Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

studentko ja tez mam tak ze sa dni gdzie jest ok i wtedy mysle sobie jak ja moglam sie denerwowac i martwic tym czy tamtym...a potem znow nadchodza takie kiepskie dni i tak wkolko! psycholog na pewno uswiadomi ci od czego sie denerwujesz i martwisz! powinnas sprobowac, pamietaj jak jeden ci nie podpasuje to probuj z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tze cos dzisiaj dziwnie sie czulam jak szlam na spacer to bylo mi tak goraco i slabo ze myslalam ze zemdleje! potem bylo ok i jakos niedawno znow sie salbo poczułam:(ehh ale dzidzia sie nie martw poradzisz sobie, jak teraz masz czas to czytaj sobie jakies poradniki jak sie zajmowac niemowlakami itp:) a w razie czego mialby ci kto pomoc?? np rodzice, lub ktos inny z rodziny? Zobaczysz jak dzidzia sie pojawi to beda cie wszyscy chcieli czesto odwiedzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka psychika ludzka potrafi być głupia.. wieciec co? od rana co jakiś czas cos mnie rozśmiesza.. byle co a wybucham małym, niepohamowanym chichotem. i zamiast cieszyć się z dobrego nastroju to ja się boję bo jakiś czas temu słyszałam o człowieku który miał guza mózgu powodującego u niego ciągły śmiech.. matko! choroby mają już chyba wszystkie objawy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwinka
cześc Zdrówko, cześć wszyscy!!! znowu mam internet. I najpierw zajrzałam tutaj;) potem napiszę. buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki,co tam u Was?:) U mnie 9 godzinka i jeszcze ciemno,dopiero zaczyna sie rozjaśniać:( straszne te poranki!!! Nie mozna dojść do siebie:( Kurcze i znów miałam problem z dostaniem się do Was,możecie mi powiedziec gdzie tu się logować? Bo ja robię tak: wchodzę na główną stronę kafeterii,potem na forum,nastepnie na forum Życie i uroda,potem szukam tegoż tematu i dopiero przy pisaniu posta mnie loguje,a chciałabym zacząc napierw od logowania a nie odwrotnie,podpowiedzcie proszę,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki,co tam u Was?:) U mnie 9 godzinka i jeszcze ciemno,dopiero zaczyna sie rozjaśniać:( straszne te poranki!!! Nie mozna dojść do siebie:( Kurcze i znów miałam problem z dostaniem się do Was,możecie mi powiedziec gdzie tu się logować? Bo ja robię tak: wchodzę na główną stronę kafeterii,potem na forum,nastepnie na forum Życie i uroda,potem szukam tegoż tematu i dopiero przy pisaniu posta mnie loguje,a chciałabym zacząc napierw od logowania a nie odwrotnie,podpowiedzcie proszę,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wybranych tematów też nie mam,choć wczoraj wybierałam,czy to trzeba ponawiać każdego dnia,albo po każdym wylogowaniu sie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga......
