Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Go艣膰 do bianka
napisz gdzie sa takie osrodki leczenia nerwic?????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie. Dopiero dzi艣 przeczyta艂am drug膮 cz臋艣膰 twojej opowie艣ci bianka. Bardzo trudna jest sytuacja, kiedy powinno si臋 od czego艣 (kogo艣) ucieka膰, a nie mo偶na. Rozumiem, 偶e bardzo du偶o wycierpia艂a艣. Dobrze, 偶e trafi艂a艣 do r贸偶nych o艣rodk贸w i tam mia艂a艣 okazj臋 skonfrontowa膰 si臋 z terapeut膮. A jeszcze lepiej, 偶e starsza c贸rka ci臋 wspiera i jest przy tobie. :) Ja mam nadziej臋, 偶e wszystko zacznie si臋 u ciebie uk艂ada膰. Nowy rok daje nowe nadzieje.:) A ja nie napisa艂am o jeszcze jednej kwestii - tylko zacz臋艂am, ale nie poci膮gn臋艂am w膮tku. W nocy si臋 budzi艂am kilka razy i my艣la艂am, 偶e musz臋 o tym napisa膰. Ja bardzo nie lubi臋 m贸wi膰 o ludziach 藕le - lepiej w og贸le. Tak mnie nauczy艂 ojciec, ale 偶eby si臋 oczy艣ci膰 musz臋 m贸wi膰. W pracy jak wspomnia艂am otaczaj膮 mnie wrogo nastawione osoby. S膮 to g艂贸wnie kobiety zazdrosne i zawistne o ka偶d膮 now膮 pracownic臋. Kiedy przysz艂am do pracy i od razu zacz臋艂am sobie rodzi膰, najpierw by艂y szepty za plecami, p贸藕niej k贸艂ka wsp贸lnej nienawi艣ci, a jeszcze p贸藕niej jawna agresja. Przypisywano mi wszystkie najgorsze cechy i zachowania. Ja mimo wszystko ca艂y czas stara艂am si臋 by膰 mi艂a, nawet kole偶e艅ska, my艣l膮c 偶e to takie pocz膮tkowe nastawienie i 偶e to minie. Czara si臋 przela艂a, kiedy przypisano mi nawet nie romans z szefem (bo gdzie on by tam na mnie spojrza艂), tylko to, ze sama si艂膮 chc臋 wci膮gn膮膰 go do 艂贸偶ka. By艂o to dla mnie bardzo upokarzaj膮ce oskar偶enie. Od tamtej chwili postanowi艂am nie przejmowa膰 si臋 niczym, odci膮膰 si臋, po prostu robi膰 swoj膮 prac臋 i wychodzi膰. By艂o jeszcze gorzej - komentarze, 偶e nie do艣膰 偶e ladacznica, to jeszcze snobka itd. Wiecie coraz cz臋艣ciej my艣l臋 o tym, 偶e chyba jednak zmieni臋 t臋 prac臋. Powstrzymuje mnie to, 偶e nie chc臋 rezygnowa膰 ze wszystkiego i to, 偶e boj臋 si臋 czy podobnie nie b臋dzie w kolejnej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie ja tylko na chwile, bo spr autobusy bo z babcia jade na zakupy, potem nadrobie posty bo widze ze dlugie historie sie wykroi艂y! pozdrawiam馃尲 PS: snieg u mnie spadl:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 trixy
Witajcie po 艣wi臋tach ! czytam i szok, sie dzieje u Was. U mnie te偶 matka znowu zab艂s艂a niczym gwiazda w klozecie i mia艂am przez nia bardzo niefajnie ale mam to gdzie艣. Znowu musia艂am komus sie przez ni膮 t艂umaczyc bo kobieta jest po prostu psychiczna. Wmawia ludziom takie brednie ze a偶 wstyd powtarza膰, stara baba i tak膮 偶enad臋 wali. Szkoda gada膰. Zreszt膮 ja juz nie mam matki bo wiem ze ona nie spocznie p贸ki nie wykonczy siebiw albo mnie a ja sie nie moge poddac bo mam dziecko i jestem m艂oda wi臋c jak tak bardzo chce to niech wyka艅cza sam膮 siebie - mnie to g贸wno obchodzi co z nia b臋dzie. tym razem ju偶 porzypi臋cz臋towa艂a ten sp贸r i roz艂am rodzinny na maxa i nie pomoze 偶adne t艂umaczenie ze jest moze chora, ze ma psychoze raczej na 100%. Dla mnie jest perfidna 艣winia i tyle. Matka tak nie traktuje dziecka, suka tak nie traktuje szczeni膮t, ach szkoda mi s艂贸w. w skr贸cie zadzwoni艂a do mojego lekarza i pr贸bowa艂a go nam贸wc aby jej wypisa艂 papiery stwierdzajace 偶e jestem chora sychicznie i trzeba mi odebra膰 dziecko, namawia艂a rodzin臋 mojego eks m臋偶a do przymuszenia go wytoczenia mi