Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

wogole ząb mnie boli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jakis nastepny, wiec chyba bede musiala sie zapisac po swietach na kolejna wizyte wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga81 na prawde kupilas kroliczka??? fajnie jak tak:) ja bym chciala szczurka:) tylko nie wiem co moj pies na to:)pewnie by sie wkurzyl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mistificated
nie boj sie stosowac propanolu.Naprawde twoje klopoty znikna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , dzis kupilam króliczka miniaturke turyński , taka malutka kuleczka ...sliczniutki ale sie boi jak dam rade to fote zrobie ,,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nadal pusto:) juz wczoraj nie chcialam pisac ale bylam caly dzien zajeta i nie myslalam o brzuchu i chyba nie bolal:)a dzis slonce:)ale sniegu brak! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez słońce :) przede mną dzis pracowity dzień , robie rybę po grecku , czeka mnie smażenie, bede gotowala bigos... pieke ciasto..pierogi trza lepić ... ale mąż mi bedzie pomagał wiec szybko pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trixy
Witajcie moje drogie, Ja dzisiaj tylo na chwilkę, cięzki dzien bardzo, w nocy prawie nie spałam, trzęsło mnie niewiem czemu, tragedia, raz ciepło raz zimno, wrażenie jakby misię wnetrznosci trzęsły albo ziemia pode mną, szok. Niewiem co to było ale mi sie nie podobało bardzo. Dzisiaj ide do lekarza. humor na zero :( pozdro - pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trizy zycze zdrowka ❤️ wiecie co?? ząbek mnie boli, w sumie sama nie wiem co:(chyba cała lewa strona i tam jest ten ząb co mi robila dentystka w czwartek:(i nie wiem czy to on boli czy jakis inny ehhhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ...🖐️ Święta te na świecie całym, niosą miłość, dużym, małym. Niech więc cząstka tej miłości, i u Ciebie też zagości. Spokojnych, zdrowych, wypełnionych ciepłem Świąt Bożego Narodzenia życzy... Efka :) 🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigos sie pitrasi :) mialam chwile cięzkowsci z rana , ale przeszlo , uff cale szczescie. jeszcze czeka mnie samzenie ryb i warzyw trzeba zetrzec ,ale ale ja tu meża zatrudnilam :) co 2 pary rak to nie 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lignany lniane to naturalnie występujące roślinne związki, które w budowie i działaniu są podobne do żeńskich hormonów estrogenów i nazywane są fitoestrogenami. Związki te, nie tylko naśladują i zastępują ludzkie estrogeny, ale również mogą hamować ich nadmierną aktywność. Ze względu na te właściwości lignany mogą być alternatywą dla hormonalnej terapii zastępczej (HTZ), a także mogą być stosowane jako leczenie uzupełniające aktualnie stosowaną terapię HTZ. Łagodzą one niekorzystne objawy związane z przekwitaniem, w tym uderzenia gorąca oraz zawroty i bóle głowy. Zmniejszają również ryzyko rozwoju osteoporozy poprzez wzrost syntezy kolagenu oraz zwiększanie tempa podziałów i różnicowania komórek kościotwórczych. Fitoestrogeny wpływają korzystnie również na układ sercowo-naczyniowy. Zwiększają poziom „dobrego” cholesterolu (HDL) i obniżają ciśnienie tętnicze krwi. Hamują rozwój zmian miażdżycowych, wpływają na poprawę elastyczności naczyń krwionośnych oraz zmniejszają ryzyko zakrzepów będących główną przyczyną zawałów i udarów mózgu. Dieta bogata w lignany znacząco obniża