Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Zdrowko to udanych zakupów:) No tak jak za oknem mam snieg.... jutro pewnie znow sie roztopi... mam tez jutro zalatany dzień, oby tylko samopoczucie dopisało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki za odp trzesawka
tylko ze ja nie mam zadnego powodu , moze ten powod siedzi w mojej psychice , a ja o tym nie wiem .jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Witam wszystkich na nerwicę lękową choruję już 9 lat i wiem coś o tym chciałabym się dowiedzieć czy ktoś ma z was taki dziwny objaw noja nerwica skupiła się na żołądku , cały czas mnie ściska w lewym boku zołądka i jest mi słabo mam drżenia ciągle muszę jeść mam często takie góle w brzuchu bardzo często mam uczucie że zaraz zemdleję, Jeśli ktoś chciałby porozmawiać to zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja cierpię na nerwicę już 9 lat i mam coraz to nowsze dolegliwości czy tak musi być . Jestem tu nowa i chciałabym się wyżalić czy mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiolator31
PO to te dorum jest zeby sie wyzalic , pogadac , zaraz lzej czlowiekowi na duszy , no to sluchamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOja droga przez mękę jest straszna mam dość tego cholerstwa nie umiem normalnie funkcjonować codziennie mam jakieś różne dolegliwości mam męża i córkę właśnie po jej porodzię to mi się zaczęło moje lęki nie opuszczają mnie moje samopoczucie codziennie jest złe mam słabości drżenia nogi z waty i nie mogę się sama poruszać najgorzej tak jak już wspomniałam jest z moim żołądkiem na początku kiedy to suię zaczęło chodziłam po lekarzach ale nic nie wyszło ale teraz nie chodze bo im nie wierzę lekarze nie są dla mnie ludżmi z autorytetem u nas w przychodni są beznadziejni lekarze tylko kasa się liczy nic więcej nie trafiłam jeszcze na lekarza z powołania. Mam pytytanie może jest ktoś kto zna jakiś specyfik na straszne skurcze żołądka? Czuję jakbym miała go powiązanego Napiszcie proszę A i jeszcze jedno nikt nie rozumie takich ludzi jak my ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolator a mowil ci ktos cos takiego, ze masz zespol jelita drazliwego? Bo skoro badania są ok, to mysle ze to jest to, różne są objawy, poczytaj w necie, a wszystko przez stres własnie, to z nerwow boli zoladek, glownie lewa strona, są ściski i skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno sa jakies leki, a na takie skurcze to bierz nospe po prostu. Na pewno duzy stres i obawy o corcie sprawiły, że teraz jesteś taka roztrzęsiona, mozesz tu pisac jak Ci lepiej, albo musisz miec osobę która zawsze Cię będzie chciała i umiała wysluchac i pocieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ktos napisał ze to FORUM JEST PO TO ŻEBY SIĘ WYŻALIĆ .....tylko nie weim czy wszyscy go tak traktuja jak napisałam co mi dolega to tez sie żaliłam bo cięzko mi to wszysto znosić to od razu były komentarze ze mam iśc do psychiatryka , mam sie dac zamknąc , słyszłam tez ze jestem wariatka ......były ataki na moja wiare i wiele ataków na moja osobe ......przykre to n oiesamowicie szukałam tu przyjaciół z którymi mogłabym porozmawiac i wyrzucic z siebie swoje zale ........wiele osób mi pomogło zrozumiec to co sie dzieje w moim organizmie ale wiele mi dokopało ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bianki
o matko kobieto przestan bredzic od rzeczy , masz cos do powiedzenia do pisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianko ale to jakis bezmózg bez serca się na Ciebie uwziął i specjalnie to pisze żeby Cię wykończyć! Wiec olewaj te pomaranczowe wpisy, bo tacy ludzie wlasnie co nie rozumieją i docinają wrażliwym osobom są nienormalni. Takich to tylko do rzeźni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko wracaj i pisz i dziel sie i nie zwracaj uwagi na tych co krytykują , bo ktos ma zapewne naście lat, olewa szkołe i nudzi mu sie w domu wiec to pisze, a moze jakis zboczeniec, cholera wie, wiec głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fajnej babki bianka_120
