Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tak szczerze

pyt.do panow po sterylizacji

Polecane posty

Gość
mysle , ze za jakies 20 lat bedzie mozna wrocic do tego tematu , nie tylko gospodarka jest w naszym kraju w tyle , ale to juz moja opinia zapytaj sie kiedys zony , co by zrobila jakbys sie poddal takiemu zabiegowi , zeby nie musiala truc sie tabletkami , zeby oszczedzic jej stresu , bo jakos sie tak utarlo w meskich glowach , ze kobieta jest od wszystkiego co do dzieci hmm... mysle , ze podejmujac taka decyzje przemyslal to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona ndgdy nie truła się tabletkami ani zadnym innym świństwem! Z pewnościąbylaby przeciwna gdybym ja miał sie poddać sterylizacji tak samo jak ja nigdy bym sie nie zgodził żeby zrobiła to ona. Okresowo stosowaliśmy NPR z dobrym skutkiem tzn. nie przydażyła się ciąża w czasie gdy woleliśmy by się nie przydarzyła. Ale andreanalinak parę razy była. :classic_cool: Tyle że nawet gdyby NPR zawiodło nie robilibyśmy z tego tragedi. wkoncu ... od przybytku glowa nie boli :D Twój mąz robi błąd ale to Wasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabieg kastracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość stachu
Ja jjestem wykastrowany i kobiety nazywaja mnie walachem bez jaj. Kobiety ktore mi kastrowaly jaja zachowaly je sobie jako eksponaty i pokazuja innym babkom jakie to mialem duze jajca. Teraz moge bzykac plodne kobitki i spuszczac do ich pipek. Kastracje jaj mialem w wieku 60 lat. Bez jaj zyje mi sie super choc biore leki. Nieraz popatrze sobie na moje wyciete jaja w formalinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy ludzie jesteście ładnymi palantami dać sobie jajec uciąć albo sterylizację na sobie przeprowadzić a od czego są prezerwatywy jak ktoś nie chce mieć następnego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×