Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość kurcze wanessa1984
skad ty jestes , w moim miescie zarezerwowanie terminu to tydzien i chodzisz sobie z nfz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć piękne! dni kilka nie zaglądałam, tak jakoś. U mnie nawet fajnie. nie miałam dziś terapii bo jest drugi piątek miesiaca a one są wolne. Trochę na wieczór poczułam się z lekka lękliwie ale to chyba dlatego że dzisiaj nigdzie nosa nie wychyliłam i siedziałam w domu ze staruszkami plus brak słońca;/ Wiecie co? moją małą daweczkę leku (tę antypadaczkową) mam od początku marca zmniejszyć. trochę się boję co to będzie bo wyłączeń świadomości nie mam odkąd biorę te leki. Wiecie co,, mam świadomość ze to nie padaczka ,psychoterapeutka też pewna jest tego na 1000% . To mechanizm obronny a mimo to trochę się obawiam. Swoją terapeutkę dalej wychwalam w duchu pod niebiosa. Mogłabym w wielu zdaniach pisać dlaczego ale nie będę was zanudzać. Ostatnio słuchajcie byłam sama na noc w domu. Myślałam ze lęki i strachy wejdą mi na głowę. A o dziwo było dobrze. Chociaż mogłam sobie pochodzić w samych gaciach w domu, słuchać muzyki i ocenić w lustrze gdzie by tu jeszcze tłuszcz zrzucić:P Czasem łapią mnie momenty kiedy wydaje mi się że to są lęki. Ale wiem że w każdy piątek jest ktos kto je rozszyfruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylwczona ...bynajmniej na ten
jnako weteranka doradze wam cos co mi bardzo pomogło a mianowicie trening Jakobsona i tyrening Shultza jesli jestescie zainteresowane wkleje link gdzie jeden z nich mozna pobrac gratis a drugi za kilka dyszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylwczona ..bynajmniej narazie
poprawiłam bład w nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczona ..bynajmniej narazie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczona ..bynajmniej narazie
stres stop znam cie od lat bo kiedys gdy byłam na dnie czytałam ten topik nic nie pisałam b bo nie byłam zwyczajnie w stanie widze ze wreszcie sie zdecydowałas na terapie to bardzo dobrze jestes zadowolona z efektów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiedz mi Stres stop jak wygląda taka zwykła wizyta u psychologa? po co Byłaś i jak sie to odbyło? bo ja miałam kontakt póki co tylko z psychoterapeutą ,z psychologiem nie. I jestem ciekawa jak takie wizyty wygladają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo , ktoś tu wspominał trening Jacobsona. Też ostatnio stosuje. czasem pomaga, a czasem nie. Ale to już coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanessa ----- to szkoda, że terapia się nie odbyła. U nas nie ma takich problemów z dostaniem sę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwik a skad jestes?co tam u lekarza? w poniedzialek jeszcze bede dzwonic wjedno miejsce moze tam mi sie uda,a jesli nie to juz nie mam gdzie szukac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kogos kto pisal na pomaranczowo do mnie, ja na tym forum jestem półtora roku, wiec to chyba krotko?:) bo nerwica zaczela sie u mnie tak 2 lata temu, wczesniej tez na pewno mialam objawy ale bylam taką panikarą ze tak powiem, jedyna nowoscia ktora doszla do mnie 2 lata temu to wlasnie lęk przed chorobą. zdrowko no te wizyty to chyba są podobne do twoich, jak pojawi sie cos nowego to mowie psycholog, a jak nie to wypytuje mnie o dane sytuacje czy zrobilam postepy, pyta jak sie uklada z chlopakiem(o dziwo pamieta duzo szczegolow, ale pewnie po wizycie sobie wszystko zapisuje:) ) chociaz ostatnio doszlam do wniosku ze poprzednia psycholog byla lepsza bo miala wiekszą gadkę, a ta bardziej mi każe gadac i sprawia abym to ja sama podczas wizyty wymyslala sposoby aby poprawic daną sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunio
psychoterapeuta to jest to samo co psycholog ty zdrowko sama nie wiesz do kogo chodzisz , :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wanessa1984
jestes z rudy slaskiej to zapraszam cie do Myslowic DZIELNICA BONCZYK ,jadac autobusem do Myslowic wysiadz na przystanku kolo reala , ta przychodnia jest na drugiej stronie ulicy od reala , na dole bloku , kolo kliniki neplodnosci .Tam ci napewno pomoga , .PRZYJMUJA Z NFZ , GORA TYDZIEN OCZEKIWANIA .ppozdrawiam Ewa, ps A RUDA SLASKA NIE JEST DALEKO OD MYSLOWIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanessa1984-----byłam u lekarza i znowu mam leki. 2 tyg xanax a potem już venlectin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+Psych. stwierdziła, że może to nie był właściwy czas na odstawienniee. Poza tym mówi, że mam jakieś nierozwiązane sprawy z przeszłości i one właśnie powoduja te negatywne myśli a te z kolei wywołują objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz wanessa1984
inaczej cie ocenialam , jestes daremna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa dzieki za informacje,jeszce w poniedzialek zadzwonie do zabrza i gliwic moze tam bedzie jakies miejsce,bo mam lepszy dojazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowito
co z wami? wstaję rano a was nie ma . cicho. Mówcie coś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×