ryzyko wystąpienia nowotworów związanych z nieprawidłową gospodarką hormonalną, takich jak: rak piersi, macicy i prostaty. Wykazano, że wysoki poziom lignanów w surowicy kobiet daje skuteczną ochronę przeciw nowotworom piersi, jajników i macicy. Lignany hamują również enzym 5-alfa-reduktazę, dzięki czemu wpływają korzystnie na organizm mężczyzn, zmniejszając rozrost gruczołu krokowego (prostaty) i ryzyko nowotworu prostaty. Lignany lniane są jednym z najsilniejszych antyoksydantów, od 4 do 5 razy silniejszym niż witamina E! Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym, lignany opóźniają proces starzenia się komórek i powinny być uzupełnieniem diety osób z chorobami układu sercowo-naczyniowgo, zmniejszając ryzyko wystąpienia zakrzepicy i chorób serca oraz raka piersi i macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabelle to naturalny preparat przeznaczony dla kobiet w okresie menopauzy. Zawiera naturalne substancje istotne dla łagodzenia dyskomfortu związanego ze zmniejszającym się poziomem hormonu żeńskiego - estrogenu. Mabelle może łagodzić nieprzyjemne objawy menopauzy, takie jak: Uderzenia gorąca, zmienność nastroju, niepokój, kołatanie serca oraz obfite pocenie się. ...Zawarte w preparacie substancje aktywne pozwalają utrzymać komfort psychiczny kobietom w okresie menopauzy. Mabelle - dojrzałe piękno! Skład: Koniczyna łąkowa (Trifolium pratense) 500mg (standaryzowany wtciąg, 8% izoflawonoidy) Len zwyczajny (Linum usitatissimum) 62,5mg (standaryzowany wyciąg, 20% lignany) Dziewczyny chyba seobie kupie te tabsy :D moze sie lepiej bede czula w sumie to ta menopauza jak objawy nerwicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ja dziś skończyłam z urzędami, żeby wyrobić sie na Wigilię, ale ze sporą dawką leków. Doszło do tego, że czekając na swoją kolej lekko przysnęłam. Ech...:-o Za to wzięłam się po tym wszystkim z mamą do pieczenia i gotowania. Ostatnie ciasto zaraz wyjmujemy z piekarnika. :) Czeka mnie jeszcze ubranie choinki i spakowanie prezentów. Zrobiłam sobie przerwę w pisaniu tego posta i wyjęłam sernik. Teraz zaczęły się piec mięsa na 1 Dzień Świąt. Na Wigilię wpraszamy się do rodzinki, więc robimy jeszcze tylko kutię, sałatkę i usmażymy jakąś rybkę. Jak jestem pochłonięta tym wszystkim, to nie myślę o sobie i jest w miarę ok, ale jestem już bardzo wyczerpana dzisiejszym dniem. Nie wiem jak będzie jutro, więc życzę Wam: Zdrowych, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, w gronie bliskich, pełnych relaksu, odpoczynku i czystego szczęścia. Dziękuję Wam za wsparcie i życzę, żeby i Wam tego wsparcia nie zabrakło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z miasta, prezenty kupione:) matko jszce tylr roboty,teraz sałatka pozniej cos jeszce ale juz nie pamietam;) dobrze ze mama czesc robi bo ja to wszystkiego nie umiem, zreszta moze jeszcze rok temu dałabym rade ale teraz jak mam kryzys psychiczny to juz nie! Widzisz Neonerw, dalas rade sama bez taty:) a jakie leki bierzesz? na recepte? jesli chodzi o zwiazki damsko meskie o ktore mnie pytalas to ja mam chlopaka, przez dlugi czas nikogo nie mialam a od dwoch lat mam, mamy plany ale wiesz po tym jak mnie dopadly lęki to ja juz sama nie wiem czy to wyjdzie, ja sie chyba boje zmian, chociaz wczesniej wszystkiego bylam pewna, na terapii wychodzą rozne rzeczy na przyklad to ze jestem bardzo emocjonalnie zwiazana z rodziną, ze nie lubie sprzeciwu ze lubie kontrolowac a wiadmo ze w