Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

justah co艣 jest w tym co piszesz ale jeszcze rok musz臋 tu zosta膰.Jestem tu z narzeczonym ,w Polsce ko艅czymy budowa膰 dom.Nie chcemy wraca膰 i bra膰 kredytu na 30 lat,tutaj mo偶emy to zarobi膰.Mam nadzieje,偶e dam rad臋. U mnie wszystko zacz臋艂o si臋 jak moja siostra zachorowa艂a.Ja by艂am tutaj i nie mog艂am wyjecha膰.Miesi膮c 偶y艂am w ogromnym stresie,ba艂am si臋 w艂膮czy膰 kompa,偶e zaraz dostan臋 wiadomo艣膰 ,偶e z ni膮 gorzej. Potem miesi膮c sp臋dzi艂am w Polsce.By艂o strasznie odwie藕li艣my j膮 do szpitala psychiatrycznego musieli艣my j膮 tam zostawi膰.To by艂o co艣 okropnego.Potem codzienne wizyty w szpitalu,nie by艂o poprawy.W domu okropna atmosfera,Na dodatek martwi艂am si臋 o rodzic贸w bo oni tez to 藕le znosili. Po wakacjach wr贸ci艂am tutaj i po 3 tygodniowych zacz臋艂y si臋 moje dolegliwo艣ci.pom臋czy艂am si臋 tak miesi膮c i wyjecha艂am do polski.Tam by艂o lepiej jak ju偶 pisa艂am.Ale nie do ko艅ca. ehh d艂ugo bi pisa膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 morta_dela
nie podszywajcie sie pod pomara艅czki , justah nie kopiuj z ksiazek tekst贸w i nie udawaj m膮dr膮 !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja wyleczy艂em nerwice za pomoc膮 akupunktury a ten lekarz co mnie wyleczy艂 kaza艂 s艂ucha膰 MoCarta

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Patrz臋, ze tu jakie艣 swary si臋 wdar艂y. Xanaxik , czy pisze z ksi膮偶ki, czy nie, daje dobre rady. Przynajmniej poszukuje drogi, kt贸r膮 moze zwalczy膰 newi臋. I nie zak艂adajcie z g贸ry, ze to nic nie da. Jesli tak bedziecie do tego podchodzi艂y, to rzeczywiscie b臋dziecie tkwi膰 w g贸wnie d艂ugo i nieszcz臋艣liwie. Ja tez poszukuj臋 , bardzo intensywnie. Stosuj臋 si臋 do r贸偶nych wskaz贸wek, kt贸re pomog艂y innym ludziom. Kompleksowo. I WIDZ臉 艢WIAT艁O W TUNELU. Codziennie: - na dzie艅 dobry 膰wicz臋 rozci膮ganie mi臋艣ni, g艂贸wnie szyi i karku (wed艂ug zasad jogi), w ciagu dnia r贸wnie偶. - kilka razy dziennie 膰wiczenia oddechowe( pier艣 baczno艣膰, brzuch naprz贸d marsz) -stosuj臋 relaksacj臋, s艂ucham muzyki i robi臋 膰wiczenia izometryczne -chodz臋 na obowiazkowy spacer, robi臋 mn贸stwo zdj臋膰. -POZYTYWNE MY艢LENIE-nie dopuszczam do siebie negatywnych, przygn臋biajacych my艣li(mimo, ze rzeczywisto艣膰 u mnie ostatnio skrzeczy) -nie my艣l臋 o tym, co by艂o i co b臋dzie, przynajmniej co b臋dzie za rok, na takie dystanse si臋 nie wybieram --s艂ucham duzo mi艂ej muzyki przed snem, i z t膮 muzyk膮 w uszch k艂ad臋 si臋 spa膰. No i suplementy.Dzia艂a, tylko trzeba chcie膰 i wierzy膰, ze si臋 da.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam wszystkich. Shaula, co ma tryb siedz膮cy do nerwicy? c贸偶 , niby nic ale nie chodzi o prac臋 siedz膮c膮 sama w sobie tylko ta dziewczyna podobnie tak jak ja nie mia艂a (dos艂ownie) innego 偶ycia jak szko艂a, po szkole ksiazki,ksi膮偶ki i ksi膮zki a w odst臋pach tylko takie cos jak obiad, sen. Browar lub wyjscie ze znajomymi raz na dwa miesiace srednio. I mi takie 偶ycie odpowiada, to m贸j wyb贸r i ja to b. lubi臋 ale lekarka powiedzia艂a 偶e to powala nawet najtwardszego. Nie wolno tak robi膰 bo psychika nie wytrzymuje takiego trybu 偶ycia. I z tego rodz膮 sie r贸wnie偶 nerwice. Dzisiaj czuj臋 sie dosy膰 dobrze, opr贸cz ma艂ego ataku paniki w ko艣ciele gdzie my艣la艂am 偶e ju偶 zaraz wyjd臋. pozdrawiam i nie k艂贸ci膰 mi si臋;P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Morta dela ty lepiej dobrze czytaj a nie bzdury piszesz! napisalam o swoim wyje偶dzie za granic臋 i o tym jak sie zaczely moje dolegliwo艣ci wiec niby gdzie widzisz jakie艣 m膮drosci cytowane z ksi膮zki:P ja do tej pory nie przeczytalam zadnej ksi膮偶ki o nerwicy:P wiec nie obra偶aj ludzi!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 morta_dela
