Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Go艣膰 Tosia 12
Neonerw masz racj臋, z t膮 nauk膮 na studiach, prawd臋 napisa艂as.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tosiu m膮dre i do艣wiadczone to, co piszesz. Rzeczywi艣cie jeste艣my tu do siebie podobne, st膮d mo偶e i taka choroba. Ja te偶 kocham koty. I mo偶e przez to podobie艅stwo- czytaj膮c Kokosanke, widze siebie. Ja jeszcze 2-3 lata temu nie mia艂am instynktu macierzy艅skiego, w og贸le nie widzia艂am siebie jako matki, a ma艂e dzieci mnie odrzuca艂y. Od jakiego艣 p贸艂 roku jednak ( od tego czasu mam te偶 obawy choroby) czuj臋, 偶e sensem mojego 偶ycia jest za艂o偶enie rodziny. G艂臋bokim sensem jest urodzenie dzieci, stworzenie gniazda itd. Dlatego uwa偶am, ze wiele pogl膮d贸w mo偶e si臋 zmieni膰...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wiecie co? jutro was poczytam co napisalyscie w ciagu dnia, bo dopiero wrocilam jestem padnieta a wogole to egzaminu nie bylo bo facet zapomnial:P!!!!hehehe wybaczcie ale moja glowa jest w potrzasku zaczela mnei bolec i nie wzielam tabletki no i mam katasrofe migrenowa!:(musze juz isc spac:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tosia 12
Ja mysle,ze sa tez kobiety ktorym nie podobaja sie ani mezczyzni ani kobiety, po prostu, chca byc same. Taka droga zyciowa im odpowiada i innym nic do tego. Neonerw, ty potrafisz pisac ciekawie, to co napisalas podobalo mi sie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Neonerw, masz na my艣li jak膮艣 pomoc terapeuty, rozmow臋 - chodzi o rozmowe o tych orientacjach...? :) No dobrze, my艣lcie co chcecie, moi bliscy i rodzina jeszcze zobacz膮 jaka jestem... dziwnie bym si臋 czu艂a, jakby pogl膮dy zacz臋艂y mi si臋 tak diametralnie zmienia膰... nie czu艂abym sie sob膮. To jestem ja i taka zostan臋... nie chc臋 ju偶 si臋 spiera膰 z innymi... zawsze powiedz膮, 偶e mi si臋 zmieni... chc臋 mie膰 ju偶 te pare lat wi臋cej i pokaza膰 im to... Dobra, my艣l臋, 偶e mog臋 to tu napisa膰, a w艂asciwie kurcze, czego sie wstydzi膰? :D Yyy tam... W okresie dzieci艅stwa, przez par臋 lat, w okresie mo偶e od 5-8 lat, ustali艂am sobie, 偶e jestem doros艂a, i 偶e mam gromadk臋 dzieci (lalki :P) Opiekowa艂am sie nimi, uwa偶a艂am, 偶e jestem prawdziw膮 matk膮 opiekunk膮. I rodzice sie zaniepokoili, bo ja juz nie traktowa艂am tego jak zabaw臋. :D Posz艂am do psychologa... po rozmowie i u艂o偶eniu figury konika z r贸偶nych cz臋艣ci to wszystko mi przesz艂o. Po tylu latach a偶 sama dziwi臋 si臋 jak. Rozmowy nie pami臋tam, mo偶e to ta kr贸tka, rzeczowa rozmowa...? Mia艂am chyba tylko jedn膮 wizyt臋, a o wszystkim zapomnia艂am i przesta艂am tak my艣le膰. ;) Wr贸ci艂am do normalnego 艣wiata. No ale bez przesady, dzieci zawsze wymy艣laj膮 jaki艣 sw贸j 艣wiat, w kt贸rym s膮 kim艣 innym. I rodzice nie powinni si臋 tym przejmowa膰. Wkr贸tce, po paru latach, gdy zacz臋艂am dojrzewa膰, (wiek ok. 12 lat) zacz臋艂a ukazywa膰 si臋 jaka艣 moja niech臋膰 do dzieci... do ch艂opak贸w nic nie mia艂am, ale si臋 nimi nie interesowa艂am. Na te wszystkie lalki patrzy艂am oboj臋tnie. Na dzieci te偶. I tak to jest do tej pory, tylko dodatkowo znienawidzi艂am p艂e膰 przeciwn膮. :) Oto ca艂a historia. Napisa艂am j膮, 偶eby po prostu komu艣 j膮 opowiedzie膰. ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tosia 12
