Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

A ma mo偶e kt贸ra艣 z Was nerwic臋 natr臋ctw...? Ja mam i u mnie z ni膮 jest bardzo 艣miesznie... czasem to mnie tak m臋czy... ale 艣mia膰 mi sie z niej chce:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tak smia艂am sie z mojej mamy... pamietam ze mama zawsze jak sie denerwowala to brala tabletke od razu, ona zreszta do dzis ma tabsy na wszystko:)zawsze sie smiejemy z tata ze jest lekomanem i hipochondrykiem....aczkoliwek nawet ona ma mnie teraz dosc....ja naprawde nigdy nie mialam takich wiks, wiele sie dzialo, ale to zawsze tylko w mojej glowie, czasem serducho mnie zaku艂o i tyle...dlatego watpie tak w to ze to nerwica, ze przeciez nie mozna miec stanu podgoraczkowego od nerwow itp..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a poza tym na tych wszystkich forach jest tylu ludzi ktorzy mowia ze nie wolno tego lekcewazyc ze im tez mowiono ze to nerwy a jednak cos bylo...skoro im to dlaczego i nie mnie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ewelunia
Poznaj pi臋膰 pierwiastk贸w pi臋kna. Przeczytaj, jakie zmiany w wygl膮dzie wywo艂uje za ma艂a ich ilo艣膰 w organizmie i... co robi膰, by nigdy ci ich nie zabrak艂o. Cynk - jego niedob贸r powoduje urodowe dolegliwo艣ci, podobne do tych przy braku wit. A. Oto najbardziej dokuczliwe. • Wyd艂u偶enie procesu regeneracji nask贸rka, np. po drobnym urazie, zadrapaniu. • Nadprodukcja 艂oju, co objawia si臋 przet艂uszczaniem sk贸ry i tr膮dzikiem. • Nasilone wypadanie i matowienie w艂os贸w. Aby przeciwdzia艂a膰 tym objawom, wzboga膰 diet臋 w otr臋by pszenne, nasiona dyni i s艂onecznika, orzechy, pomidory, mi贸d, owoce cytrusowe, kt贸re s膮 cennymi 藕r贸d艂ami cynku. Magnez - ten minera艂 uczestniczy niemal we wszystkich procesach 偶yciowych. Czym objawia si臋 jego niedob贸r? • Zm臋czenie i poszarzenie kolorytu nask贸rka. • Zwi臋kszenie sk艂onno艣ci do 艂amania i rozdwajania si臋 paznokci (potrzebuj膮 magnezu do prawid艂owego wzrostu). • Os艂abienie w艂os贸w, zwi臋kszone ich wypadanie, 艂amanie si臋 (cz臋sto tak偶e u nasady), trudno艣ci w uk艂adaniu pasm. Aby uzupe艂ni膰 diet臋 w ten minera艂, si臋gnij m.in. po orzechy, produkty sojowe, kasz臋 gryczan膮, pieczywo razowe, migda艂y oraz rodzynki. Krzem - gdy jest go za ma艂o, sk贸ra szybciej si臋 starzeje oraz wiotczeje. Dlatego po produkty z krzemem powinny si臋gn膮膰 osoby dojrza艂e. Jakie jeszcze zmiany powoduje niedob贸r tego minera艂u? • Os艂abiona regeneracja sk贸ry (g艂贸wnie w okolicy szyi i ust) oraz nasilenie si臋 tr膮dziku (pospolitego i r贸偶owatego). • Utrata spr臋偶ysto艣ci w艂os贸w, nasilona sk艂onno艣膰 do ich wypadania, os艂abienie paznokci. • Zwi臋kszona podatno艣膰 na 偶ylaki oraz cellulit. Aby w organizmie nie zabrak艂o krzemu, jedz p艂atki owsiane, chleb razowy, otr臋by pszenne, pij herbatki ze skrzypu polnego i pokrzywy. Siarka - przez kosmetolog贸w uwa偶ana jest za minera艂 leczniczy. Czym grozi jej brak? • Wyst膮pienie 艂ojotoku i nasilenie zwi膮zanych z nim objaw贸w (od 艣wiecenia i rozszerzonych por贸w po tr膮dzik). • 艁upie偶 i wypadanie pasm (to konsekwencje 艂ojotoku, kt贸ry obejmuje sk贸r臋 g艂owy). l]Dlatego osoby ze sk贸r膮 przet艂uszczaj膮c膮 si臋 powinny wzbogaci膰 diet臋 w produkty bogate w siark臋, np. zbo偶owe, a tak偶e w soj臋, ro艣liny str膮czkowe, seler, szpinak, cykori臋, papryk臋, kapust臋, brukselk臋, morele oraz truskawki. 