Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość bidulka
Od dłuższego czasu mam problemy z sercem tak jakby mi tam coś bulgotało, dotego często przez długi czas odczuwam dziwny zapach i smak niezależnie od tego co jem i wącham zapach i smak jest ciągle ten sam, bardzo często muszę robić siku chyba nie potrafię wytrzymać 30 min bez siusiu, bóle brzucha, nie potrafię sama podejmować prostych decyzji, zrobiłam się bardzo wstydliwa i nerwowa, czy to nerwica czy ja tylko panikuję. Miała w wieku 17 lat arytmie tydzień temu miałam holtera ale wyniki dopiero w październiku. Czy moze mnie ktoś pocieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidulka
acha i od października ubiegłego roku leczę się na żołądek ale ponoć z nim wszystko ok problem w tym że on naprawdę mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystka
a jakie sa objawy nerwicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natakowal
Chodzę na psychoterapię - wyznaje aktorka. Jeżeli udajemy, że wszystko jest dobrze, choć codziennie rano kłócimy się z podszeptami intuicji, ciało zaczyna się buntować. Gdy dobijamy do punktu granicznego i nic nie próbujemy zmienić, organizm zaczyna chorować - mówi odwołując się do swojego doświadczenia. Pojawiają się depresje, różne lęki i inne dolegliwości. Ja nabawiłam się nerwicy lękowej. I wyjaśnia, czym się to objawiało: W trakcie spektaklu, grając, straciłam na scenie przytomność. Byłam przepracowana, po dwóch premierach. To był przełom, wystraszyłam się, że tracę kontrolę nad ciałem, a ono jest przecież moim instrumentem pracy. Zrozumiałam, że muszę podjąć terapię. Nieprzypadkowo w tym samym czasie zaproponowano mi funkcję ambasadora na rzecz depresji... Wcześniej były sygnały, których nie powinnam była zlekceważyć. Któregoś dnia cztery lata temu obudziłam się z silnymi zawrotami głowy. Czułam, że jestem w martwym punkcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do natakowal
po co to kopiujesz i zasmiecasz tym stronke, ze mamy nerwice to nie znaczy ze jestesmy psychicznie chorzy, nie umiejac korzystac z internetu kpw!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yessssssssssssssssssssss
yessssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie,mam pytanie z innej beczki ale moze ktoras z Was mi pomoze,otoz bylam wczoraj u ginekologa i stwierdzil ze mam powiekszona macice,co to moze oznaczac?dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no i zrobilam test ciazowy po wizycie i wyszedl ujemny,lekarka przepisala mi kwas foliowy i kazala brac raz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp do powyzszego postu
Dobry lek, przy odpowiedniej dawce ma się wszystko w d.pie. Podnosi nastrój. Wycisza. Zmniejsza leki. Poprawia sen. Osobiście nie miałam z nim żadnych problemów, schudłam tylko parę kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI ZA ODPOWIEDZ I POZDRAWIAM przepisala mi dzis ten lek bo do tej pory bralam FEWARIN ale nastruj mam nie ciekawy caly czas smutek i niechec do wszystkiego tylko mysli POCO TO NACO I MI NIE POTRZEBA I TAKI TYLKO MYSLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasacjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
wanessa jak i kierowniczka pisalyscie dzis z nickow raz pisanymi wielkimi literami raz malymi, jestescie dwie czy czworka, czy pojedyncze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badanie HCG z krwi pokaze
czy jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to jakis problem jesli sa male literki czy inne komu to przeszkadza chcialam pewne rzeczy zaznaczyc mocniej pozdrawiam bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowniczko 13 odwiedz strone Zdrowa Strona pl.tam dowiesz się wszystkiego o tym leku .........własnie przeczytałam jestem przerazona , to ma pomagać a nie wykańczac ...ale to tylko moje zdanie ......pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla kierowniczki...
albo tu:) Wskazania: Leczenie depresji i profilaktyka nawrotów zaburzeń depresyjnych nawracających. Zespół lęku napadowego z agorafobią lub bez agorafobii. Dawkowanie: Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Tabletki można przyjmować o każdej porze dnia, niezależnie od posiłku. Lek należy odstawiać stopniowo. Nie należy pić alkoholu podczas stosowania preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci i młodzieży do 18 lat. Jednoczesne przyjmowanie lub zachodzące na siebie leczenie citalopramem i inhibitorem MAO (moklobemid, selegilina) wpływa toksycznie na ośrodkowy układ nerwowy i może powodować wystąpienie zespołu serotoninowego - nie wolno stosować łącznie oraz odczekać co najmniej 2 tygodnie od przerwania podawania inhibitorów MAO do rozpoczęcia leczenia citalopramem, jak również odczekać 2 tygodnie po przerwaniu leczenia citalopramem przed rozpoczęciem leczenia inhibitorami MAO. Możliwe skutki uboczne: Najczęściej obserwowano: zwiększoną potliwość, ból i zawroty głowy, drżenia, zaburzenia akomodacji, senność, bezsenność, pobudzenie, nerwowość, nudności, suchość błon śluzowych jamy ustnej, zaparcia, biegunkę, kołatanie serca, osłabienie. Preparat nie powoduje zaburzenia sprawności intelektualnej i psychofizycznej, jednakże u pacjentów którym podaje się lek psychotropowy istnieje ryzyko wystąpienia zaburzeń koncentracji - w związku z tym pacjenci powinni zachować ostrożność podczas prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn. Poinformuj lekarza:Gdy masz nadwrażliwość na citalopram lub inne składniki preparatu, chorujesz na padaczkę, miewasz myśli samobójcze. Gdy przyjmujesz leki hamujące aktywność enzymu monoaminooksydazy (np. Aurorix, Mocloxil, Jumex), cimetydynę (np. Altramet), opioidowe leki przeciwbólowe, preparaty zawierające wyciąg z dziurawca. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Lek może być stosowany w ciąży i okresie karmienia piersią jedynie w przypadkach, gdy korzyść dla matki przeważa nad potencjalnym zagrożeniem dla płodu lub karmionego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich mam pytanie czy mam brac ten citronil czy radzicie zeby nie szukam uwas porady bo wiecie jak to lekarze przepisuja i zglowy ulotki w lekach to az strach czytac ja chce wiedziec kto go bieze i jak sie czuje to mnie interesuje ja juz 2i dzien nie biore fewarinu zeby zaczac brac ten lek a dzis czuje ze w glowie cos sie dzieje jakies napompowanie szum w uszach czy to niejest odstawienie fewarinu skutek albo taki dzien ale to paskudne uczucie ochyda chodze robie w domu ale glowa napompowana brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj bez zadnej tabletki- taka zajeta bylam ze nawet nie myslalam o tabletce. Dopiero w nocy ok 1 wzielam poloweczke bo bdzilo mnie co godzine siku- nerki. Poza tym rano i wieczor pije rumianek- moze on cos pomaga. Chcialabym odstawic leki i tylko piolka pic :) Wierze ze jest to mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JYYSSSK
Emma, Zdrówko, Stres Stop Bianka gdzie jestescie?????????????????????? to forum bez was to nie forum:((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za skierowanie manie na forum o tym leku poczytalam i sie zastanowie narazie wzielam faverin bo dzis czulam sie okropnie i nie bede narazie zmieniac poczekam jeszcze pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłop tak sie niesamowicie szybko pozbierał ,ze hej ;p dla mnie to jest niesamowite ,ze mozna miec tyle wiary i byc tak silnym po cięzkim wypadku ...przy takim babraniu sie w nerwicy ;) a ty pomaranczowa sama sie skasuj !! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×