kokosanko i dobrze ze napisalas, tutaj mozesz wszystko i o to chodzi. Ja mam orbitrek, warto kupic, masz w tym cwiczenia 3w1. A ptaki obserwujesz przez lornetke, moze masz karmik, taka zima u nas.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kochani ja to juz od jakiego czasu mysle sobie ze jestem biseksualna tzn. nie pociagaj mnie kobiety gdy s膮 np. blisko mnie itp. ale mam erotyczne fantazje w roli glownej z nimi .... nawet zdarzylo mi sie szukac dziewczyny , ale nie udalo mi sie ... ale chcialabym bardzo spelnic swoje marzenia , bo czuje sie niezaspokojona przez to ... :-0

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mmsd
i codziennie to samo... musze sobie jakos z tym poradzic bo inaczej to, to mnie wykonczy:/ inni sobie jakos radza ze stresem... musze sie postarac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 antre
witajcie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mam nerwice i
moje pytanie jest takie - czy to mozliwe ze od nerwicy smierdzi mi z buzi (chyba to jest z 偶o艂膮dka). leki pomagaja na kr贸tko pozniej smr贸d wraca. przy mocnych nerwach jest koszmarnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sybia
dzie艅 dobry, czytam was sobie do kawy w艂asnie. Mam nerwice od 5 lat. By艂o ju偶chyba wszystko - kilku psychiatr贸w, psychoterapia, leki W艂asciwie mo偶na powiedzie膰 偶e od roku wysz艂am na prost膮(prawie). My艣le 偶e moja 艣wiadomo艣膰 co robi ze mn膮 moja nerwica jest troche silniejsza ni偶 sama nerwica. Pozby艂am sie okrutnych stan贸w l臋kowych, pozosta艂y malutkie i rzadkie stany l臋kowe. No i ciag艂e wyimaginowane choroby. Je艣li nie czujecie sie jeszcze znudzeni ci膮g艂ym cudzym narzekaniem to pozw贸lcie 偶e do was do艂膮cze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Studentka III roku
widze 偶e konkretna rozmowa :) nareszcie jak ju偶 wam pisa艂am mam kotke jest boska bajeczne s艂odka ale i czasem wredota sie jej objawia i dzikus czasem straszny zauwa偶y艂am 偶e mimo i偶 mam pe艂no nauki, zaliczenia, czasem na jeden dzie艅 projekt referat i ogromny raport z badania to jako艣 daje rade, wracam do domu a ta s艂odka kicia tak 艂adnie 艣pi przyjdzie do mnie po艂o偶y sie na mnie pomruczy i za艣nie jest po prostu jak 艣rodek uspakajaj膮cy. Mimo 偶e siedz臋 po nocach mimo 偶e na drugi dzie艅 rano musz臋 wsta膰 jest bardzo dobrze poza tym dosta艂am buehrlecitin- lecytynke do picia i dzia艂a na stres i na pami臋膰 >nie pami臋tam kiedy bra艂am co艣 na uspokojenie- ju偶 nie musz臋, poza tym ju偶 tylko czekam kiedy b臋d臋 mia艂a zrobiony m贸j nowy sprz臋t do ta艅ca z ogniem nie mam czasu siedzie膰 i my艣le膰 rozmy艣la膰 偶e 藕le czy co艣 bo trzeba kota wybawi膰, kolejny projekt zrobi膰 czy nauczy膰 si臋 20 strasznie beznadziejnych referat贸w. Najwa偶niejsze to mie膰 zaj臋cie a najlepiej je偶eli je lubimy, albo je偶eli nas motywuje do dalszego dzia艂ania. trzeba znale藕膰 sobie jakies HOBBY !!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Studentka III roku
