Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgadzam sie calkowicie

Trafna wypowiedz!!!!!!

Polecane posty

gdzie zaczyna sie ta granica ze kobiete mozna nazwac k**wa?? otóż to. to jest świetne pytanie. Każdy facet tę granice wyznacza sobie sam, indywidualnie, i stosownie do okoliczności życiowych. jak ma potrzebę nazwania kobiety kurwą, to to zrobi, mimo że obiektywnie nie jest to prawda. a jeśłi jest taka potrzeba, to zwykłą kurwe za pieniądze nazwie najlepszą kochanką i przyjaciółką jaką miał w zyciu. ot, takie męskie pitu pitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Uwazam ze kobieta dorosla mieszkajaca sama niezalezna od nikogo finansowo nie majaca dzieci i nie bedaca w zadnym stalym zwiazku moze robic ze swoim cialem co jej sie podoba. Ale jesli ide ulica i widze na niej nawalona 14 latke z petem w zebach przeklinajaca jak szewc i uwieszona ramienia jakiegos wyrostka to co mam o niej myslec???" hmmm, czyli jakie wnioski?? jesli jestem wolna i niezależna i będę "robić ze swoim ciałem co mi się podoba" - co odczytuje jako puszczanie się - bo w końcu moge-jestem wolna (bezsens-zero szacunku do samej siebie, zero zasad) to i tak mogę śmiało spojrzeć w lustro i stwierdzić "jestem zajebista", a na 14-latke z fajką splunąć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W momencie kiedy każda jej nowa znajomośc ma podłoże seksualne i traktuje tylko faceta jako obiekt zaspokajający jej fizyczne i materialne zachcianki A jesli faceta traktuje jako obiekt wylacznie do CIELESNYCH ZACHCIANEK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysmiewczyni oderdobe nie zaden przystojniak tylko ojciec ktory zdradzal cale zycie matke. Pamietam jak plakala po nocach i cierpiala a on co rusz to szukal nowych kochanic. A na stare lata kochanka nie odebrala go nawet ze szpitala a jego rzezcy spakowala z mieskznia ktore on jej kupil i kazla przywiesc pod nasz adres. Tak i mam awersje do mezczyzn ktorzy wyrzadzaja krzywde bliskim. i nie rozumiem stwierdzen jestesm dorosly moge robic co chce. No tak tylko po co zkladasz rodzine, wchodzisz w uczuciowe relacje z drugim czlowiekiem a pozniej ranisz. Cierpi nie tylko zona, maz ale dzieci przedewszystkim Zdecydowanie.....masz racje i zgadzam sie w 100%..Z drugiej strony tak sie zastanawiam, bo pewne symptomy kobieca intuicja powinna wychwycic w zalazku..;) ale milosc jest slepa- niestety..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie jatka??? I gadanie ze pani ma dziecko a niemoralnie sie prowadzi????? gadanie nie zawsze pokrywa się z prawdą zawsze natomiast znajda się osoby, które jak zechcą będą miały powód żeby ponadawać na samotna matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna siebie, widzę, że twardo próbujesz zrozumieć :D Chodzi o to, że dobre i słuszne jest to co robimy my, a co robi cała reszta jest niewłaściwe. I niezależnie, czy chodzi o seks, czy o inne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli faceta traktuje jako obiekt wylacznie do CIELESNYCH ZACHCIANEK??? Jeżeli ma tylko jeden taki obiekt i facet jest swiadomy tego ze chodzi tylko o seks to nie mozna o niej powiedziec nic zlego..Natomiast jezli takich partnerow do spelniania zachcianek seksualnych ma wiecej to wtedy jest mega ku..szonem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- nie upraszczaj baby mają jeszcze gorzej ostatniego skurwiela, który puszcza się z nimi w zamian np za nowy samochód- nazwą najlepszym kochankiem, przyjacielem ..pitu pitu a męża, który obejrzy się niechcący za inną kobietą, mimo , że nigdy żony nie zdradził i nie zamierza- ostatnim skurwielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike retro- nie upraszczaj baby mają jeszcze gorzej ostatniego sk**wiela, który puszcza się z nimi w zamian np za nowy samochód- nazwą najlepszym kochankiem, przyjacielem ..pitu pitu a męża, który obejrzy się niechcący za inną kobietą, mimo , że nigdy żony nie zdradził i nie zamierza- ostatnim sk**wielem No wlasnie cala hipokryzja kobieca...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna siebie od niedawna "Uwazam ze kobieta dorosla mieszkajaca sama niezalezna od nikogo finansowo nie majaca dzieci i nie bedaca w zadnym stalym zwiazku moze robic ze swoim cialem co jej sie podoba. Ale jesli ide ulica i widze na niej nawalona 14 latke z petem w zebach przeklinajaca jak szewc i uwieszona ramienia jakiegos wyrostka to co mam o niej myslec???" hmmm, czyli jakie wnioski?? jesli jestem wolna i niezależna i będę "robić ze swoim ciałem co mi się podoba" - co odczytuje jako puszczanie się - bo w końcu moge-jestem wolna (bezsens-zero szacunku do samej siebie, zero zasad) to i tak mogę śmiało spojrzeć w lustro i stwierdzić "jestem zaj**ista", a na 14-latke z fajką splunąć??? i widzisz??? Czy 14latka sama na siebie zarabia?? nie sadze?? Czy jest na tyle dojrzala psychicznei emocjonalnie fizycznie aby podejmowac wspolzycie. czy sama decyduje o swoim losie mieszka sama nie??? ja absolutnie nie gardze takimi osobami. Mnie tylko to przeraza ze te mlode dziewczyny tak sie