Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

studentko ja tez mam tak ze sa dni gdzie jest ok i wtedy mysle sobie jak ja moglam sie denerwowac i martwic tym czy tamtym...a potem znow nadchodza takie kiepskie dni i tak wkolko! psycholog na pewno uswiadomi ci od czego sie denerwujesz i martwisz! powinnas sprobowac, pamietaj jak jeden ci nie podpasuje to probuj z innym.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja tze cos dzisiaj dziwnie sie czulam jak szlam na spacer to bylo mi tak goraco i slabo ze myslalam ze zemdleje! potem bylo ok i jakos niedawno znow sie salbo poczu艂am:(ehh ale dzidzia sie nie martw poradzisz sobie, jak teraz masz czas to czytaj sobie jakies poradniki jak sie zajmowac niemowlakami itp:) a w razie czego mialby ci kto pomoc?? np rodzice, lub ktos inny z rodziny? Zobaczysz jak dzidzia sie pojawi to beda cie wszyscy chcieli czesto odwiedzac:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jaka psychika ludzka potrafi by膰 g艂upia.. wieciec co? od rana co jaki艣 czas cos mnie roz艣miesza.. byle co a wybucham ma艂ym, niepohamowanym chichotem. i zamiast cieszy膰 si臋 z dobrego nastroju to ja si臋 boj臋 bo jaki艣 czas temu s艂ysza艂am o cz艂owieku kt贸ry mia艂 guza m贸zgu powoduj膮cego u niego ci膮g艂y 艣miech.. matko! choroby maj膮 ju偶 chyba wszystkie objawy;/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Oliwinka
cze艣c Zdr贸wko, cze艣膰 wszyscy!!! znowu mam internet. I najpierw zajrza艂am tutaj;) potem napisz臋. bu藕ki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczynki,co tam u Was?:) U mnie 9 godzinka i jeszcze ciemno,dopiero zaczyna sie rozja艣nia膰:( straszne te poranki!!! Nie mozna doj艣膰 do siebie:( Kurcze i zn贸w mia艂am problem z dostaniem si臋 do Was,mo偶ecie mi powiedziec gdzie tu si臋 logowa膰? Bo ja robi臋 tak: wchodz臋 na g艂贸wn膮 stron臋 kafeterii,potem na forum,nastepnie na forum 呕ycie i uroda,potem szukam tego偶 tematu i dopiero przy pisaniu posta mnie loguje,a chcia艂abym zacz膮c napierw od logowania a nie odwrotnie,podpowiedzcie prosz臋,pozdrawiam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczynki,co tam u Was?:) U mnie 9 godzinka i jeszcze ciemno,dopiero zaczyna sie rozja艣nia膰:( straszne te poranki!!! Nie mozna doj艣膰 do siebie:( Kurcze i zn贸w mia艂am problem z dostaniem si臋 do Was,mo偶ecie mi powiedziec gdzie tu si臋 logowa膰? Bo ja robi臋 tak: wchodz臋 na g艂贸wn膮 stron臋 kafeterii,potem na forum,nastepnie na forum 呕ycie i uroda,potem szukam tego偶 tematu i dopiero przy pisaniu posta mnie loguje,a chcia艂abym zacz膮c napierw od logowania a nie odwrotnie,podpowiedzcie prosz臋,pozdrawiam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
I wybranych temat贸w te偶 nie mam,cho膰 wczoraj wybiera艂am,czy to trzeba ponawia膰 ka偶dego dnia,albo po ka偶dym wylogowaniu sie mo偶e?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aga......