to xanaxik skopiowa艂 z ksiazki wszystko :D nie藕le

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie ja wczoraj dobrze sie bawi艂am na imprezce i nie mialam 偶adnych problem贸w z dojsciem na impre :) myslalam ,ze bedzie gorzej ;) ale byl taki moment my艣li ,偶e zemdleje -to okropne .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cze艣膰, i we藕 tu napisz co艣 a tu ju偶 durne pomara艅czowe wpisy sie ukazuj膮:( wczoraj par臋 razy myslalam 偶e zemdleje, posz艂am na piwo i nie zd膮偶y艂am go wypi膰, bo wyskoczy艂am z lokalu jak poparzona. tak mi sie w g艂owie kr臋ci艂o;/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zdrowko tak mysle teraz nad tym co napisalas z tym trybem siedzacym w domu... mi matka jak bylam mala wszytskiego zabraniala, nigdzie nie chodzilismy rodzina, tak na prawde najlepiej bylo jak siedzialam w domu gdzie miala mnie na oku, moze stad u mnie nerwica sie rozwinela wlasnie przez takie trzymanie pod kloszem:( kolezanki mialam tylko w szkole, na podworko nie wychodzilam, zmienilo sie jak poszlam do liceum, poznalam chlopaka...ale to chyba bylo juz za pozno na zmiane???!!! Bo w dziecinstwie musialam wiecznie siedziec w domu:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nieeeeeeeee
nie dyskutujcie z pomaranczami.zglosic do usuniecia ich smierdzace b膮ki:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
stres-stop to przykre miec takie dzieci艅stwo :( nasi rodzice 偶yj膮 zasadami swoich rodzic贸w i niestety na nas najbardziej sie to odbi艂o :( ja tez musia艂am znosi膰 mechanizmy obronne mojej matki, bo z tata miala wspaniale relacje i zawsze ciep艂e s艂owo ! moja matka zawsze sie u偶ala艂a i u偶ala nad sob膮 i chyba czuje sie ofiar膮 偶ycia. To co j膮 bola艂o zarzucala mi i mojemu bratu ,ze to przez nas. Po moim bracie to sp艂ywa艂o ale po mnie najbardziej nadwrazliwej nie- tylko sie tam gdzies kodowa艂o a偶 sie odkodowala nerwica :) w moim przypadku to nie mielismy zadnych ogranicze艅 co do kontakt贸w z rowiesnikami , nie bylismy trzymani pod kloszem -mielismy luz. A mi znowu brakowalo jakis zasad ze strony rodzic贸w. U nas tego nie by艂o. Wiedzielismy co mozemy , a czego nie-z jedenj strony to uczylo nas odpowiedzialnosci za swoje czyny itp. a z drugiej brak dyscypliny :) przynajmniej ja tak to odczuwam. Teraz juz wiem ,偶e nie warto 偶yc tymi wpojonymi zasadami albo grymasami rodzic贸w, bo to mi tylko zniekszta艂ci艂o moje 偶ycie. Mojej matki nie zmusze do psychologa na rozmowe bo ona sie juz nigdy nie zmieni wydaje jej sie, 偶e musi byc tak jak ona chce i my艣li-ja juz tego nie zmienie mog艂am tylko sie odci膮膰 od tej chorej rzeczywistosci i tak tez zrobilam i jestem szczesliwa. Nie bede 偶y艂a po chorym kloszem przeszlosci moich rodzic贸w, ktorzy przelali to na nas bo nie potrafili rozwiazac swoich problem贸w i sie oczyscic abysmy my mieli spokojne dziecinstwo do 18lat chociaz :) ! jestem m艂oda i nie chce sie ogranicza膰 i zyc powsciagliwie jak oni!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