zachowuja. Bo to szpan lans wypic zapalic wciagnac noskiem i puscic zie z jakims bolkiem. A konsekwencje tych zachowan sa niekiedy oplakane. przeraza mnie nieraz bezwzglednosc tych dzieci. Podam prosty przyklad. Znam jaedna taka 17-latke. Kradnie pije cpa napada na ludzi dziala w jakims gangu spi po melinach slowem wszystko co najgorsze. malo tego niedawno uderzyla wlasna matke w twarz i kazala jej wypierdalac z mieszkania.Szok to jest a matka nic bo sie jej boi to jest normalne????I kryje jej wystepki przed swoja matka. nastolatka nie ma ojca i jest wcielonym potworem. A co bedzie za rok za dwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prawda tez jest taka ze koniety bardziej sie przywiazuja emocjonalnie . faceci nie. umieja oddzielac sex od uczucia. Zreszta jak swiat swiatem zdrada byla jest i bedzie. prawda jest ze zdradzaja zarowno kobiety jak i mezczyzni.I prawda jest ze i kobieta i mezczyzna zarabiaja niekiedy wlasnym cialem.Tylko nawet zwroccie mile panie uwage na nazwe facet-żigolak kobieta- kurwa.. :(smutne ale prawdziwe. I faktem jest ze nasze spoleczenstwo jest cholernie nietolerancyjne, zawistne.... a szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
kaciaa a moze zrozumie to 17-nie dziecko ze tak sie nie da zyc. Wiesz czasem przechodzi sie taki okre sbuntu ale co wtedy? No trzeba rozmawiac z dziecmi, nie jest to latwe ale przeciez nikt nie mowil z ebedzie latwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka że nie ma prostszego sposobu by zarobić na opinię kurwy jak po prostu... nie dać dupy!:):) facet wiedząc że kobieta ma wielu partnerów i prowadzi swobodne życie seksualne, owszem, skrytykuje ją - przed zona i teściową.. ale za 5 minut pójdzie i będzie się próbował załapać:) ktoś tu coś mówił o hipokryzji..? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike.. w mysl zasady pokaz mi czlowieka a znajde na niego paragraf. Owszem gadanie nie zawsze pokrywa sie z prawda... Ale sama zapewne wiesz ile krzywdy moga wyrzadzic ludzie jezyki i jakie to moze miec konsekwencje w tym wypadku dla samotnej matki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacia- szczerze- zawsze mi zwisa to co tam sobie ludzie o mnie gadają- czy byłam panną, czy miałam pierwszego męża, czy byłam samotna matką, czy mam męża drugiego chcą gadać- a niech gadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysmiewczyni>> w tym wypadku to jest juz na wszystko za pozno moim zdaniem. Dlugo by mowic o tym przypadku a nie chce na forum takich spraw wywlekac.Ale ta dziewczyna jest juz stracona....oKRES BUNTU?? Owszem rozumiem sama przechodzilam.Ale przyznam sie szczerze. Bardzo chce miec dziecko na razie z roznych przyczyn to niemozliwe. Ale jak patrze na dzisiejsza mlodziez boje sie. Boje sie ze bede starala sie je wychowac na dobrego porzadnego czlowieka. A ono pojdzie do szkoly i stanie sie zly okropny ze wazniejsi beda koledzy zle towarzystwo slowem z moje nauki pewne kanony prawdy okaza sie niczym bo beda smieszne w oczach jego kolegow i ze ono je odrzuci aby byc zaakceptowanym przez grupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro Prawda jest taka że nie ma prostszego sposobu by zarobić na opinię k**wy jak po prostu... nie dać d**y! facet wiedząc że kobieta ma wielu partnerów i prowadzi swobodne życie seksualne, owszem, skrytykuje ją - przed zona i teściową.. ale za 5 minut pójdzie i będzie się próbował załapać Załapać??????????????/Może na jeden szybki "raz" ale nawet jak ta kobieta będzie w łózku rakietą;) to nie związe sie z nią emocjonalnie...W wypadku kobiet, bedzie wyzywac takiego zigolaka od najgorszych, az wrszcie ja uwiedzie, przespi sie z nim;) wtedy uzna ze bylo warto ale w zwiazek dalej nie uwierzy,,I wtedy ten zigolo zacznie blagac zabiegac, obiecywac ze sie zmieni ze to na jest ta jedyna itp..I co kobieta na to? Naiwnie uwierzy..:0 A propo hipokryzji,,,Mezczyzni owszem sa przebiegli ale w odroznieniuod kobiet nie naiwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
Kaciaa mysle ze tym nie masz sie co przejmowac. Dzieci dziedzicza geny po rodzicach, oprocz tego dostaja wychowanie od rodzicow, przyklady jak zyc i jesli bedziesz madrze to robic napewno ci sie uda. Ja tez po malu zaczynam juz myslec o dziecku. Przychodzi taki czas w zyciu kobiety ze pragnie malenstwa. Najwaznejsza jest milosc i wiez emocjonalna z bliskimi a wtedy nie powinno doisc do takich buntow i wrogiego nastawienia mlodego czlowieka do rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
ladna -lalka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
kolezanka ma jakies kompleksy ? moze sama uwaza sie za, cytuje, 'kurwe' ? ja nie cie oceniam - jelsi to lubisz to ok a chlopaki se poruchaja ale nie podchodz do tego tak emocjonalnie jelsi to twoje hobby to powinno ci sprawiac radosc i dawac mozliwosc samorozwioju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej z pierwszego do kogo
Skierowaleś swój post???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
do autorki topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×