Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgadzam sie calkowicie

Trafna wypowiedz!!!!!!

Polecane posty

Gość wysmiewczyni
komiczne no wlasnie rozmawiam o moim problemie tu na forum. Strasznie mnie drazni ze takie rozne syfilisy podbijaja do mnie i mysla ze sa roules...no straszny mam z tym proble ze takkie wyrzutki spolczne przyczepiaja sie do mnie. ja mam cudownego facet awiec bardzo mnie drazni ze taki margines mysli ze ma szanse u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
komiczne a gdzie twoj fun club? Coz zaniedbuja cie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysmiewczyni - i o butelkach wiesz? :D:D:D Kurcze... Naprawde podziwiam Twoją spostrzegawczość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ależ Komiczne to też
syfilis, tylko w wirtualnym wydaniu. Gdybym spotkała go na ulicy, wolałabym przejść na drugą stronę. Lubię mężczyzn, a nie cioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
No komiczne ktos sie juz poznal na tobie widze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
a o jakie butelki tobie chodzi bo nie wiem co ty tam sobie chrumasz pod nosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujyhyhuuh
hehe, nie ma to jak sobie pogadac :) a do simona mola wyra kto wchodzil? pewnie musial wam placic hahah, same sie ustawialyscie w kolejce idealny przyklad: inaczej kobieta mowi - co innego robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiec takie rodzynki to najczesciej klienci owych "czystych" bo przeciez maj butelki plastikowe do podmycia sie pan." o takie butelki moja droga wyśmiewczyni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w to nie wierzę!! tzn, w to, że ktoś jest szczęśliwy w związku i interesuje go to, co inni robią w wyrach i z kim! co więcej, że komentuje to na forum, ogłaszając wszystkim, jakie to ma wzięcie wśród brudnych typów spod ciemniej gwiazdy! i ta pogarda do drugiego człowieka, jaki on by nie był! :O dla mnie znacznie bardziej obrzydliwe, niż korzystanie z usług prostytutek! nie trawię ludzi, którzy wyżej srają, niż dupę mają! :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak po prawdzie - tu nie chodzi o panie prostytutki pracujące w klubach, tylko o panie pracujące przy drogach krajowych, które podmywają się przy misce.... te śmierdzące, brudne dziewczyny, które często ani słowa po polsku nie potrafią powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny nick na potrzeby no to niech będzie żałosna k*u*r*w*a z poza tym facet idzie do k**wy bo inaczej nie umie zbajerowac kobiety, a kobieta chociaż na tym zarabia - i tu objawia się wyższość k*u*r*w*y nad jej klientami! Najbardziej sensowna wypowiedż na tym forum..Jak dla mnie w tym momencie czarny nick zakończył tę dyspute...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ata - i zobacz jak dokładną, szczegółową wiedze na ich temat posiada :D widać, że rozmysla nad ich zachownaiem, że ją ono nurtuje i ze poddaje je dogłębnej analizie :D Ale po Twojej wypowiedzi wnoszę Atko, że jakos udaje Ci sie uniknąć ataków tabunów syfiarzy, korzystających z usług syfiar, którzy szeroką falą rozlali sie po naszym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie ma znaczenia dla mnie, nie rozumiesz? co mnie to obchodzi? jestem z człowiekiem, którego kocham i mu ufam znam na tyle, że wiem, iż pewnych rzeczy by nie zrobił, nie z szacunku do mnie, ale do samego siebie! czy to oznacza, że mam opluwać innych, którzy mają inne standardy życiowe? nie sądzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
a tak po prawdzie mala zazdrosc czy ty z fun klubu komicznego jestes? A co do butelek to nie jedno krotnie widzialam przy trasie te butelki i czyszczenie w krzakach ta butelka. O fuuuuuu A tak po prawdzie zycie jest takie ze na potykamy rozn etypki na swojej drodze no i mnie akurat irytuje ze tacy mysla ze maj sznase u mnie. nie dyskriminuje nikogo ze wgledu na statut materialny, wyglad wyksztalcenie al eto ze sie nie sznuje to niestety ale umnie jest niedoprzeskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak po prawdzie - tu nie chodzi o panie prostytutki pracujące w klubach, tylko o panie pracujące przy drogach krajowych, które podmywają się przy misce" a jkaie to ma znaczenie? uwazasz, ze one to robia bo sa masochistkami? i zasługuja by traktowac je gorzej niz panie w dziekanacie traktuja studentów? :P kim jest wysmiewczyni, ze ma prawo okazywac tak daleko posunieta pogarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysmiewczyni A jak to rozpoznasz że sie facet nie szanuje? Zrobisz wywiad środowiskowy w burdelach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, no nie atakują mnie wyobraź sobie :D albo nie zauważam ostatnio w ogóle jestem zbyt zajęta, aby rozglądać się na boki ;) a że pomimo wieku, jakoś się trzymam jeszcze, to mam świadomość, że ...:P ale sama świadomość wystarczy to wszystko w temacie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