hejka Nerwuski ;jak ta choroba zlapie czlowieka w szpony to nie wypusci.Mecze sie z tym35 lat.Z biegiem czasu czlowiek wie jak z ta choroba postepowac , ale i tak choroba zmarnowala mi mlodziencze czasy i dalej marnuje moje zycie , i nie wierzcie nikomu ze z tego sie wyjdzie , z tego sie nie wychodzi.Dzisiaj znowy ta franca mnie zlapala , tabletki poszly w ruch ale nadal mam trzesienie wewnetrzne i boje sie , sama nie wiem czego, ach ta choroba.Pozdrawiam wszystkie nerwuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szłona ja mam chyba na odwrót;) u mnie poranki są dosyć dobre, te zachmurzone nawet też;) Oliwinika no własnie!! dawno Cie nie było.witaj. ja na razie mam dzień dobry , oby do końca;) i słońce przebiło sie przez chmury nawet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka III roku
Nerwuski :) jak słodko :) a ja w nocy wymiotowałam...zaczynam się przyzwyczajać przynajmniej raz w miesiącu noc mam przez to zarwaną :( Może spróbuje psychologa... tylko dużo by u mnie trzeb prostować... Znikam na działeczkę kota nakarmić odezwę się później:* Słonko ładnie świeci polecam SPACEREK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Z tego sie wychodzi , trzeba pracowac nad sobą cały czas a nie sie użalać ... beda gorsze i lepsze dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę,że pozytywne myślenie to połowa sukcesu! Wiem,że trudno o nie w tych gorszych momentach,ale mnie pomaga myślenie,jeszcze troszkę i bedzie lepiej,jeśli nie dziś to pewnie jutro,albo wczoraj bardzo mi pomogło to forum,to,że są ludzie którzy się Toba zainteresują,dziś już mi znów lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby mozna z tego wyjsc... ale napewno nie biorac tabletki mnie psycholog z 20-letnim stazem pracy powiedziala,ze trzeba bardzo dlugo nad soba pracowac i ,ze choroba minie ale czasem moga sie pojawic jje objawy tyle,ze to juz nie ma znaczenia jesli dobrze sie z nimi obejdziemy... wiem ,ze wcale tak byc nie musi, jedni sobie radza inni nie a to jest ciezka sprawa chcialam napisac ,ze trzeba walczyc z choroba ale teraz to sie musze stuknac w głowei bo [rzypomina mi sie co gadala moja psych.,ze NIE WOLNO walczyc z tym tylko trzeba OLEWAC i przeczekac np. atak leku, powzowlic mu sie rozwinac i samemu skonczyc bo jak bedziemy powstrzymywac i tak wroci jakie to wszystko ciezkie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no wlansie kiedys nie wiem czy na tym forum czy gdzie indaziej to przeczytalam ze nerwice trzeba \"polubic\" zaprzyjaznic sie z nia wtedy jest szansa ze bedziemy lepiej znosic ataki paniki, beda one szybciej mijac a z czasem moze nawet sie ich pozbedziemy tych najgorszych atakow. U mnie tez sloneczko i cieplo nawet:) znow jjuz ktorąs noc pod rzad mialam beznadziejne sny:/ Wogole przez weekend nie bylo szansy porozmawiac szczerze z moim partnerem ale moze dzis sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez slonce a ja czuje sie beznadziejnie jestem oslabiona i nie mam sily na nic , najlepiej bym sie polozyla i niewstawala... sama nie wiem czy to niskie cisnienie, czy neriwca, czy ciąża.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Szłona
masz typowe objawy niedoczynności tarczycy!!! Wejdz sobie na forum na gazecie choroby tarczycy i drugi hashimoto lub skopij ten link do wątku http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24776

