Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Witajcie wreszcie od 7 dni pojawilo sie S艁O艃CE!! :) :) :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
SZ艁ONA! czy robi艂as jakies badania ?? podstawa to wykluczyc tarczyce ,bo ona powoduje takie objawy jak wymienilas i wiele innych sugerujacych nerwice ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Studentka to ja mam takie dziwne co艣 ju偶 od dawna.. siedz臋, nagle dziwnie si臋 czuj臋, czuj臋 taki niepok贸j i l臋k a potem odp艂ywam.. trac臋 kontkat z otoczeniem, film mi si臋 urywa. to trwa kilka sekund.. potem dochodz臋 do siebie a po fakcie nic nie pami臋tam.. np ostatnio jecha艂am autobusem i jak zbli偶a艂am si臋 do domu to to zacz臋lo mi si臋 robi膰.. jak si臋 ockn臋艂am to ju偶 ko艂o domu by艂am.. a tak dziura! nie wiem czy czasami jakos dziwnie si臋 w tym autobusue nie zacz臋艂am zachowywa膰;( nie znosz臋 tego.. a dzi艣 u mnie te偶 pi臋kne s艂o艅ce.. podrawiam!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Robi艂am badania-mocz,krew,ekg-wszystko w normie,nie wiem czy te badania wykluczaja tarczyc臋,lekarka powiedzia艂am ze to wszystkie badania ,kt贸re odpowiadaj膮 za nerwy mi臋dzy innymi i stwierdzi艂a u mnie w ko艅cu depresj臋,ale nie wygl膮da艂a na przekonan膮 w 100 %,przepisa艂a lek na depresj臋-Alprox i mi si臋 poprawia艂o wi臋c kaza艂a zmniejsza膰 dawki a偶 w ko艅cu od艂o偶y膰-ca艂a kuracja trwa艂a dwa miesi膮ce,lepiej si臋 czu艂am ,ale nie tak ca艂kiem.Po od艂o偶eniu leku by艂o w miar臋 przez dwa tygodnie,po czym wszystko wr贸ci艂o z ogromn膮 moc膮,ale niestety ja ju偶 by艂am poza granicami Polski,wi臋c na w艂asn膮 r臋k臋 zacz臋艂am znow za偶ywa膰 lek i bior臋 go gdzie艣 trzeci tydzie艅,jest zn贸w lepiej,ale nie wiem co dalej-tabletki si臋 ko艅cz膮. Jednak nie uwa偶am,偶e one mi pomagaj膮 w 100% faktycznie jestem mniej nerwowa i to du偶y plus-mam dziecko ,wi臋c moje rozdra偶nienie niejednokrotnie j膮 krzywdzi艂y,teraz mam wi臋cej cierpliwo艣ci do niej i rzadko podnosz臋 g艂os,jednak pami臋膰 ,brak koncentracji,ci膮g艂e zm臋czenie,brak energii towarzyszy mi dalej,nie potrafi臋 si臋 porz膮dnie wys艂owi膰,zapominam brzmienia s艂贸w-m贸wi臋 co艣 ,m贸wi臋 i nagle nie wiem jak brzmi wyraz ,kt贸rego chcia艂am u偶y膰-to mnie przera偶a,bo od zawsze jestem gadu艂膮,a teraz zamykam si臋 w sobie 偶eby nikt nie zobaczyl mojego nierozgarni臋cia. Zazdroszcz臋 ludziom swobodnej wymowy,tego,偶e w spos贸b naturalny przekazuj膮 to co my艣l膮-nie wiem czy zrozumiecie o czym m贸wi臋,jednak samo wygadanie si臋 przed kim艣 jest przyjemne. Mo偶e jednak si臋 oka偶e,偶e kto艣 z Was b臋dzie potrafi艂 mi co艣 doradzi膰. z g贸ry dzi臋kuj臋 i pozdrawiam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ten lek przepisal ci internista????????? jesli tak to niezbyt dobrze, powinnas isc do pyschiatry oni wtedy najlepiej dobiora leki!nie dasz rady znalesc kogos tam za granica?? kiedy wracasz??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tak lek przepisa艂 mi internista,na moje pytanie o psychologa lekarka stwierdzi艂a,偶e nie jest to konieczne,same tabletki mia艂y wystarczy膰. Tutaj przymierzam si臋 ca艂y czas do p贸j艣cia do przychodni,nie jest to dla mnie proste,bo jestem tu kr贸tko i nie wiem jak to wszystko tu wygl膮da i obawiam si臋 czy si臋 dogadam. Samo p贸j艣cie do psychologa jest dla mnie ogromnym stresem(nigdy nie by艂am)a tu jeszcze rozmowa w obcym j臋zyku ale chyba nie b臋d臋 mia艂a innego wyj艣cia,bo chce si臋 w ko艅cu dowiedzie膰 co mi jest. Ale my艣licie ,偶e to co mi si臋 dzieje mo偶e by膰 depresj膮?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja nie wiem , Ty nie robilas hormon贸w tarczycy, musisz to sprawdzi膰 masz dziecko , wiec moze co艣 z hormonami sie stalo po ci膮zy.... radze Ci zbadac hormony ! a poza tym lekarz internista nie jest o przepisywania lek贸w na depresje i inne zaburzenia zwiazne z psychika ! ja bym tego leku nie bra艂am do momentu konsultacji z psychiatr膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hmm,no to teraz si臋 przestraszy艂am,mysla艂am ,ze to normalne ,偶e lekarz internista przepisuje tego typu leki-skoro mi przepisa艂a. na szcz臋艣cie nie bior臋 du偶ych ilo艣ci-p贸艂 tabletki dziennie,czyli tutaj zamiast do internisty to powinnam i艣膰 od razu do psychiatry? Dobrze zrozumia艂am?