sybia zapraszamy !!! A co do zapachu z ust mo偶liwe 偶e to od nerw贸w wiesz wzmo偶ona produkcja kwas贸w itd poza tym mo偶e odwied藕 dentyst臋?? czasem choroby z臋b贸w powoduj膮 gdzie艣 wewn膮trz stany zapalne... stres powoduje r贸wnie偶 og贸lne os艂abienie organizmu; cz艂owiek mo偶e by膰 bardziej podatny na wszelkiego rodzaju grzybice czy inne tego typu rzeczy. Znam ludzi kt贸rym od nerw贸w na sk贸rze pojawiaj膮 si臋 bia艂e plamy kt贸re na 99% maja w艂a艣nie zwi膮zek w grzybami i tego typu rzeczami

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mam nerwice i
dzieki za odzew - juz nie mam pomys艂u jak leczyc ten oddech bo by艂am i u dentysty i laryngologa i gastrologa. w piatek znow wybieram sie do gastrologa i od czwartku zaczynam psychoterapie. mam nadzije ze to pomoze. i zamnierzam wczytac sie w topic, moze znajde jakies cenne porady:) pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Boze co tu sie dzieje na forum? ja sie nie oddzywalam bo dopiero dzis wypisali mnie ze szpitala... milego dnia zycze wszystkim

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pinezkaaaaaa
basiu co sie stalo?czemu bylas w szpitalu:( a na forum faktycznie syf sie zrobil.........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie! Przeijjam sie przez to stado pomaranczowych less i wracam do Was. Widz臋 intruzy nadal w natarciu ... ola膰 ich to g贸wnarzeria ! Stres-stop i Neonerw dzi臋ki, 艣ciskam, buzka !!! Sorki dla ka偶dego dla kogo by艂am nieprzyjemna, choroba mnie tak wyprowadzi艂a z r贸wnowagi, 偶e szok. Dawno sie tak偶le nie czu艂am naprawde, gor膮czka, b贸l g艂owy nie do zniesienia, katar, kaszel i teraz dosz艂a bardzo bolesna biegunka jako reakcja na antybiotyk, bosko po prostu !!! Na 14/50 jad臋 do lekarza niech mi ten antybiotyk zmieni bo zwariuje - leje sie ze mnie i jak mnie przy tym brzuch boli to szok jest. Dobrze, ze moja c贸ra juz lepiej alecala pozosta艂a rodzina le偶y plackiem masakra jaka艣 z tymi wirusami. M贸j coaxl naprawde dzia艂a na moj uk艂ad nerwowy - daj臋 rad臋 mimo wszystko, do tego magnez, potas, cynk i kwas foliowy tylko teraz tych wit. nie bior臋 bo przy antybiotyku to bez sensu. Tylko rutinoscorbin, wapno i linex - bakterie kwasu mlekowego os艂onowo ale jakos mnie nie os艂oni艂o tym razem. no c贸偶 nie ka偶demu ka偶dy lek pasuje... Mam zwolnienie do piatku, mam nadzieje ze si臋 wykuruje, chociaz do pracy to nie mam najmniejszej ochoty wraca膰 ale to ze wzgl臋du na to 偶e pracuje z ludzmi tak nie-kole偶e艅skimi i skupionymi na sobie jak tylko mo偶na, no i nigdy nie wiadomo kiedy kt贸re艣 z nich znowu nie zacznie fochowa膰 jak dziecko.... tragedia, sk膮d si臋 bior膮 tacy ludzie, jak szczury,po trupach do celu ! Naprawde musz臋 sie przebran偶owi膰 bo te ci膮g艂e nerwy oraz te jakie generuj膮 osoby z otoczenia s膮 nie do zniesienia ale jest post臋p ju偶 sie na to uodparniam. Zawiod艂am si臋 na nich dokumentnie wi臋c ju偶 nic mnie gorzej nie zaboli. to typ ludzi 偶e wszystko musz膮 mie膰 pierwsi i najlepsze, zarobki najwyzsze i ci膮gle pierdocz膮 偶e skonczyli studia a zarabiaja na waciki a kogo to obchodzi, niech poszukaj膮 innej pracy jak im tak 偶le ale nie po co lepiej j臋cze膰 i stale komus 偶ycie umila膰 - tragiczni s膮 !!! Dlatego nie chce mi sie tam wraca膰 !!! no nic szykuj臋 si臋 do lekarza, a na dworze u mnie jest mg艂a 偶e swiata nie wida膰, c贸偶 jakos zajade :) - pozdrawaim Was SERDECZNIE !!! :*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sybia
