Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich…. Pijmy piwo, jedzmy śledzie, będziem silni jak niedźwiedzie – hehehehe Wszystkiego najlepszego z okazji Świat oraz Szczęśliwego Nowego Roku… myszki życze wam na prawdę spokojnych razy xxxxl świąt Bożego Narodzenia, nikitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdróko,mój mąż mi obiecał że mi net odetnie jak zacznę jeszcze raz od początku to całe szukanie czytanie ... ale ja mu ufam i wiem, ze ma rację, bo jak nie czytam to czuję się lepiej,o wiele lepiej ! dzis tez coc mnie pokłuwa na wysokości pod żebrami i juz myslłałam co to jest, ale myslę se że w d to mam w sumie, a niech se kłuje,co mi za różnica co to jest ... sluchajcie a tak na prawdę to nasi bliscy tego nie rozumieją,to bardzo trudno jest nas zrozumieć, ale oni się martwia o nas, nie zdajemy sobie sprawy jak z zewnątrz wyglada to nasze zachowanie ...jak bardzo ciężko wczuc się w nasze emocje i uczucia ... ale jedna rada,im mniej myslę tym jestem zdrowsza :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikitka racja święta. Jak sobie chwilami uświadomię jak to wyglada tak od ich strony to ja bym chyba z taka osobą jak ja wylądowała w wariatkowie. Jakoś trzeba to życie zostawic swemu biegowi . A już po raz setny przysiegam sobie, nie spojrzę do netu! to zły doradca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stres Stop kup sobie espumissana i bierz 3 razy po 2 tabl przez tydzien,zobaczysz ze pomoże ! Jak was tak poczytałam to mnie zaczeło piec w zoladku i kłuć po calym ukladzie trawiennym ! Bianka nospę sobie bierz po 3 razy na dzien po 1 tabl przez tydzien do tego stoperan lub loperamid i nie myśl o tej biegunce im wiecej bedziesz skupiac uwage na niej to tym czesciej bedziesz latać! Ja kiedys tak latałam, ze tyłek mnie az bolał a choroby i tak żandej nie wykryli,prosze cię poczytaj sobie o objawach jelita drazliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowko na prawde ja podziwiam mojego meza,bo ja dawno bym juz uciekla ... nie czytaj prosze !mi pomaga brak informacji !i polecam jacobsona ... Ala mi wyslala i jestem jej b wdzieczna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałem Was zainteresować
Chciałem Was zainteresować przepiękną MODLITWA! Jezu, Ty się tym zajmij! Jezus mówi do duszy: "Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij. Sprzeczne z zawierzeniem jest martwienie się, zamęt, wola rozmyślania o konsekwencjach zdarzenia. Podobne jest to do zamieszania spowodowanego przez dzieci domagające się, aby mama myślała o ich potrzebach gdy tymczasem one chcą się tym zająć same, utrudniając swymi pomysłami i kaprysami jej pracę. Zamknijcie oczy i pozwólcie Mi pracować, zamknijcie oczy i myślcie o obecnej chwili, odwracając myśli od przyszłości jak od pokusy. Oprzyjcie się na Mnie wierząc w moją dobroć, a poprzysięgam wam na moją miłość, że kiedy z takim nastawieniem mówicie: „Ty się tym zajmij”, Ja w pełni to uczynię, pocieszę was, uwolnię i poprowadzę. A kiedy muszę was wprowadzić w życie różne od tego, jakie wy widzielibyście dla siebie, uczę was, noszę w moich ramionach, sprawiam, że jesteście jak dzieci uśpione w matczynych objęciach. To, co was niepokoi i powoduje ogromne cierpienie to wasze rozumowanie, wasze myślenie po swojemu, wasze myśli i wola, by za wszelką cenę samemu zaradzić temu, co was trapi. Czegóż nie dokonuję, gdy dusza, tak w potrzebach duchowych jak i materialnych, zwraca się do