Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

wanesco do wieczoru jeszcze daleko!!!! Pogodzisz sie , dzis trzeba!!!!:) Ja juz jade do dziadkow, babci pomoc:) wiec Trzymajcie sie:) 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam dziewczynki mam totalnego dola i depreche poklucilam sie z mezem wziol spakowal sie i pojechal do swojej matki i stwierdzil ze sie wyprowadza od kiedy przyjechal z zagranicy nie moze sie tu odnalesc ciagle porownania z zagranica co do placy i pracy zrobil sie drazliwy nerwowy ja juz niewiem co mam zrobic po tylu latach takie swieta ja jestem jeden klebek nerwow

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do kierowniczka13
a pomyslalas ze moze zostawil tam kochanke .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do kierowniczka13
nie ma sensu sie nerwowac bo jesli kocha to wroci

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wiedzialam ze ktos tak napisze ale zapewniam ze nie bywalam tam czestoi bylo wszystko ok tu tez co domnie to bylo ok ale poklucil sie ostro z corka i tak wyszlo jak wyszlo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jestem dopiero co od tesci贸w wr贸cilam, bylo pi臋knie ale zeby nie bylo za kolorowo to przed wyjsciem mialam sensacje nerwicowe , serce wali艂o i w pewnym momecie mysla艂am ze mi mi usta zesztywnialy ale w tym czasie mylam z臋by dos膰 ostro mietowa pasta , boze ja to jestem wariatka znerwicowana,pokonalam to dziadostwo nie dalam sie - za kilka minut bylo juz dobrze !! ja juz nie mam l臋k贸w , ale jeszcze 艂apie mnie wlasnie przed takimi imprezami :( bylo tyle 偶arcia ,偶e nie dawalam rady , jutro obowiazkowo na obiad do tesci贸w ,znowu jedzenie , ja nie mam dw贸ch 偶o艂adk贸w! :) kierowniczka 13 -przykro to czyta膰 , ja rozumiem Twojego m臋偶a .Mam w rodzinie faceta kt贸ry jest po 40 i duzo przebywa zagranica i jak wraca to mu totalnie odbija, por贸wnuje wszystko , wyzywa nawet ludzi, 偶e tu jest inaczej a tam wszystko miodem oblane. 呕ona nie daje z nim rady. Musisz go zrozumie膰 on nie jeden tak sie zachowuje. Trzeba mu przytakiwa膰 i nie denerwowa膰 bo sama na tym cierpisz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie kochane! Kierowniczko chcia艂abym zrobi膰 co艣 dla ciebie, 偶eby ci ul偶y膰. Nie by艂am jednak w takiej sytuacji, 偶eby miec jakie艣 rozwi膮zania. Przychodzi mi za to do g艂owy, 偶eby艣 zbli偶y艂a si臋 do c贸rki. Porozmawia艂a z ni膮, dowiedzia艂a si臋, co by艂o przyczyn膮 konfliktu i sta艂a si臋 mediatorem miedzy nia, a me偶em. My艣l臋, 偶e mog艂oby to by膰 z po偶ytkiem dla was wszystkich. A dla mnie Wigilia by艂a jednym wielkim k艂amstwem. K艂amstwem, bo pojecha艂am z rodzicami do babci i reszty rodziny. A tam ca艂y czas udawa艂am. Udawa艂am, 偶e si臋 dobrze bawi臋, 偶e wszystko jest w porz膮dku, 偶e tak bardzo si臋 ciesz臋. W rzeczywisto艣ci ca艂y czas sama siebie nakr臋ca艂am my艣lami, 偶eby zaraz co艣 mi si臋 nie sta艂o, 偶ebym nie spanikowa艂a, jak ja spojrz臋 w oczy tym ludziom, jak si臋 oka偶e jaka ze mnie wariatka itd. Chora, chora, chora g艂owa. :-o Ju偶 jestem z rodzicami po 艢wi膮tecznym 艣niadaniu, a na obiad zn贸w jedziemy do babci. B臋d膮 tam ludzie, kt贸rych dopiero poznam i te偶 si臋 boj臋, co si臋 wydarzy. Wiem, ze moje l臋ki s膮 irracjonalne. I co z tego, skoro s膮... Mam nadziej臋, ze Wy dobrze sp臋dzacie 艢wi臋ta bez l臋k贸w. Dzi臋ki Wam mam oparcie i wiar臋 w to, 偶e i tak, mimo wszystko, daje si臋 rad臋. