Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelson

Sukienka na STUDNIÓWKĘ 2009?

Polecane posty

Gość Ewelson

Są już tematy, ale stare. Ja bym chciała jakieś nowe propozycje poznać. Co jest teraz modne? Kolorki? Krój? Mnie się podobają sukienki do kolana z koronką na dole, odcinane pod biustem. Takie jak ta: http://img519.imageshack.us/img519/5242/beztytuuar4.jpg Widział gdzieś ktoś taką? Boska jest. Albo ta? http://www.allegro.pl/item457574884_czarna_sukienka_z_koronka_japan_style.html Ta juz gorzej, ale też fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelson
A jaki masz pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfe
ta sukienka nie pasuje na studiuwke moze na kawe rano :/ nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelson
Tak, najlepiej kupie sobie sukienkę na kole do ziemi z gorsetem, nie?:P Ta sukienka jest boska, nie w tym kolorze, ale jest śliczna. Czarna z koronką na dole i z odcięciem w talii, cienkie ramiączka, srebrne szpilki 10 cm, bizuteria, rozpuszczone wlosy i jestem boska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hula hooop krecmy brzuszkiem
ta pierwsza nie wchodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelson
Ale masz duży biust;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się ta biała
bardziej podoba. też nie lubię takich gorsetowych juz niemodnych sukni z kołem a'le królowa itp. ale ta biała jest spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelson
Nie dla mnie ta sukienka, nie mój gust totalnie. Poza tym ja chcę coś bardziej eleganckiego, kończę renomowane liceum, nie wypada przyjść w sukience przed kolan i z odkrytymi ramionami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka2212
Hej dziewczyny, ja mam takie pytanko, ja wiem jaką chcę mieć sukienkę i wszystko, ale nie wiem czy w połowie listopada mogę się już wybrać na zakupy sukienki na studniówkę, powiedźcie mi kiedy jest czas na kupowanie sukienki, i kiedy się one pojawiają w sklepach??? dziękuje z góry za info:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzienoc
przed sylwestrem raczej kup bo z tego co wiem to juz póxniej nowych nie dowoża tylke sa te same na sylwestra i studniówke wiec teraz bedziesz miec jeszcze nie przebrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na studniówkę kupię zdecydowanie do ziemi, na pewno nie krótką bo to w końcu bal, a nie dyskoteka. Najbardziej podobają mi się proste- koła i gorsety ODPADAJĄ! Na studniówce na której byłam ukochanym dwa lata temu byłam w prostej satynowej brązowej, ale chyba nie chcę drugi raz w niej iść, choć miałam ją na sobie tylko raz. Myślę o zielonej, ewentualnie fioletowej.Jak nic nie znajdę to pójdę w tej co mam, bo posiadam do niej wszystkie dodatki: buty,torebkę,szal i żakiet. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
ta kiecja z allegro na tej spalonej panience to nie na studniowke jezu. tam toche klasy jednak obowiazuje. a ta jest jak dla malej dziwki :/ no bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka2212
czyli, rozumiem że sukienkę na studniówkę kupować dopiero w grudniu?? pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na swojej studniówce miałam długą, czarną, prostą sukienkę z rozświetlającymi dodatkami przy dekolcie. W tym roku idę na studniówkę mojego chłopaka i ubieram sukienkę za kolano, bo w długiej źle mi się tańczyło, zwłaszcza kankana :D No i częste było zahaczanie innych obcasami, niestety, prawie wszystkie miałyśmy od tego \"upaprany\" dół sukni. Teraz stawiam na prostą, odcinaną pod biustem fioletową, czerwoną bądź stalową ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre...
ja co prawda nie mam teraz studniowki,ale czeka mnie bal w tym stylu i musze kupic sukienke, ale mam juz brazowe buty i nie wiem jaki kolor kiecki(poza brazem) bedzie do tych butow pasowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelson
jak ładnie dobierzesz dodatki to nawet czerń będzie pasowała, turkus z całą pewnością, żółty, musztardowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre...
turkus?:) to swietnie !! wlasnie turkusowa sukienka mi sie spodobala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×