Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Zdrówko na pewno przestanie jak zapomnisz, ja zauważyłam, że w zalezności co mam na wokandzie to mnie boli,to znaczy,zapomne o piersi boli mnie brzuch,zapomne o brzuchu mylsę o cycku to boli i piecze .... tylko że dzis nie myslę i i tak piecze mnie buuuu Co tu taki cicho?Dziewczyny gdzie jesteście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sluchajcie ja wrocilam z zajec przed17 no i do teraz jakos dziwnie sie czuje tzn boli mnie strasznie krzyz i brzuch...ale wmawiam sobie ze to nerwy( chociaz moja glowa mysli ze znow zaziebilam jajniki i moze byc akcja...a wiadomo niedlugo swieta i sylwester lekarze nie beda przyjmowac:( ) powod do nerwow tez mam wiec mam nadzieje ze to tylko ze strachu. straszna wichura dzis u mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres-stop w razie co pojedziesz na izbe przyjec :) nie martw sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a gdzie na sylwestra sie wybieracie ???? ja dostałam zaproszenie do koleżanki , bedzie kilka osób wiec juz kiecki szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no aga masz racje:)ale nie bedzie tam np mojego ginekologa co zawsze do niego chodze...:)no ale moze przezyje, albo jeszcze przed swietami pojde na kontrole:) a z sylwestrem to moj facet mnie wpakowal!!!! powiedzialam mu ze zero imprez, bo po ostatniej imprezie koniec!!! to wiecie co??????? zaplacil za mnie za bal i mam z nim isc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo juz zaklepane i zaplacone...powiedzialam mu ze nie pojde...ale sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam dzionek mija?????? ja dzis bylam na zakupach kupilam sobie plaszczyk, spodnie i poszlam na solarium po raz pierwszy od roku:) ale nic nie widac:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dzionek zleciał na sprzataniu chałupy , a teraz padam ze zmęczenia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzis caly dzien bolała pacha tak piekąco i pierś :-( idę do gina we wtorek dopiero i boje sie bardzo ... w nocy spać nie mogłam wcale :-( dziś do tego wypadło mi lekarstwo i fleczer z zęba w czasie leczenia kanałowego,wyleciało jakieś okropne świnstwo o niedobrym smaku ... nagryzlam niechcący tam jedzeniem i boooliii dentysta dopiero w piątek :-( czy ja jestem jaks porypana ze ciągle mi coś jest ????????????????????? buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..juz po pracy...nic mi sie nie chce...caly dzien mnie nie dusilo i ...zaczelo sie...a ja na sylwka w pracy do 17 a potem sama w chacie ........qutwa 2 sylwek juz sama...-tzn...w pracy a do domu juz nie dojade bo nie ma zadnej komunikacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie nikitka mi tez ciagle cos dolega...ale juz sie do tego przyzwyczailam teraz to dziwnie mi jest jak nic nie dolega-tzn.trudno mi w to uwierzyc ze wsio jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondie witaj:) nikitko to taki urok nerwicy ze wszytsko boli, ja dzis przemarzlam i znow czuje ze mnie jajniki bola,ale nie wiem czy bola czy mi sie wydaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bloondie a jednak wrocilas do nas:) i bardzo dobrze a u mnie dzisiaj do bani było, życie mnie przerasta, do dupy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 jak mnie dzis wszystko wkurzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! zycze wam mniej nerwowego dnia od mojego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) nie mam siły wszystkiego czytać,może ktoś mi coś poradzi. Podejrzewam,że mam nerwicę ale na 100% nie jestem pewna.Opisze wam moje objawy. Wszystko zaczęło się jakieś 3 miesiące temu,pewnego dnia się obudziłam i zaczęłam się źle czuć.Było mi nie dobrze ,chciało sie wymiotować,prawie nic nie jadłam,schudłam z 7 kilo.Bolał mnie żołądek,i tak jakby trzustka.A dokładniej coś po lewej stronie pod piersią.Do