mnie mówiąc: „Ty się tym zajmij”, zamyka oczy i uspokaja się! Dostajecie niewiele łask, kiedy męczycie się i dręczycie się, aby je otrzymać; otrzymujecie ich bardzo dużo, kiedy modlitwa jest pełnym zawierzeniem Mnie. W cierpieniu prosicie, żebym działał, ale tak jak wy pragniecie... Zwracacie się do Mnie, ale chcecie, bym to ja dostosował się do was. Nie bądźcie jak chorzy, którzy proszą lekarza o kurację, ale sami mu ją podpowiadają. Nie postępujcie tak, lecz módlcie się, jak was nauczyłem w modlitwie „Ojcze nasz”: Święć się Imię Twoje, to znaczy bądź uwielbiony w tej mojej potrzebie; Przyjdź Królestwo Twoje, to znaczy niech wszystko przyczynia się do chwały Królestwa Twego w nas i w świecie; Bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi, to znaczy Ty decyduj w tej potrzebie, uczyń to, co Tobie wydaje się lepsze dla naszego życia doczesnego i wiecznego. Jeżeli naprawdę powiecie Mi: „Bądź wola Twoja”, co jest równoznaczne z powiedzeniem: „Ty się tym zajmij”, Ja wkroczę z całą moją wszechmocą i rozwiąże najtrudniejsze sytuacje. Gdy zobaczysz, że twoja dolegliwość zwiększa się zamiast się zmniejszać, nie martw się, zamknij oczy i z ufnością powiedz Mi: „Bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij!”. Mówię ci, że zajmę się tym, że wdam się w tę sprawę jak lekarz, a nawet, jeśli będzie trzeba, uczynię cud. Widzisz, że sprawa ulega pogorszeniu? Nie trać ducha! Zamknij oczy i mów: Ty się tym zajmij!”. Mówię ci, że zajmę się tym i że nie ma skuteczniejszego lekarstwa nad moją interwencją miłości. Zajmę się tym jedynie wtedy, kiedy zamkniesz oczy. Nie możecie spać, wszystko chcecie oceniać, wszystkiego dociec, o wszystkim myśleć i w ten sposób zawierzacie siłom ludzkim albo – gorzej – ufacie tylko interwencji człowieka. A to właśnie stoi na przeszkodzie moim słowom i memu przybyciu. Och! Jakże pragnę tego waszego zawierzenia, by móc wam wyświadczyć dobrodziejstwa i jakże smucę się widząc was wzburzonymi. Szatan właśnie do tego zmierza: aby was podburzyć, by ukryć was przed moim działaniem i rzucić na pastwę tylko ludzkich poczynań. Przeto ufajcie tylko Mnie, oprzyjcie się na mnie, zawierzcie Mnie we wszystkim. Czynię cuda proporcjonalnie do waszego zawierzenia Mnie, a nie proporcjonalnie do waszych trosk. Kiedy znajdujecie się w całkowitym ubóstwie, wylewam na was skarby moich łask. Jeżeli macie swoje zasoby, nawet niewielkie lub staracie się je posiąść, pozostajecie w naturalnym obszarze, a zatem podążacie za naturalnym biegiem rzeczy, któremu często przeszkadza szatan. Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu. Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami duszy: Jezu, Ty się tym zajmij! Postępuj tak we wszystkich twoich potrzebach. Postępujcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, nieustanne i ciche cuda. To wam poprzysięgam na moją miłość."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam esspumisan , na mnie to w ogole nie działa ...a mam czasami takie wzdecia ze szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja mam tak samo,brzuch jak w 6 mies ciąży i wypycha na maxa i czuję takie rozpychanie wtedy, okropne to ... na mnie też espumisan niby nie dziala, ale gastrolog kazal brac bo niby to jelitom pomaga,wiec co jakis czas robię sobie taką kurację ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że jak się człowiek naczyta i nawkręca, to od razu fiksuje od tych wszystkich myśli i lęków. Dotyczy to