Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Witam wszystkich.Przez 10 lat brałam lexotan. Bardzo się od niego uzależniłam, jestem w trakcie odstawienia.Nie biorę już 7 m-cy, ale objawy odstawienne są straszne, to nie to co było wcześniej.Chciałam się zapytać czy ktoś z was brał może lexotan i udało się mu go odstawić.Jak długo może potrwać okres odstawienny i jak sobie z tym wszystkim radzić.Może ktoś ma na to sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie! Co za dzień....Przeżyłam wizytę u endokrynologa, oczywiście wszystko ok(guzek bezproblemowy) , poza tym zaliczyłam dwa supermarkety(to dopiero wyczyn).Oczywiście z jednego miałam już zwiewać(zawroty, duszność, goraco, słabe nogi) , ale powstrzymał mnie mąż, mówiąc: \" Ani mi się waż, jak zamdlejesz to Cię wyniosę\"...No i zostałam i nawet nie zemdlałam:)Ale do domu wrócilam wykończona i teraz czuję się taka wypluta , serce do tej pory nie może się uspokoić....Ale kupiłam moją ulubioną herbatkę , może pomoże ....Polecam wszystkim tę herbatkę pt. \"Wyciszenie\" z firmy Herbapol . To czywiście łagodny środek , ale póki co ja tym się ratuję , wizyta u psychologa dopiero w przyszłym tygodniu...Cicha nadzieja, że zacznie się wreszcie coś naprawiać....Wzięłam się za pisanie tutaj , a nawet nie zapytałam czy mogę do Was dołaczyć...Ale może przyjmiecie kolejną znerwicowaną duszę i to jeszcze z perspektywą SM na głową ....Pozdrawiam ...Zojka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi-s u mnie też dzisiaj słoneczko. Wiosna od razu;) słuchajcie kochane.. złe dni mam... Jutro się wyprowadzam i wyobraźcie sobie ja wewnętrznie tak się chyba boję że dziś miałam dwa razy wyłączenie świadomości!! Od jutra samotne noce, i nagle to wróciło. Stres mnie układa na łopatki chyba.. boję się kochane.. oprócz tego duszności miewam.. Nie znoszę samotności a tu mnie czeka 5 dni w tygodniu samej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiga
Witam wszystkich cieplutko. Dziewczyny mam pytanie czy brałyscie coaxil.Ja biorę i czuję się powolutku lepiej.Zaznaczam ze na deoresję nerwicę i lęki choruję od 7 lat.Biorę leki i odrzucam i tak w kółko.Najgorsze ze szybko mam mysli samobójcze.Ale nie o to chodzi głównie chodzi mi o serce.Brałam propranolol ale działął krótko a wczoraj lekarka przepisała mi baeo zk 25mg.Na czestoskurcze nadkomorowe i mocne i szybkie bicie serca. Czy bierzecie oze ten lek Beto i jak się czujecie. pOZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nerwice ho ho
nie radze sobie z nia juz z jakies 10 lat , ale do psychologa lub psychiatry nie pójde .Ludzie zaraz by mnie zabrali na jezyki ze jestem w ich oczach wariatem.I tak w tej chorobie tkwie i tkwie, w miare radze sobie.Ale z tego gówna nie da się wyjsć, nie wierzcie w cuda !!!...nerwus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdrowka
nie bój się samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdrowka
nie umrzesz , a stres i głupie myśli rozwiewaj , to głupcy doradzcy.Trzymaj się ,i nie nakrecaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łokko
Zdróweńko widzisz? cwany organizmek już wie kiedy ma z powrotem zaatakować. Właśnie z tym musimy wszyscy nauczyc się walczyć!! Będzie dobrze, bankowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, miałam dziś coś takiego dziwnego... byłam jakaś przemęczona, serce mi biło mocno, słaba jakaś byłam i miałam uciski w czaszce nad nosem... :O w pewnym momencie ten niby puls mi \"zabił\". ;) Ale to było tak raz i nie wyglądało to na puls serca czy jak to można okreslić, ja już naprawde nie wiem co to ma być... :O:O To zrobiło się w mostku, tam w tym złączeniu żeber czy jak to jest... i to było coś takiego jakby coś tam mi się ruszyło, ale jakby połączone z pulsem. Cholera wie co to. Myślałam, że to coś w żołądku i