Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Go艣膰 Barbie34
Droga Dzastus pytasz jakie leki bior臋-偶adne z tych co Wy podajecie na forum.P贸ki co radzi艂am sobie zio艂ami typu PERSEN forte,NERWOMIX czy ostatnio lekarka poleci艂a mi homopatyczne IGNATIA AMARA-s膮 to takie ma艂e cukiereczki kt贸re wk艂ada si臋 pod j臋zyk-za偶ywam je 2xdziennie po 5,a w razie silnego napi臋cia mo偶na za偶y膰 dodatkow膮 dawk臋.I przede wszystkim staram si臋 my艣le膰 pozytywnie-na szcz臋艣cie mam dzieci dla kt贸rych(wci膮偶 sobie to powtarzam)musz臋 by膰 zdrowa i musz臋 偶y膰.Zw艂aszcza gdy patrze na moj膮 te艣ciow膮 z kt贸r膮 mieszkam i przez kt贸r膮 w du偶ej mierze mam zszargane nerwy,wiem 偶e gdyby one wpad艂y w jej 艂apy przechodzi艂y by to samo co ja.Brak poczucia w艂asnej warto艣ci,wmawianie 偶e jeste艣 nikim,nic nie umiesz itd itp.Bo偶e bro艅 przed takimi babami!!!Pozdrowienia:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Fresh a ja ci wsp贸艂czuje twojego jadu nied艂ugo tw贸j jad sam cie zabije , musia艂as w zyciu doznac wiele krzywd , ludzie musieli bardzo cie skrzywdzic dlatego ze w艂asnie w taki ciagle atakujacy spos贸b reagujesz na innych ludzi .......zastan贸w sie dziewczyno dla ciebie kazda osoba to WR脫G dLACZEGO NIE POTRAFISZ TAK JAK INNI NORMALNIE Z NAMI ROZMAWIAC TYLKO CA艁Y CZAS ATAKUJESZ , DAJ SOBIE SPOK脫J DZIEWCZYNO SAMA SOBIE ROBISZ KRZYWDE . Juz kiedys mnie atakowa艂as a wraz z toba pare innych os贸b i co wam przysz艂o z tego ???????????????? mi tym nie zaszkodzi艂as tylko sobie , bo rosnie w tobie coraz wieksza nienawi艣膰 do ludzi ......... Opamietaj sie dziewczyno , wiem ze nie przyjmiesz krytyki ale to nie jestt krytyka tylko dobra rada , zmien swoje nastawienie do ludzi ........jesli bedziesz chcia艂a cos g艂u8piego napisac to napisz przynajmniej pod swoim niciem a nie wymyslaj co chwila innych bo tu i tak kazdy wie kto pisze ........zycze ci powodzenia . dziewczyny co u was .........Emmo juz dawno cie nie czyta艂am .....stres-stop co u ciebie ....agni-s jak tam samopoczucie .......Zdr贸wko co s艂ychac ....... Dziewczyny napiszcie jak to jest cz臋艣膰 z was tez sie uczy c贸rka skonczy艂a politechnik臋 zrobi艂a licencjat z fizjoterapi teraz chcia艂a zaocznie magistra zrobic ale na 100 miejsc jest 350 os贸b , czy to nie jest chore , gospodarka , szkolnictwo wszystko pada i jak cz艂owiek ma funkcjonowac w takim swiecie ????????????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Barbie jak tak czytam ciebie to masz podobna sytuacje do mojej , a ja mysla艂am ze gorszej tesciowej od mojej juz nie ma .....wsp贸艂czuje i nie dziw sie ze masz nerwice ja tak samo jak ty mia艂am do momentu slubu by艂am weso艂a , pe艂na zycie , humoru , entuzjazmu , pomys艂owa dziewczyna .....po slubie dwa lata mieszka艂am u rodzic贸w i tez by艂o super ale jak sie przeprowadzilismy do tesci贸w to po roku juz zaczyna艂o cos we mnie szwankowac , ciag艂e nieokreslone b贸l , dolegliwosci kt贸re budzi艂y po pewnym czsie strach bo przecioez s膮 ma艂e dzieci ......w dodatku m膮z po stronie swoichh rodzic贸w by艂am sama zupe艂nie sama ze swoimi problemami troskami dolegliwosciami i kumulowa艂am to w sobie przez lata az przysz艂o na swiat trzecie dziecko , os艂abienie po porodzie i wtedy wszystko sie za艂ama艂o nerwica ujawni艂a sie w ca艂ej okaza艂osci ........... Gdybym teraz mia艂a ta wiedz臋 kt贸ra mam i by艂y tamte czasy inaczej bympostepowa艂a , zy艂a ale wtedy tylko p艂aka艂am i tak doprowadzi艂am sie do za艂amanie nerwowego .......dziekuje Bogu ze wysz艂amz tego do takiego stopnia jak jest nie jest zupe艂nie