Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eryk Zadziora

Co należy zrobić, żeby zadowolić kobietę?

Polecane posty

Gość Józef Szwejk
To strasznie okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a 'czasem' - drobne słówko umnęło twej uwadze, rozumiem czemu akurat jesteś zwolennikiem/czką taśmociągu rozmów - bo pozostają niezauważone słowa kluczowe dla wypowiedzi ale oczywiście każdy wypowiada się tutaj w swoim imieniu nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze razem
"Uczestniczki dyskusji prosi się o nieco mniej abstrakcyjne wypowiedzi." ---->>> czyli umycie samochodu kobiecie bardziej ci odpowiada niż rozmowa z nią i osiągnięcie porozumienia pozawerbalnego ;-) :-D mniej abstrakcyjnie: sprzątaj po sobie (conajmniej) umyj po sobie (conajmniej) pierz sobie skarpety i slipy, a nie rozrzucaj ich po całym domu itp. Pamiętaj, że nie jesteś synem swojej kobiety lecz jej mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze razem
Anka Abdanqe, idź kup sobie podpaski może to rozładuje twoje napięcie :-O Albo idź pozawerbalnie pokłóć się ze swoim chłopem, jeśli go w ogóle masz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze razem
Kwiatek "żeby zadowolic kobietę trzeba spełniać jej marzenia i zachcianki. i tyle" dodam, że jeszcze dobrze to robić zanim ona je wypowie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko
Sissy masz bardzo ładną stopkę, nawet dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto tu jest napiętyyy? a przy okazji wulgarny? Tak mam faceta, I nie muszę iść do apteki po podpaski. Ale mogę się przejść po kropelki uspokajające dla Ciebie? Uprzejmie służę. Ah, Fakt na imię mam Anka. Jak się wkurzasz nawet to zauważasz. No może na Ciebie taka metoda. Niepotrzenie próbujesz być uszczypliwy/wa na mnie to nie działa. Jedynie świadczy o Tobie. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiatek "żeby zadowolic kobietę trzeba spełniać jej marzenia i zachcianki. i tyle" dodam, że jeszcze dobrze to robić zanim ona je wypowie " no czasami moglaby sama od siebie cos powiedziec w koncu nie jestem omnibusem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze razem
Kwiatek, wiesz w tym właśnie wieczny problem, że wiele z nas lubi POZAWERBALNIE :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem cos o tym. dlatego komunikacja z wami zawsze leży u mnie :P musicie wiecej gadac do faceta a nie tylko marzyc co byscie chcialy zeby zrobil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze razem
Kwiatek, ja marzę, że on dziś bez okazji ZASKOCZY mnie kwiatkiem. Jak mu powiem to to już nie będzie zaskoczenie :-D :-D Wieczny dylemat :-D jak to zrobić? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to zrobic? proste. trzeba sie od niego troche odsunąć zeby znow zaczął o ciebie zabiegac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopy to istoty proste
kawę na ławę wykładać trzeba bo z domyślnością są na bakier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze razem
zabiega :-D nawet mi kwiatki zrywa z nienacka jak się plączemy po jakiejś łące czy innej naturze ale jak to zrobic jak mi się akurat dziś marzy? :-D jak mu powiem to on na 100% spełni to marzenie, ale zniknie mi ten element zaskoczenia mnie :-D Ot zagadka nierozwiązywalna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamcia.69.
Hmm.. Zależy w jakim kontekscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze razem
Dzięki :-D za 🌻 ale czemu on taki z tym :-P ?? ;-) W każdym razie osiągnąłeś element zaskoczenia mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo nie wiedzialem czy przyjmiesz czy tez odrzucisz ;) wiec zeby mniej bolalo przy odrzuceniu to dodalem czynnik łagodzący :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze razem
🌻 -ki to w każdych ilościach przyjmę i uznaję za objaw sympatii. Chyba nikt nie daje kwiatów ze złośliwości? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze razem
Mięsożerny kwiatek może być praktyczny i łapać np. komary i osy, na które jestem uczulona. :-) Mam nowe marzenie: chcę miesożerny kwiatek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze razem
Mój facet jak mi zerwie "w naturze" kwiatek to dostaje ode mnie buzi, choćby mały cmok. Ale Tobie tego nie mogę dać ;-) Mam nadzieję, ze wystarczą ci moje wyrazy sympatii i życzenia owocnych poszukiwań ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze razem
"uznaję za objaw sympatii" objaw sympatii od mężczyzny? --->> objaw sympatii od każdego, przecież kobiety też dają kwiatki kobietom :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze razem
Kwiatku, myslę, że szybko znajdziesz i skutecznie, bo umiesz odpowiedni makaron na uszy nawijać ;-) Tak mnie zatrajlowałeś, że mam przestoje w robocie, którą muszę skończyć, ehhh. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×