Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

A ma może któraś z Was nerwicę natręctw...? Ja mam i u mnie z nią jest bardzo śmiesznie... czasem to mnie tak męczy... ale śmiać mi sie z niej chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak smiałam sie z mojej mamy... pamietam ze mama zawsze jak sie denerwowala to brala tabletke od razu, ona zreszta do dzis ma tabsy na wszystko:)zawsze sie smiejemy z tata ze jest lekomanem i hipochondrykiem....aczkoliwek nawet ona ma mnie teraz dosc....ja naprawde nigdy nie mialam takich wiks, wiele sie dzialo, ale to zawsze tylko w mojej glowie, czasem serducho mnie zakuło i tyle...dlatego watpie tak w to ze to nerwica, ze przeciez nie mozna miec stanu podgoraczkowego od nerwow itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym na tych wszystkich forach jest tylu ludzi ktorzy mowia ze nie wolno tego lekcewazyc ze im tez mowiono ze to nerwy a jednak cos bylo...skoro im to dlaczego i nie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelunia
Poznaj pięć pierwiastków piękna. Przeczytaj, jakie zmiany w wyglądzie wywołuje za mała ich ilość w organizmie i... co robić, by nigdy ci ich nie zabrakło. Cynk - jego niedobór powoduje urodowe dolegliwości, podobne do tych przy braku wit. A. Oto najbardziej dokuczliwe. • Wydłużenie procesu regeneracji naskórka, np. po drobnym urazie, zadrapaniu. • Nadprodukcja łoju, co objawia się przetłuszczaniem skóry i trądzikiem. • Nasilone wypadanie i matowienie włosów. Aby przeciwdziałać tym objawom, wzbogać dietę w otręby pszenne, nasiona dyni i słonecznika, orzechy, pomidory, miód, owoce cytrusowe, które są cennymi źródłami cynku. Magnez - ten minerał uczestniczy niemal we wszystkich procesach życiowych. Czym objawia się jego niedobór? • Zmęczenie i poszarzenie kolorytu naskórka. • Zwiększenie skłonności do łamania i rozdwajania się paznokci (potrzebują magnezu do prawidłowego wzrostu). • Osłabienie włosów, zwiększone ich wypadanie, łamanie się (często także u nasady), trudności w układaniu pasm. Aby uzupełnić dietę w ten minerał, sięgnij m.in. po orzechy, produkty sojowe, kaszę gryczaną, pieczywo razowe, migdały oraz rodzynki. Krzem - gdy jest go za mało, skóra szybciej się starzeje oraz wiotczeje. Dlatego po produkty z krzemem powinny sięgnąć osoby dojrzałe. Jakie jeszcze zmiany powoduje niedobór tego minerału? • Osłabiona regeneracja skóry (głównie w okolicy szyi i ust) oraz nasilenie się trądziku (pospolitego i różowatego). • Utrata sprężystości włosów, nasilona skłonność do ich wypadania, osłabienie paznokci. • Zwiększona podatność na żylaki oraz cellulit. Aby w organizmie nie zabrakło krzemu, jedz płatki owsiane, chleb razowy, otręby pszenne, pij herbatki ze skrzypu polnego i pokrzywy. Siarka - przez kosmetologów uważana jest za minerał leczniczy. Czym grozi jej brak? • Wystąpienie łojotoku i nasilenie związanych z nim objawów (od świecenia i rozszerzonych porów po trądzik). • Łupież i wypadanie pasm (to konsekwencje łojotoku, który obejmuje skórę głowy). l]Dlatego osoby ze skórą przetłuszczającą się powinny wzbogacić dietę w produkty bogate w siarkę, np. zbożowe, a także w soję, rośliny strączkowe, seler, szpinak, cykorię, paprykę, kapustę, brukselkę, morele oraz truskawki. Żelazo - jego brak powoduje anemię. Efektem są zmiany niekorzystne dla urody. • Bladość warg, wewnętrznej strony powiek i paznokci. • Nadmierne wypadanie włosów, ich kruchość i słabość. Produkty bogate w żelazo to np. chleb z pełnego ziarna, fasola, wątróbka, zielone warzywa liściaste, cebula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehijo
kokosanka, powiedziałaś" witaj w naszym gronie?" haHAHAAHAHA/ o zakało tego forum. nikt sie do ciebie nie przyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Asiu... moja mama leczyła się na depresję i pozostała w niej nerwowość, większa ruchliwość itp. np. szybkie zamykanie drzwi, prawie trzaskanie. Czasem jak próbowała na mnie krzyczeć i się zdenerwowała to mi sie też z niej śmiać chciało... tak jakoś... bywały dni, kiedy mnie to śmieszyło, ale i było mi szkoda mamy... tymi nerwami chyba tez i mnie troche "zarazila"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej...jak raczej nie korzystam z tego typu stron, to moj pierwszy raz:) wiec mam pytanie: tak sobie przegladam to co kiedys pisałyscie - o co wy sie klocicie i jakies dziwne pojazdy....mało tego macie w zyciu co by jeszcze przez internet sobie jechac?to chyba powinno byc cos pozytywnego a nie jakies tam chore dogadywanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo kokosanki.....ja miałam mnie niz 15 lat i mega wiksy w glowie....i nikt tego nie widział....tylko ze ja nie miałam internetu, no i ani sie tym nie chwalialam ani tez nie wiedzialam ze mozna brac leki. ale mysle ze nie powinnas ich brac tak czy tak.ja zawsze sobie mowilam ze jestem po prostu inna i wkoncu na swojej drodze spotkalam podobna osobe....mimo wszystko najwazniejsze jest jednak by w realu miec kogos kto pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markopoolo
UWAGA !!!! UWAGA!!!! asia.1985-------------------------------------> to kokosanka !!! dziwi mnie ze zadna z was sie nie domyslila! przeciez ona potwierdza tę samą historie -to jakas psychopatka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markopoolo
wpisz w google i sobie poczytaj !! nie wiesz do czego net sluzy??? a poza tym jak wiesz, kazdy ma inny organizm i na kazdego inaczej podziala ten lek!!! gdzie ty zyjesz w XIXW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a jak wysokie masz te stany podgorączkowe...? ja kiedyś tak miewałam, miałam cały czas 37 st. C i to było u mnie normalne... miałam okres chorowania na zatoki... obecnie teraz też często mam problemy z zatokami. Może pójdź do laryngologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMEN AMEN AMEN
MODLITWA DO DUCHA ŚWIĘTEGO O DOŚWIADCZENIE MIŁOŚCI BOŻEJ Duchu Święty, Mocy nieogarniona. Daj mi odwagę do szczerego odmówienia tej modlitwy. ....................................................................................................................... Tak bardzo lękam się, czy jestem wartościowym człowiekiem. Każdego dnia w głębi serca słyszę szept: jesteś gorszy od innych, jesteś grzesznikiem, nie dajesz rady. Tyle razy słyszałem, że Bóg kocha mnie, ale ja to tylko wiem, ale tego nie doświadczam. I dlatego brnę w ślepą uliczkę. Szukam Boga, ale znajduję ciągle marny obraz samego siebie. Teraz już wiem, że żadne ludzkie słowo nie wyzwoli mnie z tego szatańskiego labiryntu. Pismo Święte mówi: Miłość Boża rozlana jest w naszych sercach przez Ducha Świętego / Rz 5, 5/ Sam Duch wspiera swym świadectwem naszego ducha, że jesteśmy dziećmi Bożymi. /Rz 8, 16/ Pokładając nadzieję w tych słowach słowa, wołam: Duchu Święty, rozlej się w moim sercu po najskrytszych zakamarkach mojego JA. Obmyj moje zranienia i lęki. Przeniknij tam, gdzie nie ma dostępu moja myśl. Powstrzymaj moje szaleństwo zazdrości, pożądliwości, pychy, kłamstwa. Spal wszystko, co budowałem poza Bogiem, by dać sobie samemu iluzję wielkości. Pomóż wytrwać w bólu, gdy umierać będzie stary człowiek. Obudź mnie ze snu. Powiedz mi tam, na dnie mojej tożsamości, że jestem umiłowanym dzieckiem Boga. Niech to usłyszę sercem, niech doświadczę tego całym sobą. Pokaż mi moje piękno. AMEN AMEN AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty za płoty
Przepraszam dziewczyny, ze nie odpisałam, ale nie miałam neta, a póżniej pojechałam na tańce z moim synem, wynalazłam mu hobby bo tylko przy kompie siedzi i myślę co by tu jeszcze, może naukę pływania, macie taki problem uzależnienie od kompa.Do Sybia ja piję tylko wino ale bardzo rzadko i nie mam żadnych dolegliwości po tym. A ty jakieś masz/. Do blanki120 kupię książkę i chetnie pogadam z tobą, mam do ciebie mała prośbę, jak zażywasz Doxepin ile razy dziennie i po ile tabletek ja mam tabletki 10mg. Zapomniałam już bo dawno ich nie brałam. To temat z rana, a tu już tyle stron, witam nową i starych znajomych. Kokosance widzę nie dają spokoju, nie odpisuj na ich zaczepki, czytam was i wszystkich rozumiem ja myślę,że