sprawy o odebranie mi praw rodzicielskich - to jest po prostu szczyt !!! ja nie mam nic z g艂owa i nigdy nie mia艂am ale dzi臋ci niej mam bardzo silna nerwic臋 a ona zwariuowa艂a ju偶 na maxa i upatrujac w sobie jedyna chodz膮c膮 prawde - jak jaki艣 mesjarz na chama sie wtr膮ca i ka偶demu ustawiac chce zycie, zw艂aszcza tym co nie chc膮. Ka偶dy ju偶 widzi ze to przyoadek beznadziejny i mi wsp贸艂czuje 偶e mam taki element w rodzinie. Gada艂am z eks m臋za rodzina i dla nich to co wyprawia ta baba to tez rzenada, ale ci膮gle gadanie o tym mnie m臋czy na maxa, ja chce mie膰 spok贸j wi臋c si臋 izoluje od niej a im bardzoej si臋 izoluj臋, zmieni艂am numery telefonu, to ona atakuje mnie via kogo艣 i wciaga w to kolejn膮 rzesz臋 ludzi i po co ? a ja juz nie mam si艂y t艂umaczy膰, co czemu i dlaczego, dla mnie to chora kobieta, nie matka i napewno nie moja matka bo moja matka taka nie by艂a. By艂a pokr臋cona i trudna i dawa艂a mi popalic ca艂e 偶ycie ale nie a偶 tak - dla mnie to ju偶 obca osoba, nie poznaje jej to wariatka. szkoda s艂贸w i tak mi w艂膮艣nie zesz艂y 艣wi臋ta na t艂umaczeniu. masakra.... Ale chyba lek mimo ze ponos lekuchutki on jest zaczyna na mnie dzia艂a膰 bo 艂atwiej si臋 koncentruje, spokojniej my艣l臋, nie wkurza mnie wszystko, cos si臋 powoli zmienia na lepsze, moje b贸le sie uspokajaj膮, odpuka膰 narazie ide do przodu i mam motywacj臋 jak cholera - nie dam si臋 zdominowac jakiej艣 rozchisteryzowanej wariatce, kt贸ra jest dla mnie nikim, wypar艂am ja z siebie, nie ma prawa mie膰 na mnie wp艂ywu - bo ja tego nie chce i tyle !!! to nie moja matka, moja matka odesz艂a dawno temu, ja jestem doros艂a i nikt nie b臋dzie mnie wiecznie traktowa艂 jak psa, mam prawo do swojego szcz臋艣cia i si臋 nie poddam, ucz臋 sie czerpa膰 dobr膮 si艂臋 z jej agresji, nie moge sobie pozwolic abym s艂膮b艂a po kazdym jej ataku, musi to byc dla mnie motywacja do walki o siebie, moje dziecko, moja rodzin臋. Matka prawie zniszczy艂a mnie i nie pozwole aby zniszczy艂a mi dziecko i rodzin臋. SIE NIE DAM !!! I nie stane si臋 taka jak ona, jestem na to juz za kumata ! Do boju laseczki, mo偶na, uwierzcie, wiem ci臋偶ko jest jak sie walnie o dno a jeszcze kto艣 teoretycznie najbli偶szy Ci dopier..... ile wlezie ale nie chcemy byc takie jak Ci co nas m臋cz膮 prawda? Nie chcemy byc s艂abymi warzywami, marionetkami w czyjch艣 r臋kach? I wreszcie NIE CHCEMY TAK D艁U呕EJ 呕Y膯 I URODZI膯 I WYCHOWAC KOLEJNEGO NIERWICOWEGO POKOLENIA ? DLATEGO DO BOJU!!! WALCZYMY W KONCU O SIEBIE !!! DAMY RADE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 trixy
ALE JESTEM PROPAGANDOWCA :) :) :D ALE BEDE WAM TAK TRU膯 - DO BOJU, DAMY RAD臉, ITP.... TAK D艁UGO A呕 SAMA W TO UWIERZ臉, BO INNEGO WYJSCIA NIE MA, TRZEBA O SIEBIE WALCZYC, 呕YCIE JEST JEDNO, KR脫TKIE, POKRECONE I NIKT NIE WIE ILEW GO MA IO TRZEBA JE PRZERZYC JAK NAJLEPIEJ DLA SIEBIE I SWOICH NAJ !!! INNEJ OPCJI NIE MA :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam, przez cale swieta sie nie oddzywalam bo nie mialam dostepu do kompa:( Neonerwku to ze u ciebie w pracy sa takie osoby to chyba normalne w艣r贸d kobiet sa tysiac razy gorsze od facetow... ja tez tak mialam w poprzedniej pracy bylam mila dla kazdego a trafily sie takie wresne s.... ze masakra. Ale napewno jest tam ktos z kim masz normalne relacje?