nie tylko internetu... Dzięki za modlitwę. Jest jednak bardzo długa i obawiam się, że nie potrafię (pewnie mam za małą wiarę) powiedzieć \"Ty się tym zajmij\" i od razu czuć ulgę. Po prostu nie potrafię i to jest chyba istota mojej choroby. :-o Byłam właśnie z mamą w Domu Dziecka. Zawiozłyśmy im jak co roku prezenty. Te dzieci są naprawdę biedne i nie chodzi mi o pieniądze, tylko o brak miłości. Ja naprawdę mam szczęście, dzięki wsparciu i pomocy rodziców. Wiadomo, nie zawsze jest różowo, ale te dzieci nie mają nikogo. Jutro musze załatwić kilka urzędowych spraw jeszcze przed świętami i już się denerwuję. Mam zaraz wizję utraty przytomności na korytarzu jakiejś instytucji albo zwymiotowania na biurko urzędnika. Macie rację, że jak spojrzeć z boku - to to jest strasznie głupie i na pewno uciążliwe dla bliskich. Ale co robić jak to wszystko jest w głowie. Życzenia jeszcze będe wam składała przed Wigilią, ale już dziękuję za te złożone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś ten dzień nieciekawy. Miewam samopoczucia psychiczne których nie lubię. Takie lękliwe. Jutro zabieram brata na przechadzkę po Galeriach, moze trochę odskoczę od codzienności. Chyba jesteśmy jednak istotami słońcolubnymi bo nie wiem jak wam,ale mnie chyba promieni słonecznych brakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie chyba jelito drazliwe sie odzywa, bo jeszcze ta kwasnosc w zoladku bleeeeeeeeee, a espumisan kupic sobie w kaspulkach czy kropelkach??? bo spr na necie to jest w dwoch postaciach. Mi lekarz przepisywal debridat ale juz go nie mam w domu:(i teraz tylko nospe biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze chcialam zaadoptowac dzieci, kto wie moze kiedys sie uda....:)a drugim marzeniem jest zalozyc mini schronisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bral ktos ALUGASTRIN albo BOLDOVERA ???? bo znalazlam na necie ze to pomaga na nadkwasnosc zoladka, ale boje sie skutkow ubocznych...chociaz w sumie jest tani to moglabym zaryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na jelito drażliwe biore duspatalin retard i debridat i do tego w razie wzdęć espumissan w kapsułkach. Życzenia złożyłam wcześniej,bo mam jakieś problemy z netem co jakiś czas i może się zdarzyć tak, że odezwę się dopiero w czasie świat, albo po .. Mi gasrolog mowil, ze jelito drazliwe bardzo czesto wspolgra z nerwicą niestety :-( debridat i duspatalin mi bardzo pomógł, a myslałam, ze mam przewlekłe zapalenie trzustki. idę ubierac choinkę, buxki dla wszystkich. Kierowniczko byłam u psychiatry na Armii Krajowej, bo tam na Bulwar Ikara za długie terminy mają :-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistificated
czesc wszystkim. Mysle, ze tak samo jak Wy borykam sie z nerwica. Mysle dlatego iz mialam badania kardiologiczne i wyszly w normie a glownym moim problemem jest szybko bijace serce. Oczywiscie nie caly czas tylko zazwyczaj jak gdzies mam wychodzic dom sklepu czy jechac srodkami komunikacji miejskiej. Internista powiedziala mi ze EKG wyszlo dorbze ale nie ma przyczyny tej tachykardii. Nie wiem co dalej zrobic , co moze byc poza nerwica przyczyna bicia serca szybkiego. Mam dosc bo nie mam ochoty wychodzic z uwagi na ten szybki puls. Zle sie czuje, ciagle mi mdlo i niedobrze:(. Biorwe hydroxyzyne ale nie mam juz na nia sil bo czuje sie zamulona, suchoty w gardle i spiaca nawet po polowie 25 mg. Teraz przeszlam na Validol. Przy siedzeniu w domu jest ok ale na wieksze stresy to nic nie pomaga a ja sie doslownie wszystkiego boje:((( POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistificated