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wita was:) Wczoraj u mnie bylo ok u dziadkow wigilia milo spedzona, potem troche gorzej bylo ale nie bede o tym pisac, dzis juz z kosciola wrocilam zimno jak nie wiem!!! Kierowniczko napisz jak tam z mezem wrocil czy nie???Ja mam wujka (moj chrzestny)ktory mieszka od paru lat w niemczech i dla niego polacy to najgorsze swinie, zlodzieje itp itd Wielki niemiec sie z nego teraz zrobil!!! Drugi wujek to jeszcze gorzej mu odwalilo,ale nie znam go osobiscie wiec znam tylko z opowiesci co wyprawia jaki z niego wazniak bo za granica pracuje!!!Ludziom odwala!!!! Ale taki juz nasz swiat:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mialo byc DO drugiej babci:)Jest u was snieg?Bo u mnie nie ma:(:(a mroz jest wiec moglby spasc to by sie troche utzrymal!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie ,ja wlasnie po sniadanku :) dzis obiadek u tesci贸w :) u mnie s艂once ,sniegu nie ma.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich ....ciesze sie ze jest mi艂a atmosfera 偶e jako tako up艂ywaja nam te swieta oby tak dalej a偶 zazdroszcze tym kt贸rzy byli dzis w ko艣ciele ......ja w nocy o 3 chca膰 przewr贸ci膰 sie na drugi bok normalnie w 艣nie poczu艂am takie zawroty ze 艂贸zko ze mna wirowa艂o od razu sie przebudzi艂am i tak sie kreci艂o ze az mi na wymioty szybko przewr贸ci艂am sie na drugi bok trocze sie uspokoi艂o ale jak chcia艂贸am z powtotem na lewy bok to zn贸w to samo i trzyma mnie do tej pory nie da艂am rady isc do ko艣cio艂a i z tego powodu dreczy mnie sumienie ......nie bede wiecej pisac bo nie chce psuc dobrej atmosfery ale swieta mam do niczego jak nie w brzuchu to w g艂owie ....mam sta艂ego towarzysza ......pozdrawiam was wszystkich spedzajcie mi艂o te chwile w kt贸rych czujecie sie dobrze bierzcie z nich jak najwiecej ...........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
U mnie ca艂a wioska zasypana 偶e odsnie偶arki musza jezdzi膰 .......Boze jak ten 艣wiat jest pieknie stworzony dlaczego nie potrafie sie nim cieszyc .......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Masz bianka racj臋. Ja ca艂y czas my艣l膮c o tym, 偶e i tak jest dobrze, 偶e mo偶e by膰 gorzej, staram si臋 cieszy膰 tym, co jest i czego uda艂o mi si臋 do艣wiadczy膰 bez l臋ku. U mnie mr贸z, ale jest i s艂o艅ce. Ca艂kiem 艂adnie to wygl膮da. :) Wzi臋艂am p贸艂 tabletki po 艣niadaniu i w miar臋 spokojnie oczekuj臋 mszy (zaraz wychodz臋), a potem wyjazdu. Mam tylko nadziej臋, 偶e dzi艣 b臋dzie lepiej. 呕e si臋 rozlu藕ni臋 i b臋d臋 cieszy艂a mi艂ym towarzystwem, a nie musia艂a udawa膰... Podobnie jak bianka 偶ycze wszystkim Wam, kt贸re mi艂o sp臋dzaj膮 te 艢wi臋ta jak najwi臋cej rado艣ci. A tym, kt贸re borykaj膮 si臋 z problemami, cho膰by chwilowej ulgi. :) Niech s艂o艅ce dotrze do wszystkich z Nas i przyniesie troch臋 ciep艂a. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam dzieki dziewczyny ze dalyscie mi wsparcie tak wlasnie jest jak piszecie on zyje szwecjia tam zarobki tam spokojnie a tu wszystko feee polityka do d ....ywspieram corke bo to ona odpyskowala mu ostro i wniego jagby pioron walna nie mozna bylo mu sie sprzeciwic ale tak nie mozna zyc ludzie ,,,ja bede chodzic na paluszkach bo chlop nie moze sie pogodzic z polska wigilie spedzilismy z corka same bo wnusia byla u tamtej babci potem dopiero przyjechala ale jest smutno i ciezkonie jestem przyzwyczajona do takiej sytuacji mielismy isc na wesele 10 stycznia kupowalismy razem on garnitur ja sukienke i chyba oddam puki czas poco mi taka strojna suknia pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do bianka_120
oj biedulko, tez miewalam takie zawroty jak ty , bylam potwornie przerazona co sie ze mna dzieje.A co do tego ze nie moglas isc do kosciola z tego powodu to dziewczyno nie zadreczaj sie tym .Ja na msze sw juz z jakies 30 lat nie chodze , bo zawsze sie tam zle czulam , a to zawroty , a to serducho walilo , a to panika we mnie wkroczyla i postanowilam nie chodzic na msze. Teraz zawsze odwiedzam bozie w kosciolku tylko sie pomodlic , jak jest pusto.Naladuje akumulatory i jest mi dobrze z tym .Przy naszej chorobie to lepiej nie ryzykowac bo nigdy nie wiadomo kiedy cie nerwica zlapie.Zycze pogodnych swiat , mysle ze zawroty tobie mina , tego ci zycze .Aga......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziekuje ci Aga za wsp贸艂czucie ca艂y dzien mam taki sko艂owany co chwila zakr臋ci mi sie w g艂owie ...najbardziej boje sie nocy i tago jak sie po艂o偶e do 艂贸zka co zn贸w bedzie ........dzis mia艂am gosci brat z zona i dzieckiem ale fatalnie sie czu艂am wiec zeby odetchnac powiedzia艂am 偶e na 18 jedziemy do koscio艂a i pojechalismy a oni wr贸cili do domu .Byli z dzieckie 5 letnim do tego m贸j ma艂y 6 lat i by艂 istny sajgon ....a ja pragne spokoju , ale przynajmniej by艂am na mszy .Bardzo mnie dreczy 偶e mama nie przyjecha艂a do mnie z bratem na swieta nawet Wigilia nie pomog艂a zeby by艂o pojednanie .....by艂am zawsze na kazde zawo艂anie mamy i za to tak mi sie oberwalo ........wszystki dolegliwo艣ci mi sie nasili艂y nerwy atakuja i maja pow贸d ........trzymajcie sie cieplutko ......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja niedawno wrocilam do domu, najpierw obiad u babci, potem kolacja u \"tesciow\" ale po tym obiadku i ciasteczku u babci to jakos brzuch mnie zaczal bolec i boli do teraz znow czuje sie jak balon:(a bylo juz dobrze ze 2-3 dni..ehhh ale mysle ze to nerwy bo moja mama jak to zwykle sprzeczala sie z babcia i to dlatego mi to dziala na nerwy bo mam tego dosc:( Ide dalej TV ogladac:)pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam dziwczynki!:) zaraz nadrobie posty:) a teraz to was pozdrawiam, za duzo jadlam dzisiaj, zaraz bede sie chyba toczy膰:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nadrobi艂am:) neonerw skad ja to znam te udawanie przed innymi ze dobrze sie bawimy, ja mam wtedy ochote isc do domu i pobyc sama i sie wyciszyc, udawanie to jest dla mnie masakra! aga-81 moja chlopak wie ze mam l臋ki bo z tego powodu jestem w polsce ale wie tyle ile mu