Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

neonerw dzi臋ki, pocieszy艂a艣 mnie :-) pozdrawiam was wszystkie i ide p艂ukac moje brzydkie zaropia艂e gard艂o ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
oj tak nikitka jestes za bardzo wyczulona bo kazda z nas na pewno cos piecze albo swedzi:) Ja jak wyszlam na dwor to poczulam sie lepiej, na zajeciach zapomnialam o wszytskim:) tylko teraz mnie cos rwie z tylu,ale na wieczor zrobie sobie oklady z elektrycznej podusi:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kiklo
tylko sie nie schajcuj od tej poduszki , ja bym sie jej bala bo moze prad porazic

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Neonerw i inne dziewczyny maj膮 racj臋. Bianka do lekarza. Na pewno b臋dzie dobrze ale przede wszystkim Ty si臋 uspokoisz. Ja raz mia艂am dzisiaj wy艂膮czenie ale nie w skzole na szcz臋scie, do kt贸rej ba艂am si臋 dzisiaj wejs膰 jakbym by艂a przedszkolaczkiem i nikogo nie zna艂a. Poza tym czuj臋 si臋 baaardzo przedmiesi膮czkowo czyli pewnie wiecie jak. Bianeczko kciuki trzymam dzie艅 i noc. Zobaczysz jak Ci ul偶y, bo wierz臋 ze wszystko si臋 oka偶e ok

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny bez paniki ja mia艂am 4 lata temu cytologie 4 ale po tym czasie robie co p贸艂 roku i jest 1 lub co najwyzej 2 .....my艣licie ze ja nie wiem ze to zmiany nowotworowe ....doskonale wiem po tym wyniku robi艂am 3 po kolei co 3 tygodnie i najpierw by艂o 2 potem 1 potem 2 i za p贸艂 roku zn贸w 2 .........ja wam po prostu nie skonczy艂am pisac by艂am u ginejkologa mia艂am na 17 .15 zbada艂 mnie pobral cytologie i boli mnie dlatego ze mam ty艂o zgiecie macicy po za tym czysto za 6 tygodni bedzie wynik zbada艂 mi r贸wniez piersi jest ok ......dzi臋kuje wam za troske mjestescie naprawde wspania艂e ......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do bianka_120
och ulzylo :-) @

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no to dobrze:) widocznie mogli wtedy sie pomyslic w labolatorium z ta 4 grupa:)bianko ja tez mam tylozgiecie ale lekarz mowil ze to chyba przy porodzie moze przeszkadzac. Mnie caly tylek boli chyba sie zaziebilam:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
NIKITKA 5SORY TAM SIE POMYLILAM Z DR ANNA ROMANIEC KOTERWA NUMER TF 071 791 61 63 ZADZWON I ZAREJESTRUJ SIE TROCHE TRZEBA POCZEKAC ALE DASZ RADE

