Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hossametA

Sprzedam ubrania - stan idealny lub nieużywane! __ przeniesienie

Polecane posty

Gość hossametA

Sprzedam ubrania! Wszystkie ubrania sa w super stanie. Cenę ustalam wspólnie z zainteresowanym. Zależy mi na jaknajszybszym sprzedaniu wiec liczne upusty Na życzenie wysyłam zdjęcia na maila i dodatkowe szczegółowe opisy. Proszę o kontakt po nr. 516530229, mail: izato@buziaczek.pl Zapraszam!: - śliwkowe spodnie rurki House rozm 38 - raz noszone - topik brązowy z ozdobnym dekoltem z koronką na szelkach rozm. S - fioletową bluzę z kapturem z małymi wzorkami House - stan idealny, rozm. S - spódnicę do kolana we wzorek, brąz, przylegająca- rozm. XS - pasek ozdobny w wielorakie wzorki - trojwymiarowy - pod kazdym kątem patrzenia widać co innego - bardzo orginalny - NOWY! - krótki sweterek czarny z dlugimi rekawami -rozm. XS/S - szare rurki, jeans- kilka razy noszone, H&M, rozm. 38 - brązowa bluzeczka na słodkie guziczki rozmiar XS, H&M,- niebieskie jeans'y, prosta nogawka, stan b.dobry, House, rozm.38 - brązowe spodnie, lekko rozszezana nogawka - H&M, rozm. 34/36 - szara bluzeczka z krotkim rekawem, w pasie obcisla i szeroka od miejsca pod biustem do gory, bardzo wygodna, rozm.38, CLICK - beżowo-biała zwiezna sukieneczka w kwiaty wiazana pod biustem, na szeklach, Reserved, rozm S - czarne spodnie rurki jeans- RAZ NOSZONE - JAK NOWE,Mango, rozm. 38 - longsleeve w brązowo-białe paski, Cropp rozm. S - spodnie jeans szerokie - Z 2 SKAZAMI - ubrudzone leciutko farbą - House, rozm. 38 - rybaczki nad kolano jeans, rozm S/M - rybaczki jeans 1/2 łydki, Cropp, rozm. S/M - sweter szaro biały z kapturem długi, Cropp, rozm S - NOWIUSIENKA bluza HOUSE RIKSMAL, rozm.S zielona - niebieskie szorty rozm. M - bluzeczka w kwiaty z ładnym zawiązywanym dekoltem, rozm. S - spódnica do pół uda "pół-bombka" czarna, TROLL, rozm. S - spódnica lekka, zwiewna, w delikatne moro beżowe, rozm.S - bluzeczka na ramiączkach z przodu w kwiaty Cropp rozm. XS - sukienka niżej kolana, odcinana pod biustem z glębokim dekoltem ciemnomalinowa przepiekna z delikatnego materiału NOWA - czarna długa bluzeczka bez rękawów, rozm. S - biała koszula na guziki elegancka, Vero Moda, rozm. XS - bluza czarna na zamek z kapturem, bardzo wygodna - lekko "zmechacona". mientofa "- sweter szaro biały z kapturem długi, Cropp, rozm S" a jak wyglada ? jaka cena ? moze fotke pokazesz? hossametA masz kochana moja maila slij swojego - gotowa jestem wyslac ci fotke juz dzis chcialabym za niego ok.35 zł - do duzej negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłaś podac przybliżone ceny, i przede wszystkim zdjęcia ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka raczej będzie później
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- śliwkowe spodnie rurki House - fioletową bluzę z kapturem z małymi wzorkami House - sweter szaro biały z kapturem długi, Cropp hossametA -> Mogłabys wysła mi zdjęcia tych wybranych ciuszków na mojego maila ( oraz ceny). Z góry dzięki i pozdrawiam :) krupadominika@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaaaaaaaaaaa
krótki sweterek czarny z dlugimi rekawami -rozm. XS/S brązowa bluzeczka na słodkie guziczki rozmiar XS rybaczki nad kolano jeans, rozm S/M NOWIUSIENKA bluza HOUSE RIKSMAL, rozm.S zielona - biała koszula na guziki elegancka, Vero Moda, rozm. XS wyslij mi zdjecia tych rzeczy i ceny mój mail pati_l@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×