Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem jak go zadowolic

myslalam ze bedzie inaczej

Polecane posty

Gość nie wiem jak go zadowolic

No fakt, nie mam doswiadczenia w intymnych sprawach, on jest moim pierwszym. Ale jakies tam wyobrazenia mialam ;) Troche po zderzeniu z rzeczywistoscia czuje sie rozbita, niepewna. Dowiedzialam sie, ze mezczyzni nie lubia czulosci, pieszczenia. Ale z drugiej strony za mocno dotykac tez nie moge. Bron Boze po glowie. Tu nie, tam nie. Jak to spamietac :O Przez to, ze zaczynam myslec o tym co wolno, a co nie, co lubi a co nie - sprawia mi to coraz mniejsza przyjemnosc. W chwilach milosnych uniesien ja sie musze zastanawiac nad miejscami w ktore go dotykam i sila nacisku. Nie wiedzialam, ze to takie wazne. Jak Wy sobie technicznie z tym dajecie rade? Czy to po jakims czasie robi sie mechanicznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARRRRRRINA25
moj facet to w ogole w lozku zachowuje sie jak automat,nie ma namietnosci czulosci,nic...tylko doprowdzenie sie na szczyt i koniec zabawy..a ja mam juz dosc takiego "seksu" bo czuje sie kompletnie do dupy po czyms takim...A Ty powinnas pogadac z partnerem o swoich odczuciach,to chyba najlepsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
Dowiedzialam sie, ze mezczyzni nie lubia czulosci, pieszczenia. Ale z drugiej strony za mocno dotykac tez nie moge. Bron Boze po glowie. Tu nie, tam nie. mężczyźni? a może ten konkretny facet? :-P Ty jemu tez spisz listę czego sobie życzysz, a czego nie - zobaczymy czy będzie mu miło:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak go zadowolic
no jak rozmawiam to tez wlasnie wychodzi, ze tu nie lubi tam nie lubi, tak nie lubi inaczej tez nie... I dlatego podczas zblizenia wciaz tylko analizuje co robie :O A Tobie wspolczuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak go zadowolic
ale poki co to ja wszystko lubie ;) lubie byc dotykana wszedzie, od palcow u nog do czubka glowy. I mocno i delikatnie. Jeszcze nie zrobil nic takiego co by mi nie sprawilo przyjemnosci, a co do piero mialaoby dla mnie byc nie mile :) Tylko najrorsze jest to, ze trace odczuwalnosc tych bodzcow jak mi przychodzi zastanawiac sie co kiedy i jak 😭 Nie umiem tak... Czy kiedys dojde do takiej wprawy, ze bede umiala? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARRRRRRINA25
fajnie masz ze w ogole Cie gdzies dotyka...ja niestety nie mam takiej przyjemnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z twoim facetem jest coś nie tak a nie z tobą. mój uwielbia jak się go wszędzie dotyka, jak jestem czuła i delikatna, ale też jak jest mocniej, zwierzęco. raz tylko mi powiedział że w jednym miejscu woli lżej i tyle. wydaje mi sie że on nie traktuje tego jako miłości tylko jako sport :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyźni nie lubią pieszczot ???? Pierwsze słyszę....to chyba ten konkretny nie lubi.... ale i to wydaje mi się dziwnie podejrzane... Jeśli chodzi mu tylko o sam sex bez pieszczot to nie wróży niczego dobrego jeśli chodzi o wasz związek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak go zadowolic
Po obu glowkach mu nie pasuje :P Ale wczesniej mialam na mysli ta owlosiona ;) A ja sie tak lubie bawic wlosami 😭 I pieszczoty sa! Tylko ja nie umiem tego robic tak jak on by chcial :( Wciaz robie zle :( I on jest moim pierwszym ale ja jego nie. No to w sumie nic dziwnego, ze taka jestem niewyedukowana :P Po prostu nie wiedzialam, ze to nie tak spontanicznie, ze bardziej sie liczy technika niz uczucie w tym wszystkim. A ja taka malo precyzyjna jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo ty albo on
jestescie dziwni hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----m------
alez nie daj sobie wmowic ze technika jest najwazniejsza, nie jestesmy robotami... w sexie wazna jest spontanicznosc i roznorodnosc (oczywiscie trzaba je wprowadzac za zgoda obydwu stron, tak zeby kazdy zcerpal z tego przyjemnosc), a rutyna zabija zwiazek... gra wstepna, dotyk, pieszczoty sa tak samo wazne jak sam akt seksualny... jak dla mnie twoj chlopak jest egoista i probuje wychowac cie na super kochanke, ktora nie paotrzy na siebie, tylko zeby jemu bylo przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak go zadowolic
Ale on patrzy na to by mi bylo przyjemnie wlasnie!! Tylko sie czuje jak nieudacznik, bo nie potrafie mu sie odwzajemnic :( Starania to za malo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----m------
chyba nie bardzo patrzy zeby bylo ci przyjemnie jak czujesz sie jak nieudacznik, tym bardziej ze sama napisalas: "Tu nie, tam nie. Jak to spamietac Przez to, ze zaczynam myslec o tym co wolno, a co nie, co lubi a co nie - sprawia mi to coraz mniejsza przyjemnosc. W chwilach milosnych uniesien ja sie musze zastanawiac nad miejscami w ktore go dotykam i sila nacisku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak go zadowolic
No ale to tylko dlatego, ze przez to moje analizowanie, myslenie - sprawa odczuwania przyjemnosci z jego pieszczot schodzi na dalszy plan. Tylko dlatego, a nie dlatego, ze on cos robi zle. Zreszta jeszcze nigdy nic zle nie zrobil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet chyba nie wie jak z tobą rozmawiać.. Może mu coś nie pasować ale żeby tak zupełnie wszystko ??? przecież on Cię zupełnie zniechęci do jakichkolwiek kontaktów intymnych z nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak go zadowolic
no to nie tylko z rozmowy wiem... Po prostu jak przychodzi co do czego i robie cos nie tak to sie krzywil, kreci glowa z niezadowolenia, odsuwa reke, obkreca sie albo w ekstremalnych przypadkach w ogole mnie odpycha. Nie potrafie mu sprawic przyjemnosci :( czy ktos jeszcze jest takim tlumokiem jak ja? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×