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Po ma艂u czytam od poczatku wszystkie Wasze posty i dowiedzia艂am sie o tzw. li艣cie,czy ja mog臋 si臋 dopisa膰??? i jak by艣cie mi mog艂y powiedzie膰 jak 艂atwo i szybko dostawa膰 si臋 w艂a艣nie na to forum i jak najszybciej dowiadywa膰 sie o odpowiedziach:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
szlona idz do psychiatry bo internista nie powinien leczyc na newice i depresje, napisze wieczorkiem dalej...bo weszlam na sekundke

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam wszystkich:) szlona-a za ile wracasz do polski?i jaka tabletke alproxu (0,25,0,50,1mg)dzielisz na pol? zgadzam sie ze stres -stop -internista nie jest od tego.psychiatra pewnie da ci inne leki no i nalezy zakladac ,ze zna sie sie na tym co robi;) podaj wiek ,nazwe choroby,miejscowosc to cie wpisze na liste nerwusow:) przy temacie moja nerwica (w spisie tematow)jest plusik kliknij i wtedy ten temat doda sie do_ moich tematow _(nad plusikami jest taki napis)i tak bedziesz szybciej docierala do celu:) :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczynki dzi臋kuj臋 za Wasze odpowiedzi,za zainteresowanie,a偶 wzruszenie 艣ciska mi gard艂o,bo jeste艣cie pierwszymi osobami,kt贸re reaguj膮 na te moje problemy:)))Ja z mojej strony te偶 chce zrobi膰 wszystko,偶eby m贸c Was pozna膰 i w miare moich mozliwo艣ci si臋 przyda膰... A teraz juz odpowiadam- do Polski niestety zbyt szybko nie wr贸c臋 ,tyle co m膮偶 mnie 艣ci膮gn膮艂 za granic臋,planujemy pojecha膰 do Polski ale tylko na urlop gdzie艣 czerwiec,lipiec. Alprox mam 0,5 mg i starczy mi go jeszcze na miesi膮c. Moje dane do listy: 28 lat,w miejscowo艣ci my艣l臋,偶e mo偶na wpisa膰 Islandia,bo sp臋dz臋 tu jeszcze troszk臋 du偶o czasu raczej, a nazwa choroby to chyba depresja. Dzi臋ki xanaxik za wpis:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Andziusia........24............nerwica natr臋ctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica l臋kowa.................Gorz贸w Punca24..........24............nerwica natr臋ctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica l臋kowa- by艂a...........艁贸d藕 Liduszka.........37............ner. l臋kowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica l臋kowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica l臋kowa.depresja .....W艂oc艂awek MamaJulki........30............nerwica l臋kowa,depresja..... ma艂opolska Dana39...........40.............nerwica l臋kowa..................Kujawy Efka43............43.............n.l臋kowa , agorafobia..........Gda艅sk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami l臋ku panicznego....艁贸d藕 Rrenka037.......39.....nerwica l臋kowa z deprech膮...........Warszawa Marijke...........23......nerwica l臋kowo-depresyjna.........Warszawa Anio艂ek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobi膮.... Ostr贸w Wlkp Olabasia.........52...............nerwica l臋kowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............艢l膮sk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorz贸w Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwn贸w Male艅stwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica l臋kowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica l臋kowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............艁贸d藕 Ada7777.......36........n.l臋kowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natr臋ctw i l臋ki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.l臋kowa.......... .................