Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

ja akurat tez dziś i wczoraj od rana analizowałam swoje samopoczucie i tak sie nakreciłam, ze wystapiły mega mdłości :( boze kiedy to sie skonczy , czujes sie jak w klatce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam mdlosci od godziny...chyba spowodowane jogurtem o okropnym smaku:(... doszly nerwy i wszytsko gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pochmurno i grad padał, mam doła dzis a zaczyna sie weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sicmo D
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie nikt2...............40.......nerwica lękowa,napady paniki ...Warszawa Sicmo D (Dawid) . . . .19 . . . .. nerwica lekowa,serca . . . .Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
a co to zalista?? ja sie nie moge dziewczeta wypowiedziec odnosnie zwiazkow bo ejstm sama ale ja tez juz nieznosze lakoholu i od zawsze nie lubilam jak mezczyzna pije dziennie alkohol, oni zazwyczaj nie znaja granic i pija ile wlezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż nie pije ,tylko jak są jakies imieniny ale 2 kilonki i wszystko :) nie narzekam ! i nie wyobrażam sobie życia z pijakiem i awanturnikiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś przestarzała ta lista bo mnie nie ma;) duszności mnie osaczyły po prostu. Już zaczynam się przyzwyczajać do zycia z nimi. ;/ poza tym nawet ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stre-stop nie chodze do psychologa,moj psychiatra stwierdzil ze nie warto zogrzebywac starych ran,bo moje samopoczucie by sie pogorszylo,i leczenie by bylo bardzo dlugie,ale proponowal mi psychoterapie zeby szybciej zakonczyc leczenie.ale powiedzialam ze chce sprubowac narazie na lekach,a na ostatniej wizycie nic juz nie mowil o psychoterapi.widzial ze niechce tam isc i ze lepiej sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sicmo D
Ja doszedłem . . . Odnosnie alkoholu sam nawet nie ruszam kieliszka bo sie boje już mimo ze mam 19 lat lubiałem na imprezach i wogóle wypić gdyż grałem na imprezach aż do lipca bo wtedy złapała mnie nerwica zabiera moje życie . . . Nie dawno urodziła mi się córeczka a ja ciągle myśle ze umre i wogóle ze zawał bo kłuje mnie w sercu czasem boli ściska sam nie wiem czy dożyje kolejnego dnia ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bloooondie co u ciebie dzis???? wanesco a chociaz masz jakies przyjaciolki zeby mogly cie wesprzec i zebys ty mogla sie wygadac?? bo wiesz z tym psychologiem chodzi mi o to zebys zaczela chodzic zeby sie po prostu wygadac na meza:)Bo dobrze robi wyrzucenie z siebie co nas gnebi. Moglabys uprzedzis psychologa ze psychiatra nie kazal wracac do przeszlosci i zebys chciala skupic sie tylko na terazniejszosci:) PS: moj tez nie pije codziennie a mimo to mam dosc jak idziemy gdzies na impreze...zawsze sie boje...psycholog ostatnio radzila mi zebym pogadala z nim przed impreza zeby nie pil duzo itp ale nie wiem czy to ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stre-stop mam kolezanke,czasami z nia pogadam,a jak trzeba sie wykrzyczec to krzycze to samo z placzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sicmo D
Mam gorąco prośbe a mianowicie chodzi o pomoc w nerwicy i teżź kilka pytań . . . Bo już sam nie potrafie sobie radzić mój nr gg to 12991269 . . . :(((( Bardzo chce wyjść z tego dla córeczki nowonarodzonej . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszmar. miałam wyłączenie świadomości przy mamie. Ona teraz chodzi cała w rumieńcach, chyba z pięc razy mowiła mi żebym poszła jeszcze raz do neurologa. I powiedziała cos takiego : \"moze do psychiatry chcesz isć?