zdo艂alam opowiedziec bo to jeest trudny temat i ja sama tego do konca nie rozumiem a co dopiero on. Wspiera mnie ale mysle zeto moj problem i to siedzi w mojej glowie wiec ja powinnam sie z tym uporac. Kierowniczki napisz co z m臋偶em! wiem jak to jest jak ludzie narzekaja ze tam za granica sa kokosy1 i to jest prawda ale rzeczywistosc tam bywa czesto brutalna dla niet贸rych chociaz wielu ludzi za granica sie odnajduj膮, podoba sie im tam nawet jesy pracuja jako robole, moga kupic samochod, zaszpanowac ze byli na egzotycznej wyspie na wakacje:) a ja sie objadlam na maksa!!! jestem swietym miko艂ajem rodzaju zenskiego:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczynki. Teraz justah nie bedziesz mia艂a du偶o do nadrabiania, bo Swi臋ta poch艂aniaj膮 sporo uwagi. :) Wczoraj lepiej by艂o na rodzinnym spotkaniu. Uda艂o mi si臋 chocia偶 na chwil臋 zaj膮膰 czym艣 innym. Posz艂am na spacer z chrze艣niakiem, pozna艂am nowych, mi艂ych ludzi, b臋d膮cych rodzin膮 ma艂偶onki mojego kuzyna. Mi艂ych, mo偶e pr贸cz jednej osoby. Dziewczyna troch臋 m艂odsza ode mnie. Nie wiem czy zawsze nad膮sana czy zareagowa艂a tak na mnie, ale usun臋艂am si臋 szybko id膮c na zewn膮trz. Moja babcia za to 藕le si臋 poczu艂a i posz艂am posiedzie膰 sobie z ni膮 i poda膰 jej leki. Tak sobie my艣l臋, 偶e genetyka jest jednak bardzo silna, wychowanie swoj膮 drog膮 zreszt膮 te偶. Babcia poczu艂a si臋 藕le, bo zdenerwowa艂a si臋 swoj膮 siostra, kt贸ra nie do艣膰, 偶e nie chcia艂a przyjecha膰 na wsp贸ln膮 Wigili臋, to jeszcze ca艂e 艢wi臋ta siedzia艂a sama odmawiaj膮c zar贸wno odwiedzin, jak i przyj臋cia kogokolwiek. Ca艂a sytuacja tak wytr膮ci艂a babci臋 z r贸wnowagi, 偶e ratowa艂a si臋 podobnymi tabletkami do moich... Do艣膰 jednak o tym. Na dzi艣 planuj臋 d艂ugi spacer - ma mie膰 dzia艂anie wyciszaj膮ce ;) i relaks pod postaci膮 gazet, ksi膮偶ek i mo偶e czego艣 ciekawego w TV, o ile znajd臋 co艣 wartego uwagi. Czyli dzie艅 s艂odkiego nic nie robienia.:) Wam te偶 偶ycz臋 odpoczynku i relaksu oraz lepszego samopoczucie - szczeg贸lnie tobie bianko i kierowniczko. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja wrocilam znow z kosciolka....potem znow do dziadkow:)Moja mama cos sie zle czuje ma zawroty glowy i wysokie cisnienie ale chyba tez sie pojawi u dziadkow mam nadzieje, u niej to tez bledne kolo bo denerwuje sie tym ze ma wysokie cisnienie a podwyzsza sie jej bardziej pewnie przez te nerwy! pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 trixy
Witajjcie 艢wi膮tecznie !!! U mnie 艣wieta okej, weso艂o bez udawania, mr贸z za oknem, 艣niegu nie ma :( niestety, by艂oby 艣wiateczniej no ale c贸偶 cieszmy sie z tego co mamy. G艂owa mnie co艣 dzisiaj pobolewa. Musze zrobi膰 normalny obiad bo ju偶 te 艣wi膮teczne 偶arcie mi bokami wychodzi, zauwa偶y艂am 偶e kapusta kiszona o grzybki to nie da mnie mam po nich piekne wzd臋cia i wrazenie 偶e je trawie godzinami, niebed臋 ju偶 jad艂a tego cholerstwa wi臋cej bleeeee. Zreszta potrawy wigilijne to dla mnie pora偶ka, nic tam nie lubie, tylko barszcz, sa艂atk臋 tradycyjna i ryby ale pieczone a nie jakie艣 w臋dzone paskudztwo. Tak偶e zawsze ucierpi臋 przez jakies postne kapusty i inne piero偶ki z grzybami vel kapust膮 bleeee. Poza tym bez