Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość zielona -wyspa
w kanadzie to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a badalyscie sie przy nerwicy na niedomykalnosc zastawek ?? podobno jak ktos ma nerwice to i niedomykalnosc mitralnej zastawki ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na badania , objawy to duszności, lęki , bole w klatce piersiowej , jakby zawałowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fresh022 przestań już straszyć:) ja się chyba z wami dziewczyny pożegnam ,któraś dziewczyn tutaj pisała ze trzeba żyć normalnie i nie myśleć o chorobie a zaglądając tutaj tylko sobie o niej przypominamy .A ja chcę żyć normalnie!!! Oczywiście niektórzy tego potrzebują ,powiedzmy taka grupa wsparcia.Ja chyba tego nie potrzebuję bo skończyłam się rozczulać się nad sobą i zamartwiać się jak mnie coś zaboli . Pozdrawiam was kochane.Nie dajcie się chorobie bo to tylko od nas samych zależy jak będziemy żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez daje jakos rade i mniej sie rozczulam nad soba,ale wiadomo kazdy z nas ma slabsze dni...gdzie takie zle myslenie powroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja nie najlepiej sie poczuwam :) od rana senność i mialam wrazenie ,że padne ! zawroty glowy male ale byly :( znowu cos mnie bierze ! ale nie poddaje sie tym myslom ,ze to wraca! i jest mi lepiej,szybko sie zbieram. Ale gdzies tam tam ten lęk siedzi ,że moze byc gorzej. Wytrwam choćby nie wiem co!!! tak sobie postanowiłam!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj agni wytrwasz :) 🌼 ja mam od rana skurcze w podbrzuszu.... ale wypilam juz rumianek, teraz pije miete....moze to chwilowe tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Znowu potrzebuję waszych kciuków:) od przedwczoraj mam wyłączenia świadomości dwa razy dziennie. Zdarzało się to w obecności mamy, która nie daje mi spokoju i dusi abym poszła do neurologa. Chciałam się zerejestrować ale niestety nie ma już miejsc. Więc mama wpadła na pomysł że i tak pewnie lekarka wysłałaby mnie na powtórne EEG ,więc najpierw zrobię EEG a potem z badaniem do lekarza. Dodatkowo od wczoraj męczą mnie cholerne ataki lękliwości, oczywiście niczym nieuzasadnione. Po prostu lęki. Już nie wiem, co to może być. Dam jej wynik rezonansu który wyszedł ok no i to EEG które zrobię. Trzęsę portkami;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko dla swietego spokoju zrob te badanie...pewnie wyjdzie ok!:) ale to dziwne ze takie urwania ci sie zdarzaja. Moze popytaj sie o jakiegos bardzo dobrego neurologa w twojej okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Czytałam poprzedni topik o nerwicy i czytam go dalej, świetna książka!!! Zdrowko trzymam kciuki, na pewno bedzie wszystko okey. Ale musisz dostac jakies leki na to, tak nie może byc. Powiedz ,ze masz tego dosć. Niech ci cos przepisze. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kochane za dobre słowo. Najbardziej nie mogę patrzeć na to, ze mama się martwi chociaż pewnie myśli ze tego nie widzę. Takie dziwne lęki mam jeszcze brrr. No ale pojadę jutro na EEG, a potem do neurolog. Mama twierdzi ze teraz to na pewno trzeba sprawę poprowadzić do końca bo inaczej w kólko tak będzie. i chyba ma rację,. najgorsze jest to że ja się uczę, nie zarabiam . W domu jakoś szczególnie nam się nie przelewa i mam wyrzuty sumienia że ciągle kasę ciągnę. Tato nie wie nawet o tym jutrzejszym badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowko nawet tak nie myśl!!! zdrowie najwazniejsze-chcesz tak ciagle chodzić z wylaczaniem się ??