wzdęcia ;/ A wizyta u ginki 18 marca. Jak pojde to ją o tym poinformuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój organizm przygotowuje się do porodu. Moja Hani stała się teraz wręcz niemożliwa(ale w takim pozytywnym sensie), fajnie już możemy się bawić, zrobiła się bardziej kumata:) Dziewczyny a myślicie o kolejnym dziecku?? My gdybyśmy mieli własne mieszkanie i lepszą pracę to za jakieś 3 lata zdecydowalibyśmy się na drugie dziecko. Ale w obecnej sytuacji zostaniemy przy jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
hejka;) wczoraj bylismy z malym na szcepieniu, jej strasznie to zniosl... cala noc nie przespana goraczka i marudzenie...biedny Oli..:( strasznie sie umeczyl, ale na szczescie jest juz lepiej;), jestem w szoku ma niecale 4 miesiace i ma juz 70 cm dlugosci i wazy 7 i pol kg;) Malwinka ja mialam tez takie klucia, ale to z czasem przejdzie wszystko sie rozciaga i dlatego takie odczucie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka ja miałam takie kłucie w pachwiach ale z jednej strony. Nabawiłam sie przepukilny ale po porodzie przeszło. Nie nos nic ciezkiego!!! Lonka a jaka szczepiłas szczepionka??? moj Olo gorzej zniósł zwykla od skojarzonej. kazde dziecko jest innemy moze dzisiaj wyjdziemy na mały spacerek. nie jest tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kolejny dzień nie wyjdziemy na spacer, jakaś maskara, wieje jak cholera i do tego jeszcze sypie;/ Dziewczyny mam dla was małą radę kładźcie swoje maluchy dużo na macie czy nawet na kocyku z zabawkami a zwłaszcza na brzuszku, bo takie dzieciaki szybciej zaczynają się rozwijać np szybciej raczkują. Ja zrobiłam ten błąd i Hania za dużo czasu spędzała w leżaczku i teraz jest takim małym leniuchem. Te wszystkie gadżety typu leżaczki huśtawki są oka ale na chwilę, więc dla dobra waszych dzieci niech bawią się na podłodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za uspokojenie :) U mnie też sypie śnieg i zimno, a już było tak fajnie. A powiedzcie mi chodziłyście na szkole rodzenia i rodziłyście z mężami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
jej czy Wasze malenstwa mialy goraczke po szczepionce moj ma juz drugi dzien mniej wiecej 38:/.. Malwinka nie chodzilam do szkoly rodzenia, ale maz byl przy porodzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo właśnie u nas przy Poradni (wyczytalam to przez przypadek bo chodze do tego budynku na badania tylko) pisze, że jeśli chce się mieć poród rodzinny to trzeba miec zaliczoną szkołę rodzenia. I podpisana ta informacja jest przez ordynatora szpitala. Znowu z drugiej str mój kuzyn i jego zona nie chodzili do szkoly rodzenia, a był przy porodzie. A to jeden i ten sam szpital. Chyba jaki ma humor ordynator to wpuszcza albo nie bez szkoly. Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina ale nikt nie może zabronić twojemu mężowi być przy porodzie tak samo jak pobierać opłat za poród rodzinny czy znieczulenie. My nie chodziliśmy bo ja za późno się zdecydowałam a po drugie mój mąż był w tedy w Warszawie więc i tak chodziłabym sama. Chciał być przy porodzie ale ja miałam cc z czego ogromnie się cieszę i jak będę kiedykolwiek rodzić to tylko cc. Lonka Dzieci mogą gorączkować po szczepieniu możesz podać małemu panadol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
kurcze 3 dzien po szczepieniu i temp 39:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonka wiem że gorączka może utrzymywać się kilka dni ale wtedy trzeba ją regularnie zbijać. Zadzwoń do pediatry i zapytaj co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
BYlismy wczoraj u lekarza bo rano mial 39, obejrzal Go, zbadal i powiedzial, ze nie widzi nic co by go niepokoilo...przepisal mocniejsze czopki i dzis jeszcz emamy isc...ale dwie poprzednie noce byly nie przespane a dzis juz ladnie przespal cala noc i rano bez czopka mial 38... podalismy mu czopek i juz jest normalnie. nie wiem czemu tak sie dzieje:/ martwie sie strasznie...mam nadzieje, z eto nie jakies powiklania po szczepieniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szczepiłaś normalnymi czy skojarzonymi?? ja niestety o tych skojarzonych czytałam dużo negatywnych opinii, ale zresztą o tych drugich też:( nie martw się na zapas, pediatra wie co mówi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
bylismy juz badanie moczu wyszlo dobrze;), szczepilismy normalnymi, dzis powiedzial, ze to nie jest nic innego jak 3 dniowka... zbadal o i tak stweirdzil tym bardziej, ze badanie moczu wyszlo dobrze;) mam nadzieje, ze ma racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
