Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgadzam sie calkowicie

Trafna wypowiedz!!!!!!

Polecane posty

Dobra ale tak wracajac do tematu.Dlaczego tak jest ze facet moze zaliczyc kazda [anne i nikt nie powie o nim ze sie kurwi nawet jak zmienia kobietki jak rekawiczki??? A jak kobietka chce sie zabawic bez zobowiazan to od razu szmata kurwa i wszystko co najgorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oderdobe - zauwaz, ze jak na kobiety żyjace w szczesliwych zwiazkach, poziom ich agresji i obsesja na moim punkcie jest doprawdy trudna, a wręcz niemozliwa do wytłumaczenia... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlaczego tak jest ze facet moze zaliczyc kazda [anne i nikt nie powie o nim ze sie k**wi nawet jak zmienia kobietki jak rekawiczki??? A jak kobietka chce sie zabawic bez zobowiazan to od razu szmata k**wa i wszystko co najgorsze?" :D:D:D:D:D nie rozumiem, czemu takie pytania zadaja kobiety, skoro to wlasnie kobiety nazwą kurwą każdą swoją koleżankę, ktora ma wieksze powodzenie i czesto zmienia partnerów :D:D:D czy ten temat założył facet? :D czy wysmiewczyni jest jest facetem? :D czy kacia jest facetem? :D a wszystkie wieszaja psy na kobietach prowadzacych swobodne życie sexualne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście uważam, że jak ktoś lubi to niech się pieprzy jak królik- jego sprawa- czy kobieta czy facet- ale kurwa nie pod dyskoteką w wieku 13 lat- obciąga z połykiem bo to teraz jest modne- trudno takiej dziewczynki nie nazwać kurwiszonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oderobe - to była tylko tak na szybko wymyślona definicja traktowania kobiet "po instrumentalnemu" jak to nazwał taki jeden skarb :) Nie miałam zamiaru wtapiać się w kwestie mężów-żon-i-burdeli.. po co się denerwować :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komi, one wcale nie są w szczęśliwych związkach, przecież to widać w każdym zdaniu. A co do opinii kurwy u kobiety to strasznie rzadko słyszałam to od facetów, raczej od innych kobiet. Zazdrość i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciaa Dobra ale tak wracajac do tematu.Dlaczego tak jest ze facet moze zaliczyc kazda [anne i nikt nie powie o nim ze sie k**wi nawet jak zmienia kobietki jak rekawiczki??? A jak kobietka chce sie zabawic bez zobowiazan to od razu szmata k**wa i wszystko co najgorsze? Może ale nie musi...Tak samo z koietami.....Każdy decyduje o tym co dla niego najlepsze...Kobieta, która ma co tydz nowego kochanka ma do tego prawo, ale musi sie liczyc z tym ze reputacja jej w tym przeszkodzi.,,Facet ktory ma co tydzien nowa kochanke, musi sie liczyc z tym ze reputacja ucierpi w oczach kobiet ktore boja sie odrzucenia ale w oczach innych kobiet urosnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K. napisal nie rozumiem, czemu takie pytania zadaja kobiety, skoro to wlasnie kobiety nazwą k**wą każdą swoją koleżankę, ktora ma wieksze powodzenie i czesto zmienia partnerów Nie tak, popadasz z jednej skrajnosci w skrajnosc. Moja znajoma dziewczyna wyjatkowo urodziwa zmieniala facetow jak rekawiczki. I nikt jej nie nazwal kurwa... Ale druga przecietna robila to samo nie wiem w jakim celu moze chciala sobie cos udowodnic. I co?> To ta ladniejsza nazwala druga kurwa. Na odwrot nie padlo takie slowo.. :P Aha NIE JESTEM FACETEM..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A co do opinii k**wy u kobiety to strasznie rzadko słyszałam to od facetów, raczej od innych kobiet. \" Nie kąsa się ręki która jeść daje..... czy jakoś tak to szło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam ze kobieta dorosla mieszkajaca sama niezalezna od nikogo finansowo nie majaca dzieci i nie bedaca w zadnym stalym zwiazku moze robic ze swoim cialem co jej sie podoba. Ale jesli ide ulica i widze na niej nawalona 14 latke z petem w zebach przeklinajaca jak szewc i uwieszona ramienia jakiegos wyrostka to co mam o niej myslec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