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Polunnka
nikita ja nie wiem ze ciebie bliscy do lekarza nie wy艣l膮. kto z tob膮 wytrzymuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jeszcze raz dziekuje wam za wasze wpisy lekarza mam za艂atwionego teraz bede czekac na wynik i mysle ze bedzie ok .ten lekarz kt贸ry robi艂 mi wtedy cytologie i wysz艂a mu ta 4 to chyba pomyli艂 materia艂 do badania bo za 2 tygodnie od momeny=tu jak dosta艂am wynik cytologia by艂a 1 i robi艂a ja w Gliwicach w szpitalu onkologicznym p贸zniej tam by艂am jeszcze 2 razy ale lekarz powiedzia艂 ze nastepnym razem mnie juz nie przyjmie bo jestem zupe艂nie zdrowa i tylko blokuje miejsce ........ an teraz jeszcze jedno zawsze wam pisa艂am ze nie moge brac lek贸w bo mam po nich niemi艂e wspomnienia 6 lat bra艂am leki i 7 lat jak nic nie biore teraz dosta艂am ten Doxepin i postanowi艂am nie czytac ulotki tylko brac pierwszy dzien jako taki ale nastepne to koszmar dzis cisnienie mi spad艂o do 80 na 50 czu艂am jeden pisk w uszach gdy nie bra艂am lek贸w nigdy tak nie mia艂am a tetno 120 koszmar normalnie nie mog艂am my艣lec skupic sie na niczym jak by艂am u tego ginekologa to pokaza艂am mu te tabletki i zn贸w zmierzy艂 mi cisnienie 90 na 50 tetno 125 i zaraz kaza艂 odstawic dziewczyny ja nie mog艂am stac na nogach nie chce juz zadnego 艣winstwa mam dosc lek贸w 6 lutego mam psychologa i to bedzie chyba moja jedyna forma terapi ja na wszystkie leki tak reaguje juz lekarz ten u kt贸rego sie lecze przesz艂o 20 lat powiedzia艂 ze u mnie zadzia艂a najmniejsza dawka leku i bardzo zle reaguje na leki ........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bianka nie bierz tego kobieto daj sobie spok贸j z tymi lekami ty ich nietolerujesz nie rujnuj sobie 偶ycia b艂agam cie ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
frescho22 masz racje nie bede tego bra艂a do tej pory momentami zle sie czu艂am ale jakos funkcjonowa艂am po za tym incydentem z jelitami w badaniu wysz艂o przewlek艂e spasmatyczne zapalenie jelit i dosta艂am taki cholerny lek po kt贸rym by艂am nie do zycia nie dzia艂a艂 na jelita tylko na g艂owe totalnie mnie og艂upi艂 i o wiele wiecej pogorszy艂 stan mojego zdrowia samopoczucie do kitu jak idzie czekac 2 tygodnie tak jak mi dziewczyny piszecie ze wtedy stan m贸j sie poprawi ale zanim doczekam te 2 tygodnie to wykorkuje rano ubiera艂am syna do przedszkola c贸rka go zaprowadza艂a a ja od pi膮tku spa艂am do 12 w po艂udnuie p贸zniej do wieczora przyg艂upienie telepania itd .....koniec odstawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ide spac bo nadal mnie muli jeszcze chyba ten lek jest w organizmie zajze tu jutro pa pa sciskam was mocno i dzieku8je Nikitko trzymaj sie dzielnie doskonale cie rozumie i wiem co przezywasz ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kierowniczko dzi臋kuj臋 za namiary,jutro bed臋 dzwoni艂a. Dziewczyny wlasnie kiedy to si臋 zawzi臋艂am, 偶e b臋dzie ok, 偶e super wiecz贸r b臋dzie, zacz臋艂a mnie k艂uc ta pod艂a szcz臋ka :-(( i trafi艂o mnie, dlaczego kiddy tylko troch臋 podniose si臋 z tego bagna to co艣 mnie kopie i dalej zaczynam ton膮膰 g艂ebiej ... ja mam tam w szcz臋ce w dzi膮艣le guzka dlatego tak panikuj臋 i si臋 boj臋, by艂 sprawdzany u onkologa i nie chieli go wyci膮膰,zosta艂 do obserwacji tylko, mam go od 10 lat.Jesli tylko co艣 si臋 dzieje tam, po tej stronie twarzy dostaj臋 atakow paniki i mysli mam okropne :-( Znowu mi si臋 nie uda艂o my艣le膰 pozytywnie ! Czy kto艣 tu jeszcze jest?czy kto艣 mnie rozumie ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do bianka .....