dobrze bo co chwile pisze wam ze cos mi dolega ale znikna艂 we mnie strach przed tesciow膮 juz jej sie nie boje po prostu jak ostatnio mnie uderzy艂a nabra艂am odwagi by inzczej postepowac , bron Boze nie krzywdze jej bo to nie w mojej naturze ale potrafie s艂owami ja ujazmi膰 ........Barbie nie daj sie zniszczyc tesciowej , nie pozw贸l na to ,nie daj jej sposobno艣ci przejecia steru w waszej rodzinie .....to ty jestes zona , matka najwazniejsza osoba dla m臋za i dzieci ......zycze powodzenia ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 miejcie sw贸j rozum ...
ale wy glupie jak but , tu nie pisze zadna fresh nikt inny jak ZDR脫WKO! to ona jestem przekonany na 100% i kokosanka jak ja jeszcze pamietacie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bianka odpowiedz
ta twoja c贸rka taka wyuoczona a wcale ci nie pomaga ??, kobieto ona dla ciebie powinna byc lekarzem .. mozesz to wyt艂umaczy膰 dlaczego nie zasi臋gasz jej porad , przeciez miala egazmin z kardiologii a teraz fizykoterapia ???? czemu nie korzystasz z jej wiedzy ??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bianka odpowiedz
Bianiu zaocznie nie ma zadnych problem贸w zeby zrobic magistra , p艂acisz i sie uczysz ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bianka odpowiedz
wydaje mi sie ze wasze relacje s膮 strasznie sp艂ycone skoro twoja c贸rka w og贸le ci nie pomaga dojsc do zdrowia , powinna ci masaze robi膰 i utwierdzac w przekonaniu ,ze to tylko nerwy ... nie potrafie zrozumiec dlaczego nie korzystasz z jej obszernej wiedzy .... przeciez w domu kiedy dzieci studiuja to sie o takich sprawach rozmawia a szczeg贸lnie ciekawych studiach gdzie wiedza bedzie wykorzystywana do leczenia innych ludzi ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
u mnie im blizej weekendu tym jakos spokojniej, zawsze rano sie stresuje, ide do pracy i tam mija bo mam zajecie. Pamietacie kiedys ciagle balam sie o jajniki, teraz nawet wogole o nich nie mysle! Bo mysle o tym czy cos mi nie zaszkodzi...masakraaaaa juz chcialabym sie pozbyc tego!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kochana bianka_120
ignorowa膰 tutejsze jadowite gnidy , to jest dla nicha naj naj najjjlepsze lekarstwo.Ps a tak pozatym bardzo lubie cie czytac , w wiele twoich sprawach co przechodzisz wspolczuje ci serdecznie.Nerwica to okropna choroba , zdrowy czlowiek tego nie zrozumi .Trzymaj sie cieplutko//pozdrawiam !!!!!EWA

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a kto wam wog贸le takie cos powiedzia艂 ze c贸rka mi nie pomaga ????pomoc w nerwicy to nie jest tak jak pom贸c naprzyk艂ad komus przejsc przez droge ze bieze sie go za reke przeprowadza .......nerwica tkwi we mnie g艂eboko ......i nie bez powodu bo to co przesz艂am w zyciu to zaowocowa艂o nerwic膮 i musz臋 sama zrozumie膰 , poj膮c mechanizm jej dzia艂ania i odczucia jakie daje ....c贸rka mi tego do g艂owy nie w艂ozy .......po za tym ona mieswzka 80 km ode mnie i nie bede z byle pierdo艂a do niej jezdzic czy ja sciaga膰 do domu .......... Dziewczyny ja was juz zupe艂nie nie rozumie po co ktos podszywa sie po pomaranczki dlaczego ktos boi sie powiedziec prawde spod swojego nicku .........moim zdaniem trzeba m贸wic prawde ....to co sie my艣li ...to co cz艂owiek czuje i chociazby by艂a prawda to najokrutniejsza to lepij ja powiedziec niz k艂amac ......nie wiem kto sie podszywa i nie interesuje mnie to ale pisac z pod czrnego nicu cos innego a z pod pomaranczowego zupe艂nie co艣 innego to nie jest fair ...............