a mnie tam kobiety nie przeszkadzaja ze sie puszczaja. Moze dlatego ze jak kobiety sie puszczaja to puszczaja sie z jakiegos powodu. Nigdy nie jest to puste bzykanie bez uczuc. chcac niechcac zawsze jakies uczucia sie w nich budza. No takie sa kobiety niestety. I ni etraktuja tych swoich kochankow jak przedmioty. A facet no coz sztywny wkladak, po co sie puszczacie jak mozecie w kiblu zrobic to samo. Efekt emocjonalny ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moja znajoma dziewczyna wyjatkowo urodziwa zmieniala facetow jak rekawiczki. I nikt jej nie nazwal k**wa... Ale druga przecietna robila to samo nie wiem w jakim celu moze chciala sobie cos udowodnic. I co?> To ta ladniejsza nazwala druga k**wa. Na odwrot nie padlo takie slowo.. " ee tam, nie stałaś przy nich 24h, daję łeb, że obie miały te drugie za kurwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro no ok.... Facet tak nie powie ale co pomysli to inna kwestia.... I czy wejdzie w staly zwiazek z kobieta ktora miala wielu partnerow>???? Mimo ze on sam prowadzil burzliwe zycie erotyczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy że jak skończy 18 lat to już nie kurwa:) a do tego jak ma mieszkanie, i nie ma dzieci, to już absolutnie nie kurwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobieta , która miała burzliwe życie erotyczne;) mój maż jakoś o tym wie i jakoś mnie..tak..chciał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A facet no coz sztywny wkladak, po co sie puszczacie jak mozecie w kiblu zrobic to samo. Efekt emocjonalny ten sam. Oj tobie chyba jakiś przystojniak po fachu;) zrobił przykrość, bo zioniesz nienawiścia na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wejdzie w staly zwiazek z kobieta ktora miala wielu partnerow>???? Mimo ze on sam prowadzil burzliwe zycie erotyczne??? zależy. pewnie nie wejdzie. jeśli będzie o tym wiedział. ale Komiczne twierdzi że pytac o przeszłość nie nalezy. więc może wejść nieświadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike>>> a jak ma dzieci?/ Dziecko zmusza do odpowiedzialnosci dojrzalosci. Kobieta majaca dziecko powinna sie liczyc z konsekwencjami swojego zycia. Nie wiem, nie bylam i nie jestem i nie bede w takiej sytuacji. Ale .. i tu jest dylemat. Bo jezeli np kurwienie sie jak to okreslamy ma podloze psychiczne. Albo jesli kobieta jest nimfomanka??? Nie stalam...... Przy mnie nie padly takie slowa ale fakt baby sa zawistne o byle pierdole. Akurat w pracy mam to na co dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno dojrzałośc nie ma nic wspólnego z sexem jeśli uprawia go się z głowa- żadna samotna matka nie rozkłada nóg przy dzieciach no może prawie żadna.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku chyba mnie nie zrozumialysci. Pisalam o przypadku kobiety ktora owszem uzywa zycia ma wielu partnerow seksualnych. Ale kurwa za to bierze kaske. A ona nie bo nie wiem lubi to jak kon owies nie cche kasy nie potrzebuje jest nimfomanka. gdzie zaczyna sie ta granica ze kobiete mozna nazwac kurwa?? od jakiego wieku jakiej sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet zawsze określi mianem kurwy kobietę ktora go zdradzi. Nawet jeśli zdrada wynika z tego że ją bił, nie dbał o nią i ją maltretował. albo się nie mył i nie nadawał się nawet do tego by go choćby jednym palcem tknąc. widziałam milion takich przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- popieram zresztą zdrada zawsze pozostanie zdradą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
oderdobe nie zaden przystojniak tylko ojciec ktory zdradzal cale zycie matke. Pamietam jak plakala po nocach i cierpiala a on co rusz to szukal nowych kochanic. A na stare lata kochanka nie odebrala go nawet ze szpitala a jego rzezcy spakowala z mieskznia ktore on jej kupil i kazla przywiesc pod nasz adres. Tak i mam awersje do mezczyzn ktorzy wyrzadzaja krzywde bliskim. i nie rozumiem stwierdzen jestesm dorosly moge robic co chce. No tak tylko po co zkladasz rodzine, wchodzisz w uczuciowe relacje z drugim czlowiekiem a pozniej ranisz. Cierpi nie tylko zona, maz ale dzieci przedewszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie zaczyna sie ta granica ze kobiete mozna nazwac k**wa?? W momencie kiedy każda jej nowa znajomośc ma podłoże seksualne i traktuje tylko faceta jako obiekt zaspokajający jej fizyczne i materialne zachcianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike>> masz racje. Ale dajmy na to prosty przyklad. Pani ktora ma dziecko ma goscia w nocy. Nad ranem pan ( jednorazowa przygoda) wychodzi od niej. No i przypadkiem widzi ich np tata albo mama corki, syna szkolnego kolegi owej pani.... bedzie jatka??? I gadanie ze pani ma dziecko a niemoralnie sie prowadzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×