zwiazku trzeba isc na ustepstwa, no widziswz ty potrzebujesz kogos bo wiadomo ze kazdy czlowiek chce miec kogos:) ale zycie niesie ze soba niespodzianki i roznie to bywa, no a jak twoj poprzedni zwiazek? pisalas ze tez mieliscie plany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dusze warzywa do ryby i jeszcze choinke bedziemy ubierać i finito na dziś...ale krzyz to mi chyba odpadnie . :( jutah a Twoj chłopak wie ,ze masz lęki?? wspiera Cię ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku dzwiewczyny co wy
na ta wigilie i swieta robicie , ja to piepsze robie tylko tyle co sie zje .Przeciez to tylko pare dni, prosze uwazac na watrobe przy waszych smakolykach.Wesolych swiat ,- dzien jak co dziemn.aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne życzonka uśmiechu i słonka. Śniegu białego po pas... Pierwszej gwiazdki - jasnej jak ta nad Betlejem. Pokoju życzliwego w opłatka łamaniu... Życzeń, co się spełniać będą, Ciepłej miłości, wiary i nadziei, co nie będą odstępować na krok przez cały nowy nadchodzący rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justah biorę leki na receptę od psychiatry. Na noc dostałam hydroksyzynę w syropie, ale chyba jej tam tyle, co kot napłakał, bo jakoś mnie nie usypia za bardzo... A na dzień dostałam afobam - 1 tabletkę rano w najmniejszej dawce. Przyznam się, że nie zawsze ją biorę, a czasem tylko połówkę, bo uzależnia. Dziś jednak bez całej tabletki się nie obyło. Poza tym jak wezmę całą, to fakt, nie boję się, ale padam i zasypiam. Jako, że nie wierzę w leki homeopatyczne ani suplementy - takie jak Valerin, to w ogóle one na mnie nie działają. A co do mojego eks związku... Ech, byliśmy razem 4 lata. Mój eks 3 krotnie podejmował próby oświadczyn i 3- krotnie mu przerywałam i prosiłam, żeby tego nie robił. W końcu po 4 latach sama zerwałam ten związek. On ma do mnie duży żal, ale... Zakochałam się w nim bardzo mocno, dużo dla niego robiłam, swoje życie, swój czas (teraz wiem, ze tak nie powinno się robić) podporządkowywałam jemu. Nie zdradzał mnie, nie pił, ale był bardzo chłodny emocjonalnie. Nie potrafił wpierać, nie potrafił nawet towarzyszyć w dniu codziennym, nigdy nie powiedział, ze mnie kocha. Ciężko to opisać i wytłumaczyć, ale w każdej gorszej chwili, w jakimś załamaniu byłam pozostawiona sama sobie. A co więcej jeszcze byłam zaangażowana w jego problemy i zawirowania życiowe. Ogólnie porażka... Cieszę się, ze się uwolniłam od tego (już jakiś czas temu), ale teraz, szczególnie teraz potrzebuję kogoś, żeby się na nim wesprzeć. Wiem, ze to brzmi egoistycznie, ale ja tez jestem w stanie naprawdę dużo z siebie dać. Może ktoś zapytać w takim razie, dlaczego tak długo z nim byłam? Odpowiadam. Najpierw byłam ślepo zakochana i jak mi przeszło, to chciałam zerwać. Jednak później eks zaczął trochę walczyć o mnie, wiec się poddałam, mając nadzieję, ze on się zmieni. Wiem, byłam głupia. Już się nauczyłam, ze mężczyźni się nie zmieniają. Wracam do pakowania prezentów. To lepsze zajęcie, niż rozpamiętywanie przeszłości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chieronimka no w koncu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):):):) mnie ząb boli coraz mocniej!!!!to ja juz chyba wole miec lęki:( a dentyste mam dopiero w poniedzialek!!!!wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) napiszcie do Sw.Mikolaja .................KOCHANY MIKOLAJU............... Czy mógłbyś mi w tym roku nic nie przynosić??? A wręcz przeciwnie! Czy mógłbyś zabrać moja nudna ,stara i nikomu nie potrzebna nerwice????????????????