bianka-nosz koorwa!pokaz mi jedna osobe ktora moze brac te leki!kazdy zdycha na poczatku jak pies.nie ma lekko....... faktycznie nie jestem pewna czy sa ci te leki potrzebne:O dzis napisalas- dfrescho22 masz racje nie bede tego bra艂a do tej pory momentami zle sie czu艂am ......... ale z drugiej strony.... zobacz jak zyjesz! angi-s dzieki ze mi odpisa艂as ale dalej nie wiem z czego to jest jak mi sie kreci to mnie nie boli brzuch a jak mnie boli brzuch to mi sie nie kreci wiec przypuszczam ze to nerwicowe ....... przed chwil膮 by艂am wszystko zwymiotowac bo juz nie mog艂am wytrzymac tak mi by艂o niedobrze ......m贸j zo艂adek pe艂en jest kwasu jakbym sie octu napi艂a ale c贸z musze to cierpliwie znosic juz 4 miesi膮c mnie tak muli maz twierdzi ze to tylko nerwica. Jestem w kompletnym do艂ku ale co mam pisac taki by艂 mj wyb贸r gdzie szukac pomocy ....ratunku ..... Nie mam juz odwagi pisac wszystko sz艂o dobrze dopuki nie przywali艂 sie do mnie b贸l brzucha kt贸ry trwa juz 3 miesiace i nie ustepuje zyganie itd .....moje zdanie to mam raka wszystkie objawy na to wskazuja mam dosyc nerwicy i tych wszystkich jej dolegliwo艣ci teraz do nerwicy do艂aczy艂 rak i chyba nied艂ugo umre jestem wyczerpana blada za艂amana nia ma widok贸w na przysz艂o艣c ......przysz艂osc nie istnieje ja juz tez nie istnieje to zycie moje to wegetacja i jedna wielka meczarnia .....pozdrawiam ...oby wam by艂o lepiej ....... w zo艂adku czuje ca艂y czas jakby g艂贸d w brzuch ciag艂e przelewanie bulgotanie co jakis czas robi mi sie niedobrze na wymioty wiele razy wymiotowa艂am co chwila biegunka lub nie moge sie za艂atwi膰 w zo艂adku jakby mi ktos wierci艂 i do tego ta cholerna arytmia nie mam juz ochoty walczy膰 jestem tym wszystkim zm臋czona dzieci sa juz duze a tego ma艂ego wychowia i lep[iej mu b臋dzie niz z taka matka jak ja ....... ja juz nie mam ochoty pisac bo ci膮gle to samo ci膮gle zygam ci膮gle mnie mdli i jest niedobrze mam juz zakodowane ze to rak gdzies w brzuchu bo c贸zby innego gdyby nerwica to by na chwile odp贸sci艂a a jak co艣 tam jest w brzuchu to organizm tak reaguje nie chce tego walczty z tym wiec ciagle jest niedobrze md艂o .......mam dosy膰 mysla艂am ze jak zmienie mysli to to minie ale ja chociac nie mysle to mnie mdli jestem dzisiaj taka wsciek艂a ze nienawidze siebie i tych ciagle nekajacych mnie dolegliwosci .......mo偶e wy macie wiecej optymizmy ale mnie to juz przerasta ........... ...................................................................................... bianka -czy tak zyje i wyglada ktos kto poradzi sobie bez lekow i psychiatry?w myslach -ze dzieciom byloby lepiej bez ciebie mozna dopatrzec sie depresji...! nie odradzajcie jej leczenia lekami!bierzecie za duza odpowiedzialnosc na siebie .odstawil jej je ginekolog!powinien wyslac ja do psychiaty po zmiane lekow albo po porade. gin ma leczyc d贸l a nie gore czlowieka! pozrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witjacie ! pisze do pomara艅czowej nade mna : mia艂as mo偶e badania w kierunku wrzod贸w 偶o艂膮dka ? mo偶e to wrz贸d? masz takie objawy co sugeruja wrz贸d...... a nerwica to moze spot臋gowa膰, przecie偶 nie mo偶na tak zyga膰, idz do gastroenterologa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
o matko ale mam ja偶enie dobra nie by艂o pytania to przeciez by艂o do bianki nie do nas o tobie, sorki hihihihiih