tego kilka razy robiło mi się bardzo słabo,jakbym miała stracić przytomność. Miałam robione mnóstwo badań. M.in gastroskopię,ekg serca test na candidię ,helicobakter pyroli,no i oczywiście morfologia,mocz. Oddałam tez kał na pasożyty,lamblię .W nocy zdarzało budzić mi się bardzo spocona .zaczęłam mieć kłopoty ze snem Wszystkie wyniki w porządku.Lekarka nie mówiła wprost o nerwicy ale radziła wybrać się do psychiatry. Nie biorę żadnych leków aktualnie,piję jedynie melisę i jakieś tabletki na stres bez recepty. Od kiedy wiem ,że chyba raczej nic mi nie jest czuje się trochę lepiej.Ale ten ból z lewej strony nie minął,niestety pojawiły się kłopoty a raczej taka jakby gula w gardle.Czasami mam takie straszne uczucie jakbym zaraz miała się udusić a czym więcej o tym myślę tym moje dolegliwości się pogłębiają. nie wiem czy chodzić po lekarzach nadal i szukać przyczyny.postanowiłam,że zbadam sobie jeszcze tarczycę .Jeżeli będzie ok to chyba zostanie mi psychiatra, Proszę pomóżcie mi czy mieliście któreś z objawów,które ja wymieniłam czy myślicie,że to może być nerwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny. Dzisiaj dzień był okropniasty. Miałam dziś wykład z moją grupą w całkiem innej sali niz zwykle bo miał ją poprowadzić inny wykładowca. i wiecie co? mniej więcej pod koniec zaczal mi dzwonić telefon. Rozłączyłam go i wyszłam na korytarz żeby zadzwonić. ale nie doszłam bo stanęlam przy drzwiach i miałam wyłaczenie świadomosci. Potem jakoś wyszłam i kiedy wróciłam koleżanka powiedziała mi że się zawiesiłam i wszyscy nie wiedzieli o co chodzi i co robić. Ścieło mnie z nóg po prostu!!! zadzwoniłam do mamy ,kazała mi kategorycznie zarejestrować się do neurologa. tak zrobiłam. Ale wizyta nie będzie chyba prędzej jak 15.12. mama jest pewna że mam nerwicę, no i ja chyba tez. jest to chyba nerwica szkolna bo tam w objawach występuje cos takiego jak \"Wyłaczanie się\". to moze cos podobnego do mojego. Nie wiem, dszisiaj to było tak silne ze okolo minuty nie mogłam sobie przypomnieć gdzie mam isć. jakiś szok. Trzymajcie kciuki za wizyty;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shaula90
to chyba u ciebie zdrowko nie jest nerwica! to cos innego, jakies zaburzenia pracy mózgu(swiadomosci) musiz koniecznie zrobic eeg i inne podejrzana sprawa , moze jakis guz uciska ci pewne osrodki mózgu i stad tez zaburzenia swiadomosci, to tez moze byc padaczka , dziwie sie ze ty nie idziesz z tym do lekarza natychmiast , to mozna miec zanik pamieci i koniec juz cie nikt nie uleczy , na co ty czekasz , ty idz prywatnie , mozesz sie nie obudzic podczas snu juz ,szok :( zycze zdrowia oby bylo dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bawimy się ale chętnie...
no no, wymieniajcie, co was boli. Dalej, im więcej, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaula byłam u neurologa i robiłam EEG które było dobre oprócz jakiś tam fal theta troszkę za wysokich. Więc nie martwię się czyms groxniejszym jakoś zbytnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebiki
hej. czekam już dwa dni zeby się do was włączyć ale cisza taka., poczekam na ruch;): :) a ty Shaula nie widzisz ze zdrówko ma padaczkę jak byk? a ty straszysz? puknij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebiki
chciałam powiedzieć NERWICĘ. przepraszam zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shaula
taaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shaula
a ty co masz ? podszyj sie jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shaula
cierpimy , ale nikt tego nie zrozumie dopoki go nie scisnie tak jak nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebiki
Shaula mam nerwicę. i wiem o tym na pewno wiecej niz ty.i już cię nie lubimy, do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bawimy się ale chętnie...
Bebiki, coś ci sie pochrzaniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×