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Drogie dziewczyny, jeszcze raz zach臋cam Was do przeczytania ksi膮偶ki \"Pot臋ga pod艣wiadomo艣ci\" Josepha Murphy kr贸tki fragment: Biblia m贸wi o mocy pod艣wiadomo艣ci „Wszystko, o co w modlitwie prosicie, stanie sie wam, tylko wierzcie, 偶e otrzymaliscie” (Mk 11,24). Zwr贸膰 tutaj uwag臋 na szczeg贸lne u偶ycie czas贸w. Natchniony przez Boga ewangelista wzywa nas, by艣my przyj臋li jako fakt i prawd臋 to, 偶e nasze pragnienie ju偶 zosta艂o wys艂uchane i spe艂nione, 偶e „otrzymalismy” i 偶e tym samym pragnienie si臋 urzeczywistni. Warunkiem skutecznosci tej metody jest ufne przekonanie, 偶e ka偶da my艣l, idea i wyobra偶enie s膮 rzeczywisto艣ci膮, kt贸ra ju偶 si臋 w umy艣le dokona艂a. W sferze psychicznoumys艂owej bowiem trwa艂膮 posta膰 przybiera tylko to, co uznamy za obecnie istniej膮c膮 rzeczywisto艣膰. Zagadkowe przes艂anie przytoczonego wy偶ej miejsca w Biblii trzeba zatem rozumie膰 jako zwi臋z艂膮 i celow膮 wskaz贸wk臋, jak mo偶emy wykorzysta膰 do naszych cel贸w tw贸rcz膮 si艂臋 my艣li - a mianowicie, wpajaj膮c pod艣wiadomo艣ci jasno zarysowane pragnienie. My艣l, ide臋, plan, d膮偶enie cechuje w jej w艂asnej sferze najzupe艂niej realna egzystencja; w sensie umys艂owym istniej膮 one tak samo jak twoja d艂o艅, serce albo martwe przedmioty w swiecie materialnym. Stosuj膮c t臋 zalecan膮 w Biblii metod臋, wy艂膮cz wszelkie zak艂贸caj膮ce j膮 mysli o wydarzeniach lub okolicznosciach, kt贸re mog艂yby zniweczyc twoje plany. Zasiej w duchu my艣l, a w 艣wiecie zmys艂贸w wzejdzie ona jak ziarno, byleby艣 jej pozwoli艂a rosn膮c bez zak艂贸ce艅. Pozdrawiam :))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie dziewczyny troche mia艂am wyrzuty sumienia ze to wszystko napisa艂am ale to nawet w po艂owie nie jest wam przekazane tego naprade nie mozna nie da rady napisac .Wiecie jak to bardzo boli jak cz艂owiek jest zakochany w drugim cz艂owieku mam tu na mysli meza a on odp艂aca sie wrogim nastawieniem .....to co przezy艂am jak opowiada艂am prychologa to by艂o nie do wytrzymania tesciowa sie nade mna pastwi艂a wrzeszcza艂a wyzywa艂a tesc pare razy pr贸bowa艂 mnie uderzyc a maz trzyma艂 drzwi zebym nie mog艂a wyj艣c i s艂owem sie nie uj膮艂 za mna ......Teraz dopiero po latach jak bylismy na wsp贸lnej terapi opowiada jak jego rodzice ca艂e zycie sie k艂贸cili wyzywali po nocach musieli uciekac bo ojciec chodzi艂 ciagle pijany a matka by艂a zawsze pe艂na rzadzy nie ustepstwa nieraz po p贸艂 roku ze soba nie rozmawiali a p贸zniejca艂a ta ich agresja przesz艂a na mnie nie raz by艂a taka awantura ze upad艂am na ziemie z wyczerpania p艂aczu i rozpaczy ze m膮z musia艂 wzywac pogotowie p贸zniej porzeprasza艂 i przyzeka艂 ze to sire nigdy nie powt贸rzy ale wystwrczy艂o ze pare razy porozmawia艂 z matka i zn贸w by艂o to samo a ze mna by艂o juz coraz gorzej wpad艂am w straszna nerwice i dopiero teraz zdaje sobie z tego sprawe jak teraz to do was pisze to dretwieje mi ca艂a prawa strona twarzy reka oko noga ca艂a prawa po艂owa tak mam jak sie zdenerwuje a pr贸cz tego wszystkie dolegliwo艣ci wr贸ci艂y nie mam juz si艂y walczyc ale jak widze jak najm艂odszy syn mnie kocha to musze chociazby dla niego > Wina tkwi w tym ze z domu by艂am wychowana 偶e cz艂owiek powinien byc dobry nigdy sie nie k艂贸cic i przyjmowac to co starsi ludzie m贸wia bo onijuz swoje przeszli i tak w艂asnie zy艂am tesciowie srali mi po g艂owie razem z m臋zem a ja to wszystko cierpliwie znosi艂am zrujnowa艂am sobie zycie najpiekniejsze lata min臋艂y bezpowrotnie a ja zosta艂am z przeokropna nerwica .........Spr贸buje zacz膮c jeszce