bałam się, że coś mi będzie z nim... :O No ale jednak... hmm... :O przed tym \"czymś\" jestem często przemęczona, ciężko mi oddychać, jak oddycham to czuję aż taki jakiś ucisk w piersiach i wali mi serce... później ruszy mi się to coś w mostku i już... wraca wszystko do normalności. To chyba ciut co innego niż ten puls pod gardłem, ale myślę, że ma powiązanie. Piorun wie coż to może być... coś z sercem? Arytmia spowodowana nerwami? Boże... :O Ma któras z Was coś podobnego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kokosanko nie martw sie ja mam podobnie z walacym serduchem, ale mlode jestesmy wiec chyba nam nic sie nie stanie! Wczoraj zabalowalam u przyszlej rodzinki:)Dzis sie obudzilam z bolem glowy, walacym sercem i dołem, musialam sie wyryczec:(ale juz mi lepiej teraz. Emmo a jak u ciebie? Zdrowko jestesmy z toba, bedziesz maila neta prawda? jak cos to pisz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglada na to , że dziś jakaś rycząca niedziela....Mnie tez dopadły psie smutki...przeryczałam całe dopołudnie...Ech los....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicka27
Powiedzcie mi czy takie objawy:niewiem nawet jak to mam opisać szum w głowie tak jakby przez kilka sekund ktoś wziął i mi wiertarką wiercił w mózgu trwa to kilka sekund potem mi sie zakręci w głowie,często też mam to cos wieczorem i w nocy potrafi mnie to wybudzić ze snu albo nie da zasnąć.czasami mam przy tym nudności jeśli to się dużej utrzymuje.ciągle mi coś huczy zgrzyta w tej głowie jest to potwornie nieprzyjemne czy to jest objaw nerwicy, czy ktoś miał coś podobnego??oczywiście często wpadam w panikę bo boję sie że już będe mieć wylew albo coś podobnego mam już tokilka miesięcy jeszcze żyje ale niewiem czy się nie wybiorę do neurologa bo jest to dosyć męczące.niewiem czy jest sens isc się denerwować i chodzić po lekarzach znowu bo już tyle tego przerabiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nicka27
witka.wiesz co dla swietego spokoju musisz jednak isc do neurologa.Ja znowu mialam po urodzeniu dziecka uczucie pulsowania w głowie .jakbym cos tam miala tzw mrowk ktore przemieszczaly sie wewnatrz mojej glowy z jednego miejsca do drugiego , dziwne uczucie , ciaglo sie to dobre 10 lat .Przebeczalam noce , jak opowiadalam to lekarzom patrzeli jak na wariatke , nikt mi nie pomogl .Zaczelam bardzo wierzyc w obrazek swiety z rozancem ktory wisial nad moim lozkiem .Zawsze w czasie tego ataku bralam go do reki i blagalam o pomoc o uzdrowienie .I po ok 10 latach te mrowienie w glowie przestalo, jedynie pozostala nerwica lekowa , ale jakos sobie z nia radze , czego i tobie i wszystkim nerwuskom zycze .ewca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicka27 a badalas sie juz u neurologa?jesli nie to warto, ale zapewne to objaw tej przekletej nerwicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Już jestem po przeprowadzce. właśnie się wykąpałam i jakoś żyję. Powiem wam że od wczoraj jakoś wewnętrznie przeżywałam to, że będę musiała tu być. Fizycznie czuję się dobrze, boli mnie tylko szyja i już się martwię. gdzieś po prawej stronie. Na początku myślałam rano, że to kaszel się zaczyna bo tak jakby migdałki mnie bolały i kaszlałam kilka razy. Teraz boli mnie tylko ta strona szyi. Cieszę się że mam internet. I że wy jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem, trzymam kciuki zeby noc u Ciebie przebiegla szybko i w spokoju:)Ty tez za mnie trzymaj kciuki bo jutro biore antybiotyk i boje sie jak cholera skutkow ubocznych, juz mi sie kreci w glowie i brzuch boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stres stop masz moje kciuki jak w banku;) nawet u stóp:)) ta praktyka wzbudza we mnie największą obawę, strach. Gdyby chodziło o mieszkanie w innych okolicznościach zaraz sprowadziłabym