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hejka bianka_120 , pozdrawiam cie serdecznie .Tak jak ktos juz ty wyzej napisal ignoruj i jeszcze raz ignoruj te nie mile wpisy .Pamietaj milczenie na wulgarny odzew to jest najlepiej , olewaj te wpisy .Milego dnia , damy rade z ta nerwica , zobaczysz !!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kashojadek
w艂asnie biania mowimy tu o wsparciu psychicznym ze strony c贸rki , m臋偶a-bo to najwazniejsze !!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kashojadek
Biania ale skoro m贸wisz ,ze z byle pierdo艂a nie bedziesz do niej jezdzic ,jezeli szarpniecia serca s膮 dla ciebie byle pierdo艂膮 ,to nie rozumiem czemu tu to wyolbrzymiasz i sie trzesiesz ze strachu ,jak to wszystko 艂adnie uje艂as "byle pierdo艂y"!.. i tak trzeba olewac nerwice "pierdo艂a" i tyle!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Prosze o porad臋
Witam. Od jakiego艣 czasu m臋czy mnie paniczny l臋k przed wyjazdami. Normalnie funkcjonuje. Chodze do pracy, na uczelnie ale przed wyjazdem gdzie艣 dalej odczuwam l臋k. Paniczny l臋k, b贸l brzucha , wymioty. Znajomi wyje偶d偶aj膮 teraz na 10 dni na S艂owacje, wzi臋艂am urlop lecz boje sie jecha膰. Schowa艂abym sie gdzie艣 偶eby zosta膰 w domu. Przecie偶 to nie jest normalne. Nie wiem co robi膰. Wyjazd wieczorem a ja nawet nie spakowana. To ju偶 nie pierwszy raz albo zostaje w domu z wyrzutami i mam humor do d**** albo jade w panicznym l臋ku, chora. Nie chce bra膰 lek贸w . Biore tylko hydroxizne. By艂am z tym kiedys u psychologa ale zbytnio mi nie pom贸g艂. Prosz臋 o porady.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 prosisz i masz
przestaw organizm na w艂a艣ciwe tory, wskaz贸wki znajdziesz w temacie" Stres' i innych na: www.vademecum.zdrowia.prv.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 stres przyczyn膮 nerwicy
Jak przeciwdzia艂a膰 stresom? DEFINICJA STRESU (med.): stan ustroju wywo艂any ka偶dym szkodliwym bod藕cem o odpowiednim nat臋偶eniu (stresorem), np. wtargni臋ciem bakterii chorobotw贸rczych, urazem, wstrz膮sem psychicznym. Stresory wp艂ywaj膮 pobudzaj膮co na wydzielanie hormonu przedniego p艂ata przysadki m贸zgowej kortykotropiny (ACTH), aktywizuj膮cego kor臋 nadnerczy, zapocz膮tkowuj膮c w ten spos贸b reakcje alarmow膮 (uruchamianie si艂 obronnych organizmu). Wszystkie nieswoiste odczyny sk艂adaj膮 si臋 na og贸lny zesp贸艂 adaptacji ustroju, ze wzmo偶onym wydzielaniem kory nadnerczy, przebiegaj膮cy w trzech fazach: reakcji pogotowia, okresu obrony (oporu), okresu wyczerpania (ci臋偶kiej choroby prowadz膮cej nawet do 艣mierci). DEFINICJA STRESU (psychologiczna): czynniki zewn臋trzne, kt贸re utrudniaj膮 lub uniemo偶liwiaj膮 zaspokojenie potrzeb i wykonanie zamierzonych zada艅, zagra偶aj膮 