Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

cze艣膰 dziewczyny z samego rana. Znowu opu艣ci艂am si臋 w lekturze:) ech, mi znowu powr贸ci艂y wy艂膮czenia. Ju偶 nawet mamie nie m贸wi臋 bo z艂a b臋dzie (jakby to by艂o bezpo艣rednio ode mnie zale偶ne). Jak mi powiedzia艂 lekarz 偶e jest dobrze, i mam si臋 niczym nie przejmowa膰 tylko i艣膰 do psychiatry to mia艂am d艂ugi okres chyba rado艣ci z tego 偶e jest ok i przesz艂o zupe艂nie. Potem si臋 wyprowadzi艂am, mia艂am praktyk臋 i dobrze. Teraz mieszkam znowu w domu, szko艂a wr贸ci艂a, stare stresy chyba te偶 no i prz okazji moje dolegliwo艣ci. ;/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja dzis wzielam 1 tabletke tego leku na zoladek i jakos dziwnie mi wszystko wiruje i juz bylam pare razy w wc:( nie wiem czy to z l臋ku o skutki uboczne czy na prawde skutki uboczne eh:/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 podaj nazwe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 controloc
MO呕LIWE SKUTKI UBOCZNE B贸l w nadbrzuszu, biegunka, zaparcia, wzd臋cia, b贸le i zawroty g艂owy, reakcje alergiczne. W przypadku wyst膮pienia innych, niewymienionych objaw贸w niepo偶膮danych, nale偶y r贸wnie偶 poinformowa膰 o nich lekarza.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
to wiem:) czytalam ulotke i wlasnie dlatego sie przestraszylam,ale chyba to bylo z nerwow bo teraz ok jest.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkich ponownie! Dawno mnie nie bylo. Prawda? Otoz sama sobie zabronilam tu wchodzic. Ale teraz sie pojawiam i mam troche do powiedzienia. Pamietacie co mi bylo? Wiekszosc powinna, a jak nie to sprawdzcie moje poprzednie posty. Bylam juz na skraju. Myslalam o najgorszym. I to byl wasnie moj blad. Moje toksyczne mysli. Po przeczytaniu SEKRET Rhonda Bryne i Potege podswiadomosci Josepha Murphy i kilka innych jego ksiazek stalam sie inna osoba. Postanowilam byc za wszelka cene optymistyczna. Uwierzylam w to z calego serca. Faktem jest nie przeszlo mi w dwa dni. Potrzebowalam troche czasu i ciagle go potrzebuje ale jest o niebo lepiej. Prawie nie bralam zadnych tabletek. Choc laryngolog przepisal mi dosc mocne srodki na sen a przy tym uspokajajace i na dzien tez cos. Ale nie psychotorpy. Te na dzien odlozylam po tygodniu a te na noc przepolawiam i biore tylko pol. Przestalo mi pukac w uchu calkowicie. Cos mi tam zapiszczy, ale nie ma porownania z tym co bylo. Jestem taka zadowolona i wdzieczna ze dostalam te ksiazki. Szkoda ze wczesniej nie posiadalam tej wiedzy, wowczas ominelo by mnie tyle problemow Cale zycie mialam pesymistyczne mysli. Bylam takze szczesliwa, ale tych toksycznych mysli bylo duzo i dlugo, wiec tak tez sie dzialo. A im wiecej symptomow chorobowych to tym wiecej toksycznych mysli i w taki wlasnie sposob wprowadzilam sie w bledne kolo. Ksiazki te dzialaja jak jakis antidotum. Spisalam sobie najwazniejsze fragmenty do mnie przemawiajace i czytam je wkolko. Nie tylko zrowie mozna zmienic, ale takze sytuacje finansowa i wiele innych rzeczy w zyciu. Chodze takze do mojej psychoterapautki-hipnotyzerki. Jest wspaniala. Wydaje mi sie ze i ona mi bardzo pomaga. ale wiem takze ze bez mojej wlasnej pomocy i silnej woli nie obeszlo by sie. Miewam gorsze chwile, ale zaraz staram sie je odrzycac. Jestem taka osoba, ze denerwuje mnie wszystko co mi przeszkadza, a to powoduje jeszcze nasilenie objawow. Czuje sie zadowolona gdzy wszystko w 100 procentach jest ze mna ok. I tego musze sie jeszcze nauczyc. Po prostu akceptowac pewne rzeczy a same znikna. Ale to trudne wierzcie. Ok koncze, bo pierwsza zadada obu ksiazek to nie mowic i nie myslec o chrobie. Robic rzeczy tylko ktore sprawiaja