hejka Nerwuski ;jak ta choroba zlapie czlowieka w szpony to nie wypusci.Mecze sie z tym35 lat.Z biegiem czasu czlowiek wie jak z ta choroba postepowac , ale i tak choroba zmarnowala mi mlodziencze czasy i dalej marnuje moje zycie , i nie wierzcie nikomu ze z tego sie wyjdzie , z tego sie nie wychodzi.Dzisiaj znowy ta franca mnie zlapala , tabletki poszly w ruch ale nadal mam trzesienie wewnetrzne i boje sie , sama nie wiem czego, ach ta choroba.Pozdrawiam wszystkie nerwuski

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Sz艂ona ja mam chyba na odwr贸t;) u mnie poranki s膮 dosy膰 dobre, te zachmurzone nawet te偶;) Oliwinika no w艂asnie!! dawno Cie nie by艂o.witaj. ja na razie mam dzie艅 dobry , oby do ko艅ca;) i s艂o艅ce przebi艂o sie przez chmury nawet;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 studentka III roku
Nerwuski :) jak s艂odko :) a ja w nocy wymiotowa艂am...zaczynam si臋 przyzwyczaja膰 przynajmniej raz w miesi膮cu noc mam przez to zarwan膮 :( Mo偶e spr贸buje psychologa... tylko du偶o by u mnie trzeb prostowa膰... Znikam na dzia艂eczk臋 kota nakarmi膰 odezw臋 si臋 p贸藕niej:* S艂onko 艂adnie 艣wieci polecam SPACEREK :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Z tego sie wychodzi , trzeba pracowac nad sob膮 ca艂y czas a nie sie u偶ala膰 ... beda gorsze i lepsze dni ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja my艣l臋,偶e pozytywne my艣lenie to po艂owa sukcesu! Wiem,偶e trudno o nie w tych gorszych momentach,ale mnie pomaga my艣lenie,jeszcze troszk臋 i bedzie lepiej,je艣li nie dzi艣 to pewnie jutro,albo wczoraj bardzo mi pomog艂o to forum,to,偶e s膮 ludzie kt贸rzy si臋 Toba zainteresuj膮,dzi艣 ju偶 mi zn贸w lepiej:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
niby mozna z tego wyjsc... ale napewno nie biorac tabletki mnie psycholog z 20-letnim stazem pracy powiedziala,ze trzeba bardzo dlugo nad soba pracowac i ,ze choroba minie ale czasem moga sie pojawic jje objawy tyle,ze to juz nie ma znaczenia jesli dobrze sie z nimi obejdziemy... wiem ,ze wcale tak byc nie musi, jedni sobie radza inni nie a to jest ciezka sprawa chcialam napisac ,ze trzeba walczyc z choroba ale teraz to sie musze stuknac w g艂owei bo [rzypomina mi sie co gadala moja psych.,ze NIE WOLNO walczyc z tym tylko trzeba OLEWAC i przeczekac np. atak leku, powzowlic mu sie rozwinac i samemu skonczyc bo jak bedziemy powstrzymywac i tak wroci jakie to wszystko ciezkie:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam no wlansie kiedys nie wiem czy na tym forum czy gdzie indaziej to przeczytalam ze nerwice trzeba \"polubic\" zaprzyjaznic sie z nia wtedy jest szansa ze bedziemy lepiej znosic ataki paniki, beda one szybciej mijac a z czasem moze nawet sie ich pozbedziemy tych najgorszych atakow. U mnie tez sloneczko i cieplo nawet:) znow jjuz ktor膮s noc pod rzad mialam beznadziejne sny:/ Wogole przez weekend nie bylo szansy porozmawiac szczerze z moim partnerem ale moze dzis sie uda...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
u mnie tez slonce a ja czuje sie beznadziejnie jestem oslabiona i nie mam sily na nic , najlepiej bym sie polozyla i niewstawala... sama nie wiem czy to niskie cisnienie, czy neriwca, czy ci膮偶a.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do Sz艂ona
masz typowe objawy niedoczynno艣ci tarczycy!!! Wejdz sobie na forum na gazecie choroby tarczycy i drugi hashimoto lub skopij ten link do w膮tku http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24776

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No ja ju偶 sama nie wiem... poczyta艂am teraz o tarczycy i okazuje si臋 ,偶e ile艣 z objaw贸w tarczycy mam,ale niekt贸rych nie mam np. tycia, obrz臋k贸w itp,a za to mam takie objawy,o kt贸rych przy opisie tarczycy nie s艂ycha膰. Poprosi艂am na forum tarczycy o opinie ,teraz zostaje mi czeka膰... Dobrze by by艂o wiedzie膰 co mi jest, a mo偶e ja jakim艣 orygina艂em jestem i mam wszystkiego po trochu??? Wiem,偶e pewnie my艣licie id藕偶e do lekarza,no ale w Polsce by艂am i nie pomog艂o,wi臋c tu to ju偶 w og贸le mi ci臋zko si臋 za to zabra膰:( Nie wiem do jakiego lekarza i艣膰: psychiatra, psycholog, internista ,endokrynolog. Wkurza mnie ta moja niezaradno艣c ,bo jeszcze niedawno taka nie by艂am... Potrzebuj臋 duzego kopa w ty艂ek, mo偶ecie mi go da膰??? :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tak szybko ciemno si臋 robi.. ju偶 z godzin臋 jak zas艂oni艂am rolety..jesie艅.. opr贸cz ma艂ych zawirowa艅 w g艂owie i pulsowania nic mi nie jest. Drugi dzie艅 mija bez zaburze艅 艣wiadomosci.. doceniam takie dni..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
