Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość sluchajcie to jest zlodziejstw
ktos sobie robi jaja i szuka naiwnych na robienie kasy.Nie czytac takich troli internetowych!!!oszusi podszywaja sie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollo
URIO Twoje ostatnie słowa są za to genialne:* i prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja napisałam
Ja napisałam i czekam Jestem zdania że jeżeli ma ona na coś poświęcić czas i cos przygotować to dlaczego nie miałabym za to zapłacić ,płacę idąc do lekarza ,psychologa ,płacę w sklepie u fryzjera na tym kręci się swiat Ktos napisał ze powinna wszystkim pomagać ,a jak sobie to wyobrazacie ,nagle wszysscy nerwicowcy walą do niej z prośbą o pomoc a ona nic tylko 24h na dobe siedzi przy kompie i pomaga wszystkim charytatywnie ej to jest zycie i zeby zyć trzeba mieć kasę ,a żeby ją zarobić trzeba pracować a nie poświęcać swój cały czas na pomoc innym ktorzy i tak ci nawet za to nie podziekuja.Ja kontaktowałam się z osobami które od jakiegos czasu się tym leczą i są zadowolone do tego od dzisiaj powstało forum na ten temat ,link jest na stronce.Ja znalazłam kolejny sposób na pozbycie sie tego i nie spoczne do poki go nie sprawdze,Ja chce wyzdrowiec mimo wszystko za kazda cene ,a co powiecie na wywalanie kasy co miesiac na tabletki ktore raz ze malo dzialaja a dwa ze wcale nie lecza tylko zagluszaja chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka z ksiezyca
mi raz poszła sama ale wrócila:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowamaxi
Urszulla ,co ty z choinki sie urwałaś ,wyjdż na ulicę i krzyknij do lekarza zeby pomógł Ci za darmo zobaczysz jak się rzucą .W zyciu nie ma nic za darmo wiesz ile normalnie kosztuje psychoterapia? Pareset zł ,i masz kontakt tylko raz na jakis czas.Ja postanowilam poddac sie tej metodzie pani Kasi po pierwsze cena jest niewielka i jednorazowa a po drugie jestes w stalym z nia kontakcie _darmowym .Ja czegoś takiego długo szukałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwinka83*83
ZESPOL JELITA DRAZLIWEGO: A najzabawniejsze jest to, że ja, tata i siostra-mamy tą wersję z biegunkami, a mama i druga siostra-wersję z zaparciami. Przestudiowałam conieco necik, własnej praktyki też mam sporo. Lek, o którym pisałyście, ten na d.. to Debretin, składnik czynny to trimebutyna, i to jest w zasadzie to samo co Tribux. Jest też masa podobnych, silniejszych leków, ale niestety nie w Polsce, jak Debridat, Polibutin, Garapersin, Ibutin-wszystkie z tą Trimebutyną. Ona działa tak, że, zależnie od potrzeb, wycisza lub pobudza perystaltykę jelit! Czyli jest i dla tych z zaparciami i dla tych z biegunkami. O Mebewyrynie też czytałam, ale ona działa tylko na tych z biegunkami... No więc ja stosuję Debretin 3xdziennie przed posiłkiem, na zgagę pomaga polprazol na czczo, a jak trzeba to i wieczorem.. Ale z tymi nerwami to niestety prawda... Ja się właśnie przeprowadziłam do innego miasta dla faceta, praca która znalazlam, okazała się dla mnie koszmarem, facet mnie zdradził, a w międzyczasie rozchorowałam się na coś jeszcze innego, bardzo poważnego... powodów do stresu-na każdym kroku! Nie mogę spokojnie zrobić zakupów! Wybieram głównie supermarkety, centra handlowe itp., tak, żebym w każdej chwili mogła zostawić zakupy i lecieć do kibelka!... masakra. Kiedys nie było aż tak. Kiedyś to tylko przy klasówkach, egzaminach itp. No ale wśród całego tego zła znalazł się jeden fantastyczny lekarz, rodzinny w zasadzie, który z zamiłowania też się trochę psychiatrią interesuje. Profesjonalista na 100%! Wyrozumiały, ciepły, taktowny, uparty w szukaniu przyczyn... ( dam namiary poza forum jakby co No i tak: Miałam robione RTG żołądka i przełyku-refluks odpada, wrzody też. Na żadne inne