chcialam jeszcze dodac ze postaram sie moje dzieci wychowac inaczej, wiem jakie bledy popelnila moja mama i postaram sie ich nie powtarzac.Nie mam odwagi jej tego wygadac bo to moja mama,no ale trudno stalo sie i sie nie odstanie juz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie, ja od samego rana mam mega biegunk臋 co nie zjem lub wypije to lec臋 do wc :-( czuj臋 si臋 os艂abiona jak cholercia do tego oczywiscie b贸l pachy i czasem piersi takie pieczenie mam i szyi i generalnie do艣膰 wszysztkiego na ca艂ego :-( nawet w miko艂aja wczoraj nie umialam si臋 cieszy膰 bo b贸l pachy mi wszystko zepsu艂 ... wszyscy sie umieja cieszy膰 偶yciem, a ja jak taki potw贸r ci膮gle zam臋czam siebie i innych ... tylko, 偶e na prawd臋 藕le mi i 藕le si臋 czuj臋 :-( mam nadziej臋, 偶e wy nie cierpicie i, 偶e u was lepiej s艂onka !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ja mam znow jakies mysli m臋cz膮ce w glowie! i jestem troszke rozdra偶niona, ehh nie lubie tego. A ja mialam dobre dziecinstwo, zasady byly ale niczego mi tak naprawde nie zabraniali rodzice, w liceum moglam wychodzic i bawic sie, na sylwestra tez, wiadomo ze wcesniej umawialam sie o kotrej przyjade i ze taks贸wk膮 wroce do domu, mysle jednak ze nerwica i l臋ki dopadly mnie bo boje sie odpowiedzialnosci za moje dorosle 偶ycie, boje sie odczepic od rodzicow i stworzyc wlasn膮 rodzine, paradoks bo wczesniej chcialam miec swoj dom meza i dzieci. Czuje sie ograniczona swoimi l臋kami, najgorzej jak patrze na innych ktorym sie uk艂ada i ktorzy wiedz膮 co chc膮 w zyciu robic i z kim, boli mnie to bardzo... nikitka trzymaj sie:) a ty poszlas w koncu do psychoterapeuty czy jeszcze nie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Justah by艂am u psychiatry i kaza膮 mi przynie艣膰 kartk臋 od internisty, 偶e mog臋 brac leki psych i internista mi nie da艂 takiej kartki, twierdz膮c, 偶e mi leki niepotrzebne,mam pic zi贸艂ka i si臋 wzi膮膰 w gar艣膰 :-( czemu mnie tak piecze ta ca艂a lewa strona buuuuu pozdrwienia dla Ali z forum, bardzo mi wczoraj pomog艂a na gg :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No ale skoro sam psychiatra powiedzial ze dobrze byloby jakbys brala leki to czemu ich nie wypisal? ja mysle ze powinnas isc do innego psychiatry, zawsze warto to skonsultowac, no i jeszcze powinnas isc na terapie, mowie ci nikitka rozmowa moze ci pom贸c! ja tez w to nie wierzylam ale troche mi pomoglo, wiem ze masz dzieci i ze trudno wyrwac ci sie z domu ale musisz spr贸bowac:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Stres stop tak teraz uk艂adam w ca艂o艣膰 wszystko 艂膮cznie z tym co napisa艂a艣. Pono膰 psychiatrzy zawsze najpierw si臋gaja dzieci艅stwa bo tam sa schowane korzenie nerwicy. Ja by艂am d艂uuugo jedynaczk膮. Nie znam nikogo kto by艂by tak kochany i otaczany opiek膮 jak ja. Moja mama dr偶a艂a o kazdy moj kaszelek, i moze tym bardzo nie艣wiadomie wywo艂a艂a mi nerwic臋. ja ju偶 jako dziecko potwornie ba艂am sie wymiotowania co zosta艂o mi do teraz. no i ten klosz to ja te偶 mia艂am. No i teraz siedz臋 dalej caaa艂y czas w domu tylko teraz z w艂asnej woli:))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ehh no tak wszystko przez dziecinstwo. Moj ojciec zawsze byl wyluzowany i pozwalal mi na wszystko, moja mama jesli chodzi o zasady wychowania to chyba dobrze mnie wychowala, w sumie nie mialam zadnych zakaz贸w itp, ale jesli chodzi o towarzystwo to mnie izolowala, bo zapewne myslala ze jak bede w domu to nic mi sie nie stanie, bedzie mnie miala na oku itp Jak juz pisalam od偶ylam w liceum, bo nowi ludzie, pierwszy chlopak itp nie zakazaywala wychodzenia ale widzialam ze zawsze sie o mnie