呕elazo - jego brak powoduje anemi臋. Efektem s膮 zmiany niekorzystne dla urody. • Blado艣膰 warg, wewn臋trznej strony powiek i paznokci. • Nadmierne wypadanie w艂os贸w, ich krucho艣膰 i s艂abo艣膰. Produkty bogate w 偶elazo to np. chleb z pe艂nego ziarna, fasola, w膮tr贸bka, zielone warzywa li艣ciaste, cebula.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ehijo
kokosanka, powiedzia艂a艣" witaj w naszym gronie?" haHAHAAHAHA/ o zaka艂o tego forum. nikt sie do ciebie nie przyzna

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rozumiem Asiu... moja mama leczy艂a si臋 na depresj臋 i pozosta艂a w niej nerwowo艣膰, wi臋ksza ruchliwo艣膰 itp. np. szybkie zamykanie drzwi, prawie trzaskanie. Czasem jak pr贸bowa艂a na mnie krzycze膰 i si臋 zdenerwowa艂a to mi sie te偶 z niej 艣mia膰 chcia艂o... tak jako艣... bywa艂y dni, kiedy mnie to 艣mieszy艂o, ale i by艂o mi szkoda mamy... tymi nerwami chyba tez i mnie troche "zarazila"...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ej...jak raczej nie korzystam z tego typu stron, to moj pierwszy raz:) wiec mam pytanie: tak sobie przegladam to co kiedys pisa艂yscie - o co wy sie klocicie i jakies dziwne pojazdy....ma艂o tego macie w zyciu co by jeszcze przez internet sobie jechac?to chyba powinno byc cos pozytywnego a nie jakies tam chore dogadywanie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
apropo kokosanki.....ja mia艂am mnie niz 15 lat i mega wiksy w glowie....i nikt tego nie widzia艂....tylko ze ja nie mia艂am internetu, no i ani sie tym nie chwalialam ani tez nie wiedzialam ze mozna brac leki. ale mysle ze nie powinnas ich brac tak czy tak.ja zawsze sobie mowilam ze jestem po prostu inna i wkoncu na swojej drodze spotkalam podobna osobe....mimo wszystko najwazniejsze jest jednak by w realu miec kogos kto pomoze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 markopoolo
UWAGA !!!! UWAGA!!!! asia.1985-------------------------------------> to kokosanka !!! dziwi mnie ze zadna z was sie nie domyslila! przeciez ona potwierdza t臋 sam膮 historie -to jakas psychopatka!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 markopoolo
wpisz w google i sobie poczytaj !! nie wiesz do czego net sluzy??? a poza tym jak wiesz, kazdy ma inny organizm i na kazdego inaczej podziala ten lek!!! gdzie ty zyjesz w XIXW?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Asiu a jak wysokie masz te stany podgor膮czkowe...? ja kiedy艣 tak miewa艂am, mia艂am ca艂y czas 37 st. C i to by艂o u mnie normalne... mia艂am okres chorowania na zatoki... obecnie teraz te偶 cz臋sto mam problemy z zatokami. Mo偶e p贸jd藕 do laryngologa?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AMEN AMEN AMEN