pozdrowionka dla wszystkich 馃尲 ze mna wczoraj bylo jakos slabo z kontaktowaniem,ale dzis ok, tylko mam znow jakis l臋k o mojej jajniczki:( a nog膮 juz sie nie przejmuje;]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam, a na forum nie znalazlam nikogo kto by mial tak jak ja:D ja mam taki l臋k uog贸lniony ale za to przez caly czas:( czasami chwyta mnie mocniej i wtedy ciezko mi wejsc do sklepu ale zazwyczaj niepok贸j trzyma mnie 24 godziny na dobe. Meczy to mnie niezmiernie! Szlona a ja wchodze na forum zupelnie inaczej jak ty, wpisalam sobie to forum w ulubionych i wtedy jak wchodze to musze tylko wejsc na odpowiedni膮 strone ktorej jeszcze nie czytalam np na ostatni膮. a jak chce to cos napisac to na dole klikam w wyslij odpowiedz i wtedy sie loguje:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Justah czyli szybciej wchodzisz,a reszta to ju偶 tak jak ja:) Wiecie co, od rana siedz臋 na tym forum -tak mnie wci膮g艂o i nic innego nie zrobi艂am,dobrze ,偶e mam obiad od wczoraj,bo m膮偶 by mnie m贸g艂 ukatrupi膰,hi hi hi. Dobrze,ze po dziecko do przedszkola musz臋 i艣膰 to mi 艣lepka troche odpoczn膮:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Szlona no wlasnie ten internet wci膮ga:) a tu trzeba zyc niestety heheh:p i to z nasza nerwica:p Stres-stop jak tam twoja kuracja globulkami?? pytalas sie kiedys czy ja sie wyleczylam z zapalenia bo mialam je kiedy czesto, no wiec nie wiem czy sie wyleczylam bo od kwietnia nie bylam u gina bo bylam za granica ale wczesniej przez rok leczylam sie i zawsze jak bylam po lekach to bylo okej a po kilku tygodniach wracalo cholerstwo! a niestety zapalenie jest takie sprytne ze tego sie nie czuje, jak sie ma grzybice to owszem czuje sie pieczenie i swedzenie ale tez nie zawsze, czytalam ze grzyb tez jest sprytny i potrafi byc gdzies w srodku utajniony i tylko w badaniu wyjdzie jego obecnosc. I tutaj chyba sprawdza sie to co przeczytalam w ksiazce ze takie rzeczy nie leczy sie tabletkami tylko diet膮 i to wlasnie w przypadku tych kobiet ktore czesto na to choruj膮. W tym tygodniu chybazawitam u mojego gina!:D i czuje ze nie bedzie kolorowo:p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 studentka III roku
ja gdy posz艂a do lekarz dopomina艂am si臋 o wszystkie badania i na tarczyc臋 te偶!!! Trzeba si臋 dopomina膰 i walczy膰 o swoje bo niestety lekarze znudzeni wizytami emeryt贸w i przezi臋bionych ludzi s膮 znudzeni i ma艂o zainteresowani pacjentami. AAA ja wiem co doskonale roz艂adowuje moje napi臋cie zwierzaczki =] kt贸re mo偶na wyg艂aska膰, przytuli膰, si臋 pobawi膰, one troch臋 pogryz膮..dla mnie to bajka..na dzia艂ce si臋 w艂a艣nie pobawi艂am z kotem i od razu 艣wiat wydaje si臋 pi臋kniejszy!!! Widzia艂am 偶e kt贸ra艣 z was ma wypasionego kr贸liczka ( fotka jak siedzi na kanapie) zazdroszcz臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ok z lekami od gina:) wlasnie sie dowiedzialam ze wieczor spedze sama, znow nici z powaznej rozmowy juz szlak mnie trafia!!!!! musze sobie zaraz jakies zajecie wymyslec

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 na poczatku
niedoczynnosc nie daje pe艂nych objaw贸w i nie musisz by膰 opuchni臋ta, poza tym u niektorych przewazaj膮 objawy psychiczne typu depresja,l臋ki itd u innych wyst臋puje tycie, roznie to bywa. Co mozesz zrobic na szybko w obcym kraju? TSH, fT3, fT4 oraz przeciwciala tarczycowe, wklej wyniki na forum gazety tam dziewczyny pomog膮 w interpretacji i b臋dziesz mia艂a jasno艣膰 czy szwankuje tarczyca czy te偶 trzeba wizyty u psychiatry.Pozdrawiam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×