raz ale nie wiem czy mi sie uda um贸wie sie do mojej psycholog bo ta najlepiej mnie rozumie zrobie te badania a p贸zniej zobaczymy .........teraz kiedy sie troche uspokoi艂o z tesciowa to zn贸w moja mama zaczyna rozniecac burze dlatego wszystki te dolegliwosci mi wr贸ci艂y matka jest poch艂onieta sprawami materialnymi pieniadze rzadza jaj uczuciami .Kiedys nie potrafi艂am zostac sama w domu a teraz najlepiej sie czuje jak jestem sama m贸j organizm pragnie spokoju kiedy sie ma 4 dzieci i kazdy ma sw贸j problem i trzeba go wys艂uchac cos poradzic to trzeba miexc anielska cierpliwosc a ja juz takiej nie mam .....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kiedy maz zabroni艂 swojej matce wtr膮cac sie do naszej rodziny ta obra艂a sobie za cel siostre m臋za a jej c贸rke i tak rzadzi艂a ze doprowadzi艂a to ma艂rze艅stwo do rozpadu w lutym bedzie sprawa rozwodowa wiec teraz ma spok贸j bo jest zajeta innymi sprawami .Ale w sercu pozosta艂 uraz kt贸rego nire potrafie wyleczyc to tak strasznie boli wiele razy przypomina mi sie to wszystko te krzywdy te przeklenstwa np. Panie Boze zaslij nareszcie na nich jakas kare ....wiele innych do me偶a tez mam zal ze wychowuj膮c sie w takiej rodzinie nie ustrzeg艂 naszej przed tym samym teraz mi sie t艂umaczy ze chcia艂 zawsze zgody mojej z tesciowa ale dopiero niedawno zrozumia艂 ze ona sie do tego nie nadaje i czesto mi m贸wi ze dziwi sie jak ojfiec tyle czasu m贸g艂 z nia wytrzymac a pi艂 bo ona doprowadza艂a go do sza艂u ......No dosyc znacie moja przygode z nerwica otwar艂am wam moje serce i powiem ze mi troche lzej a le czuje sie teraz fatalnie i to wszystko wskazuje na to ze to sa dolegliwosci nerwowe ......ale jak ja z tego wyjde .Ktos pyta艂 gdzie sa takie osrodki ot贸z ja leczy艂am sie w osrodku w Gliwicach pod nazwa Dadr贸wka oraz w osrodku leczenia nerwic na Debowej w Gliwicach tam leczy艂am sie rok jezdzi艂am na psychoterapie teraz znalaz艂am blizej i ta psycholok to psychoterapeuta kliniczny i ona najbardziej mi odpowiada wi臋c zn贸w zaczne .......dziekuje wam wszystkim bo to wy da艂yscie mi kolejn膮 nadzieje tak mi ci臋zko 偶e 艂zy same p艂yna mi z oczu ale ciesze sie ze mog艂am to z siebie wszystko wyrzucic i prosze o wsparcie kiedy bede rozzalac sie nad soba prosze przywr贸ccie mnie do porzadku przepraszam za b艂edy .......ale czuje sie fatalnie chce mi sie 偶ygac mrowi mi wszystko kreci mi sie w g艂owie w zo艂adku mnnie sciska Boze jak ja przezyje dzisiaj ten dzie艅 .....pozdrawiam ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Trixi masz racje zycie jest tylko jedno ale jak mozna je najpi臋kniej przezyc kiedy np . w moim przypadku 41 lat straci艂am w dziecinstwie babcia chora na wszystki choroby swiata jak teraz patrze na to to by艂a murowana nerwic ap贸zniej presja matki ......p贸znie j tortury tesci贸w brak mi艂osci ze strony meza brak oparcia teraz pretensje dzieci ze ciagle jestem chora zn贸w odnowiony konflikt z moja matka ..........i jak tu miec nadzieje moze ja jestem do niczego ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 trixy