wi臋kszych epizod贸w, sny to mam koszmarne w nocy, niewiem czemu ale reszta spoko. no dzisiaj to si臋 obudzi艂am i nie mog艂am uspokoi膰 wzroku bo widzia艂am czasne kropki, czasem tak mam jakbym patrzzy艂a i widzia艂a r贸j, niewiem co to jest bo dopiero po d艂u偶szej chwili mi to przesz艂o. nawet jak zamkn臋艂am oczy to to widzia艂am, szok co za g贸wno. Po za tym spoko. Odpoczywajcie :) ja tez mam zamiar, papapapa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Neonerw wiesz koczana mam ten sam problem z moja mama co ty z siostr膮 babci moja mama nie chcia艂a do mnie przyjechac z bratem w gosci ani nikogo nie chcia艂a ciagle psioczy na nas ze ma niedobre dzieci ze nas zle wychowa艂a itd.wczoraj dobi艂o mnie to jak brat przyjecha艂 z rodzina z ona sama zosta艂a w domu jeszcze nigdy nie mia艂am takich okropnych swi膮t jak te ...stara艂am sie wszystko przygotowc na super choinka zrobi艂am piekna szopke udekorowa艂am mieszkanie oswietli艂am balkon przygotowa艂am mn贸stwo pysznych potraw upiek艂am dwa ciasta i po co to wszystko w nocy z艂apa艂y mnie zawroty takie ze aby p贸j艣c do ubokacji musia艂am sie trzymac sciany ....i tak jest do teraz .....chce mi sie rycze艣 jestem za艂amana tym wszystkim jestem do dupy zepsu艂am ca艂e swieta swoimi chorobami dzieci maja dosy膰 maz tez juz wysiada .........ma dosyc tego nie wazne ze to wszystko przygotowa艂am ......wazne jest to ze zepsu艂am to wszystko przez swoje dolegliwosci trudno mi tu nawet siedziec i do was pisa膰 bo mam uczucie jakbym spada艂a z krzes艂a a klawiatura p艂ywa przedemna ......dziewczyny co sie ze mna dzieje ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny prosz nie gniewajcie sie na mnie ze psuje wam humory....ale musia艂am wyrzucic to z siebie chocia偶 nie czuje ulgi .......mog艂a bym zap艂akac sie na 艣mierc .........jak zo艂adek przesta艂 wariowac to zacze艂o sie z g艂ow膮 czy cos tam mam w tej g艂owie dlaczego mi sie tak kreci ..........jak mam gdzies wyj艣膰 jak musze sie trzymac scian ........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kiedy艣 ktos pisa艂 o niedoborach tryptofanu znalaz艂am lek pod nazwa TOnisol L-Tryptofan w preparacie Tonisol uzupe艂nia inozytol i niacyna wp艂ywa na funkcjonowanie uk艂adu nerwowego , regulujac r贸wnowage jon贸w miwdzi i cynku w kom贸rkach m贸zgu obnizajacpoziom miedzi w kom贸rkachnerwowychm贸zgu powoduje uczucie odpr臋偶enia , uspokojenia ,u艂atwia zasypianie w艂a艣ciwosci i dzia艂anie niacyny korzystniwe wp艂ywa na system nerwowy i stan psychiczny mcz艂owieka dzia艂aj膮c uspokajajaco wp艂ywa kojaco na uk艂ad nerwowy u艂atwia zasypianie poprawia samopoczucie bierze udzia艂 w przemianach energetycznychweglowodan贸w uczestniczy w syntezie i rozk艂adzie weglowodan贸w lipid贸w i bia艂ek wskazania do stosowania pogorszenie samopoczucia nastroju problemy ze snem narazenie na stres i nadmierne obci膮zenie psychiczne Nie chce mi sie tego wszystkiego pisac ale przynajmniej troche tych najwazniejszych informacji a jesli ktos jest zainteresowany to prosze szukac leku TONISOL-przywraca dobre samopoczucie A ja dalej przechodze tortury .......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do bianka .....