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jakos ostano mam dola terapia mi nie pomaga chyba z niej zrezygnuje miedzy wierszami moj psycholog daje mi do zrozumienia ze nie wie o co mi chopdzi. Czysta paranoja. powinnam sie cieszyc z 偶ycia ale mam do tego podstawy a ja mam do艂a big do艂a:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mam duzy dylemat
Dziewczyny! Ja mam dziwny problem mam zespol jelita drazliwego i nerwus ze mnie niesamowity i mam taki dziwny objaw- czasem mnie cos k艂uje w...odbycie. Zak艂uje na sekunde i przejdzie i tak kilka razy w ci膮gu dnia...od bardzo dawna tego nie mialam a wczoraj wrocilo. I czasem mam tez taki dziwne uczucie po wyproznieniu takie wlasnie k艂ucie albo rozpieranie, no taki dziwny bol...nie wiem jak to opisac bylam u proktologa i nic nie znalazl...czy to moze byc na tle nerwowym??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mam duzy dylemat
Proctalgia fugax to silny, nawracaj膮cy i przelotny b贸l odbytu przy braku choroby organicznej. Do napad贸w cz臋sto dochodzi w nocy, po oddaniu stolca lub ejakulacji. L臋k jest objawem towarzysz膮cym. Napady z regu艂y s膮 kr贸tkotrwa艂e. Choroba prawdopodobnie o pod艂o偶u psychogennym. cos takiego znalazlam...moze to byc to?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkich:) dziewczynki zrobilam dzis test i wyszlo ze jestem w CIAZY:) jak ja sie ciesze tylko sie nakrecam ze moze test klamie:( umowilam sie na jutro do lekarza ale ja zwariuje do jutra,...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a dajcie spok贸j z tymi wpisami pomaranczowy @! idzcie do lekarza z zo艂adkiem , odbytem i jelitami tu nie poradnia i nie ma tu internisty !! na forum od pisania jeszcze sie nikt nie uzdrowi艂 opr贸cz nerwusk贸w bo to choroba duszy i ciep艂e s艂owo pomaga !!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Koniec bede musia艂a zrezygnowac z tego forum bo jakis pomara艅czowy przypieprzy艂 sie do mnie i chyba chce mnie psychicznie wykonczyb ......dziwne ze jak inne dziewczyny pisza o swoich objawach to nikt im takiego komentarza nie sypnie .....jak zyje tak zyje daje sobie rady jezdze samochodem robie plastyczne arcydzie艂a ostatnio dosta艂am propozycje zarejestrowania sie do og贸lnopolskiego Zwiazku Tw贸rc贸w Ludowych w domu za艂atwiam wszystkie sprawy chodze na wywiad贸wki na zakupy do duzych market贸w a ze od czasu do czasu co艣 mnie 艂apie i ciezko mi to zwalczyc to nie znaczy ze wymagam leczenia a po za tym po lekach ma byc lepiej a nie o wiele gorzej ja nie by艂am wczoraj w stanie isc po dziecko do przedszkola wieczorem dzwoni艂am do lekarza kt贸ry stwierdzi艂 ze te leki mi nie pasuja i jesli sie tak zle czuje mam odstawic .......... dlaczego pomaranczowy mnie do艂ujesz udzielasz rad negatywnych i wysmiewasz sie ze mnie widac ze nie masz nerwicy i takich problem贸w jak my ..........poma艂u zaczyna tu byc niemi艂o sa dziewczyny kt贸re doskonale mnie rozumieja bo to samo przezywaj膮 ale jak sie czyta taki wpis pomaranczowego to ma sie dosc na ca艂y dzie艅 ............

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bianko olej tego pomaranczowego najlepiej nie reagowac, naprawde nie warto sie przejmowac takimi ludzmi pewnie to jakis gowniaz ma z tego satysfakcje ze Cie denerwuja jego komentarze. Niestety nie da sie uniknac tych pomaranczowych ale najlepiej po prostu ich nie czytac. mamy siebie stalych bywalcow forum i to jest fajne:) takze glowka do gory i zadne rezygnuje z forum!!:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×