\" wiem że psychiatra to lekarz ale poczułam się nagle jak chora psychicznie. powiedziałam ze nie. Ale wiecie co? nie dosć ze od kilku dni dziwnie się czuję, jakby bliska zwariowania to teraz zupełnie wydaje mi się ze zwariuje chyba. Nie znoszę jak ona się martwi. Moja mama mnie zna. wie kiedy naprawdę ma się martwić.. czuję się źle! teraz przyszła do mnie i mówi \"wiesz co? ja jestem prawie pewna że ty masz nerwicę\" Chce mnie wysłać do psychiatry bo powiedziała ze nerwice sie leczy..:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle mam coś na głowie i rzadko piszę, ale zagladam:) Simco, ja nie mam gg, ale najlepiej na pytania odpowie Ci psychiatra. Możesz tez zadać je tutaj, tu są osoby zaprawione w boju. Zdrówko, bo nerwicę się leczy, też ! ja wkleiłam link do audycji o lęku, gdzie psychiatro-terapeuta bardzo mądrze o tym mówi. Posłuchajcie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fjolek na pewno poslucham:) sicmo zapisz sei do psychologa i pogadaj o tym co czujesz, wszystko powiedz nawet to co wydaje ci sie dziwne:P odczuwasz lęki ? czy tylko serce cie boli? jesli chodzi o alkohol to ja tez z chlopakiem nie mam problemu, odpowiedzialny jest i opiekuńczy i czasami to ja nawet mowie zeby sobie wypil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba tylko ja trafilam na takiego co lubi pic :(, zdrówko psychiatra to lekarz jak kazdy inny,ja tez zawsze mowilam ze nigdy nie pojde do psychiatry,ale tak nagle dopadly mnie wszystkie objawy ze sama zadzwonilam i umowilam sie na wizyte prywatna,bo niechcialam dlugo czekac,trafilam na super lekarza,biore leki,i jest duzooo lepiej,jak by nie leki to nie wiem co by ze mna bylo,nie jadla nie pilam,w ciagu 10dni waga spadla mi o 10kg,co akurat mi nie przeszkadza bo mialam spora nadwage ;) milego wieczorku wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem własnie że to lekarz jak i wszyscy. tYlko wiecie co? ja absolutnie(!) nie potępiam tego że ktos bierze leki. Ja jednak bym nie chciała bo mam takie może i głupie przekonanie ze to nie ja sama silną wolą zwalczyłam nerwicę tylko leki które dodatkowo mogą mnie jeszcze uzależnić. Moja ciocia ma nerwicę i była ponoć u fantastycznego psychiatry. Cóż, chyba czas przyznać się dalszej rodzinie i złapać namiary na niego.. A powiedzcie mi kochane czy psychiatra tak jak psycholog poprowadzi ze mną długą rozmowę i wspomoze słowem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko moj lekarz tylko wypytuje mnie jak sie czuje jakie objawy mialam,itd.bo teraz tylko na kontrole chodze.ale na poczatku chcial wszystko wiedziec,zadawal mnustwo pytan,nie boj sie uzaleznienia,jezeli trafisz na odpowiedniego lekarza to napewno dobierze dobrze leki,moj lekarz przepisuje mi tylko tyle ile powinnam zazyc w miesiacu,i zawsze jak ide na kontole zostaje mi tylko na 3 dni lekow,na wizyte chodze co 28dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sicmo D
Kłuje mnie boli serce miałem wszystkie badania serca i jest ok a czasem np teraz kłuje mnie w mostku ciągle mierze puls boje sie ze to nie nerwica ;/// dobijają mnie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Wanessa. nie wiem jak to u mnie będzie z przejściem do realizacji ale cos mi się wydaje, że jesli ja o to nie zadbam to mama mnie przydusi na tę wizytę. duszności mam.. brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siscmo pamietaj nic Ci sie nie stanie, musisz koniecznie pochodzic do psychologa na pewno pomoze!!!:) trzeba wierzyc, nie bac sie o jutro, korzystac z kazdej chwili bo nie wiemy kiedy nadejdzie nasz koniec i nie warto tracic zycia na zamartwianie sie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko powinnas isc:) ja tez kiedys myslalam ze do psychiatry chodza ludzie nienormalni,ale zmienilam zdanie, w poczekalni takze zauwazylam duzo ludzi z depresja i nerwica a nie takich co maja nie pokolei w glowie:)raz jak bylam za pierwszym razem(wzielam kolezanke) to za mna w kolejce byl taki smieszny pan, mowil o koncu swiata i ze wygra milion w totka:) ale byl na prawde smieszny i rozluznil atmosfere:) ja za pierwszym razem natrafilam na psychiatre ktoremu mialam po krotce przedstawic moje problemy czym sie martwie, zadawal tez pytania,ale ogolnie raczej jego gadka mi nie pomogla, powiedzial ze mam chodzic do psychologa i wypisal hydroxyzinium.Ale jak chcesz sie wygadac to lepiej psycholog:)Chociaz na pewno sa i tacy psychiatrzy co zachowuja sie jak prawdziwi psycholodzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty stres stop uwazasz
ludzi psychicznie chorych za smiesznych, co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani Witajcie ,spicie jeszcze ???? u mnie pada śnieg :) i jest ciemno :) a ja padłam wczoraj , oczywiscie w ubraniu razem z mężem :) obudzilismy sie o 3 , swiatło sie świciło , koszmar ... ale sie wyspałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×