badania się nie zdecydowałam, ale głupia nie jestem-wiem, że to nerwy, a dieta w drugiej kolejności.. No więc ten mój pan doktor dał mi kiedyś na próbę taki zestaw: Polprazol na czczo, debretin 3xna dobę i do tego bellergot też 3xna dobę! Myślałam najpierw, że z tym bellergotem to przesadził trochę, ale spróbuję go nie brać, to od razu się zaczyna... Bałam się że będę po nim chodziła senna i zmęczona, ale nie. Wszystko ok i już po tygodniu takiej kuracji różnica jest kolosalna! Trzeba ją stosować tak długo, jak długo trwa silny stres, z którym sobie nie radzimy, ale trzeba robić wszystko, żeby poukładać nasze życie w międzyczasie i otoczyć się osobami wyrozumiałymi i nie wymagającymi od nas wciąż więcej i więcej! To najważniejsze-styl życia! Kto może niech uprawia sport! Pomaga to 'strawić' stres! Dużo snu! Nasze komórki nerwowe "oddają" wtedy zmęczenie, bo o regeneracji nie ma mowy.. Fundujmy sobie dużo śmiechu, nie oglądajmy horrorów, własnych życiowych też sobie nie twórzmy.. wiecie, z tym moim facetem, to było do przewidzenia, tyle że wygodniej było oślepnąć i dać się porwać... Nie poświęcajmy innym więcej siebie niż mamy. Kochajmy też siebie. Zdrowo, bez przeginania z egoizmem, czy altruizmem. Pamiętajcie, że człowiek który dba najpierw o siebie, przynajmniej nie przyczynia się do zatruwania nerwami ludzi dookoła. Oczywiście nie namawiam do wykorzystywania, oszukiwania, czy lekceważenia innych. Namawiam do zdrowego dbania o siebie, by móc nie szkodzić innym! Człowiek obolały, zestresowany, zmartwiony-jest jak chodząca bomba zegarowa! A wracając do leków-na mnie Debretin działa, a na mamie dopiero mam zamiar go wypróbować.. Ona się z tym męczy od lat! Też se wzięła toksycznego chłopa, narodziła mu dzieci, zdrowie jej wysiadło, a ten się teraz nad nią pastwi.. Uhhh.. naprawdę, dbajmy o siebie! A toksycznych ludzi z otoczenia, albo jak najszybciej usunąć, albo olewać ciepłym moczem! ;-D I pamiętajcie, leków nie można żreć cały czas! Wątroby nam powysiadają! Ile się da załatwiajmy naturalnie! Fantastyczne jest siemię lniane! Ponoć hamuje biegunki, a przy zaparciach pomaga nawodnić jelita, a żołądek otula jak balsam.. Pozdrawiam wszystkich udręczonych wszelkimi dolegliwościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urio
to są kity z ta p.kasią !! a kto to jest w ogole i jakie ma wyksztalcenie ?? ludzie powariowaliscie !!!! w internecie kazdy moze siedziec i podawac sie za bóg wie kogo i waliuć bzdety , to jest to samo co z horoskopami za pieniadze w necie :D ale wariat wszystkiego sie chwyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WANESSA1984 nie jest
swiadomy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiip
wanesso poczytaj się!! żałosne. A dodoam jeszcze że gdybyś miała schizofrenię to byś się nie zastanawiała czy ją masz bo ludzie nie są tego świadomi. cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka969
Czy wyście wszyscy zwariowali moze to jakas sekciara albo schizofremiczka albo cholera wie co wielka uzdrowicielka zasrana oszustka która prróbóje zbić kase na chorych , cierpiacych ludziach .Jaka szkołe skończyła , jaki kurs , jakie studia ze zada zeby jej płacic lekarza długo sie uczyli konczyli szkoły studiowali praktyki odbywali a ona co , czym się może wykazać ......ale wasz wybór poddajcie sie kuracji ona napewno was cudownie uleczy przeciez 50 dych to nieduza kwota i duzo osób sie da skusic no i pomalutku kaske sie zbije ..........ale jesteści durni myslałam że macie problemy somatyczne ale wy macie problemy psychiczne .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka969
a ty wanessa skoncz juz nareszcie bo w kółko jedno i to samo pierdolisz az sie chce juz zygac od tych twoich upierdliwośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dorotki