艢l膮sk Kasia100...........43...........n.l臋kowa.......... .............Pozna艅 Nadzia26...........27............n l臋kowa............................艣lask Asix90...............17......n. l臋kowa (n. serca)...................Toru艅 nusia 35.............35.......n.l臋kowa i inne.........................Krak贸w Bianka...............39.........n.l臋kowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica l臋kowahipohondria.....Wroc艂aw DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROC艁AW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.l臋kowa .................. Bia艂a Podlaska goofer1982.... 25.......n.k臋kowo-depresyjna..............Cz臋stochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.l臋kowo-depresyjna ........Gda艅sk mazanek...........35..............nerwica l臋kowa...............krak贸w kitti77..............30............nerwica l臋kowa,........艣wi臋tokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wroc艂aw Afobamka........30.......nerwica l臋kowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica l臋kowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica l臋kowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie nikt2...............40.......nerwica l臋kowa,napady paniki ...Warszawa aga-81.........27.......nerwica l臋kowa, napady paniki.okol..Szczecin ana72.......36.............nerwica l臋kowa...............Katowice madziarka27 ...28......nerw.l臋kowa,agorafobia.....sl膮skie gg141124 czuje sie dobrze po leczeniu farmakologicznym. stres-stop......24.....nerwica lekowa..............kujawy zdrowko......22......nerwica l臋kowa................wroclaw justah.........27......n.l臋kowa,chyba depresja........lubuskie sz艂ona........28.......chyba depresja.........Islandia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 studentka III roku
mn膮 si臋 zaj膮艂 kardiolog da艂 mi milocardin i poleci艂 jakie艣 zio艂owe na uspokojenie teraz jak mi si臋 sko艅czy to p贸jd臋 do mojej lekarki og贸lnej i zobaczymy co mi powie, nie wiem czy ten milocardin co艣 daje czy moja 艣wiadomo艣膰 mnie uspakaja 偶e to jest lek...co prawda jak go bior臋 regularnie to tak cz臋sto nie mam jaki艣 dolegliwo艣ci Zdr贸wko widz臋 偶e autobus to zmora u nas :) a k艂ucie masz w serduchu??? Bo ja strasznie, w艂a艣nie ogl膮da艂am na dobre i na z艂e i wrrrr... nie mo偶na g艂臋boko odetchn膮膰 bo tak boli, bardzo k艂uje ...ale gdy wezm臋 jeden taki celny oddech ( czasem za 1 razem a czasem za 10..) to czuje jakby mi co艣 p臋ka艂o boli bardzo ale to taki powr贸t do rzeczywisto艣ci. tak boli 偶e mam ochot臋 p艂aka膰, strasznie mnie to wkurza bo jestem wobec tego tak bezradna, zwijam si臋 z b贸lu i znowu boli :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Studenko takie mocne k艂ucia przy oddechach te偶 mia艂am raz s艂absze ,raz tak mocne jak piszesz- a偶 do p艂aczu i w艂a艣nie po alproxie,po chyba trzech dniach,je艣li dobrze pamietam przesz艂o i nie wr贸ci艂o:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 studentka III roku
niek贸rzy twierdz膮 偶e to uzale偶aniaj膮cy lek... nie mam nic w domku wszystko zosta艂o na stancji wzi臋艂am neospasmine bo tylko to mam na uspokojenie nie lubi臋 bra膰 lek贸w, gdy wiem 偶e co艣 jest zio艂owe to nie mam opor贸w ale ju偶 inne leki jako艣 budz膮 we mnie niech臋膰...zobacz臋 co mi jaki艣 lekarz zaproponuje, nadal boli... najch臋tniej posz艂a bym spa膰 ale zaplanowa艂am na dzi艣 jeszcze fryzjera- zobaczymy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Lekarka mi m贸wi艂a,ze m贸j Alprox jest s艂abym lekiem i 偶e ci臋偶ko si臋 od niego uzale偶ni膰,ale ju偶 nie wiem czy jej wierzy膰:( Ale na necie czyta艂am kiedy艣 o zio艂owych lekach na uspokojenie to pisz膮 偶e to niby lipa-mo偶e dlatego Ci nie pomaga:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam! widze ze duzo nowych os贸b si pojawilo:) szkoda tylko