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już sama nie wiem... poczytałam teraz o tarczycy i okazuje się ,że ileś z objawów tarczycy mam,ale niektórych nie mam np. tycia, obrzęków itp,a za to mam takie objawy,o których przy opisie tarczycy nie słychać. Poprosiłam na forum tarczycy o opinie ,teraz zostaje mi czekać... Dobrze by było wiedzieć co mi jest, a może ja jakimś oryginałem jestem i mam wszystkiego po trochu??? Wiem,że pewnie myślicie idźże do lekarza,no ale w Polsce byłam i nie pomogło,więc tu to już w ogóle mi cięzko się za to zabrać:( Nie wiem do jakiego lekarza iść: psychiatra, psycholog, internista ,endokrynolog. Wkurza mnie ta moja niezaradnośc ,bo jeszcze niedawno taka nie byłam... Potrzebuję duzego kopa w tyłek, możecie mi go dać??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szybko ciemno się robi.. już z godzinę jak zasłoniłam rolety..jesień.. oprócz małych zawirowań w głowie i pulsowania nic mi nie jest. Drugi dzień mija bez zaburzeń świadomosci.. doceniam takie dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka dla wszystkich 🌼 ze mna wczoraj bylo jakos slabo z kontaktowaniem,ale dzis ok, tylko mam znow jakis lęk o mojej jajniczki:( a nogą juz sie nie przejmuje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a na forum nie znalazlam nikogo kto by mial tak jak ja:D ja mam taki lęk uogólniony ale za to przez caly czas:( czasami chwyta mnie mocniej i wtedy ciezko mi wejsc do sklepu ale zazwyczaj niepokój trzyma mnie 24 godziny na dobe. Meczy to mnie niezmiernie! Szlona a ja wchodze na forum zupelnie inaczej jak ty, wpisalam sobie to forum w ulubionych i wtedy jak wchodze to musze tylko wejsc na odpowiednią strone ktorej jeszcze nie czytalam np na ostatnią. a jak chce to cos napisac to na dole klikam w wyslij odpowiedz i wtedy sie loguje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justah czyli szybciej wchodzisz,a reszta to już tak jak ja:) Wiecie co, od rana siedzę na tym forum -tak mnie wciągło i nic innego nie zrobiłam,dobrze ,że mam obiad od wczoraj,bo mąż by mnie mógł ukatrupić,hi hi hi. Dobrze,ze po dziecko do przedszkola muszę iść to mi ślepka troche odpoczną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlona no wlasnie ten internet wciąga:) a tu trzeba zyc niestety heheh:p i to z nasza nerwica:p Stres-stop jak tam twoja kuracja globulkami?? pytalas sie kiedys czy ja sie wyleczylam z zapalenia bo mialam je kiedy czesto, no wiec nie wiem czy sie wyleczylam bo od kwietnia nie bylam u gina bo bylam za granica ale wczesniej przez rok leczylam sie i zawsze jak bylam po lekach to bylo okej a po kilku tygodniach wracalo cholerstwo! a niestety zapalenie jest takie sprytne ze tego sie nie czuje, jak sie ma grzybice to owszem czuje sie pieczenie i swedzenie ale tez nie zawsze, czytalam ze grzyb tez jest sprytny i potrafi byc gdzies w srodku utajniony i tylko w badaniu wyjdzie jego obecnosc. I tutaj chyba sprawdza sie to co przeczytalam w ksiazce ze takie rzeczy nie leczy sie tabletkami tylko dietą i to wlasnie w przypadku tych kobiet ktore czesto na to chorują. W tym tygodniu chybazawitam u mojego gina!:D i czuje ze nie bedzie kolorowo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka III roku
ja gdy poszła do lekarz dopominałam się o wszystkie badania i na tarczycę też!!! Trzeba się dopominać i walczyć o swoje bo niestety lekarze znudzeni wizytami emerytów i przeziębionych ludzi są znudzeni i mało zainteresowani pacjentami. AAA ja wiem co doskonale rozładowuje moje napięcie zwierzaczki =] które można wygłaskać, przytulić, się pobawić, one trochę pogryzą..dla mnie to bajka..na działce się właśnie pobawiłam z kotem i od razu świat wydaje się piękniejszy!!! Widziałam że któraś z was ma wypasionego króliczka ( fotka jak siedzi na kanapie) zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ok z lekami od gina:) wlasnie sie dowiedzialam ze wieczor spedze sama, znow nici z powaznej rozmowy juz szlak mnie trafia!!!!! musze sobie zaraz jakies zajecie wymyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na poczatku
niedoczynnosc nie daje pełnych objawów i nie musisz być opuchnięta, poza tym u niektorych przewazają objawy psychiczne typu depresja,lęki itd u innych występuje tycie, roznie to bywa. Co mozesz zrobic na szybko w obcym kraju? TSH, fT3, fT4 oraz przeciwciala tarczycowe, wklej wyniki na forum gazety tam dziewczyny pomogą w interpretacji i będziesz miała jasność czy szwankuje tarczyca czy też trzeba wizyty u psychiatry.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×