Widze, ze tylko z Karola tu tylko pisze...no szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja nie mogłam pisac nie miałam neta:-( coś mi szwankuje. raz jest raz nie ma:-( U nas wszystko ok. Olo ciągle przekreca sie na brzuszek a w nocy tylko śpi na brzuszku. Już fanie je. Wzcoraj zjadl cały słoiczek jarzynowej z kurczakiem:-) Byliśmy na bioderkach i jest wszystko ok:-) Tylko te ząbki:-( jejku tak sie mecz, zel pomaga ale w niedziele byłam z małym u rodziców i zapomniałam o nim Olo spał tylko pół godziny na cały dzień:-( tak mi jego szkoda było a do domu mieliśmy daleko. Teraz jest o wiele lepiej:-) pozdrawiam jak tam u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) U mnie ok :) Samopoczucie też w porządku. Wizyte mam w czwartek za tydzień. W tym lub w nastepnym tygodniu bede musiec wybrać się na badanie krwi i moczu aby miec je zrobione na wizyte. Mam nadzieje, ze wyniki wyjda ok :) Przegladam aukcje :) dostałam pare ciuszków od koleżanki w kolorach biało niebieskich :) jak mój 70% chłopczyk okaże się dziewczynką, to będzie chodzić w niebieskim :D Wywnioskowałam, że lepiej jak dziewczynka bedzie chodzić w niebieskim niż chlopiec w różowym hehe. Kupiłam też pajacyka w kolorze kremowym :) Mój eMek na urodziny dał mi body z kangurkiem z Kubusia Puchatka i pajacyka z napisem I love Daddy :) ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Malwina21........ 16..........23.08.2010....... Śląsk ........23.........?? URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............21.........dziewczynka Hania Mooncia.................26.09.09.......Gorzów Wlkp........21.......dziewczynka Martusia Asienka478..........16.10.2009........Koszalin.......... .....22.......chłopczyk Aleksander Loonka....10.11.2009......Kielce....20...chłopczyk Oliwierek Natulek....04.01.2010....Zgierz..........28........chło p czyk Mateuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja was codziennie czytam tylko nie wiem co pisać :) mój synek w ogóle nie śpi w dzień niestety, dzisiaj na dodatek ma katar i cały czas marudzi i płacze, ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka ubranka kupuj uniwersalne, przyjdzie czas na typowo babskie czy chłopięce ubranka:) Ja mam alergię na różowy i gdy ktoś chce kupić Hani jakieś ubranko to od razu zaznaczam tylko nie różowy:) U mnie piękna pogoda za oknem, chyba wiosna nadchodzi:) Spojrzałam w kalendarz i jeszcze miesiąc i Wielkanoc. Jakie macie plany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola wiem, ale np kupilam niebieskie body z żyrafką i do tego pół spiochy w paseczki :D nie mogłam się oprzeć, bo tak mi się podobały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
HEJ;) dzis Oliwierek zjadl prawie caly sloiczek obiadku marchewkowego;) caly byl umorusany;), jej wczoraj bylam u kolezanki ma synka w takim samy wieku i jest przespokojny, a moj maly daje popalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co się dzieje z tą moją córeczką;( budzi się z płaczem i nie mogę jej uspokoić. wszystko zaczęło się po szczepieniu( a może to taki zbieg okoliczności) po wieczornej kąpieli zasypiała i po około 1-2 h budziła się szlochając, nosiłam przytulałam, głaskałam a ona dalej. Więc pomyślałam że może ona jest zbyt zmęczona i powinna około 17 mieć krótką drzemkę więc tak zrobiłam, zasnęła ok 17.30 ona po 18 budzi się i płacze , wzięłam ją na ręce przytuliłam i gdy tylko chciałam ją położyć to ona w ryk, podrzucała pupkę do góry i się prężyła:( ja nie wiem już co jej jest, jutro idę do lekarza, nie wiem czy to jej taki protest czy idą jej ząbki nie wiem... Nie dawałam jej nic nowego do jedzenia, nic nie zmieniałam ale nie dawno zauważyłam że na ciałku gdzie nie gdzie ma takie suche plamki ( nie są czerwone tylko koloru skóry), wieczorem ma również wypieki na policzkach, oraz są suche policzki( ale takie ma w zasadzie od urodzenia) może wy doradzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
Karola, kiedy bylo to szczepienie??? z moim malym po szczepieniu bylo tak samo;( tylko, ze u nas doszla jeszcze goraczka:/... i okazalo sie, ze to 3- dniowka;), tak w sumie dziwnie sie to zlozylo bo zaraz po szczepieniu..a Hania goraczkuje?? bo te plamki tez moga byc powiazane z 3 - dniowka.. ale idz do lekarza zawsze zbada mala i bedziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to szczepienie to już było z 3 tygodnie temu... 3 dniówkę miała a ma się tylko raz w życiu nie wiem... a może ma kolkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola a kolo lozeczka masz jakas lampke?? bo moja tak samo robila, ale jak postawilismy obok jej lozeczka mala lampke to przestala tak robic i mysle ze poprostu bala sie bo za ciemno jej bylo mimo ze u nas cala noc lapka sie palila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
No powiem Ci, ze jak Oliwier miał kolki to tez tak robil i strasznie sie prezyl na rekach... zreszta teraz czasem jak Go chwilami lapnie to tez sie prezy...i placze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba to wina brzuszka dałam jej dziś więcej jabłuszka i podziałało, puszcza bączki i jak na razie spokój:) Hania próbuje raczkować:P kładzie się na boczku i podkula nóżki i tak sobie się przesuwa no ale najszybciej to jest się przeturlać! Dziś mało nie dostałam zawału, wsadziłam ją w krzesełko do karmienia( a chwilowo nie mam tych szelek bo czyściłam tapicerkę i mąż musi je zamontować) rozdrabniam zupkę odwracam się a Hani nie ma:/ na szczęście nie wypadła tylko się zsunęła i zaklinowała ale jak ja się wystraszyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×