ze nowi przychodza i odchodza:( ci ludzie co sie pojawili kilka tyg temu juz ich nie ma:( ciezko nad膮偶yc nad tymi zmianami na forum:) A u mnie od 2 dni troszke gorzej a to dlateg ze sie zastanawam nad moim problemem i nie wiem co robic i wszystko zaczynam analizowac i sobie mysle czy to wina nerwicy czy wina mojego problemu ze tak sie czuje Szlona i studentko III roku!!! a bylyscie u psychologa?? polecam psychologa bo tylko wtedy mozna cos poradzic, a moze tam w Islandii jest jakis polski psycholog? wtedy latwiej bedzie ci pogadac:) Mandziaa jak sie czujesz? kiedy wizyta w tr贸jke u psychologa?:) a co do listy do trzeba j膮 uzupelni膰, chyba nie ma na niej kierowniczki:) a wlasnie jak sie czujesz kierowniczki?? bo ostatnio na krotk wchodzisz na forum

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tak ,musz臋 si臋 zebra膰 w sobie i dowiedziec wszystkiego tutaj na temat psychologa,ale w sumie to ja powinnam i艣膰 do psychologa czy do psychiatry?,bo to chyba r贸偶nica,nie jestem pewna

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja musz臋 si臋 po偶egna膰 ,bo mi ka偶膮 zwolni膰 komputer:(,to do p贸藕nego wieczorka albo do jutra,trzymajcie si臋 dziewczynki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam co tam u was???? u mnie tak sobie... wogole ja chyba mam jakies nadmierne wyplukiwanie magnezu z organizmu bo nie bralam 2 dni a dzis czulam drgania w r臋ku!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
o wlasnie stres-stop przypomnialas mi o tym ze dzisiaj nie wzielam magnezu:) swoja drog膮 czy on nam moze pom贸c?? ehh ale i tak biore:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 studentka III roku
mnie lekarka sp艂awi艂a m贸wi膮c ze ma bra膰 magnez i aspargin i nie da艂a nic wi臋cej...to posz艂am do innej a co do psychologa to nie wiem gdzie go szuka膰 na dobra spraw臋, poza tym zastanawiam si臋 jak on mi mo偶e pom贸c ???Czy mi u艣wiadomi dlaczego si臋 denerwuje? Czy mnie zdiagnozuje?? Nie lubi臋 mojej przypad艂o艣ci bo jest ok d艂ugo tydzie艅 dwa..i ZONK co艣 mnie napada i trzyma ju偶 zapominam 偶e co艣 mi jest i znowu... Obawiam si臋 偶e psycholog mnie b臋dzie irytowa艂...jeszcze jak b臋dzie powy偶ej 50tki to b臋dzie do mnie zwraca艂 si臋 jak do dziecka :( Moja Pani ginekolog do mnie cz臋sto m贸wi "dziecko"...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 studentka III roku
艁a ale za to fryzjerka spisa艂a si臋 na medal !!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Studentko uk艂u膰 w sercu nie mam, cho膰 mia艂am ale to stara bajka. Uk艂ucia teraz mam ale w g艂owie. Tymi jednak neurolog kaza艂a mi si臋 nie przejmowa膰. Najgorsz膮 zmor膮 s膮 te odrealnienia. po ostatniej wizycie u neurologa by艂am podniesiona na duchu bo dosy膰 uspokoi艂a mnie w tej sprawie jednak zaczelo przeszkadza膰 mi to w codziennym 偶yciu., Po prostu gdzie nie p贸jd臋 boj臋 si臋 偶e za chwil臋 strac臋 swiadomosc i ludzie to b臋d膮 widzie膰. kole偶anki juz pytaja o to. a tak nawiasem mowiac te偶 jestem na 3-im roku studi贸w:*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Justah przewidziana wizyta u psychologa w srode ale nastepna... w domu sie troche poprawilo ale chyba wole skorzystac z tego spotkania tak na wszelki wypadek zeby nie bylo;) mnie to nie chce s艂uchac ale pani pscyholog bedzie musial... u mnie od wczotraj gorsze samopoczucie, w dzien jakies poddenerwowanie i niepokoj ale jak poszlam na bilarda to bylo mi lepiej... dzis w dzien znowu sie zl czulam taka oslabiona i sily nie mialam do tego zaczynaja mnie bolec stawy(kolana i biodra) no i l臋dzwie teraz sie bawilam z dzidzia w stukanie(ja stukam w brzuszek a dzidzia mi sprzedaje kopniaka) :P ogolnie jakos od wczoraj zamartwiam sie jak ja sobie poradze z malym dzieckiem kiedy moj maz calymi dniami w pracy:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×