LAMBO i love you normalnie za te cytaty, pi臋kne i prawdziwe !!! Bianka, ja jestem m艂odsza ale co z tego ja mia艂am dzieci艅stwo spaprane z matka z przerostem ambicji, fanatycznie religijna babcia, moja wioske diabe艂 ogonem przykry艂, nie by艂o kole偶anek, koleg贸w, by艂am najstarsza wi臋c co by nie by艂o obrywa艂am ja, nic nie mog艂am i wiecznie s艂ucha艂am 偶e to przeze mnie i nie warto na mnie kasy a teraz s艂ucham ile to przeze mnie kasy straci艂a taaaaaaaaaak a ile ja jej p艂aci艂am od kiedy zacz臋艂am pracowac to nie liczy. POD艁OSC LUDZKA NIE ZNA GRANIC !!! Ale my musimy byc lepsze - zawsze jest czas na zmainy, 41 lat piekny wiek, jestes dojrza艂a wiesz czego oczekujesz od 偶ycia, dzieci odchowane, we偶 si臋 za siebie i sobie po艣wi臋膰 czas teraz jest TWOJ czas ! :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziewczyny ze mn膮 藕le :-(( dos艂ownie mnie na wymioty bierze z nerw贸w, czy to mozliwe ??Czy mo偶e co艣 z 偶o艂膮dkiem ... tragedia,cala noc nie spalam,wczoraj ugryzlam sie w policzek wewnetrzny (mialam tam ma艂膮 gulk臋 taka od dawnego ugryzienia,zostala juz sobie od dawna)i ja ugryzlam ta gulke,krew z niej leciala,spuchlo mi tam od tej strony w srodku ten polik,zaczelam to macac i wyczulam ze z jednej strony policzek jest grubszy od ust a z drugiej strony chudszy,poczytalam o podgryzaniu polikow,wyszlo mi ze kazda gulke nalezy traktowac jak nowotwor ... 4 godziny w wannie wy艂am z nerw贸w i si臋 telepa艂am :-( dzis policzek po tamtej stronie od wewnarz mam grubszy niz z drugiej strony i mnie boli,pobolewa,i zajad si臋 zrobi艂 do tego od ci膮g艂ego macania :-( zaraz do mnie przyje偶dzaj膮 bliscy przyjaciele (rodzinka)z Anglii a ja nie wiem jak se dam rade, mdli mnie ... s艂abo mi,ledwo co chodz臋 ... ja zwariowalam jak sobie mam pom贸c, dziewczyny to jest horror, ja sie na prawd臋 boj臋, boj臋 sie nie wiem czemu mam z jednej strony grubsze w policzku w 艣rodku wewnatrz buzi, telepie mna i dzieci w domu mam, sama jestem, m膮偶 wroci za 2 godziny, ale mi nie pomo偶e :-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie nawidze siebie,swojego podlego ciala ze ci膮gle mi co艣 wyskakuje,ze ciagle co艣 macam, 偶e jestem taka idiotk膮, dos艂ownie se w pysk i w g艂owe waln臋艂am dzi艣 przed lustrem i krzycza艂am do siebie, ze jestem porypana ;-(( wlasnie siedze i wyj臋 zamiast szykowac cos na przyjazd go艣ci. czemu spa膰 nie mog臋 ... czemu mnie teraz boli polik w 艣rodku, czemu nie umiem by膰 normalna, nawet mnie oko boli jak mrugam nim ... i wymiotowac mi si臋 chce nie mam nikogo kto mnie rozumie, nie mam nikogo bliskiego :-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nikitko spokojnie, napewno nic ci nie bedzie w policzek tylko nie ruszaj tego zeby ci sie goilo bo jak bedziesz ciagle tam dotykac to sie nie zagoi. Usiadz moze i pooddychaj gleboko wczuj sie w swoj oddech wtedy moze oddalisz te glupie mysli (mi to czasem pomaga) to musza byc glebokie oddechy i licz sobie je wtedy skupienie bedzie na oddechu. Zapasz sobie moze meliske i wlacz spokojna muzyke, nie rob teraz nic na sile bo bedziesz sie jeszcze bardziej denerwowala ze chcesz a nie mozesz. Trzymaj sie:) musi byc dobrze tylko postaraj sie wyciszyc:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aaaaaaaaajajaj
nikitka-policzek grubszy bo sie ugryzlas i masz stan zapalny.to odpusc sobie na 100%. twoj zal i bol (nawet autoagresje !)znam doskonale..... czesto pytam dlaczego? jak dlugo jeszcze ? czy to sie kiedys zmieni? niestety wiem ,ze wszystko zalezy tym razem od nas nie od innych .... ale to ciezko zrozumiec,zastosowac ..... jak?kiedy tak zle w myslach ,zle w zol膮dku,na duszy..... mrok,pustka,niepokoj,l臋k ..... to wszystko mozna odzyskac zmieniajac sposob myslenia. trudne....ale jedyne wyjscie z kregu leku... LAMBO :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do Lambo
