Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość zulu_gula
dzis wieczerza , idziecie do Kosciola ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to sie dzieje
Straszliwy" raport: tysiące dzieci ofiarami nadużyć seksualnych księży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do WIOSNA_SMUTAS albo do kogos kto to przezyl. Moj problem to brzeczenie i piszczenie w glowie i u uszach non stop od ponad miesiaca. Jestem pewna, ze to na tle nerwowym i ze to w koncu minie, musze tylko uzbroic sie w cierpliwosc. Niemniej jednak na dzien dzisiejszy bardzo mi to doskwiera i denerwuje. Wiosna smutas pisal, ze mial to samo i mu przeszlo. Jak dlugo to miales? Jak to wygladalo? Albo ktokolwiek kto to przezyl? Kazdy przypadek jest indywidualny, wiem o tym, ale ja mialam dokladnie to samo co Wiosna smutas. Jemu zostala klucha w gardle a mnie brzeczenie w uszach. Normalnie tego nie slysze jak gdzies jestem, np szkola, kawiarnia, silownia, ale w domu zawsze gdy jest cicho i w nocy. Nie moge przez to spac, bo tak mnie to denerwuje. Wiem, ze powinnam to zwalczyc pozywywnymi myslami i staram sie, jestem ciagle zajeta, ale to bardziej ucieczka. Chce w spokoju uciac sobie w koncu popoludniowa drzemke. Wiem, takze ze ludzie maja brzeczenie w glowie glownie w nocy i to nawet normalne, ale nie codziennie i nie nonstop. Moje nasila sie w raz z wysilkiem fizycznym. Pozdrawiam i licze na pozytywne informacje bo tylko takie pragne uslyszec. Jezeli masz zle wiesci to lepiej nic nie pisz. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo ja wierze ze nawet jak usiadziesz by odsapnąc to w koncu nie bedziesz slyszala jak piszczy, na wszystko potrzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisanych jojecek, wirzbowych bazicek, kiełbasy święconej, dużo krzanu do niej. Baby polukrzonej, kukiełki pieconej. Zmartwychwstanio w dusy i wiesny… po usy! życzy Aga i Krzys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych świąt :) spokoju przede wszystkim :***** oraz miłości bo ona daje wiele siły :) -=> zakochałam się :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tak piękne Święta życzę Wam by Wasze życie było tak radosne jak to święto: kolorowe, kwieciste i ćwierkające jak żółte kurczęta; miłe jak bazie. Życzę Wam by te święta pozwoliły odkryć głębię i radość płynącą z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzis mialam rewelacyjny poranek :) glowa mnie bolała no i juz lęki , straz przyjechala na osiedle chyba ktoś jaja na świeconke nastawil na gaz i zapomnial wyłączyć ;) . Poszlam do sklepu ,a tam jakis gostek lezał nawalony i panie pogotowie wezwaly to ja sie zaczelam wewnatrz trzasc i jeszcze ogromny trzmiel - bąk huk wie co to usiadl mi na plecy ,na szczescie mąż w pore zareagowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, mi się bardziej magnez przyda ale i potas ważny... co do Asparginu, to on ma takie same tabletki jak Filomag B6 (są tej samej firmy) no i tak samo jak Filomag, musiałabym je rozgryzać. Nie wiem, czy wtedy gorzej działa, nie sądzę. Przynajmniej jest bez smaku. Nie ma chyba otoczki, jest cały biały i nie widać przy rogryzaniu \"powłoczki\". :) Tylko nie wiem ile czasu mam go brać... może dla pewności pójdę po świętach do lekarza i opiszę mu swoje objawy i on powie... ogólnie to ja jestem rozbita, wstawać nie mogę i kręci mi się w głowie jak wstaję... na korepetycjach wychodzę na głupka - myli mi się wszystko i nic nie zapamiętuję... :O + te inne objawy dotyczące mięśni, tików... a więc musiał się tragicznie wypłukać... :O Uzupełnianie potrwa pewnie pół roku, ale co z tego, jak on ciągle się wypłukuje? Stres, czarna herbata (kawy nie piję)... trzeba go chyba brać całe życie... Przerwa między wizytami u psychologa jest dość długa, chyba do następnej minie ponad miesiąc. W sumie nie wiem... może i to trochę źle, że taka przerwa... wątpię w to co to wszystko da, zawsze płaczę po wizytach, ale może o to właśnie chodzi - żeby wyrzucić z siebie tłumione przez długi czas emocje. I tak w ogóle to wesołych świąt i smacznego jajka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta nie myslcie o chorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saminiemi