z tych nerwic mam wszystkiego po kawałku. Kokosanko nie mówiłaś czasem ' najlepszej koleżance', że tu siedzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Asi>>> prawdziwych przyjaciol poznajemy w biedzie ja swoja poznalam , przekonalam sie jaka jest na prawde!!!Ostatnio nawet sie do mnie odezwala na gg,ale rozmawialysmy o pierdolach nic jej nie powiedzialam o tym co sie ze mna dzialo przez rok, no bo po co??? zeby sie zaczela wymadrzac ?? Wiec sobie darowalam. Obecnie mam dwie kumpele ktorym w razie czego moge powiedziec co mi dolega, szkoda tylko ze nie są tuz obok za ściana,ale wiem że w razie czego pomoga lub wysluchają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sybia
spokojnej nocy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty za płoty
Bianko120 mam też jeszcze jedno pytanie w empiku sa dwie ksiażki Potęgi podswiadomości tego samego autora, czym one sie różnią,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czas zmiany to czas lęku lub nowych możliwości. Twoja postawa zdecyduje, która z tych rzeczy będzie Twoim udziałem.\"- C. Wilson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty za płoty
stres stop ta twoja koleżanka była dziwna potrzebowałas pomocy a ona cię odtrąciła. Ja z moją koleżanką nie koleguje sie dlatego, że ona wiedziała, jak się czuje żle a zaproponowała mi abym zeznawała w sadzie na jej ojca, ja byłam wtedy kłębkiem nerwów i odmówiłam a ona do mnie,że przyjaciół poznaje się w biedzie. Obraziła się o to, a ja z domu nie mogłam wyjśc tak się żle czułam, chyba suchała co mówię brzuchem a nie uchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enoiji
Estetyka (gr. aisthetikos - dosł. 'dotyczący poznania zmysłowego', ale też 'wrażliwy') – trad. dziedzina filozofii, zajmująca się pięknem i innymi wartościami estetycznymi. W polskiej literaturze filozoficznej przedmiot estetyki w sposób najbardziej precyzyjny został określony przez Marię Gołaszewską w jej książce pt. Zarys estetyki, gdzie opisano estetykę jako naukę zajmującą się tzw. sytuacją estetyczną. W ramy sytuacji estetycznej wchodzą artysta (twórca), proces twórczy, dzieło sztuki, odbiorca, proces percepcji sztuki oraz wartości estetyczne. Zadaniem estetyki filozoficznej jest opisać relacje pomiędzy poszczególnymi elementami sytuacji estetycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kiedy sądzisz, że możesz... lub kiedy sądzisz, że nie możesz..., w obu przypadkach masz rację!" - Henry Ford Bardzo lubię ten cytat, dlatego, że ukazuje potęgę wiary. Kiedy sądzisz, że możesz coś zrobić, to... masz rację, możesz to zrobić! Ale kiedy jesteś przekonany, że TEJ SAMEJ RZECZY NIE MOŻESZ WYKONAĆ to wiesz, co wtedy? Wtedy tego nie możesz zrobić! To jest zdumiewające, że bardzo często ludzie odnoszą sukcesy nie dzięki swoim dokonaniom czy talentom, lecz dzięki swojej wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie poklocilam z moim facetem:(mam juz dosc stresu a tu jeszcze klotnia mi byla potzrebna:(teraz to dopiero eksploduje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanów się jak często okazujesz swoje emocje? Czy zdarza Ci się ukrywać je przed innymi? Jeśli tak to dlaczego? Zastanów się, co przez to zyskujesz, a co tracisz. *** Oprócz okazywania swoich uczuć, równie ważne jest rozmawianie z innymi o uczuciach i emocjach. Często dopiero gdy druga osoba dowie się o naszych uczuciach/emocjach związanych z jakąś sytuacją, to będzie w stanie w pełni zrozumieć nasze zachowanie. Co więcej, mówiąc innym o swoich uczuciach zyskujemy ich zaufanie, gdyż oni docenią to, że się przed nimi otwieramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koty za płoty, wybacz, ale nie zrozumiałam: \"Kokosanko nie mówiłaś czasem \' najlepszej koleżance\', że tu siedzisz.\" To ma być pytanie? Jeśli tak, to nie bardzo wiem, o co w nim chodzi... ;) P.S. Używajmy znaków interpunkcyjnych itp. tam gdzie trzeba i oddzielajmy zdania, bo wtedy post jest jasno napisany i łatwiej jest się nawzajem zrozumieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×