m膮dre to Twoje pisanie. Blog 艣wietny. Tw贸j?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 za艂amana222
mam problem i nie wiem jak sobie poradzic nie wiem co mi jest depresja czy nerwica ale potrzebuje pomocy bo rujnuje zycie moim dziecia i m臋偶owi i wszystkim dooko艂a. chcia艂abym sie zabic ale nie moge zostawic dzieci. juz mam do艣c tego zycia. nie stac mnie na lekarza i boje sie ich.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aaaaaaaaajajaj
zalamana-czuje sie tak ja ty.....nie myslalam o tym tylko zeby sie zabic....ale czasem wszystko staje sie za ciezkie do udzwigniecia.. pewnie to depresja......znowu....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ale mam znow do nadrobienia!!!!!!:) neonerw koniecznie idz do psychologa albo do psychiatry ktoy skonczyl tez psychologie lub jest rowniez terapeuta! nie zwlekaj kolejnych dni, naprawde wiem co mowie:) ja od razu wiedzialam ze u mnie to nie jest choroba fizyczna, wiedzialam ze dzieje sie ze mna cos inneo, na tle psychicznym, poniewaz nigdy wczesniej nie czulam l臋ku i niepokoju w sobie, l臋ku nieokreslonego bo niby dlaczego ba艂am sie wyj艣膰 do sklepu? dlaczego siedz膮c w domu dopadaly nie l臋ki? neonerw widze ze jestes dobr膮 i wrazliw膮 dziewczyn膮 dlatego mysle ze wizyta u psychologa ci pomoze:) dobry psycholog to taki humanista z ktorym mozna porozmawiac o 偶yciu wiec nie musisz szukac koniecznie psychiatry-psychologa, no chyba ze takiego znajdziesz, u mnie w miescie chyba takiego nie ma. aha te l臋ki to chyba przez prace i przez obowi膮zki jakie mia艂as na nowym stanowisku, wsp贸艂czuje takiej chorej atmosfery w pracy. Moj tata mial podobnie jakis czas temu, wzial urlop, poszedl do psychiatry chociaz bronil sie nogami i rekami, odpoczal i wrocil do pracy juz odmieniony, aha w pracy zauwazyli ze cos zlego z nim sie dzieje bo ma dobrych kolegow i kiolezanki to oni tym sie zainteresowali:) nawet jakas babka z biura dzwonila do nas do domu i rozmawiala z moj膮 mam膮, naprawde bylam mile zaskoczona. Moj tata nie dawal sobie psychicznie rady, mial coraz wiecej obowi膮zk贸w i odpowiedzialnosci, klopoty z obslug膮 kompa dodatkowo go pogr膮偶aly (jest juz grubo po 50-ce). Odcieli mu obowiazki ktore tak naprawde powinnny od poczatku miec ludzie z innego dzialu wiec teraz czasami tylko panikuje. Mama powiedziala ze woili zeby ojciec w ogole nie pracowal a byl zdrowy niz zeby pracowal i mia艂 depresje i bog wie co jeszcze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
\"do Lambo m膮dre to Twoje pisanie. Blog 艣wietny. Tw贸j? \" nie, ten blog nie jest m贸j, pisze go dziewczyna z podobnymi problemami jak Wasze, ...a ja tak w og贸le to jestem facet :)) i jestem tu, 偶eby艣cie teraz u progu Nowego Roku uwierzy艂y w siebie, ale aby tak si臋 sta艂o musicie naprawd臋 tego chcie膰 pozdrawiam :))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oczko7878
uwaga , lambo to lolek :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 trixy