czym艣 jednostce lub wp艂ywaj膮 na obni偶enie poczucia w艂asnej warto艣ci. Cokolwiek przydarzy ci si臋 nieprzyjemnego, zbagatelizuj to, zamiast wyolbrzymia膰. Wiele zdarze艅 ma tylko takie znaczenie, jakie im przypisujemy. Podchod藕 do wszystkiego z dystansem. Zdarzy ci si臋 k艂贸tnia, upomnienie w pracy, powiedz sobie, 偶e minie tydzie艅, a nie b臋dzie si臋 o tym m贸wi膰. Nic nie jest tak stare jak wczorajsza gazeta. Pora偶ka nic bardziej stresuj膮cego. Ale podejd藕 do tego z filozoficznym spokojem. Powiedz sobie, 偶e to nie pora偶ka, tylko przypadkowe nieporozumienie. Staraj si臋 kompensowa膰 stresy czym艣 przyjemnym. Id藕 do kina, kosmetyczki lub fryzjera, albo po prostu zafunduj sobie troch臋 wieczornego spokoju w mi艂ym towarzystwie. W pracy zaczynaj dzie艅 od tego, co najtrudniejsze. W ten spos贸b nie b臋dzie si臋 to za tob膮 wlok艂o. Nigdy nie odk艂adaj na jutro tego, co mo偶esz zrobi膰 dzisiaj, bo b臋dziesz mia艂(a) wyrzuty sumienia. Ten stres uczyni ci臋 mniej wydajnym. Nie daj si臋 unie艣膰 po艣piechowi innych. R贸b tyko to, co konieczne i zrezygnuj z niepotrzebnych dzia艂a艅. Lepiej dobrze wykona膰 jedno lub dwa zadania, ani偶eli wiele i nie sko艅czy膰 偶adnego. Do swego codziennego rozk艂adu wpisz kilka przerw do wykorzystania w dowolny spos贸b, nie wymagaj膮cy od ciebie przystosowania si臋 do 艣rodowiska, np. zadzwo艅 do swojego najlepszego przyjaciela, przyjaci贸艂ki. Naucz si臋 wyra偶a膰 swoje uczucia. Wi臋kszo艣膰 ludzi cierpi膮cych na typowe schorzenia stresopodobne nie ma zwyczaju p艂aka膰 i uwa偶a 艂zy za oznak臋 s艂abo艣ci. Profilaktycznie wspomagaj sw贸j organizm magnezem wiedz膮c, 偶e 1 minuta stresu niszczy 1/2 dziennego zapotrzebowania na magnez, a kt贸ry jest niezb臋dny dla prawid艂owego funkcjonowania systemu nerwowego w tym m贸zgu, siedliska pami臋ci i inteligencji. Najlepiej tolerowanym preparatem zawieraj膮cym magnez s膮 tabletki musuj膮ce pod nazw膮 "Magnez Plusz", zreszt膮 optymaln膮 dawk臋 magnezu zawiera proponowana w "Zasadach dietetycznych" tabletka falvitu lub multivitaminy. Z produkt贸w spo偶ywczych du偶e ilo艣ci magnezu zawiera kakao i czekolada. Pami臋taj! Magnez jest niszczony nie tylko przez stres ale r贸wnie偶 przez kaw臋 i alkohol. Cz臋sto stosuj relaksacj臋 wg zasady: oddychaj r贸wnomiernie i spokojnie, nast臋pnie stopniowo wyd艂u偶aj oddech. Wci膮gnij powietrze, licz膮c do czterech, i tak偶e licz膮c do czterech, wstrzymaj oddech - zauwa偶, jak ogarnia ci臋 spok贸j. Wypu艣膰 powietrze, licz膮c do czterech i, licz膮c do czterech wstrzymaj oddech. Wykonaj w ten spos贸b 10 oddech贸w, po czym zacznij oddycha膰 normalnie- stwierdzisz, 偶e tw贸j oddech jest spokojny i odpr臋偶ony.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bianko a jak kregoslup juz ok? Ja dzis rano nawet o dziwo dobrze sie czulam, piatek pozytywnie mnie nastoi艂, teraz troche 艂apie do艂ek ale zaraz mykam spac bo juz jestem bardzo zmeczona pozdrawiam was 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Barbie34
