Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Lonka ale ja tak wcale nie napisalam, chodzilo mi o to ze my poprostu mamy inne zdanie na ten temat a Karola inne i szanujemy to. Kazda z nas jest inna i ma prawo do wyrazania swojego zdania tutaj i gdziekolwiek indziej. A u nas wszystko dobrze. Martuska juz siedzi sama, zabkow jeszcze nie widac ale ida jej bo dziaselka bola i smaruje jej zelem. Gada po swojemu caly czas i jak wstanie rano to nie placze tylko gada i tak mnie budzi :) zjada juz cale te duze sloiczki z obiadkami. Martwi mnie tylko ze nie przewraca sie z plecow na brzuszek i odwrotnie :( Mąż jutro w delegacje wyjezdza a ja sama w domu bede, no nie liczac tesciow, ale z nimi ostatnio mi sie nie uklada tzn z tesciowa. A Wy jakie macie relacje z tesciami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
a mojemu Oliwierkowi juz idzie 5 miesiac i nie zajada sie jeszcze sloiczkami, oprocz rumianku i herbatki z plantexa niczym sie nie zajada... bo co bym mu nie dala to ma wzdecia i placze...:( juz nie wiem co mam robic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
a mojemu Oliwierkowi juz idzie 5 miesiac i nie zajada sie jeszcze sloiczkami, oprocz rumianku i herbatki z plantexa niczym sie nie zajada... bo co bym mu nie dala to ma wzdecia i placze...:( juz nie wiem co mam robic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
Mojemu Oliwierkowi juz idzie 5 miesiac i jeszcz esie nie zajada sloiczkami:(, oprocz mleczka, rumianku i herbatki z plantexa nic wiecej nie je ani nie pije... bo co bym mu nie dala to pozniej ma wzdecia i placze:/... juz nie wiem co mam robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
kurcze nie wiem co sie dzieje cos mi sie zacina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka moja na poczatku tez sie nie zajadala, ale musisz wyczuc co jemu najlepiej smakuje i to mu dawaj. U mnie podzialalo :) Ja w domu sama zostalam, maz w delegacji, moze i dobrze nam to zrobic bo ostatnio nie dogadujemy sie :( juz nawet chcialam odejsc od niego ale nie chce ego tutaj opisywac bo wszyscy czytaja... szkoda ze nie mamy jakiegos zamknietego watku co tylko my bysmy mogly tam pisac i czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
jej ja normalnie zwariuje moj maly taki jest ostatnio marudny, ze szok - caly czas placze:(... tylko na rekach che byc juz normalnie rece mi odpadaja:/... a to raczki wklada caly czas do buzi...:( nie wiem moze mu zabki ida...:(, tez pije bebilon pepti i caly czas ulewa po nim i troszki sie prezy kurcze moze mleko mu nie pasuje.... juz jestem taka zmeczona, ze szok... Mooncia, a co sie dzieje?? , poprostu moze jeszcze za malo czasu uplynelo odkad zamieszkaliscie razem i moze dlatego takie problemy...a z czasem sie dotrzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale tutaj burza była:-) u nas wszystko dobrze Olkowi ząbek wyszedł:-) Olo waży 8200 na ponad 5 miesiąc na szczęscie nie jest ogromny jak inne dzieci w tym wieku( chodzi mi o niemowlęca nadwagę) ja nie mam czasu siedzieć na necie wole siedzieć poza domem na spacerku:-) my za tydzień chrzciny... Olo daje w kościele opere;-) A fotelik niech kazdy kupuje jaki chce i za jakie pieniadze ma ochote. Ja max 400zl wydam bo moim zdanem tez sa tak samo dobre jak te droższe. Powiedzcie mi co jest najlepsze na katar i kaszel dla maluszka??? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, składam najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego optymizmu oraz samych sukcesów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam wszystkim, aby Wielkanoc ogarnęła Was szczególną tradycją i nowymi szczęśliwymi przeżyciami, Ale przede wszystkim by Wielkanoc umocniła Waszą wiarę, podniosła na duchu i napełniła Wasze serca radością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
hejka co tam u Was?? cos sie nie odzywacie:/, ja mam mase roboty bo mamy chrzciny Oliwierka w sobote;) a co tam u Was??? jak po Swietach??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
widze, z enie ma sensu juz tu pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała co sposobem działa