Ja jestem autorka tych slow ,zagladam tutaj jak mam troche czasu ,poczytac wasze wpisy , o zmaganiu ludzi dotknietych ta chorobom . Po to przeciez jest to forum zeby sie wyzalic z nadzieja ze ktos pomoze , doradzi . bianka_120 , nie zwracaj na te wredne wpisy , te osoby to dopiero maja problem ,tylko ze do tych osob nie ma lekarstwa .OK poprostu pisz i tyle , nawet pod nicami o kolorze pomaranczowym siedza tez dobre osoby , w tym z kolorem pomaranczy wypadku stres stop nie ma racji .Na koniec bianko prosze cie pisz ,a bedziesz sie lepiej czula, tylko jedna prozba do ciebie nie zwracaj na tych tzw odmiencow ,lubie czytac twoje wpisy .Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o to ze pomaranczowym mozna od razu byc i cos glupiego napisac na szybkiego, a jak ktos pisze pod czarnym nickiem to juz wiadomo ze to ta jedna jedyna osoba:) ale na pewno pomaranczowe istotki też pomagają co niektóre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttcom
:P pisać baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Bianko!! Ty wracaj! nie martw się docinkami! trzeba ignorować. Chociaż Stres stop ma rację. Zawsze jak ktoś ma czarny nick to jest to pewna i znana osoba, dlatego fajnie by było jakby te fajne pomarańcze zmieniły kolor;). Wiecie co robię jak mi się czasem nudzi? przeglądam forum od stron początkowych i to co czytam w swoich wpisach uświadamia mnie jak daleko już zaszlam jeśli chodzi o swoje leczenie. Oczywiście to jeszcze nie koniec mojej terapii ale moje wpisy były dużo mniej optymistyczne niż teraz. Ale mimo wszystko lubię poczytać te nasze starocie;) a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maGazyn
ja też tak czytam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdrówko
Na poczatku napisze ci ze sledze twoje postempy w walce z chorobom ,ciesze sie razem z tobom za sama to widzisz jaka bylas kiedys , a jaka jestes teraz, a to wszystko dzieki twojej terapi ,szkoda tylko ze ja nie mam odwagi na to chodzic , poprostu nie wyobrazam sobie tam .Mecze sie sama z ta choroba i powiem ci ze duzo jest lepiej niz kiedys .Zdrowko nie zgadzam sie z tobom jak ty piszesz cytuje /// Zawsze jak ktoś ma czarny nick to jest to pewna i znana osoba, dlatego fajnie by było jakby te fajne pomarańcze zmienily swoj kolor///Zdrowko nie powiedziala bym ze pod czarnym nicem jest to pewna i znana osoba ,moze byc tez tak ze wlasnie pod tymi czarnymi nicami siedza osobki co robia niemile psikusy pod kolorem pomaranczy , gdyz pod czarnym nickem by tego nigdy nie napisali .Wedlug mnie nie ma znaczenia pod jakim kolorem dana osoba jest , wazne jest tylko to, zeby wzajemnie sie nie gnoic ,tylko szanowac drugiego czlowieka ,a glupie wpisy poprostu ignorowac .Pozdrawiam serdecznie w ten sloneczny dzien, przynajmniej u mnie slonko swieci , zaraz czlowiek pozytywnie nastawiony jest do zycia .Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie koniecznie ttcom
pod czarnymi nicami siedzą trole ,lekarstwo na nich ignorować i jeszcze raz ignorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak mundekp.
takie dzieci jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo wyszlo szydlo z worka
masz racje ze tylko osoby pod czarnymi nicami podszywaja sie pod tzw pomarancze , gdyz nigdy by pod swoim czarnym nickiem nie ublizaly innym osobom ,najlepiej zwalic to na tzw niegrzeczne pomarancze .Osobki o nicu czarnym pozorami kryja swoja twarz , no coz bianko przedszkole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mundekp.
idz spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIBIzomo50"5
Podwójna lewtywa, aloes, suplementy woda na diodach najlepiej pomaga. Aloes mojej firmy zibizomo LAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magazyn for you
Alex-andra pisz co cię gryzie!!!!!!!!!!!!!!! witaj w drużynie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania5578
Hej.jestem nowa!Długo sie zastanawiałam czy dołączyc do WAS,bo bałam sie.Bałam sie prawdy.teraz jak czytam wsze wpisy to bez wachania moge stwierdzic ze to dotyczy również mnie.Jestem młoda mamą i "szczesliwą"żona(roznie to bywa).od jakiegos czasu mam straszne obawy ze cos sie stanie zlego,do tego "wmawiam sobie choroby,wiecznie mnie cos boli a przy tym mam czarne mysli!to jest silniejsze odemnie,nie umiem sobie z tym poradzic!moja pierwsza wizyte u psychologa mam dopiero za miesiac,mam nadzieje ze do tego czasu pomorzecie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×