Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgadzam sie calkowicie

Trafna wypowiedz!!!!!!

Polecane posty

Gość wysmiewczyni
No jasne ze nie, tylko nie uwazasz ze prostytutka ma przewage nad takimi? Nie uwazam zeby byla gorsza od mezczyzny bo bierze z ato hajs. O dobrze ze bierze to znaczy ze ma takiego w dupie i robi to tylko dla hajsu. A facet kurwi sie za darmo. Ona ma przynajmniej korzysc i stysfakcje ze taki Pan klient ktory uwaza si eza lepszego od niej musi jej zaplacic zeby chciala palcem kiwnoc. Wiec kto jest bardziej zalosny? Jasne ze on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo ja pomimo ze studiowalam dziennie i zarabialam zeby sie utrzymac nie poszlam na trase i nie wypielam dupska. Tylko wlasna praca skonczylam studia i zarabialam, chociaz wiesz mi ze nie bylo latwo. Nie raz przeplakalam noc myslac jak sobie poradze i co ma zrobic ze swoim zyciem" rozumiem.. i teraz przejrzałaś na oczy widząc, że postepowąłas bez sensu, bo mozna było łatwiej wyjść na swoje... cóż - czasu nie cofniesz, ale teraz tez mozesz troche sobie dorobić do zarobków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
tak komiczne przejrzalam na oczy ze dzieki bogu nie skusily mnie latwe pieniadze i patrzac w lustro jestem dumna z tego ze wszystko co mam osignelam ciezka praca a ni ekurestwem. No i facet nie ma powodow zeby nie chodzic ze mna po miescie w obawie z ejakis klient sobie przypomni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ku..wa jest tylko jedna i zawsze będzie miała synonim kobiecy....Przykro mi....wyśmiewczyni ale nie zgadzam sie z Toba..zreszta nie rozumiem skad ta cala pogarda..Kazdy ma swoje zycie i kazdy robi co chce.Ktos korzysta z uslug prostytutek kto sje swiadczy..Taki jest swiat i po co z nim wojowac,To walka z wiarakami,,Nie zmienisz tego swoimi postami na tym forum..Po prostu jak spotkalas na wojej drodze takiego faceta, ktory opd czasu do czasu umowil sie z prostytutka to mu powiedz nara i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"i patrzac w lustro jestem dumna z tego ze wszystko co mam osignelam ciezka praca a ni ekurestwem\" widze u Ciebie żal, frustracje, złość, nienawiść... ani śladu dumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
dlaczego kobiety same pozwalaja sie tak traktowac? A pozniej glupie topiki czy wszyscy faceci sa tacy sami, zdradzal mnie na lewo i prawo itp. Coz rzeczywiscie takie zycie i jesli ktos pozwala sobie na takie traktowanie tak bedzie traktowany. Jesli kobieta pozwala sobie na stawianie jej na rowni z prostytutka to ok. jej sprawa. Ja napisalam tylko moj opinie i nikt nie bedzie je negowal. Tak uwazam i tyle. A chce uswiadomic tylko niektorym osoba ze sa jeszcze ludzie ktorzy nie tolereuja kurestwa i lajdactwa. Wiec nie badzcie tacy peni ze do kazdej osoby mozecie smialo opowiadac os woich lajdactwach i ona bedzie sie usmiechac i przytakiwac o to super facet jak sie puszczasz mhhh o takim marzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
kurwa to kurwa przykro mi. Nie wazna plec kobieta czy mezczyzna zawsze bedzie kurw ajak sie bedzie puszczac i tyle. A zal i frustracja jest tylko o to ze taki komiczny np. jest takim nieudacznikiem i nie potrafi rozroznic kobiety od szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_lejda
niewazna plec wazny stosunek do zycia. jak nie masz wartosci to jestes tak samo pustym i martwym czlowiekiem bez wzgledu na plec. komiczne a ty pajac jestes jakis, kobiety traktujesz po instrumentalnie. ale widze ze pogubiles juz sie w tym wszytkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
hmmmm slowo jak slowo sens ten sam. Wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A zal i frustracja jest tylko o to ze taki komiczny np. jest takim nieudacznikiem i nie potrafi rozroznic kobiety od szmaty\" wzruszyłem się i prawie popuściłem na siedzenie, że tak sie o mnie martwisz Skarbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się czytać wszystkiego To jest dyskusja nad wyższością niekurwienia się nad kurwieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Siska chodzi o to ze kobieta to ''tirówka''a facet to tirówkarz:O kurwa jest lepsza bo robi to co jakiś obesraniec jej karze, bierąc za to pieniądze,a facet który jej rozkazuje jest gorszy bo daje pieniądze. Gdyby tak kazdy myslał nie zniesiono by niewolnictwa .bo to takie dobre człowieki były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, bez sensu to wszystko :) Ale tak zawsze jest na kafe, kobieta jest boska i biedna, faceci to świnie, kochanka to szmata, a związek powinien się zakończyć ślubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne znow wtraca swoje zalosne wypociny??? :D :D :D. czlowieku zajmij sie w koncu praca co???? Bo zaczne myslec ( skoro tak torpedujesz ten temacik ) ze i ty jestes kurwiarzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hym,,,,a ona naiwnie wierzy w Te jego kłamstwa.. A może idzie do burdelu bo mu czegoś w domu brakuje.Zona non stop na fochu, karze męza brakiem seksu, czyniac mu na kazdym kroku wyrzuty...A prostytutka wyslucha nie ma pretensji...Może geneze takiego zachowania mezczyzn nalezy znalezc w zachowaniu ich partnerek zyciowych(czasem to jest powodem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te syfiary to jest nowe zjawisko :) ja jeszcze nie do końca wiem o co chodzi, o ile pamiętam, to chodziło o te kobiety, które sypiają z dużą ilością mężczyzn, przez co mogą być zarażone syfem. Ale znając życie, syfiara to pewnie koleżanka z pracy, która ma większe powodzenie, bo jest po prostu ładniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne napisal: ogromne uproszczenie... jeden placi za seks bo jest chorobliwie niesmialy inny bo kręci go płacenie za seks inny jest bardzo brzydki i nikogo nie pozna w inny sposob jeszcze inny jest leniwy i nie potrzebuje zwiazkow emocjonalnych Rozumiem ze ty to robisz ze wszystkich powodow ktore wymieniles??? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciaa Po co atakujesz komiczne??? Chcesz to sie wypowiedz na forum sensownie a nie wszczynaj pyskowki bo zaraz to forum zamieni sie w wojne Komiczne vs reszta swiata anie chce mi sie tego czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oderdobe Hym,,,,a ona naiwnie wierzy w Te jego kłamstwa.. A może idzie do burdelu bo mu czegoś w domu brakuje.Zona non stop na fochu, karze męza brakiem seksu, czyniac mu na kazdym kroku wyrzuty...A prostytutka wyslucha nie ma pretensji...Może geneze takiego zachowania mezczyzn nalezy znalezc w zachowaniu ich partnerek zyciowych(czasem to jest powodem) pewna siebie do Ciebie...może sie ustosunkujesz bo cos zaczelas mowic o mezach ktorzy chodza do burdeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oderdobe >>> spoko orinoko :D Nie boj zaby :D. Nie bede sie klocic :) Slowo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×