Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Brałam venlectin, ponad 6 m-cy, a wcześniej xanax i cośtam jeszcze, ale już nie pamiętam, bo to było krótko , jakieś 10 dni max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jestem w trakcie terapi od sierpnia. Raz jest lepiej a raz gorzej. W sumie teraz pare tyg. temu odstawiłam leki, i coś gorzej się czuje. Najbardziej mnie denerwuje ten brak apetytu i ogólnie rozdrażnienie. Jutro mam wizyte u psychiatry i zobaczymy co dalej. A w terapi pam 3 tyg przerwy(normalnie chodze co tydzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po 12 tygodniowej terapi,leki bralam 15 miesiecy,przeszlo meisiac przerwy i znowu biore :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A , tego to nie znam. A możesz jeść? Bo mnie to w sumie najbardziej denerwuje. Oprócz oczywićcie ataków lęków. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis czas nie moglam,przez te lęki,ale juz jest troche lepiej.jest to antydepresant ssri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venlectin brałam raz dziennie (rano) najpierw 75 a potem (chyba od grudnia czy stycznia)37,5 mg.Też rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz , jak ja nie mogę jeść, to jeszcze ciągle o tym myśle, martwie się i tak w kółko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez pewien czas tak, nawet widzę parę nowych, pozytywnych cech, ale pogorszyło mi się , jak weszłyśmy na temt śmierci mojego taty w zeszłym roku :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Moja terapeutka mówi, że mogło być kilka czynników, bo jak sobie przypomnę to pewne przesłanki były już w podstawówce, a nawet w przedszkolu.Potem to ucichło i wywaliło w liceum, ale wtedy nie wiedziałam co to jest. No a później zaczeło się pojawiać przy jakimś większym , długotrwałym stresie i tak to jest. Acha mam 32 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem cholernie nerwowa rzucam kurwami co minute. Jak sobie lykne wodki to mi przechodzi. Lubie tez rozladowywac sie seksie. Czekam na propozycje w dziale zycia uczuciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Wanessa -----a bardzo chudniesz, gdy masz nawroty? Bo ja tak i strasznie mnie to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz schudlam 12 kilo,teraz 5,jak zaczynaja sie leki to wogole nie jem,ja sie akurat tylko z tego ciesze ze chudne ,reszta mnie dobija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to tak jak ja! Tylko jak chudne to wygladam tragicznie i źle się czuję. Jejku, trochę ci zazdroszcze, że ty się nie martwisz tym całym chudnięciem. Mnie to straszliwie dołuje. Najwięcej schudłam 7 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O. To mam szczęście, bo jestem na indywidualnej, bezterminowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale znowu się pogorszyło, już nie wiem co robić. A terapia za 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wizyte masz u psychiatry wczesniej czy tez za 2 tygodnie?skad jestes? ja znowu mialam atak paniki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terapia za 2 tyg. jutro psychiatra. Na priv moge Ci napisać Ataki paniki są do bani. Wiem.I też walczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×