-chyba nie!! a jeszcze moze byc gorzej i na dłużej! a mama bedzie sie denerwować i jeszcze zachoruje z przejecia o Ciebie. Ojciec nie musi o niczym wiedziec- dowie sie jak juz bedziesz zdrowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie rację. Zamiast biadolić trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Mam tylko wyrzuty, że mamy tyle innych potrzeb a ja ciagle naciągam budżet;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko mi tez glupio ze tak ciagle latalam do ginekologa bo ja tez prywatnie, kase bralam ze swoich oszczednosci ale zamiast sobie cos kupic to na lekarza wydawalam:(...no ale taki urok nerwicy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilam na allegro potege podswiadomosci, wiec od przyszlego tygodnia zabieram sie za czytanie:)jesli wogole przyjdzie do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres-stop ja czytałam ją tylko 1 i jakoś mnie do niej nie ciągnie . a ja dzis jakas takas nijaka , niby w środku cisza (dziwna cisza) o co tu chodzi ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, a ja czuje sie o niebo lepiej, nagle prawie wszystko ustapilo. Przysiegam, myslalam ze umre przez te bole zaladka, przelyku, gardla i nagle jak reka odjal. tylko czasami cos mnie poboli w mostku. Ale nie mowie hop, bo to moze na pare dni. Po prostu bolalo jak cholera ale ja wogole nie zmienilam mojego dnia codziennego w trakcie tych dolegliwosci i na sile, robilam to co zawsze, ale glownie czytalam ksiazke i przeczytalam 500 stron w trzy dni, bo inaczej nie potrafilam sie zrelaksowac. Jak tylko zaczynam myslec o moich problemach, tzn. zastanawiam co to za bole, skad sie biora, a moze to to a moze to tamto, a moze powinnam isc do lekarza....to zaraz zaczyna mnie cos meczyc w mostku i gardle. Zauwazym ze koniecznie musze sie skupic na czyms innym. Ale ja nie rozumiem swojej nerwicy. Mam jak u pana boga za piecem ze tak powiem. Moj maz jest kochany, szaleje ze nim. Nie musze pracowac, bo on ma bardzo dobrze platna prace. Uprawiam sport. Wycieczki w weekendy. Jest mi tak dobrze a zarazem mam potworne stresy i leki, ktore sama sobie wymyslam chyba. Bo zauwazylam, ze wy dziewczyny macie nerwice, bole itp, ale zadna z was nie pisze o stwierdzonych chorobach jak u mnie. Czyli jestescie 100 procent zdrowie na ciele, tylko dopadla was nerwica. A ja jestem jednak chora, bo skazana na leczenie tarczycy juz do konca zycia. Ponadto mialam 3 razy operacje na endometrioze, takze mam stwierdzone choroby, nie musze sobie ich wymyslac i pewnie dlatego sie tak boje. Bo moj stres to glownie to......ze pewnie znowu mi endometrioza narosla, albo cos nie tak z tarczyca..., ale cos innego pewnie, ale nie moge nawet tego sprawdzic, bo ostatnia rzecza jak pragne to chodzenie tutaj po lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem 100% zdrowia, mam sarkoidoze która nieźle daje mi popalić :( mam non -stop kaszel , dusze sie na maxa, mam bóle stawowe,i w płucach zmiany ktore nie ustepuja ...:( miałam rumien guzowaty-zostaly mi plamy po nim na nogach ,nie moge sie opalać !serce mi nawala! tez moge powiedziec ,ze sobie od siedzenia w domu wszystko wymyslałam , po prostu za dobrze mam ! i nic nie pozostaje jak tylko narzekać! ktos z boku jakby popatrzyl to nie uwierzylby, ze tak sie męczę.Myśle tak sobie ,ze jednak coś za coś, mam fajne życie, na brak pieniedzy nie narzekam ,a zdrowie do bani ! Chce miec dobre samopoczucie , bo co z tego ze moge miec \"wszystko\" , jak nic mnie nie cieszy .?!ehh , szkoda sie rozczulać :) nic nie pozostaje jak marzyć o tym co sie chce zmienić na lepsze , marzenia sie spełniaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko - pytalam kolego obeznanego w tych sprawach z wyłaczaniem swiadomości , on mial tak samo 2-3 sekundowe odloty. Ma padaczke .Mowi zebys zrobila tomografie komuterowa głowy i eeg.tak jak pisałas. Czytalam ile tomografia 330zl bez kontrastu , faktycznie mozna isc z torbami pod most :D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów dwa razy to miałam. trwa to jednak dłużej niz 2,3 sekundy. Rezonans robiłam, teraz powtórkowe EEG zrobię. Mam jednak nadzieję ze jeszcze trochę pożyję;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno wiecie o co mi chodzi z tym, ze nie mowimy nic tacie. Od małego wiecznie mi coś dolega. Jak już zrobię badania zawsze dobrze wychodziły. Jestem takim hipochondrykiem od dziecka. No i po tym rezonansie na