bianka a ty masz przepisane jakies leki?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
NIE NIE BIORE NIC 7 LAT TEMU BRA艁AM I PRZESZ艁AM PIEK艁O TAM WCZESNIEJ NA TAMTYM FORUM WSZYSTKO OPISYWA艁AM NA MNIE LEKI DZIA艁AJA ODWROTNIE NAJMNIEJSZA DAWKA LEKU POWODUJE TAKI JAZDY ZE SZOK PRZYZEK艁AM SOBIE ZE NIC JUZ NIE WEZME ale by艂o juz tak ze zdecydowa艂am sie na lek na pr贸be tak zaproponowa艂 lekarz ale jak widzai艂 co sie dzieje kaza艂 natychmiast odstawic .chodzi艂am na psychoterapie ale teraz przetwa艂am bo by艂o juz dobrze i psychplog postanowi艂a zrobic przerwe wszystko sie wr贸ci艂o jak zacze艂y sie te problemy z brzuchem i trwa to do dzi艣 ale do tego dochodzi coraz to wiecej dolegliwosci ........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bianka kochanie, widz臋 偶e te 艢wi臋ta i stresy z nimi zwi膮zane, ca艂kowicie wyprowadzi艂y ci臋 z r贸wnowagi. Tak sobie my艣l臋, 偶e powr贸t na psychoterapi臋 m贸g艂by ci pom贸c. Dziwna sprawa z tymi lekami, ale mo偶e masz mo偶liwo艣膰 zasi臋gn膮膰 porady jakiego艣 innego psychiatry, kt贸ry m贸g艂by przepisa膰 ci co艣 innego. Wbrew pozorom r贸偶nego rodzaju 艣wi臋ta to jest trudny czas. Spotykamy si臋 z rodzin膮, bliskim, cz臋sto wychodz膮 jakie艣 zadawnione spory, wa艣nie, nie s膮 spe艂niane czyje艣 tam oczekiwania. Smutne, ale taka jest prawda... Ja jestem zawsze zwolenniczk膮 dzia艂ania. Czasem samej trudno mi to przychodzi, bo jestem tak sparali偶owana przez l臋k, 偶e trudno zrobi膰 mi cokolwiek. Ka偶dego dnia popycham si臋 do jakiego艣 dzia艂ania, ile wytrzymam. Bianka my艣l臋, 偶e twoja rodzina widzi, z jakim cierpieniem wi膮偶e si臋 u ciebie stres i r贸偶ne dolegliwo艣ci. Namawiam ci臋 jeszcze raz i prosze o ponowne odwiedziny psychiatry. Nawet je偶eli nie uda ci si臋 dobra膰 lek贸w, chocia偶 mam nadziej臋, ze jednak b臋dzie inaczej, to na pewno poczujesz si臋 lepiej i mo偶e uda ci si臋 z艂apa膰 dystans do tego wszystkiego. Ja dzi艣 posz艂am do ko艣cio艂a. Miejsce by艂o tylko na ch贸rze. Mam l臋k wysoko艣ci i co jaki艣 czas my艣la艂am o tym, 偶e ch贸r mo偶e si臋 zawali膰, ale stara艂am koncentrowa膰 si臋 na mszy i jej prze偶ywaniu. Uda艂o mi si臋 ca艂kiem dobrze sp臋dzi膰 ten czas. Po obiedzie posz艂am na spacer, na 艂ono przyrody. Chocia偶 mr贸z, cieszy艂am si臋 widokiem drzew, trawy, wody. Staram si臋 艂apa膰 ka偶d膮 chwil臋, kt贸ra jest bez l臋ku. Zd膮偶y艂am nauczy膰 si臋 tego, 偶e nie ma sensu si臋 m臋czy膰. Je偶eli jest mo偶liwo艣膰, 偶eby sobie pom贸c, nale偶y t臋 mo偶liwo艣膰 wykorzysta膰. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie ja wlasnie wrocilam od rodzinki tym razem bylismy u dziadkow ze strony tescia :) od rana , mam dosc , moj zoladek wysiada :D dziekuje Bogu ze moglam te 艢wieta przezyc bez l臋kow i normalnie zasiasc do stolu szczesliwa !!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×