Czy s膮 wr贸d was tacy , kt贸zy maj膮 objawy somatyczne. Kt贸rych ciagle cos boli? I jak przebadaj膮 jeden organ to zaczyna bole膰 drugi?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tosia 12
mia艂o . by膰 /noc ma spokojn膮/. Ach ta klawiatura zamiast /y/ wyskakuje //z/ , musze pilnowa膰 sie, bo literki mam pozamieniane.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny i ciesz臋 si臋, ze oddzywaj膮 si臋 sta艂e bywalczynie. :) Basiu wszystko ok? Bo troch臋 nas przestraszy艂as z tym szpitalem. Aurora odpocznij sobie w domku. Nale偶y ci si臋. :) Ja nie wchodz臋 w wojn臋 kolorami, tylko czytam, co napisane i albo o tym my艣l臋, albo od razu wyrzucam z g艂owy. Nie ma co si臋 unosi膰. :) Tosiu, masz racj臋, ze s膮 te偶 osoby aseksualne. Stanowi膮 ma艂y procent spo艂ecze艅stwa, ale wydaje mi si臋, 偶e aseksualno艣膰 mo偶na stwierdzi膰 dopiero w g艂臋bokiej doros艂o艣ci. Nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie p贸藕na mi艂o艣膰... :D A zaci臋cie do pisania owszem mam. Szkoda, 偶e bardzo trudno 偶y膰 tylko z w艂asnej pisaniny. Jakby tak zebra膰 wszystkie nasze do艣wiadczenia, my艣l臋 偶e powsta艂yby niez艂e pami臋tniki! :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) juz mam nadzieje wszystko ok mialam male plamienia i mnie zostawili... w szpitalu dopadla mnie okropna nerwica myslalam ze umre:( martwi mnie brak apetytu ciagle cos wciskam do jedzenia choc i tak mi sie robi niedobrze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czy od nerwicy jest si臋 te偶 agresywnym w stosunku do innych? Nawet jak oni s膮 mili i w og贸le... zauwa偶y艂am, 偶e ostatnio krzycz臋, albo chce mi si臋 p艂aka膰. Mam ochot臋 pot艂uc talerze... i w og贸le wybiec gdzie艣 w pole i pokrzycze膰; wszystko t艂umi臋 w sobie... jakby wszyscy zrobili mi krzywd臋... A je艣li chodzi o depresj臋... to cz艂owiek raczej jest cichy i jak kto艣 go zdenerwuje to tylko rzednie mu mina i wszystko jako艣 znosi nie krzycz膮c, tylko zamyka sie gdzie艣, k艂adzie sie, przykrywa kocem i trudno z nim rozmawia膰... nie...? Pytam sie bo... sama nie wiem co jest mojej przyjaci贸艂ce, ona wiele przesz艂a i my艣l臋, ze na pewno ma jak膮艣 chorob臋 nerwow膮, zdaje mi si臋, 偶e depresj臋. Wskazuje na to: d艂ugie spanie, trudno jej wsta膰 z 艂贸偶ka, w weekendy 艣pi do艣膰 d艂ugo, do ok. 12. Og贸lnie nie wida膰 w niej rado艣ci, ch臋ci do 偶ycia, narzeka na wszystko, jest sm臋tna, na nic nie ma si艂y. Pije kaw臋 by nie czu膰 senno艣ci, ale ma od tego si艅ce pod oczami. M贸wi艂am jej to, mam nadziej臋, 偶e ju偶 j膮 odstawi艂a. Ale pi膰 tak cz臋sto kaw臋 w tak m艂odym wieku...? :O Patrz膮c na ni膮 ma si臋 wra偶enie, 偶e ju偶 nigdy nie odzyska rado艣ci 偶ycia, nie znajdzie sensu... Ale bardzo chcia艂abym jej pom贸c... jej mama nic nie zauwa偶a, w og贸le ma艂o rozmawiaj膮... tzn. zauwa偶y艂a, ze jest przem臋czona, ale to przecie偶 nie wszystko... sama si臋 zastanawiam, czy ona w og贸le widzi SENS w terapii... :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziewczyny ja znow nie mam czasu:( ale jutro wieczorem obiecuje ponadrabiam wszytsko!!!!!:) Trzymajcie sie!!!!!馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do mmd, kup sobie lek homeopatyczny na nerwice, moze ci pomoze, nie wiem czy wczesniej juz mialas takie objawy. Jesli to pocz膮tek choroby to duza szansa na poprawe. Do studentki 3 roku, widze, ze masz jakies fajne hobby, czekasz na sprzet do ta艅ca z ogniem, jestem ciekawa co to jest i gdzie ta艅czysz. Fajnie napisa艂as nie mam czasu sie denerwowac bo kota musz臋 nia艅czyc ha, ha. Do neonerw z toba to mozna dyskutowa膰 w niesko艅czono艣膰. Musz臋 przyzna膰, ze dziewczyny na forum zaskakuja mnie swoja inteligencja. Do Sybia, kolezanko raz sie pokaza艂a艣 i co. Ja w艂a艣nie przechodzi艂am co艣 takiego, wyleczy艂am stawy zacz臋lo mnie bole膰 gard艂o, potem pier艣 tak bola艂a, i偶 musia艂am zrobi膰 mamografie i tak bez przerwy przez pare lat. NIKT NIE JEST SAMOTN膭 WYSP膭.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej hej. jakie艣 dobre dwa tygodnie mnie nie by艂o ale widz臋, 偶e przemaszerowa艂o tu wojsko pomara艅czowe w natarciu. Ja s艂uchajcie jestem ju偶 zm臋czona. Zaliczeniami, wpisami a w poniedzia艂ek mam ju偶 pierwszy egzamin. A tu jeszcze przedmioty do ty艂u;/ CZuj臋 si臋 ok, wy艂膮czenie 艣wiadomosci mia艂am ostatnio dwa dni temu i tylko odpoczynku pragn臋 albo chocia偶 abym nie musia艂a wynurza膰 si臋 z domu w tak膮 pogod臋. uff pozdrawiam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie wszyszysccy czytam was ale nie pisze z powodu pomaranczowych ......Ale tobie sybia napisze ze ja tez tak mam jak wylecze czyli zbadam jeden narzad to nerwica zalega sie w drugim i tak w k贸艂ko ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Zdrowko ja tez jestem zmeczona zaliczeniami i egzaminami:( chcialabym byc juz po sesji ale wiem ze w ten weekend obleje pare zaliczen bo mam ich sporo a przez ten pobyt w szpitalu nie moge jakos dojsc do siebie... wiecie co jestem bardzo szczesliwa ze bede miala dzidziusia ale troche przeraza mnie to nieznane jak to bedzie miec kogos w sobie kto sie bedzie ruszal itp. Boje sie ze bede sie nakrecala i lapala nerwice:( milego dnia buziaki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 s.Herubina
Ja jestem siostra zakonna od 13lat pracuje w zakonie kapucynek... i tez mialam nerwice! gor膮ca wiara w Boga i codzinne modlitwa mnie uzdrowi艂a .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do Zdrowko !!!!cytuje twoje slowa \' hej hej. jakie艣 dobre dwa tygodnie mnie nie by艂o ale widz臋, 偶e przemaszerowa艂o tu wojsko pomara艅czowe w natarciu. \'\' ZDROWKO !! NIE WIEDZIALAM ZE I TY jestes rasista w kolorach , nie ladnie sie tak doczepiac , bylo by ci milo jak by cie nazywano czarnuchem , dla mnie ten kolor kojazy sie z smiercia i prosze was wszystkich nie segerujcie ludzi wedlug kolorow , bo to naprawde nie ladnie .A pomyslalyscie sobie ze zaden zdrowy czlowiek nie chory na nerwice tu nie zaglada , to tylko wy z forum co macie nerwice nawzajem sie nie szanujecie , robicie z forum jadowaty mentlik .JAK WAM SIE TAK PODOBA TO SPOKO .Bawcie sie w tym tzw bagnie dalej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kto艣 wymaza艂 moja wypowiedz, chyba komus si臋 nie podoba,偶e nie lubi臋 tej wojny na forum z pomara艅czowymi. Prawda kogo艣 w oczy kole. Duchempomara艅czowa ma racj臋, ale nie posiedzisz tu d艂ugo bo usun膮 twoj post.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×