Dzi臋kuj臋 Ci Bianko za s艂owa otuchy.Ja te偶 po 13 latach 偶ycia z te艣ciow膮 pod jednym dachem jestem m膮drzejsza i odwa偶niejsza-nie boj臋 si臋 ju偶 jej sprzeciwi膰,czy powiedzie膰 w艂asne zdanie.M贸j m膮偶 wprawdzie zawsze by艂 za mn膮,ale jako jedynak wychowywany by艂 tak,偶e to mamusia ma racje mimo,偶e on mia艂 inne zdanie.Kiedy ju偶 dochodzi艂o do tego 偶e si臋 jej postawi艂,to tygodniami si臋 nie oddzywa艂a,dot膮d a偶 jej nie przeprosi艂 i nie przyzna艂 偶e mia艂a racj臋.Tak,偶e wyznawa艂 zasad臋 偶eby wys艂ucha膰 co ma do powidzenia,a my艣le膰 swoje.Wszyscy kt贸rzy mieli okazj臋 pozna膰 moj膮 te艣ciow膮 m贸wi膮,偶e mam stalowe nerwy bo oni by z ni膮 nie wytrzymali ani minuty.A ja,p贸ki by艂am m艂odsza,to wiecznie p艂aka艂am,ale nikomu si臋 nie skar偶y艂am.P贸偶niej ju偶 nie p艂aka艂am,ale mia艂am l臋ki z kt贸rych nikomu si臋 nie zierza艂am.Dopiero niedawno powiedzia艂am o wszystkim mamie,a ona si臋 a偶 za g艂ow臋 z艂apa艂a co ta wiedzma ze mn膮 zrobi艂a. I jeszcze jedno do tych wstr臋tnych,oble艣nych pomara艅czek kt贸re ci膮gle Cie Bianko obra偶aj膮-jak nie macie nic sensownego do powiedzenia to si臋 wog贸le nie oddzywajcie!!!!!!!!!!Pozdrawiam:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czesc Wam. Widze ze ostatnio duzo chamskich wypowiedzi padlo. Kto艣 chyba ma ze sob膮 wielki problem skoro zamiast pomoc i zrozumiec ciagle szuka jak doci膮膰 i by膰 wrednym dla innych. Ola膰 to. Bianka_120 nie przejmuj sie i pisx co Ci do glowy przyjdzie przynajmniej mozna cos poczytac :) B臋dzie dobrze. Ja nie jem zadnych xanaxow i zolpidemu od 6 dni. Tylko po pol ataraxu na wieczor przed spaniem i w ciagu dnia te ziola- powiem Wam ze chyba prawda ze jak sie ich pije wiecej i regularnie to widac rezultaty. Poza tym u mnie w miare ok :) Pozdrowionka dla Was buziaki :***

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
barbie gdyby na poczatku nie by艂o by twojego nicku to mysla艂a bym ze to ja pisa艂am o swojej tesciowej .........my mieszkamy na wsi wiec ona nie ma zadnej kultury jej s艂ownictwo zamyka sie w dw贸ch s艂owach ......suka i swinia tak by艂o 18 lat naszego ma艂rzenstwa .....jak maz by艂 w pracy to ona sie awanturowa艂a , wyzywa艂a , podnios艂a nawetm kilka r臋ke i uderzy艂a .....zle to z zazdrosci poniweaz ona jest typem zadzacym a ja nie pozwole sobie rzadzic ma z po slubie mia艂 ja ca艂y czs s艂uchac a po smierci tescia mia艂 z nia spac .....to sobie wyobraz ....ach nie chce sie juz tego pisac ale teraz dziwie sie jak ja to potrafi艂am zniesc .....Prze艂omowym momentem by艂o to jak nagra艂am na dyktafon jej repertuar