Dorotka chyba ty sama na głowę upadłaś ,jedziesz tu po wszystkich do okoła ,chyba sama masz straszne problemy emocjonalne ze sobą i do tego nawet nie potrafisz dokładnie przeczytać Ja byłam na tej stronce i wszystko jest napisane tylko trzeba poswiecic chwilke i poczytać .Ty bes pewnie chciała zeby zdrowie spadło Ci z nieba.A tak nie jest zeby zwalczyć nerwicę trzeba się chwytać różnych sposobów a zakładając że wszyscy to oszuści i naciągacze nie wyscibisz nosa z domu ,bo przeciez ksiazka którą można kupić też moze być napisana przez jakiegoś oszusta ,kazdy psycholog do ktorego idziesz i z ktorym sie kontaktujesz tez moze oszukiwac .Ty masz chyba jakąś manie przesladowcza czy cos takiego.Ja mam zamiar skozystac z tego ,mam zamiar skozystac z kazdego jednego sposobu zeby sie tylko tego pozbyć ,mojej ukochanej nerwicy z ktora juz tylko walcze .I zastanow sie co piszesz to ze tobie cos takiego nie odpowiada nie oznacza ze kazdemu tez bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dorotki
i gdybys babo potrafila czytac to bys znalazla linka do forum ,i skontaktowala sie z ludzmi ktorzy sie na to zdecydowali i zobaczyla co na ten temat myslą. To dla tych którzy chcieliby tak jak ja coś wkońcu zrobic w kierunku wyleczenia się a nie zrzędzić na forum jak im źle siedząc na dupie i nic nie robiąc http://www.pokonacnerwice.fora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie dorotko
Wyluuuzuj się aleś spięta baba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie klotnie to cos co nam potrzebne niestety forum jest po to ze kazdy moze sie tu wyzalic ale zeby ktos kogos wulgarnie wyzywal...no trudno wanessa nie martw sie nie masz racji...spokojnie to na 100% nie schizofrenia u ciebie! ja ci wspolczuje i wiem o co chodzi bo mi sie znowu ubzduralo ze te skoki cisnienia mam jak cos robie ze czyli mam serce niewydolne a wiem ze to nie pradwa ale jak mnie bierze to niestety tak mysle ;-( wczoraj caly dzien mnie napiecie trzymalo...no i kolo 15 nagle mnie wzielo...tak sie zle poczulam serce walilo i az slabo..wzielam polowke sedam..na szczescie odpuscilo po 20 min i popoludnie/wieczor byly ok! nocki tez mam ok..wstaje zawsze czuje sie super...a jak tylko sie "rozchodze"..zaczne sniadanko robic przychodza nagle scisk w zoladku, rece mokre, w klatce ucisk..jak przed wielkim egzaminem...koszmar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urio
wanessa w glowie ci sie przewraca od siedzenia w domu , idz do kolezanki , zajmij sie domem , praca ...ale tak to jest jak sie nie ma pracy a wiadomo ze ciezko ją znaleźć :( wspolczuje ale zapewniam cie ze to minie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chromdot
a ty milky to masz prblemy psychiczne a nie somatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co masz na mysli..bo ja dzis pierwszy raz w zyciu szlam do sklepu...a czulam sie jakbym na sciecie szla..kto tego nie przeszedl niech sie nie wypowiada...mi w zyciu do glowy by mi nie przyszlo ze tak mozna...koszmar...jakby mi ktos to powiedzial kilka miesiecy temu...wysmialabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwujk
Wanesso ty nie powinnas na forach przesiadywać. Co ty tu piszesz. chocbys nie wiem jak się starała zwariować to to nie jest taka prosta sprawa! o schizofrennii nie wspominając. piszesz bardzo podobnie jak bianka i widać jak wpłynęło na ciebie siedzenie i ciągłe od deski do deski czytanie wszystkiego. Każdy siedząc tutaj i czytając wszystkie posty moze się pohaftać. za dużo czytasz. idź na spacer, cokolwiek. jak człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lattek
dwujk ma rację a wanessa nie chcąc przyjąć słów prawdy podszywa się pod różne osoby;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×