😠 :P ♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥ ___________< o > _____________\\/ _________o`* o.@*o`. ________.\' \'*Q o *o@ ________( () o*o* @ o\'. _______.-\' o *0_Q.-\'-;*o) _______.\' 0 Q @0@ ()* `-. ______* @ o*o @. ‘Q * o ) _____o`-...-@\"\"-Q \'-~@\'`0*.’ _____.\'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.) _____*.\' o . @* \'-@‘o’’Q.*-oQ’. ____* @ * ._()__0*Q.~-\' @ ()* ` ____(o () * o* Q\'._@_Q o ()’´´*.\'. ___o\'-.-\' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-. ___.-\' @ _Q_.-\'~\'-. @ ´()`-*@.o’Q’ __.\' @* o ..-\' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*\' _* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.\' _\'._@ * o () \'-._@__0__@_.-\'Q o . \'-.* _;--@\' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *\'-*.o _.o-\' * ‘ \'._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *\'. _* @ *‘ o * @ _.\'\'Q~o..__@__.--\'`@--.* _;\'-.__@_Q . 0 () oQ * o*♥.*•.¸♥¸.•*♥ _______________$$$$$ _______________$$$$$ Ze szczerego serca w ten piękny czas, gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas, życzę Wam dni bez trosk i złości zycia w spokoju ,zdrowiu,milosci.:) wesolych i zdrowych swiąt wszystkim nerwuskom zyczy: xanaxik trzymajcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stres stop na zęba dobry jest ketonal, ja na twoim miejscu jutro poszukałąbym jakiegoś dentysty,bo z zębami nie ma co żartowac :-( mnie zawsze ból jak pamiętam jak na złośc dopadałw święta albo wolne dni.Trzymam kciuki dziekuję za wszystkie cudne życzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z zębem ciut lepiej:) Chyba ostatni raz was dzis odwiedzam, bo dzis na wigilie ide do dziadkow, potem moze do rodziny mojego faceta(no chyba ze wroce wczesnie to tu zajze:)No a jutro rano sniadanko z rodzinka, kosciol i znow obiadek u babci:) Musimy pamietac zeby chociaz przez te 3 dni nie przejmowac sie nerwica i cieszyc sie zyciem:) Więc najbardziej Życze Wam Zdrowych i Spokojnych Świąt:) ❤️ buzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. :) Przygotowanie Świąt pochłania mnie tak bardzo, że jest ok. :) Życzę Wam zdrowych, pogodnych, szcześliwych Świąt Bożego Narodzenia. Odpoczywajcie w gronie rodziny i bliskich. ________________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świat Bozego Narodzenie duzo zdrowia,cierpliwosci i wytrwałości w ciepieniu życzy Aga i Kris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(dzis pozarlam sie z mezem i tata :(wigilia zepsuta_niestety To właśnie tego wieczoru, gdy mróz lśni, jak gwiazda na dworze, przy stołach są miejsca dla obcych, bo nikt być samotny nie może. To właśnie tego wieczoru, gdy wiatr zimny śniegiem dmucha, w serca złamane i smutne po cichu wstępuje otucha. To właśnie tego wieczoru zło ze wstydu umiera, widząc, jak silna i piękna jest Miłość, gdy pięści rozwiera. To właśnie tego wieczoru, od bardzo wielu wieków, pod dachem tkliwej kolędy Bóg rodzi się w człowieku Wszystkim Kolezankom z Okazji Swiat Życzenia, które Wam życzę na razie nie wyliczę, więc podaję pierwsze z kraju by Wam żyło się jak w raju. By w wigilię u rodzinki wszyscy mieli fajne minki. By przy stole chciał zagościć pakiet zdrowia i miłości i u wszystkich był tak mocny by pozostał całoroczny. Wesołych Świąt ! Szczesliwego Nowego Roku 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×