czy ktos w ogole ma problem z szybkim biciem serca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hydroxyzyne mozna tez dostac w postaci tabletek 10mg ja np tez ma problem z biciem serca,ale nie zwracam na to uwagi, bo jak juz to martwie sie okolicami brzucha:) jutro popytam aptekarki co poleca jeszcze na te uczucie pelnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytasz"co moze byc poza nerwica przyczyna bicia serca szybkiego" skoro EEG jest ok to serduszko zdrowe wiec to nerwy!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistificated
no tak stres stop tyle,z e jak sie stresuje tak mocniej niecodziennymi sprawami to wchodzi mi dodatkowo niemiarowosc czyli takie jakby kopanie, szarpanie przez kilka sekund lub kilka minut. Boje sie tego chociaz jak narazie nic mi sie rpzy tym nie stalo. Mi sie wydaje, ze mam stracha na punkcie szybkiego bicia serca a nie szybkie bicie serca z powodu lekow. Tak sie boje,z e kiedys mi sie cos stanie z tej niemiarowosci. czasem amm tez wrazenie jakby serce zatrzymywalo sie na jakies 2-3 sekundy i zaraz potem taki silny kop, bum. gdy gdzies jade, wychodze , nawet czasem w domu bez powodu mam napady szybkiego bicia serca mysle ze tak mam tetno w rejonie 130 uderzen. Tak przynajmniej mialam przy ostatnim EKG. Straznie to meczy bo przez te bicie serca nie mam ochoty nigdzie wychodzic bo wole siedziec w domu i miec normalne tetno nizeli isc i borykac sie z tym serduchem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistificated
teraz przeszlam na Validol bo po tym hydro zle sie czuje. Notabene hydroxyzyna malo dco dawala przy wiekszym stresie. dziala tylko przy normalnym wyjsciuz domu do sklepu czy na spacerze ale przy jezdzie srodkami komuniakcji czy wizytach u lekarza nie dawala zadnych wiekszych efektow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten alugastrin to brala moja matka ciagle bo miala nadkwasote i niestety tak sie leczyla tym gównem i innymi specyfikami ze wrzodów dostala na żoładku i 1 pękł jej i lerzala w szpitalu miesiac . tu trzeba zneutralizowac kawasy żoładkowe , jesc jabłka i pić siemie lniane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz serce wprowadzic w normalny rytm , siedzenie w domu nic ci nie da ..wlasnie trzeba chodzić duzo ..mialam to walenie serca nawet po wstaniu z łózka :( bralam vicard i jeszcze na kolatanie jest valerin forte tam nawet pisze na nim ze jest na kolatanie , mi pomagal ale ogolnie to przeszlo mi z chwila kiedy nerwica ustepowala ... teraz mam tylko czasami przed okresem , teraz jak sobie ide i tylko pomysle o ze moge pasc na ulicy to tez mi zaczyna walic ale sie uspokajam i zwalniam tempo i jakos jest dobrze , tylko pozytywne myślenie pozwala normalnie funkcjonować , wszystko w głowie siedzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na problemy z jelitem (jak jeszcze nie miałam rozpoznanej nerwicy) dostałam nifuroksazyd, nospę i acidolac. Powiem szczerze, że najlepiej czułam się po nospie. Acha i też ciągle miałam wzdęcie i nawet na czczo byłam strasznie zagazowana, bo mi na USG każdy zwracał na to uwagę. :-o Co ciekawe odkąd wiem, że to głowa i jestem na zwolnieniu, prawie nie mam problemów jelitowych. Niestety mdłości męczą mnie co jakiś czas, ale one pojawiają mi się nawet przy najmniejszym lęku. Zdrówko ja