który mama wydrapała kasę tato miał już po prostu pewnośc ze nic mi nie dolega. Kocha mnie i sam bardzo się cieszył ale zna mnie i gdyby teraz dowiedział się ze znów muszę robić EEG pewnie myslałby że i tak na darmo bo wszystko jest na pewno o.k. Moj brat też się uczy, potrzebne są pieniądze, dlatego wolimy taty nie stresować. Ja sama chętnie bym nie poszła, ale mama naciska. jakoś boję się znów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze tylko raz zanudzę ze moja mama i tak twierdzi ze to siedzi gdzies w psychice. Wiecie, ze kiedyś przeczytałam że nieleczona padaczka powtarza się częsciej. 4 dni temu wyczytałam zaś ze ataki mogą zwiększyć się do kilkudziesięciu dziennie. I automatycznie na drugi dzień aż do teraz mam wyłączenia 2 razy dziennie. Jednak to chyba nieświadome wywoływanie sobie. Nie chcę być lekarzem ale już kiedyś kardiolog powiedział mi że człowiek każdą chorobę moze sobie wmówić. Najgorsze co mogę robić, a co wbrew sobie niestety robię to czytanie o objawach różnych chorób w internecie. Sami wiecie że to zła droga. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narkolepsja - zespół chorobowy (dziedziczny, ryzyko zachorowania wśród krewnych jest około 10 razy większe niż w populacji ogólnej) objawiający się niepohamowanymi, napadowymi stanami senności, trwającymi zwykle około 10 - 20 min, najczęściej spowodowany silnymi emocjami (np. radość, strach, podniecenie). Takich ataków jest zazwyczaj kilka w ciągu dnia (średnio co 2-3 godziny). Przyczyny choroby nie są do końca znane. Prawdopodobnie, powodem zasypiania w ciągu dnia jest brak fazy REM podczas snu dobowego, której braki są nadrabiane podczas ataków narkoleptycznych. Odczuwane jest to jako sen na jawie. Narkolepsji mogą towarzyszyć tak zwane porażenie przysenne: w okresie przejścia od snu do czuwania przez kilkanaście minut występuje całkowita niezdolność do ruchu i mowy oraz omamy wzrokowe o przerażającej treści. Bardzo często osoby cierpiące na narkolepsję podczas ataku snu w ciągu dnia wszystko słyszą, a gdy mają otwarte oczy – widzą, lecz z powodu porażenia mięśni (katapleksja) nie mogą się poruszać. Obecnie narkolepsja wiązana jest z brakiem komórek wytwarzających hipokretynę i uważana za chorobę mózgu. kolega mi to podsunął !!! pierwszy raz o tym czytam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowko wspolczuje Ci i trzymam kciuki za to badanie zeby bylo wszystko okey. Ale kto by nie srał w gacie ze strachu jakby to miał -kazdy!!! wiem ,ze czytanie o tych objawach i chorobach nic nie daje , ja w sobote naczytałam sie o chorobach serca i bylam taka chora ,że szok,słaba. nic nie czytac to jest wyjscie z tych lęków . wsparcie i nie czytanie o pierdach. lepiej ksiazke poczytac o nerwicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba sobie wmawiac ,ze czlowiek jest zdrowy ! wmowilam sobie lęki , wmawiam nadal , automatycznie jak wychodze serce wali , impuls idzie do mozgu , teraz wmawiam ze jest dobrze .kurwa mać jak to cieżko odwrocic , a łatwo do głowy napakować głupot i sie ich trzymać , jak babka starych gaci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak mam super rodzinę. Tato też wie i bez problemu jutro po mnie wyjedzie. Ciotka chrzestna obczytała wszystkie encyklopedie, stwerdzając że to nic takiego i to tylko przypadłość a fale Theta to tzw. fale młodości:D No itp itd. jestem dobrej myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytałam tez ,że te zaburzenia swiadomosci moze powodowac tężyczka :) a juz sobie tez cos przypasowałam z tego. Bo ja mam przy sarko problemy z wapniem i witamina D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze ze masz Zdrowko wsparcie calej rodziny , bo najgorsze to jak ukrywać coś ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są ekstremalne sytuacje że trzeba coś ukryc , bo po co dodatkowe napiecia robić ... ale u Ciebie nie ma co , no chyba zeby ojciec wpad w szał to wtedy trza zrobic psssssss ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×