MODLITWA DO DUCHA 艢WI臉TEGO O DO艢WIADCZENIE MI艁O艢CI BO呕EJ Duchu 艢wi臋ty, Mocy nieogarniona. Daj mi odwag臋 do szczerego odm贸wienia tej modlitwy. ....................................................................................................................... Tak bardzo l臋kam si臋, czy jestem warto艣ciowym cz艂owiekiem. Ka偶dego dnia w g艂臋bi serca s艂ysz臋 szept: jeste艣 gorszy od innych, jeste艣 grzesznikiem, nie dajesz rady. Tyle razy s艂ysza艂em, 偶e B贸g kocha mnie, ale ja to tylko wiem, ale tego nie do艣wiadczam. I dlatego brn臋 w 艣lep膮 uliczk臋. Szukam Boga, ale znajduj臋 ci膮gle marny obraz samego siebie. Teraz ju偶 wiem, 偶e 偶adne ludzkie s艂owo nie wyzwoli mnie z tego szata艅skiego labiryntu. Pismo 艢wi臋te m贸wi: Mi艂o艣膰 Bo偶a rozlana jest w naszych sercach przez Ducha 艢wi臋tego / Rz 5, 5/ Sam Duch wspiera swym 艣wiadectwem naszego ducha, 偶e jeste艣my dzie膰mi Bo偶ymi. /Rz 8, 16/ Pok艂adaj膮c nadziej臋 w tych s艂owach s艂owa, wo艂am: Duchu 艢wi臋ty, rozlej si臋 w moim sercu po najskrytszych zakamarkach mojego JA. Obmyj moje zranienia i l臋ki. Przeniknij tam, gdzie nie ma dost臋pu moja my艣l. Powstrzymaj moje szale艅stwo zazdro艣ci, po偶膮dliwo艣ci, pychy, k艂amstwa. Spal wszystko, co budowa艂em poza Bogiem, by da膰 sobie samemu iluzj臋 wielko艣ci. Pom贸偶 wytrwa膰 w b贸lu, gdy umiera膰 b臋dzie stary cz艂owiek. Obud藕 mnie ze snu. Powiedz mi tam, na dnie mojej to偶samo艣ci, 偶e jestem umi艂owanym dzieckiem Boga. Niech to us艂ysz臋 sercem, niech do艣wiadcz臋 tego ca艂ym sob膮. Poka偶 mi moje pi臋kno. AMEN AMEN AMEN

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koty za p艂oty
Przepraszam dziewczyny, ze nie odpisa艂am, ale nie mia艂am neta, a p贸偶niej pojecha艂am na ta艅ce z moim synem, wynalaz艂am mu hobby bo tylko przy kompie siedzi i my艣l臋 co by tu jeszcze, mo偶e nauk臋 p艂ywania, macie taki problem uzale偶nienie od kompa.Do Sybia ja pij臋 tylko wino ale bardzo rzadko i nie mam 偶adnych dolegliwo艣ci po tym. A ty jakie艣 masz/. Do blanki120 kupi臋 ksi膮偶k臋 i chetnie pogadam z tob膮, mam do ciebie ma艂a pro艣b臋, jak za偶ywasz Doxepin ile razy dziennie i po ile tabletek ja mam tabletki 10mg. Zapomnia艂am ju偶 bo dawno ich nie bra艂am. To temat z rana, a tu ju偶 tyle stron, witam now膮 i starych znajomych. Kokosance widz臋 nie daj膮 spokoju, nie odpisuj na ich zaczepki, czytam was i wszystkich rozumiem ja my艣l臋,偶e z tych nerwic mam wszystkiego po kawa艂ku. Kokosanko nie m贸wi艂a艣 czasem ' najlepszej kole偶ance', 偶e tu siedzisz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do Asi>>> prawdziwych przyjaciol poznajemy w biedzie ja swoja poznalam , przekonalam sie jaka jest na prawde!!!Ostatnio nawet sie do mnie odezwala na gg,ale rozmawialysmy o pierdolach nic jej nie powiedzialam o tym co sie ze mna dzialo przez rok, no bo po co??? zeby sie zaczela wymadrzac ?? Wiec sobie darowalam. Obecnie mam dwie kumpele ktorym w razie czego moge powiedziec co mi dolega, szkoda tylko ze nie s膮 tuz obok za 艣ciana,ale wiem 偶e w razie czego pomoga lub wysluchaj膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sybia
spokojnej nocy dziewczyny

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koty za p艂oty
Bianko120 mam te偶 jeszcze jedno pytanie w empiku sa dwie ksia偶ki Pot臋gi podswiadomo艣ci tego samego autora, czym one sie r贸偶ni膮,

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