Hejka! Jak to dobrze by膰 po pracy w domu :D ....... Laski nie 艂amcie si臋 !!! Nikitka5 nie wkr臋caj sobie na si艂臋 cud贸w please, to bez sensu. Twarz jest bardzo wra偶liwa na urazy a policzek to cz臋艣膰 twarzy jak by nie by艂o i nic dziwnego ze puchnie, a po drugie nic we naszym ciele nie jest symetrycczne u nikogo, ma si臋 r贸偶nie osadzone oczy, r贸偶ne dziurki w nosie, r贸偶ne piersi, brwi, policzki wi臋c nie dramatyzujmy za wczasu. Potrzeba Ci wspomagacza w postaci leku aby troszke uspokoi膰 te nerwy. Ja sobie chwale, m贸j lek nareszcie dzia艂a - odpuka膰, po 2 tyg. brania. Nie wkr臋cam sobie, jasno my艣le i zaczynam si臋 u艣miechac do ludzi a o to chodzi. Nie zadr臋czam siebie, nie zadr臋czam otoczenia swoimi paranojami, nie m臋cze si臋 ze sob膮 - nawet zaczynam sie ze soba dobrze czuc. To delikatny lek ale chyba trafi艂 gdzie trzeba bo mi lepiej, wierz臋 偶e b臋dzie jeszcze lepiej za te 6 miesi臋cy i jak odstawie to bedzie dobrze, normalnie, zwyczajnie. Pewnie jeszcze nieraz za艂amka b臋dzie ale si臋 nie poddam - BO FANTASTYCZNIE JEST RANO WSTA膯 JAK NIC NIE BOLI, SERCE NIE WALI JAK G艁UPIE I MA SIE SI艁E DO DZIA艁ANIA :D uwielbiam czuc sie normalnie !!! Dlatego walcz臋 z g艂upim mysleniem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do trixy
mozesz napisac jakie leki bierzesz ..?mi nie pomogl ani cital,ani coaxil.......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jak dobrze, 偶e jest nas tu tyle i 偶e si臋 wspieramy. :) Basiu i justah - w mojej pracy i ze mn膮 by艂o podobnie jak z tat膮 justah. A atmosfera w艣r贸d ludzi jest rzeczywi艣cie chora i widz臋 to tym lepiej, im bardziej jestem od tego z boku. S膮 tam trzy osoby, z kt贸rymi mam dobry kontakt, przy czym pisz膮c na forum i czytaj膮c wasze madre s艂owa dotar艂o do mnie, ze ja rzeczywi艣cie jestem i naiwna i 艂atwowierna. Bo ja chc臋 ufa膰 ludziom. Zrozumia艂am, 偶e jedna z tych os贸b sta艂a si臋 moj膮 \"kole偶ank膮\", 偶eby obmawia膰 mnie za moimi plecami. Podobnie jak do twojego taty justah, do mnie te偶 odezwa艂y si臋 te trzy osoby z pracy, kiedy posz艂am na zwolnienie i dopiero teraz zauwa偶y艂am r贸偶nic臋. Dwie by艂y autentycznie zainteresowane, oferowa艂y swoj膮 pomoc, nie pytaj膮c (!) o to, co mi w艂a艣ciwie jest. A ta trzecia dzwoni艂a i wypytywa艂a mnie g艂贸wnie co si臋 sta艂o, a dlaczego, a gdzie, a jak d艂ugo... I dopiero teraz powi膮za艂am to z tym, 偶e wcze艣niej te偶 wiele z mojej \"prywaty\" wyp艂ywa艂o w pracy. Ale偶 ja jestem g艂upia...:-o To nie jest moja pierwsza praca, ale wszystkie wcze艣niejsze by艂y kr贸tkotrwa艂e i dorywcze. Nie by艂o tam napi臋膰 i agresji, ale mo偶e te偶 dlatego, 偶e wszyscy traktowali te prace przej艣ciowo. Natomiast w moim obecnym miejscu pracy liczy si臋 sukces, przer贸b, pieni膮dze. Ja chyba rzeczywi艣cie dobrze pomy艣l臋 nad zmian膮 tej pracy. Justah - ja ju偶 by艂am u psychiatry. Od niej mam leki i rozpoznanie choroby, ale szczerze nie jestem z niej zadowolona. M贸j lekarz rodzinny wydaje mi si臋 by膰 bardziej kompetentny. Po prostu trafi艂am do starszej pani na emeryturze, kt贸ra nie tylko nie chcia艂a mnie s艂ucha膰, to jeszcze opowiada艂a o tym, jak kupowa艂a sweter na rynku. Serio. Nie twierdz臋, ze nie by艂a dobrym psychiatr膮, ale wydaje mi si臋, ze nie powinna ju偶 pracowa膰. Namierzy艂am za to psychiatr臋, kt贸ry jest jednocze艣nie psychoterapeut膮 i w swoim gabinecie zajmuje si臋 g艂贸wnie psychoterapi膮. Wybra艂abym si臋 do niego, ale musze si臋 jako艣 dowiedzie膰 ile p艂aci si臋 u niego za spotkanie, bo szczerze nie sta膰 mnie na d艂ugie i cz臋ste spotkania. Na pocz膮tku stycznia mam kolejn膮 wizyt臋 u psychiatry w tym o艣rodku, w kt贸rym by艂am wcze艣niej, ale teraz wybior臋 si臋 do kogo艣 innego. Mo偶e chocia偶 