komiczne jak sie wyjezdza na trasach wylotowych to tego paskudztwa pelno przy drogach, na domiar zlego trzeba uwazac zeby to cudo na trasie nie wyszlo ci na droge i nie spowodowalo wypadku. Wiec mialam niejdnokrotnie okazje przyjzec sie tym Paniom. Cuda same tam staja. do tego stopnia ze obrzyda mnie ich nagie cialo co na ulicach jak chodza dziewczyny zupelnie mi nie przeszkadza. A wrecz przeciwnie lubie patrzec na ladne zgrabne kobiety ktore ubieraja sie z pomyslem i kobiecym wdziekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"z poza tym facet idzie do k**wy bo inaczej nie umie zbajerowac kobiety, a kobieta chociaż na tym zarabia - i tu objawia się wyższość k*u*r*w*y nad jej klientami!" ogromne uproszczenie... jeden placi za seks bo jest chorobliwie niesmialy inny bo kręci go płacenie za seks inny jest bardzo brzydki i nikogo nie pozna w inny sposob jeszcze inny jest leniwy i nie potrzebuje zwiazkow emocjonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A jak to rozpoznasz że sie facet nie szanuje? Zrobisz wywiad środowiskowy w burdelach?" wysmiewczyni ma taka wiedze, ze Jenna Jameson by sie mogła wiele od niej uczyć :D:D a niejdna burdelmama zapisałaby sie chętnie do niej na szkolenia... oczywiscie wiedza wynika ta z jej obrzydzenia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne Bardziej chodziło o przewagę ku.. damskiej(prostytutka) nad k..a męska(klient) a nie o geneze uczęszczania do "orleanskich dziewic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tu bazujemy na pewnych uproszczeniach. dla mnie żałosny jest facet, który idzie zapłacić za seks, bo inaczej nie posmakuje go, są oczywiście niewyżyci faceci, których na to stać, żeby sobie zakręcić laską bez wyrzutów sumienia - bo przecież płaca za to co robią. ale powody, dla których mężczyźni korzystają z usług tego typu to całkiem inny temat, ciekawy nawet... :) świetny na pracę dyplomową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:02 oderdobe komiczne Bardziej chodziło o przewagę ku.. damskiej(prostytutka) nad k..a męska(klient) a nie o geneze uczęszczania do "orleanskich dziewic" Czyli jednym słowem obalenie tezy autorki...Bo facet idać do burdelu się w jakimś stopniu zchamia, ale kobieta która świadczy usługi zchamia się podwójnie bo jeszcze bierze za to pieniądze(sprzedaje swoje ciało jednym słowem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda radzi
wszystko o radoslawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
a kim sa Panie prostytutki zeby uwazac sie za wartosciowe kobiety? Mam prawo skomentowac sposob prowadzenia siebie i zarabiania pieniedzy. Bo ja pomimo ze studiowalam dziennie i zarabialam zeby sie utrzymac nie poszlam na trase i nie wypielam dupska. Tylko wlasna praca skonczylam studia i zarabialam, chociaz wiesz mi ze nie bylo latwo. Nie raz przeplakalam noc myslac jak sobie poradze i co ma zrobic ze swoim zyciem. I za co mam je cenic? Ze im sie pracowac nie chce? No pewnie bo czemu ona ma isc na kase do marketu jak postoi troche, nie narobi sie i kasa bedzie prawda? Ciuszki kosztuja, zycie drogie a pracowac sie nie chce. Coz nie widze podstaw zeby szanowac taki ekobiety, nie wiem jak patrza w lustro i kogo widza? Nie znam kazdego przypadku z osobna a le w wiekszosci robia to z wygodnictwa. Nie oceniam kazdej z osobna oceniam to co robia i jak sie prowadza. Jak mozna szanowac kogos kto sam sie nie szanuje. Ale z dwojga zlego prostytuki jakos bardziej do mnie przemawiaja niz kurwiarze korzystajacy z ich uslug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysmiewczyni Może prosta riposta, ale jednak logiczna.....Gdyby nie było prostytutek nie było by i ku...arzy..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×