\"Czas zmiany to czas l臋ku lub nowych mo偶liwo艣ci. Twoja postawa zdecyduje, kt贸ra z tych rzeczy b臋dzie Twoim udzia艂em.\"- C. Wilson

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koty za p艂oty
stres stop ta twoja kole偶anka by艂a dziwna potrzebowa艂as pomocy a ona ci臋 odtr膮ci艂a. Ja z moj膮 kole偶ank膮 nie koleguje sie dlatego, 偶e ona wiedzia艂a, jak si臋 czuje 偶le a zaproponowa艂a mi abym zeznawa艂a w sadzie na jej ojca, ja by艂am wtedy k艂臋bkiem nerw贸w i odm贸wi艂am a ona do mnie,偶e przyjaci贸艂 poznaje si臋 w biedzie. Obrazi艂a si臋 o to, a ja z domu nie mog艂am wyj艣c tak si臋 偶le czu艂am, chyba sucha艂a co m贸wi臋 brzuchem a nie uchem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Enoiji
Estetyka (gr. aisthetikos - dos艂. 'dotycz膮cy poznania zmys艂owego', ale te偶 'wra偶liwy') – trad. dziedzina filozofii, zajmuj膮ca si臋 pi臋knem i innymi warto艣ciami estetycznymi. W polskiej literaturze filozoficznej przedmiot estetyki w spos贸b najbardziej precyzyjny zosta艂 okre艣lony przez Mari臋 Go艂aszewsk膮 w jej ksi膮偶ce pt. Zarys estetyki, gdzie opisano estetyk臋 jako nauk臋 zajmuj膮c膮 si臋 tzw. sytuacj膮 estetyczn膮. W ramy sytuacji estetycznej wchodz膮 artysta (tw贸rca), proces tw贸rczy, dzie艂o sztuki, odbiorca, proces percepcji sztuki oraz warto艣ci estetyczne. Zadaniem estetyki filozoficznej jest opisa膰 relacje pomi臋dzy poszczeg贸lnymi elementami sytuacji estetycznej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
"Kiedy s膮dzisz, 偶e mo偶esz... lub kiedy s膮dzisz, 偶e nie mo偶esz..., w obu przypadkach masz racj臋!" - Henry Ford Bardzo lubi臋 ten cytat, dlatego, 偶e ukazuje pot臋g臋 wiary. Kiedy s膮dzisz, 偶e mo偶esz co艣 zrobi膰, to... masz racj臋, mo偶esz to zrobi膰! Ale kiedy jeste艣 przekonany, 偶e TEJ SAMEJ RZECZY NIE MO呕ESZ WYKONA膯 to wiesz, co wtedy? Wtedy tego nie mo偶esz zrobi膰! To jest zdumiewaj膮ce, 偶e bardzo cz臋sto ludzie odnosz膮 sukcesy nie dzi臋ki swoim dokonaniom czy talentom, lecz dzi臋ki swojej wierze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wlasnie sie poklocilam z moim facetem:(mam juz dosc stresu a tu jeszcze klotnia mi byla potzrebna:(teraz to dopiero eksploduje!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zastan贸w si臋 jak cz臋sto okazujesz swoje emocje? Czy zdarza Ci si臋 ukrywa膰 je przed innymi? Je艣li tak to dlaczego? Zastan贸w si臋, co przez to zyskujesz, a co tracisz. *** Opr贸cz okazywania swoich uczu膰, r贸wnie wa偶ne jest rozmawianie z innymi o uczuciach i emocjach. Cz臋sto dopiero gdy druga osoba dowie si臋 o naszych uczuciach/emocjach zwi膮zanych z jak膮艣 sytuacj膮, to b臋dzie w stanie w pe艂ni zrozumie膰 nasze zachowanie. Co wi臋cej, m贸wi膮c innym o swoich uczuciach zyskujemy ich zaufanie, gdy偶 oni doceni膮 to, 偶e si臋 przed nimi otwieramy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
koty za p艂oty, wybacz, ale nie zrozumia艂am: \"Kokosanko nie m贸wi艂a艣 czasem \' najlepszej kole偶ance\', 偶e tu siedzisz.\" To ma by膰 pytanie? Je艣li tak, to nie bardzo wiem, o co w nim chodzi... ;) P.S. U偶ywajmy znak贸w interpunkcyjnych itp. tam gdzie trzeba i oddzielajmy zdania, bo wtedy post jest jasno napisany i 艂atwiej jest si臋 nawzajem zrozumie膰. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×