mnie wys艂ucha do ko艅ca. Nikitka - opuchni臋ty polik przy przygryzieniu to norma. Mi te偶 si臋 to zdarzy艂o niejednokrotnie. A偶 mam z jednej strony taki jakby polip od przygryzania. Pilnuj tylko, 偶eby nie zrobi艂a ci si臋 afta i powinno si臋 zagoi膰 w przeci膮gu paru dni. Natomiast zapewne mdli ci臋 od nerw贸w - u mnie to jeden z pierwszych objaw贸w. Mdli mnie te偶 cz臋sto przed samym okresem, czasem a偶 wymiotuj臋 w pierwszy dzie艅 okresu. Jedno jest pewne - polikiem nie musisz si臋 martwi膰. Bianka, trixy ma racj臋. 41 lat to pi臋kny wiek. Mo偶esz swobodnie zacz膮膰 偶y膰. Moja ciotka w wieku 42 wysz艂a za m膮偶, a w wieku 44 - urodzi艂a dziecko. Jestem te偶 zwolenniczk膮 zapa艂u bojowego trixy - DAMY RAD臉. MUSI SI臉 UDA膯. NOWY ROK MUSI PRZYNIE艢膯 JAKIE艢 ZMIANY!!! :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Za艂amana, je偶eli jeste艣 ubezpieczona, nie musisz p艂aci膰 za psychiatr臋. Poszukaj Poradni Zdrowia Psychicznego w swoim regionie albo ZOZ-u (przychodni) z psychiatr膮. Przyjmuj膮 oni na umow臋 z NFZ. Nie wiesz do kogo trafisz, ale czasem s膮 naprawd臋 dobrzy lekarze. Nie poddawaj si臋, moze si臋 okaza膰, 偶e zwyk艂e, tanie leki zmieni膮 twoje 偶ycie. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
przeczytalam te zalegle historie:( masakra, podlosc ludzka nie zna granic:(az mi sie plakac zachcialo:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam wszystkich :* u mnie jakos leci,zaczynam przygotowania do sylwestra,bo robie go w domu,1 sylwester nawet bez lyka szampana HEH :/,trudno,co zrobic :),a jak tam u was z przygotowaniami no i z samopoczuciem? :*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Lepiej wyla膰 z siebie wszystkie 偶ale jeszcze teraz, 偶eby w Nowy Rok wchodzi膰 z mniejszym obci膮偶eniem. :) Ja si臋 nie przygotowuj臋 jako艣 specjalnie do Sylwestra. O ile b臋d臋 si臋 czu艂a dobrze, po prostu za艂o偶臋 kieck臋 i p贸jd臋 z mam膮 i nasz膮 wsp贸ln膮 znajom膮 na imprez臋. :) Wspomina艂am wam ju偶 o swoim 4-letnim zwi膮zku, kt贸ry zako艅czy艂am jaki艣 czas temu. Wczoraj m贸j eks zacz膮艂 si臋 oddzywa膰 do mnie - pisa艂 na gadu, 偶e za艂uje 偶e sknoci艂 to wszystko, 偶e bardzo za mn膮 t臋skni, 偶e ma 艣wiadomo艣膰 ogromnej straty, a w艂a艣ciwie straconej szansy, 偶e nigdy nie znajdzie takiej dziewczyny jak ja itd. 艁adne s艂owa i prawdziwe. Bo wszystko robi艂am za niego, utrzymywa艂am go, kupi艂am mu samoch贸d, za艂atawia艂am mu szko艂臋, prac臋, godzi艂am go z ojcem, wspiera艂am go, podtrzymywa艂am na duchu, a on? Od niego czasem tylko dosta艂am jak膮艣 namiastk臋 uczucia. Nie wyobra偶am sobie tego, ze jako艣 walcz臋 ze swoj膮 nerwic膮 i jeszcze jego problemami. Tak bardzo bym chcia艂a, 偶eby si臋 kto艣 mn膮 zaopiekowa艂. Dzi艣 by艂o u mnie pi臋kne s艂o艅ce. Tak pracowa艂am sobie przy domu i ca艂y czas powtarza艂am, 偶e wszystko b臋dzie dobrze i 偶e wszystko si臋 uda. :) Mam nadziej臋 - poskutkuje. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Neonerw w艂asnie mi si臋 od ugryzienia zrobila taka gulka kiedy艣 mo偶e to i polip,ma to z 4 mm jest okragle i miekkie jak dziaslo i ja to wlasnie wczoraj przegryzlam niechcacy i krew leciala,teraz od macania caly prawy polik mnie boli :-(( bardzo wam dziekuje za wsparcie, bardzo, nawet nie wiecie jakie jestescie dla mnie dobre ... ja na razie nie umiem nikomu dac wsparcia bo jestem za slaba psychicznie :-( ale obiecuje ze bede pomagala jak dojde do siebie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×