bala czula zlosc ze juz nie moze mi zakazac itp Ale dziecinstwo zrobilo swoje! Napisze jeszcze jedna rzecz bo boje sie alkoholu, boje sie jak moj facet wypije itp, no a pewnie dlatego bo moj ojciec jak bylam mala to przychodzil z pracy pijany i wtedy zaczepia艂 mame, czesto sie klocicli:( no i to tez sie na mnie odbi艂o:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nikitko jak sie czujesz? moze jakas grypa zoladkowa cie dopadla?? czy juz lepiej?? wiesz co ja poltora miesiaca mialam spokoj z uciskiem nogi i teraz znow sie zaczelo!!!!! Ale od rana smaruje "veno偶elem" ale znow mam w glowce takie mysli ze moze znow mnie dopadnie mega scisk w nocy tak jak to bylo we wrzesniu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zdr贸wko no to ja chyba mialam podobnie jak ty w dzieci艅stwie, ja nie bylam jedynaczk膮 ale bylam najmlodsza:) nie czulam ze rodzice wychowuj膮 mnie pod kloszem, jak doros艂am to tez nigdy nic mi nie zakazywali i nie czulam nigdy zeby rodzice bali sie ze jak wychodzilam gdzies na impreze to ze cos mi sie stanie. Wszystko z ich strony bylo jakie艣 harmonijne, zr贸wnowa偶one. Ale duzo mi dawali ciepla i tak zostalo do dzis, ale czy to jest z艂e? czy to akurat mialo wp艂yw na to ze teraz mam nerwice i l臋ki? a moze jednak za duzo si臋 mn膮 opiekowali? moze to tez zalezy od naszej osobowo艣ci? ehh kiedys nad tym sie nie zastanawialm bo po co jak dobrze sie czulam a teraz to chcialabym tylko zeby to sie juz skonczy艂o i kropka. dzisiaj tv bedzie rancho:) to sie troche po艣mieje bo mi tego brakuje:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
justah to chyba dobrze ze dawali ci cieplo, mi wlasnie nie i bardzo mi teraz tego brakuje. Nigdy u mnie w domu sie nie rozmawialo o uczuciach:( chyba ze mnie to teraz wszystko wyszlo bo tak bardzo pragne poczuc sie potrzebna, zeby ktos inny mnie wpiera艂, pocieszal itp:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tez tak mysle ze dobrze ale to tez ma swoje skutki, ja wyrazam uczucia poprzez delikatnosc, dotyk a jesli druga strona nie daje mi tyle czulosci ile ja potrzebuje (a potrzebuje duzo) to czuje sie odrzucona, a w ogole to nie lubie k艂贸tni i jak do nich dochodzi to juz mysle ze nie jeste艣my dla siebie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jak mnie dopadla nerwica to "odpoczywalam" a raczej sie m臋czylam:) teraz zaczelam pracowac na niecaly etat wiec spoko, jak usta艂y najgorsze dolegliwo艣ci to stwierdzilam ze teraz czas na wychodzenie z domu i to mi troche pomoglo:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tAk. i mnie si臋 wydaje 偶e nie艣wiadomie zrobili mi krzywd臋. juaz w wieku nastoletnim mog艂am chodzi膰 na 2 z 10-u imprez co by艂o przyczyn膮 mojego buntu. Teraa za to im dzieku臋 bo ochronili mnie przed r贸偶nym z艂em ale z drugiej sytrony mam teraz problemy z kontaktami z innymi lud藕mi i niekt贸rzy nawet nie wiedz膮 jaka naprawd臋 potrafi臋 by膰 fajna a nie potrafie tego okazac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pablooooooo192222
Witam choruje na Nerwice od 4 lat radze sobie z ni膮 ,je偶eli b臋d臋 m贸g艂 komu艣 pom贸dz i podzieli膰 sie z nim swoimi do艣wiadczeniami z ch臋ci膮 o nich opowiem zostawiam nr gadu gadu 10269487 prosz臋 o pisanie w godzinach wieczornych poniewa偶 w ci膮gu dnia pracuje jestem przewa偶nie od 19, mo偶na tez zostawi膰 wiadomo艣膰 jak b臋d臋 dost臋pny to odpisze : ) pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×