Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zwodniczy Aniołek

Podoba mi się brat mojego chłopaka.

Polecane posty

Nie mam pojęcia czemu mi się podoba. Tak po prostu. I nie jestem niemoralna bo wszyscy koledzy i bracia mojego chłopaka są u mnie na na zakazanej liście. Nie mogłabym z nim byc :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
od mysli do czynu juz krotka droga. uwazaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuee57u8678
Ile jesteś ze swoim chłopakiem? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
to bedziesz sie niezle meczyc i na dodatek oszukiwac swojego faceta. I gdzie tu miejsce na milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też usunęli. Jak tak ma wyglądać ta zabawa z kafe teraz to ja dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Ogólnie idea, że ktoś tego pilnuje i usuwa linki do zdjęć osób trzecich itp jest oczywiście jak najbardziej na miejscu. Ale jeżeli teraz można sobie spokojnie usuwać jak leci wszystko, to wiadomo czym to się skończy. Ja nie mam problemu z tym, że ktoś napisze coś, co mogłoby mi się nie podobać, bo każdy ma prawo pisać co chce. Ale widzę, że w drugą stronę to nie działa. Spróbuj się teraz z czymś nie zgodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" A czy ja napisałam, że zamierzam zdradzić mojego chłopaka???? Ja taka nie jestem. Nie mogłabym tego zrobić." Żadna kobieta taka nie jest i żadna tego nie chce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że profilaktycznie. Wszędzie trąbią, że lepiej zapobiegać niż leczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro jest to dla Ciebie problem wymagający poruszenia na forum, to chyba jest to poważniejsze niż "podoba mi się" Tylko mnie nie usuwaj, nie obrażam Cię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissy ja nikogo jeszcze nie usunęłam :) Naprawdę. A chciałam się poradzić bo nigdy coś takiego mi się nie przytrafiło. Najciekawsze to że mój chłopak jest od brata przystojniejszy :D Ale może to tylko tymczasowe zauroczenie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie zacznie mnie adorować. Jak mógłby zrobić coś takiego swojemu bratu :(:(:(. To okropna sytuacja. Wspomnę także, że niedawno zaczął mnie podrywać narzeczony mojej przyjaciółki. Unikam go jak ognia teraz. Głupie sytuacje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze! znaczy się jesteś nastawiona prorodzinnie...przy okazji Twój chłopak ma jeszcze jakieś rodzeństwo oprócz wspomnianego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy cytryny
Ciekawe, że akurat tobie przydarzają się same takie 'głupie sytuacje'. Wydaje mi się, że jeżeli w czymś tkwi problem to w TOBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziunnnka
Bylam w podobnej sytuacji. Tylko ze pozniej zwiazalam sie z braciszkiem mojego chlopaka. Byly same problemy. No i sie rozpadlo tak czy siak :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllllllka
wiesz pomimo tego ze mam męża którego bbardzo kocham,to też podobają mi się różni faceci,ale kompletnie o tym nie myślę,uwazam ze to normalne i małoistotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×