sobie jakąś kumpelę,ale niestety nie będę mieć wogóle czasu a nie chcę żeby ktos do mnie przyjeżdzał po to aby się nudzić. Dodatkowo jestem przywiązana pępowiną do swojej rodziny jak niemowlę i już tęsknię. Moj braciszek dzisiaj z łzami w oczach podchodził do mnie ze sto razy dziennie aby się przytulić. A ja przecież na weekendy do domu będę wracać hehe. No i wicie, typowo nerwicowe objawy również mam, chociażby ta szyja cholerna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby było dobrze, zdrowko dobrze ze masz zajecie, tylko te samotne wieczory najgorsze...ale poczytaj jakas ksiazke, obejrzyj filmek zaparz meliske i bedzie dobrze:) Ja zaraz wlaczam TV, a od rana planuje pisac dalej prace no i dokonczyc czytanie potegi podswiadomosci bo mialam pare dni przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko trzymaj sie i nie poddawaj -to tylko panika ,uczucie i nic Ci nie grozi. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowko jestem z tobą
musisz dac rade .ewca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.....powiedzcie proszę czy wam też się robia strasznie słabe nogi, takie jak nieswoje? No kurcze , ja od wczoraj chodzę jak na szczudłach , momenatmi mam wrażenie , że nie czuję nóg ....Nie wiem czy z powodu tych słabych nóg czuję się strasznie osłabiona , czy w ogóle to wszystko to nerwica? Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandarynkowa ja teraz tak nie mam...ale pamietam ze kiedys tez tak mialam jak przezywalam silny stres, wiec to na pewno od stresu!:) Ja czuje sie dobrze po tej pierwszej dawce antybiotyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stresik a jaki antybiotyk bierzesz? Ja dzis dostanę na gardło bo gronkowiec się przyplątał:(Wrrrrrr...Baty z każdej strony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciprofloxacinum biore, mialam dostac amoxycline ale pwoiedziaalm lekarzowi ze w sierpniu zle sie czulam po tym, wiec dal mi to na c... bo wg antybiogramu to tez zadziala na te bakterie:) To daj znac mandarynkowa jak tam u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynkowa to na pewno nerwica. Nerwica bardzo często odbiera władzę w nogach. Kochane!!! dziękuję że ze mną jesteście ale potrzebuję znowu słowa otuchy buuu!! Dzisiaj okazało się że mam z koleżanką Natalią same 3-e klasy gimnazjum na praktykach. Nasza opiekunka wydwaje się fajna, . Blondynka, krótko ścięta. ALE! Jest taka wymagająca, każe nam pisać lekcje z poziomem, unikać pomyłek jezykowych. Dziewczyny! ja jestem okropnie nieśmiała, w domu mogę mówić pięknym językiem a na lekcji ze stresu robię błędy. Poza tym materiał czeka ich taaki trudny. Niestety te praktyki muszę zaliczyć aby zaliczy ostatni rok ale to okropne. Stres, niewiara w siebie(słuszna zresztą) , okropny brak czasu:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieboskłon
zdrówko bo się uczysz dopiero. no sami powiedzcie. błędy teraz właśnie są pożądaen aby je potem omijać!! A powiedz sobie tak: muszę odrobić praktykę. Wcale nie muszę tam pokazać wielkiej klasy, po prostu mam to zaliczyć. i już. to tylko praktyka. Minie jak z bicza strzelił a potem będziesz się śmiać. pozdrawiam całe forum. wasz przyjaciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieboskłon
P.S. jak mogę się zaczernić? bo próbuję ale ciągle coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Zdrówko wiem jakie to mega stresujace -musisz przetrwac , bierz cos na uspokojenie !!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum strona glowna> Internautko, zarezerwuj swój nick » (dla chętnych) >>>i tam sobie dalej wymyslasz login i haslo zdrowko praktyki na pewno zaliczysz:)na poczatku nikt nie jest idealny i kazdy popelnia bledy! A ta nauczycielka moze wcale nie jest taka zła??!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×