przyjemnosc. Nie zmuszac sie do czegos czego sie nie lubi. Czlowiek ma 1000 mysli w ciagu dnia, nie jest w stanie ich kontrolowac. Potem w nocy juz swiadomie nie mysli robi to za niego podswiadomosc. Zapamietuj sny. Staraj sie je interpretowac, bo podswiadomosc rozmawia z toba. chce ci cos przekazac, uchronic. Ale sama na nic nie ma wplywu, robi to o czym myslisz i przyciaga rzeczy ktorych sie boich...., bo np mowic..., nie chce juz tego bolu..., to oznacza ze chce ten bol. Takze trzeba sie duzo nauczyc. Trzeba poprosic, uwierzyc, czekac z podnieceniem na wynik, ktory i tak juz jest przesadzony w twojej glowie. I byc wdziecznym za otrzymana pomoc. Mam pytanie: Jak sie teraz czujesz? No wlasnie, jezeli czujesz sie zle, to znaczyc ze myslisz zle. Musisz to zmienic. Odprez sie, medytuj....i wile innych rzeczy ktore sprawiaja ci przyjemnosc. Walcz z pesymistycznymi myslami. Doceniaj to co juz masz, a wiecej samo do ciebie przyjdzie. Traktuj ludzi tak jakbys chcal aby cie traktowano. Jezeli zyczysz komus zle. Twoja podswiadomosc odbierze to jako zyczenie sobie samemu. Dziekuje za kolejny dzien, jak tylko wstajesz z lozka, wstawaj radosny i wdzieczny za cokolwiek. ITD. Musicie sobie poczytac obie ksiazki. Koniecznie obie, bo kazda mowi o tym samym ale przekazuje to w calkiem inny sposob. Tu nie chodzi o podniesienie cie na duchu. Tu chodzi o odkrycie sekretu. Czegos o czym wiekszosc ludzi nie ma pojecia. Tak jak ja nie mialam. I wszystkiego czego sie balam...napotykalo mnie. Choc cale zycie wyobrazalam sobie ze spotkam kochanego meza. nawet jak bylam czyms zasmucona, wyobrazalam sobie go, takiego doskonalego, a ja bylam w tych wyobrazeniach jego ksiezniczka. Juz zaczelam to robic od dziecka. Mial byc starszy, przystojny, madry i kocham mnie ponad wszystko. I tak tez sie stalo. Mam wlasnie takiego meza. Niedawno to odkrylam, bo czlowiek normalnie nie zastanawia sie nad takimi rzeczami. Ale ja go przyciagnelam. Dokladnie tak bylo. Nawet nasze pierwsze spotkanie....., przyciagnelam go. Bo pojechalam w pewne miejsce i myslama sobie ze bardzo chcialabym spotkac teraz i tutaj mezczyzne mojego zycia. Bylam wowczas radosna i wdzieczna, bylo mi dobrze......, i wlasnie tam go spotkalam. Teraz jestesmy malzenstwem. Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
taka 艂adna pogoda a ja w papierzyskach ton臋. K膮pa艂am si臋 niedawno i wy艂膮czenie mia艂am znowu. Sk膮d to si臋 cholera bierze skoro wiem ze fizycznie nic mi nie dolega i do neurolog贸w chodzi膰 juz nie zamierzam? Jutro zostaj臋 na dwa i p贸艂 dnia sama z tat膮 i znowu mi nieswojo. On ca艂ymi dniami w pracy, ja sama. ale jako艣 dam rad臋. Dlaczego tylko TO nie chce si臋 odwali膰/ p贸ki co, nie mam czasu ani pieni臋dzy na psychologa. ech

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emmo gratutuluje:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wlasnie wystraczy zmienic te negatywne myslenie!!!Tez czytam potege, ale powiem Ci tak gdy ksiazka jest ze mna kazdego wieczoru tzn gdy czytam jej fragmenty to dodaje mi sil i jest ok, ale gdy np pare razy nie wezme jej do lozka by nie poczytac sobie to juz energia mi spada, ale tak jak piszesz wazne jest aby zanotowac najwazniejsze cytaty i wtedy powtarzac je caly czas! Ja zalozylam zeszyt:) na razie mam w nim niewiele, ale zamierzam tam duzo zapisac!:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzi艣 zrobilam sobie spacer , ale taki na 10km ! jak wracalam to juz bylam sztywna z b贸lu i mialam zawroty glowy !! pogoda byla cudowna ! zasiedzialam sie przez zime z t膮 nerwic膮 :-o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Agni super pomysl na spacer! mnie kolezanka wczoraj tez chciala wyciagnac ale niestety musialam leciec na zajecia:( mysle ze dzis sie odezwie i gdzies pojdziemy. Ogolnie to pogoda zdradliwa tzn w nocy mrozik a w poludnie z 15 stopni:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