Bardzo często mam tak że stoje sobie spokojnie a tu nagle czuje coś takiego jak kiedy zjeżdżam windą w dół (pierwszy moment). Trwa to dosłownie ułamki sekund, uczucie takiego zapadania się.... Albo przeciwnie, uczucie jakbym podskoczyła, tylko że ja stoje w miejscu, nie ruszam się wogóle, nie odrywam nóg od ziemi...to też trwa ułamek sekundy. Miala któraś z was coś takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wszędzie piszą inaczej, wiem, że kawa bardzo wypłukuje magnez a czarna herbata? Jeśli jest słaba (raz na dzień piję ją z cytryną, w ciągu dnia są to jakieś 4 szklanki, piąta to mięta na wieczór) to może aż tak tragicznie nie wypłukuje? Przyzwyczaiłam się do niej, w końcu to taka "zwykła" herbata, którą każdy pije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosanko mi moj ginekolog niedawno powiedzial ze picie herbaty szczegolnie mocnej wyplukiwac magnez tez moze, dlatego kazal mi pic bardzo slabą, ale ja slabej nie lubie:) Magnez bierz 3 razy dziennie, na noc wieksza dawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saminiemi, pójdź może do neurologa, może to faktycznie jakieś problemy z układem nerwowym, może coś z równowagą, błędnikiem... Szczerze mówiąc, nie spotkałam się jeszcze z czymś takim... Mi natomiast od pewnego czasu zaczęły "mrowić" ręce, ale to nie jest takie typowe mrowienie, takie delikatne jakby, na znacznej części dłoni, szczególnie palce, ostatnio tak miałam chyba po niesieniu siatki... to pewnie też coś z brakiem magnezu... no i to "skakanie" mięśni, cokolwiek by to znaczyło... w necie nie było to opisane, ale mi się kojarzy to tylko z takimi zwykłymi ruchami mięśni - jak zrobi się tak w łydce, to tak jakby mimowolnie lekko się nią ruszyło, choć tego raczej nie widać. Bardziej to przypomina lekki skurcz mięśnia, jakby delikatne napięcie go, choć czasem powoduje ruch, np. łydką. To pewnie jakaś wyższa pobudliwość nerwowa i też pewnie od tego niedoboru, no bo to w końcu wszystko podobne... ma któraś z Was podobnie? Mi się to niedawno zrobiło... zapewne kolejny objaw tego niedoboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja postaram się pić słabą i nie za dużo... ;) Agni-s, mój brat ma anginę... ale jeśli boli Cię tylko gardło a nie migdałki to raczej nie powinnaś się martwić. Płucz gardło szałwią i noś szalik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stres-stop, tych "tykań" to ja w sumie mam już mało, choć zdarzają się... teraz miewam lekkie ruchy łydką, z napięciem mięśnia... to pewnie jakiś nowy objaw... czasem też napnę mimowolnie inny mięsień nogi, to jakby taki podskok mięśnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie tez mam takie ruchy jakby pulsujace trudno to nazwac, ale w udzie:) Ja czekam az mi wyschna wlosy i klade sie spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(\\(\\ /)/) (=\'.\') O WeSoŁeGo kRóLiKa:)) O(\'.\'=) o( (\")(\") (\'\')(\'\') )o ............@..@..@........@...@...@ ........@............@....@...............@ ........@.......(\\(\\....@...../)/)........@ ..........@.....(=\':\')........(\':\'=).......@ ............@...(..(\")(\")..(\")(\")..)...@ ................@.....................@ ....................@.............@ ............... .........@.....@ .............................@ Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach ..... :) Wesołych Swiąt !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tym pięknym słonecznym dniu i troche mnie irytuje to ze nazywacie lulka oszustem .......jak mozecie tak oceniac kogos kogo nie znacie ......lulek duzo potrafił przekazac cennych wskazówek tylko ja nie potrafiłam całkowicie sie do nich dostosowc zeby iśc jego droga do wyzdrowienia trzeba wiele siły i samozaparcia a mnie tego brakuje .......więc to nie wina lulka ze sie nie udało tylko moja .....po za tym to bardzo miły , kulturalny i zyczliwy człowiek ...pozdrawiam wszystich .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze bianko ze wyjasnilas:) U mnie w koncu slonce wyszlo i zrobilo sie cieplo, bo do godziny 15 bylo brzydko, jestem juz po odwiedzinach u dziadkow, podczas obiadu robilo mi sie slabo,to samo w kosciele,ale jakos dalam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko , czy ktoś z was brał lexotan, czy ten lek może uzależniać. Udało się wam wyjść z uzależnienia. Jak radzicie sobie ze stresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w lany poniedzialek rano. Juz nie moge spac... wczoraj zaczelam chorowac chyba zapalenie gornych drog oddechowych. Zarazilam sie od meza.Teraz razem lezymy jak klody debowe wzruszane salwami kaszlu. Pam pyatnie czy na okolicznosc waszych stresowych sytuacji chudniecie. Dostalam od psychiatry lek (pytalam czy ktos bral-) TRITTICCO jest to psychotrop-moglam go brac tylko dwa tygodnie -musialam zrezygnowac bez wiedzy lekarza -myslam ze zwariuje calkiem mjescze gorzej sie czulam, moze fale leku byly na poziomie 50% ale czulam ze zalewa mnie jeszcze wieksza fala depresji. Ulotka nic nie\"mowi\"o utracie masy ciala, Moze ktoras z was ma podobne doswiadczenia. Moj maz zaOwazyl ten moment\"wyszczuplenia\" Troche sie martwie co znowu sie dziej.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellergot
stokrotko tak moze byc jak sie odstawi za szybko lek, po swietach skontaktuj sie z lekarzem, moze cos pomoze i lec po jakies leki do apteki zeby przeziebienie gorzej nie wzielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×