i jak maz wr贸ci艂 to mu to w艂aczy艂am mysla艂am ze peknie ze z艂osci od razu mu ci8snienie skoczy艂o i od tego czsu zacze艂o sie zmieniac maz wzia艂贸 nasza strone by艂am wtedy akurat w ciazy to ona wrzeszcza艂a ze jeszcze jeden skurwesyn przyjdzie ne swiat .......tyle czasu mine艂o ale tych s艂oow nie zapomne do smierci ....maz teraz stara sie mi okazywac zrozumienie , mi艂osc ale nie wychodzi mu to tak jak powinno bo on ca艂y czas boi sie mamy ..........przed nia nie powie do mnie nic mi艂ego , nie przytuli mnie bo by sie mama z niegom wysmia艂a ......kiedys o to zagbiega艂am ale teraz juz mi to jest obojetne .... Duzo krytyki tu na forum by艂o po moim adresem ze dzieci zle wychowa艂am , ze wszystko z moje winy bo pokazuje im to i owo ......ale nikt nie powiedzia艂 ze dzieci zy艂y po jednym dachem z babcia kt贸ra wyzywa艂a je od skurwesyn贸w , swin , suk i inne has艂a one widzia艂y jak maz z tesciowa pastwili sie nade mna jak nieraz traci艂am przytomniosc z wyczerpania nerwowego i co sie teraz dziwi膰 ze sa taki a nie inne ......ale teraz widze ze jak idzie jakis atak w moja strone to mnie bronia ...ostatnio jak tesciowa mnie uderzy艂a zuci艂a we mnie doniczka to syn wybieg艂 z domu i mnie broni艂 nawet bym sie nie by艂a spodziewa艂a .........dzieci sa nerwowe , uparte ale maja dobre serca i sumioenia juz sie wiele razy przekona艂am .....nie bede wam tu g艂owy zawracac ale tobie Barbie szczerze wsp贸艂czuje bo wiem jak to jest .....co czujesz ...co przezywasz ..pozdrawaim ciebie i inne dziewczyny .....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzastus dzieki za mi艂es艂owa .....stres -stop m贸j kregos艂up jak to kregos艂up jak sie napracuje to daje mi popalic ale troche mnie martwi m贸j szyjny bo mam zwyrodnienia i ostatnio kiedy chodzi艂am w bluzeczce na ramiaczkach c贸rka mi sie tak przyglada艂a i powiedzia艂 a '' mamo nie chce cie martwic ale jak ty cos z soba nie zrobisz jakas rehabilitacja , cwiczenia to bedzie zle z twoim kregos艂upem ''troche da艂o mi to do my艣lenia , bede musia艂a sie wzi膮艣膰 za siebie ...... a teraz obecnie 艂apie mnie chyba przeziebienie gard艂o , katar itd.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja wczoraj tak intensywnie myslalam zeby sie wziasc za jakies cwiczenia, na poczatku w domku powoolutku zeby przyzwyczaic organizm, bo wysilek fizyczny tez jest dobry na napiecia nerwowe:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bo bianka 120
bianka 120 ale to twoja wina ze pozwoli艂as tesciowej wyzywac swoje dzieci! Wi臋c to twoja zas艂ugo, jeste艣 niestety za g艂upia zeby to zrozumiec, ze twoje zycie sama sobie zgotowa艂as i dzieci tez przez to cierpi膮, gdybys sie postawi艂a tesciowej to by nie traktowa艂a tak dzieci - swoich wnuk贸w. Jestes za s艂aba na to zeby sie jej postawic, zeby miec w艂asne zdanie. Tw贸j m膮偶 jest synem tesciowej wi臋c wiele sie od niej nie r贸zni, nie rozumiem jak mozna 偶yc z takimi ludzmi i dac sob膮 pomiata膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
