Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

Ile macie WSZYSTKICH kurtek i płaszczy?Zarówno na wiosnę,jesień i zimę?

Polecane posty

Ja mam 3 kurtki(jedna narciarska) i dwa płaszczyki wiosenne, w sumie to cieniutkie są. Czyli w sumie 5 rzeczy.Mam jeszcze kożuch ale jest dziurawy więc w nim nie chodzę.Chcę kupić coś nowego.Moja przyjaciółka ma w sumie 8 narzut(płaszcze i kurtki) i jeszcze pożycza od mamy więc może wcale nie mam tak dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kurtki na zime krotki plaszcz-marynarka na wiosne plaszcz wiosenny kurtka na wiosne/jesien i chyb atyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam kurtkę na zimę, wiosenno-jesienny płaszczyk - i to wszystko. no i jeszcze przeciwdzeszczówka,ale jej nie liczę. mi tyle wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy czy kurtke zimowa i placzszyk-marynarke musialam kupic bo potzrebowalam cos czarnego, gdyby nie zaloba to pewnie mialabym dodatkowa jedna kurtke wiosenno-jesienna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick mi sie zapodział
na zimę 1 kurtkę (b. ciepłą), jeden płaszczyk na jesien i wiosnę 4 kurtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tę ostatnią to chyba kojarze
2 kurtki i 5 płaszczyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tę ostatnią to chyba kojarze
a i jeszcze 3 wiosenne płaszczyki, w sumie 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. kurtka jeansowa 2. marynarka z zamszu 3. kurtka z materialu do bojowek 4. kurteczka z polaru 5. kurtka na narty 6. kurtka puchowa na zime 7. kurtka ze sztucznego futerka x 3 szt, w tym jedna cieniutka 8. prawdziwe futerko 9. kurtka dluzsza ze sztucznego futerka z kapturem na zimowe spacery z psem 10. plaszczyk na jesien/ \"lekka zime\" 11. marynarka ze skory 12. plaszcz dluzszy i cieplejszy na zime 13. \"poncho\" z golfem - np. do narzucenia na cienka kurtke - teraz w tym chodze :) uwzgledniajac ,ze pozycja 7 = 3 szt , to jest lacznie 15 szt :O a ja chcialam sobie cos jeszcze kupic w tym roku ... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. prochowiec wiosenno-jesienny 2. plaszcz dlugi jesienno-zimowy typu dyplomatka 3. plaszczyk przed kolana dwurzedowy czarny jesienny 3. plaszcz w kolano tweedowy jesienny 4. plaszcz zimowy w kolano obszywany futerkiem 5. kurtka zimowa puchowa na -20 stopni :P 6. kurtka zimowa dlugosc za tylek 7. kurtka jesienna 8. kurtka dzinsowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie 4
czarny krótki trencz na wiosnę/jesień (mam od 2 lat) jasna kurtka przeciwdeszczowa na wiosnę/jesień (mam od 6 lat) beżowa cieplejsza kurtka na jesień/ciepłą zimę (mam od 2 lat) czarna gruba kurtka na zimę (mam od 3 lat) chyba czas kupić coś nowego :O Ale nic mi nie wpadło w oko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×