czytam was od momentu jak powstała ta afera z fotelikiem:D założycielka wątku uciekła to i wasz topik umiera!! ktoś tu miał podać nazwę tego mega super bezpiecznego fotelika za 300zł aż sama czekam na nazwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
a to ciekawe piszesz, ze czytasz od poczatku afery z fotelikiem to skad wiesz kto jest zalozycielka topiku???!!! smiech na sali...MASAKRA...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała co sposobem działa
żeby wiedzieć kto jest założycielem topiku nie trzeba czytać całego wystarczy spojrzeć na nazwę tematu i obok jest autor:D buhaha to się skompromitowałaś dajcie nazwę tego fotelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie matki to i naród
później głupi :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
heh smieszna jestes...kazdy wie kim jestes....zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaa :(
straciłam nadzieje ze tym razem sie mogło udać, chociaż stosunek był w owulacje ( 8 dni temu) wiem ze za wczesnie na test itd, ale zadnych objawów nie mam ani nic.. wczoraj tylko mnie piersi swędziały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:-) co tam u was słychać??? U nas po chrzcinach ok. Oluś już ma dwa ząbki:-) 16 kończy 6 miesięcy:-) ale ten czas szybko leci:-) nie mogłam pisac bo coś miałam z netem:-( a ja znalazłam fotelik za 300zł albo 340zł. Chodzi o to żeby takie małe dziecko miało zabezpieczenie i siedziało prosto w foteliku. Do fotelika musza być wkładki aby dziecko przy jeżdzie nie bujało sie na boki. Mooncia jak z mężem bo u mnie lipa jak zawsze już nie wiem co robić:-( pozdrawiam wszystkich:-) malwinka jak dzidzia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzis wlasnie wrocilam do domu. Od 8kwietnia bylam w szpitalu. Bylam w czwartek na wizycie u ginki i podczas badania zaczelam krwawic. Ginka powiedziala, ze moze to byc od nadzerki, ktora mogla podraznic podczas pobierania cytologii ale wolala dmuchac na zimne i wyslala mnie na oddzial. Plamienie ustalo odrazu w czwartek a na wypisie mi napisali, ze mialam poronienie zagrazajace 20 tyg. Biore duphaston 2x1 i mam w domu polegiwac. Niewiem ile dzidzia ma cm i ile wazy bo nie porobili takich pomiarow :( ciesze sie, ze jednak jest wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaolaboga
Cześć Dziewczyny, proszę o pomoc bardziej doświadczone ode mnie. Moja sytuacja wyglada następująco: mam cykle 26-28 dniowe, w 8 dniu cyklu zapomniałam się i uprawiałam seks niestety bez zabezpieczenia. Czy jest prawdopodobieństwo ciązy? Czy któraś z Was zaszła w ciaże ósmego dnia cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała co sposobem działa
cały czas czekam na nazwę tego fotelika, a autorce nie dziwę się że się nie udziela już tutaj bo jest wiele sympatyczniejszych miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mała co sposobem działa
Kobieto nie kompromituj sie, wtracasz sie w topik dziewczyn ktore sie znaja tutaj od samego poczatku i siejesz tylko zamet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosc dusze sciska...
ZALOZYCIELKO TOPIKU DARUJ SOBIE... WSZYSCY WIEDZA, ZE TO TY... ZAJMI SIE LEPIEJ DZIECKIEM A NIE GLUPOTAMI!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosc dusze sciska...
A CO DO NICKU ,,MALA CO SPOSOBEM DZIALA,, - UDAL cI SIE NIE POWIEM;), HEH W SUMIE DZIECKO MA DZIECKO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny skończcie już tą kłótnię związaną z moim wyborem bo to nie ma sensu, mam pieniądze odłożone na ten cel więc kupuję i tyle w temacie. Podczytywałam was troszkę a tu dalej ciągnie się ta durna kłótnia i w dodatku wpieprzają się osoby które nie mają bladego pojęcia! Dziewczyny i miejcie odwagę i piszcie pod swoimi nickami A pomarańczkom dziękuję za zamęt i wprowadzanie ludzi w błąd. Fajnie mi się z wami pisało ale trzeba wiedzieć kiedy sobie pójść bo i tak moja obecność nadal nie będzie miała sensu i będzie prowadziła do kłótni! Miałam chwilę zastanowienie i chciałam wrócić ale teraz wiem że nie! Miło było was poznać:) życzę wszystkim szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×