i ja chwile opu艣ci艂am forum.. ale tylko na chwile jak tylko znalaz艂am chwile wolnego czasu odrazu wesz艂am i nadrabiam zaleg艂o艣ci... pogoda za oknem a偶 chce si臋 偶yc, a mi sie nie chce... bylam wczoraj na spacerze z chrzesniaczk膮 i mama czu艂am sie dobrze nawet idelanie (ale nie wspomne co bylo przed wyjsciem, okropny bol brzucha, glowa bolalal, slabo mi sie robilo.. ).. minelo gdy przeszlam jakies 5 minut drogi.. wieczorem wybra艂am sie z Przyajcielem na :D i by艂o tez ok.. gdy zaczynalam sie zle czuc puszczalam muzyke skupia艂am sie na gwaizdach itp.. wkreca艂am ze jest dobrze i \"jakos\" bylo.. dzisiaj znow wypad na miasto do malej dopiero ok6 a ja juz ledwo siedze...;/ chyba barkuje mi juz faceta .... skro zawsze jakies uspr mam ze mi zle;/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wiesz agni-s
z biegiem czasu zrozumiesz ze wszyscy ci .........sa naciagacze zamias leczyc to tylko truja i kase biora, a na dodatek kazdy lekarz tej samej specjalnosci mowi cos innego, wiec dalam sobie z nimi spokoj ,przerabialam to wszystko ok 30 lat temu.teraz lecze sie wspomagaczami typu signopan , nosze to zawsze w torebce i wrazie ataku , paniki to biore , staram sobie nie stwazac problemow swtresowych i jakos funkcjonuje , co i tobie i wszystkim nerwuskom zycze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
I znowu duszno艣ci... ziewa膰 nie mog艂am... :D Eeeh... skoro spirometria dobra to na pewno to nerwica... tylko, 偶e ja si臋 niczym nie zdenerwowa艂am... poje藕dzi艂am dzi艣 na rowerze, my艣la艂am, 偶e dostane jakich艣 l臋k贸w ale nic! 艢miga艂am, peda艂owa艂am, rozglada艂am si臋 tu i tam... wczoraj b臋d膮c w ko艣ciele ze szko艂膮 (4. rocznica 艣mierci papie偶a...) musia艂am przez jaki艣 czas patrze膰 na co艣 co jest blisko, bo patrz膮c daleko, na o艂tarz czu艂am jaki艣 l臋k, no wiecie, z tego powodu chyba, 偶e otwarta przestrze艅... ale to tylko tak w tym wypadku, bo przecie偶 na podw贸rku czuj臋 si臋 swobodnie... nie wiem czy to si艂a woli czy jaki艣 ma艂y \"cud\" ale poprosi艂am Boga \"偶eby mi min臋艂o\" i poczu艂am, 偶e przesz艂o...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
O, przed chwil膮 pisk w uchu... je艣li kt贸ra艣 z Was tak ma, to tak, 偶e nagle si臋 pojawia, popiszczy i powoli cichnie...? U mnie by艂o z kilka sekund. "S艂ysza艂am" to tylko w lewym uchu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no, mo偶e i tak... ja mam ostatnio sporo tik贸w, a to w ramieniu, a to w 艂ydce... zdarzy sie, 偶e jak siedze w jednej pozycji i niczym nie ruszam to mam taki ma艂y skurcz mi臋艣nia np. nogi, jakbym ni膮 lekko ruszy艂a... wiecie...? to normalne? :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kokosanko tak to normalne, ja biore magnez a mam tiki w udzie non stop...wkurzajace to ale nie wiem czy jest inna przyczyna tego niz za malo magnezu Dzis sie nawet poopalam na balkonie!!tak cieplo!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie ja wybieram sie dzis na rower :) a po tym spacerze to reke i noga nie moglam ruszac.