jestem jak najbardziej uzależniona od słońca. STRASZNIE mi go brakuje!!! Mistificated, ciężko powiedzieć czy to serce czy głowa, ale jedno pewnie jest powiązane z drugim. Skoro dostałas już od kogoś hydroksyzynę, to znaczy że głowa jest podejrzewana. Ja jak się zaczynam bać tez mam nie tylko szybkie bicie serca, ale tak mocne, że aż cała chodze w rytm tego serca i aż słyszę to bicie. Też się boję wychodzić sama z domu, szczególnie do urzędów albo sklepów. Na razie biorę leki i na nich jest różnie. Czasem ok, a czasem tak mnie zamula, że zasypiam na stojaco... Dlatego boję się bardzo o swój powrót do pracy, bo bez leków - panika, a na lekach - zgon. Nie poradzę ci lepiej niż aga. Wszystko siedzi w głowie i trzeba z tym walczyć. Ja planuję psychoterapię, ale jeszcze nie znalazłam miejsca i nie wiem czy będzie mnie stać. :( Było jeszcze wcześniej pytanie o środki homeopatyczne. Mi się wydaje, że ich działanie polega głównie na tym, że sie w nie bardzo mocno wierzy. A ja nie wierzę, więc w ogóle nie traktuję ich jak leków. Zresztą jak czytałam - homeopatia oznacza \"pamięć wody\" - czyli w swoim składzie te środki nie zawierają w ogóle substancji aktywnej albo tak mało, że nie ma szans zadziałać. Ech, tak tu się \"mądrzę\", co wyczytałam, a prawda jest taka, że tak się boję jutrzejszego dnia, że chyba sama nie pójdę załatwiać swoich spraw. Chyba poproszę tatę, żeby jeźdźił ze mną. Widzisz justah to jest wstyd. Nie samotny Sylwester, ale ojciec z 28- latką za rękę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistificated
Powiem Wam ze bylam juz na jednej wizycie u psychologa i to bedzie moja ostatnia. Tylko gadalam i gadalam . Wygadac to sie moge kolezance. Nic nie wniosla do mojego zycia, nie poradzila przynajmniej nic co byloby mi wiadome. Kolezanka moze tak samo doradzic i wysluchac. Tylko gadalam i ryczalam a ona sie patrzymla na mie. Glupio mi bylo bo wydawalo mi sie ze uwazam mnie za jakas wariatke. Opowiadalam o zyciu prywatnym obcej osobie!! Tak mi glupio teraz z tym i nigdy wiecej nie pojde bo to jest bez sensu!! Musze w zycie wcielic pozytywne myslenie.. Neonerw jestem w podobnej sytuacji, takze musze wrocic do pracy a sie okropnie boje. Tak w ogole to czuje sie glupia, nic nie warta i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistificated
neonerw ja nawet boje sie z kimkolwiek jechac, dla mnie nie ma znaczenia czy ide sama czy z kims, ja tak czy inaczej sie boje. Pikawa murowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastosuj propranolol10
mistificated pytasz czy ktos w ogole ma problem z szybkim biciem serca??? ja stosowalam propranolol i sigmopan i bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\Neonerw no własnie,wszystko siedzi w głowie. Ja odkad miałam rezonans nie zakłuła mnie głowa co miała zwyczaj często. Wogóle mi jakoś bardzo nie dokucza,chociaż nie do końca.Ale wiem że nie ma w niej nic i moze dlatego lepiej się ma;) A wyłączenia świadomości się mnie trzymają. Nie wiem dlaczego ale mniemam że moj cwany umysł ubzdurał sobie ze rezonans padaczki nie wykryje i dlatego dolegliwosci nie przechodzą. ale miałam już z tym skończyć. tfu tfu odwołuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdrówko
no mialas juz skonczyc , i znowu sie nakrecasz , nie ladnie.Twoj tata mial racje jak cie opiepszyl .Dziewczyno skoncz juz z tymi glupimi myslami .Jestes mloda osoba i nie daj sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×