oj latwo powiedziec, latwo kogos krytykowac, niestety zycie jest inne.... bianko trzymaj sie 馃尲 jestes bardzo dzielna 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
chcia艂am ci odpisac to znaczy tej osobie kt贸ra napisa艂a spod pomaranczowego nicku ale co sie bede wysilac jestem na to za g艂upia .......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej hej hello dziewczyny. Jestem sama w domu wi臋c w ramach relaksu pisz臋. Widz臋 Bianko ze pomara艅czowi w akcji. Ja tam jestem z Tob膮:* ja kochani by艂am w poniedzia艂ek u neurologa. Z racji tego 偶e tabletki jakby dzia艂aj膮 lekarka zaproponowa艂a okres p贸艂 roku jeszcze a potem odstawienie. Zgodzi艂am si臋 rzecz jasna chocia偶 dr臋czy mnie wci膮偶 perspektywa nienapicia si臋 ze znajomymi nawet browarka grrr. l臋ki jakby chwilami chc膮 mnie 艂apa膰 ale ja sobie wtedy zaczynam zadawa膰 pytania ,analizowa膰 ,podobnie jak to robi臋 na sesjach ze swoj膮 psycholog. Dzi臋ki psychoterapii zaczynam coraz wi臋cej widzie膰. po 2, 3 miesi膮cach ba艂am si臋 偶e ja jestem chyba nieco niekumata bo nie wiem dlaczego jako艣 nie widz臋 o co chodzi w tej psychoterapii. ale teraz jest ok. Zawsze przed wej艣ciem si臋 boj臋 ale potem zawsze 50 minut mija jak z p艂atka. ostatnio my艣la艂am 偶e boli mnie jajnik. k艂u艂o mnie tak na dole kilka dni po okresie .dzi艣 ju偶 przesz艂o. Ba艂am si臋 bo moja chrzestna ma torbiela na jajniku i panikuje 偶e to na pewno rak chocia偶 lekarz pocz膮tkowo to wykluczy艂. Czuje sie jednak coraz gorzej i nie wie o co chodzi. a mi z kolei drugi miesi膮c sp贸藕nia si臋 okres tak o 8 dni. Przedostatnio zganiam na stres bo mia艂am go mn贸stwo i l臋ki ogromne a teraz mo偶e to zas艂uga i stresu i tych ma艂ych dawek leku kto wie? pozdrawiam :**

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do bianki -ba艅ki
oj bianka zmie膰 zycie na lepsze , idz do pracy, wez sie za siebie ,nie licz na m臋偶a bo sie przeliczysz !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do bianki -ba艅ki
jestes zdrowa kobieta , nie wiem czemu taka leniwa jestes do pracy .....zatrzymalas sie na wioskowym etapie zycia ,gary ,wychowywanie dzieci i nawa艂ka z tesciow膮 -typowa wiocha !-jednym slowem zycie jak w madrycie.. kobieto do roboty , szko艂y poko艅cz ,zr贸b mature ...jak ty zamierzasz 偶yc tak dalej .. nie dasz rady jak m膮偶 zaniemo偶e , opieka spoleczna da ci pare grosza ..ale moze taki los ci odpowiada i u偶alanie sie na sob膮 .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×