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kokosanko zreszt膮 piski w uchu niejako s膮 wpisane w nasz膮 nerwic臋;) Dzisiaj czuj臋 si臋 lepiej. Od dw贸ch dni mia艂am te dziwne stany l臋kowe, nie wiem i mo偶e nimi wywo艂a艂am wy艂膮czenia. W ka偶dym razie pogoda dzisiaj 艣liczna. Jestem sama w domu. Troch臋 sprz膮tam,troch臋 pracuj臋 na komputerze. Przyrzek艂am sobie, 偶e jak tylko znajd臋 troch臋 czasu wybior臋 si臋 do psychologa. Tak na pr贸b臋. Zobacz臋 co powie;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A te lekkie ruchy 艂ydk膮 itp. :) to te偶 od nerw贸w lub braku magnezu...? Wczoraj jak przysypia艂am (by艂am strasznie zm臋czona) to tak lekko ruszy艂am g艂ow膮, nie wiem dlaczego, nic mi si臋 nie przy艣ni艂o... co to ma by膰? :p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja dzi艣 padam , a najbardziej boli mnie poopa ! 23km zrobilismy z m臋zem i naszym znajomym . Pogoda bylam cudowna i nawet opali艂am sobie plecy. Jak juz przyjechalismy mialam takie dziwne uczucie i serce mi jakby inaczej bi艂o, ale wszystko sie uspokoi艂o po kilku minutach. Bardzo sie l臋ka艂am tej wycieczki rowerowej , g艂贸wnie o serce ale bylo wszystko okey . Nie szala艂am , taki emerycki wypadzik :) Dziwnie mi w g艂owie sie robi z r贸znych stron , jakby mnie piecze czasami albo sie przelewa -nie potrafie tego opisa膰( to nie pierwszy raz ale nie przywi膮zuje do tego szczeg贸lnej uwagi) . A co do "ruszania" sie g艂owy to ja tak mam czasami z nerw贸w albo napi臋cia mi臋sni i zdarzalo mi sie to podczas rodzinnych obiadk贸w kiedy bylam spi臋ta. Objaw贸w nerwicy mam ca艂e mn贸stwo albo mialam bo one ci膮gle si臋 zmieniaja. To tu zaboli to tam-jak jestem spokojna to nic nie ma!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no pogoda wysmienita, dzis opalilam troche rece!:)tzn tak mi sie wydaje:) ja od dzis trzeci dzien biore controloc na ten brzuch i przez dwa dni mnie nie bolalo w boku! wiec zapewne to bolalao z nerwow bo np dzis kolezanka mnie zdnerwowala ze tego nie mozna brac razem z tabl antykoncepcyjnymi itp i znow zaczelo mnie po tej rozmowie bolec w boku!!! wiec jestem pewna ze to od sytuacji nerwowych! Dobranoc馃尲 tak sie zastanawiam jeszcze czy nie spac przy uchylonym oknie....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kokosanko ja obstawiam ze te tiki w nogach, rekach, powiece to brak magnezu(bo nerwy i inne rzeczy wyplukuja magnez z organizmu), no chyba ze ktos zna inna przyczyne to niech pisze:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No tak stres-stop ju偶 wszystko rozumiem :) tylko dziwi膮 mnie te ruchy... zauwa偶y艂am, 偶e jak np. je偶d偶臋 myszk膮 po blacie, to jak chc臋 ruszy膰 lekko, to m贸j ruch jest taki spontaniczny... jaka艣 rozdra偶niona jestem... albo chc臋 spokojnie przekr臋ci膰 g艂ow臋 to robi臋 to szybko, tak jako艣 samo... :s A te ruchy, to rozumiem, 偶e np. ruchy n贸g podczas snu (zesp贸艂 niespokojnych n贸g czy jako艣 tak :D), r臋ce to jeszcze, ale g艂owa...? Mo偶e to te偶 wszystko jakie艣 po艂膮czone, m贸zg jakie艣 sygna艂y wysy艂a jak si臋 przysypia... dziwne to wszystko... nie raz widzia艂am, jak moja Kicia 艣pi i drgn臋艂a jej noga... ;) A bywa艂o, 偶e jak przysypia艂am to nagle si臋 szybko ruszy艂am jakby kto艣 mnie szpilk膮 uk艂u艂, a mi si臋 co艣 przy艣ni艂o, cho膰 niezbyt wyra藕nie:D:D Pewnie co艣 w stylu przewr贸cenia si臋 lub upadku ze schod贸w... :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hypol
agni-s ja bym si臋 zaniepokoi艂a..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tak trzyma膰 nerwuski
hejka jak umiecie same jezdzic na rowerze to nie jest tak z wami zle!! no i dobrze tak trzyma膰.milej slonecznej nie nerwowej niedzieli .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hypol
kokosanka do lekarza marsz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bellergot
kokosanko zbytnio sie skupiasz na sobie! tak nie mozna! nie mozesz sie zastanwiac nad kazdym twoim ruchem, tikiem, biciem serca itp! bo jak kazdy by sie tak przygladal to kazdy by myslal ze jest chory! to tylko nerwica i trzeba wyluzowac a lepiej sie poczujesz!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×