Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukamPracy24

czy ktos odpowiedzial na wasze CV po długim czasie??

Polecane posty

Gość szukamPracy24

zdarzylo sie tak ze dostaliscie odpowiedziec na wyslane cv po 2-3 tyg. a nawet po miesiacu od wyslania? mi nikt nie odpowiada , ale kolezanka mowila ze do niej po ok miesiacu zadzwonili i na rozmowe zaprosili. Mieliscie taka sytuacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dzwonili bo podobało im się moje CV a akurat mieli kolejne wolne stanowisko, nie na to na które aplikowałam. Warto wysyłac bo oni nawet jak nie dopowiedzą teraz to moga się odezwać i za rok, po prostu ciekawe CV zostawiaja sobie w swojej bazie i jak pojawia się wolne miejsce to najpierw szukają w tych zostawionych CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie na przykład zadzwonili po2 tyg. a spotkanie wyznaczyli dopiero za 7 dni. wszystko jest mozliwe. słac słac i jeszcze raz słac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie dwa razy dzwonili po kilku miesiącachz propozycją rozmowy na zupełnie inne stanowisko niż aplikowałam. Do mojego kolegi odezwali się po ponad roku kiedyś. Takze wyslać CV nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamPracy24
martwie sie bo narazie zero odzewu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze tak bo
do mnie odezwali sie po pol roku, wyszukali moje cv i tym sposobem ejstem tu juz rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujafka
wysłałaś jedno CV i czekasz ? co ty ludzie wysyłają po 100 CV miesięcznie dziewczyno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamPracy24
nie, nie jedno, oszalales/łas ?? wysylam 1-2 ale dziennie od 2 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez zalezy od tego jakie masz dokumenty, jak dobrze przygotowane, ile e-maili wyslales, w jakim miescie ( ilosc ofert parcy i procent bezrobocia). wysyłac CV roznych typów do roznych prac , listy pod konkretne oferty. itp. niestety trzeba cierpliwosci czyli cechy ktora jest najtrudniejsza dla bezrobotnego gdy nie ma kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 e-malie dziennie to nie duzo ale to oczywiscie zalezy od dostepnosci ofert pracy w twoim miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamPracy24
wysylam tylko na te stanowiksa na ktorych chcialabym pracowac, a tych jest baaardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujafka
osoby wysyłają CV nawet do firm, które sie nie ogłaszają.Wchodzą na stronę i nieraz jest aplikacja odnośnik -chcę tu pracować- a jak nie ma to inaczej wysyłają. Jeden to wyrzuci a gdzie indziej przeczyta.Trzeba próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez nieduzo telefonow dostaniesz. wiesz to jest tak ze dzisiaj czasy sa dla tych co potrafia i chca pracowac w nowych dla siebie zawodach, nie boja sie nowych obowiazkow itp. mozna oczywiscie zawezic pole poszukiwan i masz do tego prawo , ale jesli potrzebujesz pracy na wczoraj to rozwaz kwestie szukania pracy w roznych branzach/zawodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamPracy24
daje sobie czas, bo moge narazie. dzieki za odzew. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×