Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca13

nie chce mieć okresu co mam zrobić

Polecane posty

Gość paulina211
Ja nie mogę współczuje ci ale takie pojebane życie mają dziewczyny niestety!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;=\
Ja tak strasznie chciałam mieć okres a teraz to mnie to już za przeproszeniem wkur*wia!! To ciągłe zmienianie podpaski/tamponów! Masakra. Szkoda, że w Polsce nie można zmienić płci! Lepiej mi sie żyło bez tej krwi XD !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieszcie się bo dopóki
macie okres, jesteście chronione bardziej przed zawałem. Tak, to dzięki hormonom. Dlatego u mężczyzny zwał jest możliwy w każdym wieku, a u kobiet ryzyko zwiększa się dopiero w okresie menopauzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieszcie się bo dopóki
nie zwał tylko zawał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidze tegoo!
Ja tez tego nienawidze! to jest okropne... Nienawidze wszystkiego co czerwone i cieknie! ;/ w te dni mam ochoty sie zabic, ale mnie nigdy przenigdy nie bolał brzuch podczas okresu... czy to normalne? Ja pie***le! za tydzień mam wyjazd nad morze, a prawdo podobnie wtedy zacznie mi sie ten poj****ny okres! No i jak tu się nie wkurzać?! Ale mam dobrą radę :) Parę dni przed okresem pijcie wapń min. Calcium... Ja tak piłam i okres dopiero dostałam za całe 14 dni :) Czyli tak jakby go przesunęłam. ps. mam 13 lat, na cholerzę okres 13 latce?????!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macicowa
jak was boli to ćwiczcie macice. Jest mięśniem, a mięśnie przy intensywnej pracy bolą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bo napewno nie ty
Niema nic gorszego nisz okres w moim przypadku lol XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiA70
Mam 14 lat . Ja dostalam okres 9.09.2012 roku , czyli dwa dni temu,dokladnie 3 minuty po północy.Już zanim go dostalam nie chcialam go miec. Kiedy mam sie dowiedziała, to cieszyla sie bo myslala,ze cos jest nie tak skoro go tak dlugo nie ma. a kiedy nastapila ta tragedia... PŁAKAŁAM . mama mylsala ,ze ze szczescia , oczywiscie teraz przez obfite krwawienia nie moge jesc, widze jakis rozlany sok,odrazu chce mi sie żygac. teraz placze regularnie jakies 2 razy dziennie, moze sadzicie , ze jestem ppsychiczna, ale poprostu nie wyrabiam, przez to gówno nie moge jeździć konno,co jest dla mnie i konia plagą. po cholere 14 latce okres, kto by chcial miec dzieci w takiem wieku. mam wrazenie ,ze faceci maja łatwiej, we wszystkim. nie maja okresu,jak sie czegos nie naucza to i tak,zawsze moga isc do pracy na budowle ,a kobieta nie. czyli podsumuwjac : DUPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nxncn
o rany ja nie kumam tego biadolenia nad okresem. ja wiem ze to nie jest przyjemne ze jest dyskomfort, ze pobolewaja jajniki. ale bez przesady :o ja tez nie ide czasem 1 dzien do szkoly bo po prostu bym przeciekla, ale bol da sie wytrzymac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic strasznego
Nie mam bo mam spiralę mirela która jest zakładana raz na 5 lat ale to dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zewsząd i znikąd
Również nienawidzę okresu i nie widzę w nim nic ważnego. I bez okresu wiem, że nie jestem w ciąży, bo nie potrzebuję i nie uprawiam seksu, a jestem pewna, że z powietrza się nie zachodzi. ;) Mam 31 lat, miesiączkuję od lat 20 (masakra, naprawdę) i czekam z utęsknieniem na menopauzę. Znam kobiety, które miały menopauzę przed czterdziestką, więc może i mnie się poszczęści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze mam takie bóle, że nie umiem się ruszyć z łóżka, a jak już nie mam wyjścia i próbuję momentalnie robi mi się słabo. Od kiedy zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne bóle trochę ustąpiły, może nie całkowicie, ale da się z nimi żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli naprawdę niektóre z Was mają straszne bóle, no to sruu do doktorka. Ale te, co użalają się, bo po prostu ich boli troche, no to bez przesady. Też mnie boli jakieś 3-4 dni + 1,2 przed okresem, tabletek nie biore bo sie tabletek brzydzę ;) Fuj, wole żeby mnie już tam bolało niż sie truć dziadostwem. Poruszać się trochę a nie siedzieć na komputerze i beczeć - mizawsze pomaga spacer, trochę pobiegam i żyję jakoś. Również jak się duzo smieje to też mi mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli naprawdę niektóre z Was mają straszne bóle, no to sruu do doktorka. Ale te, co użalają się, bo po prostu ich boli troche, no to bez przesady. Też mnie boli jakieś 3-4 dni + 1,2 przed okresem, tabletek nie biore bo sie tabletek brzydzę ;) Fuj, wole żeby mnie już tam bolało niż sie truć dziadostwem. Poruszać się trochę anie, siedzieć i narzekać i biadolić przy komputerze! mi pomaga spacer, bieganie, wiadomo nie żeby się lało ze mnie, ale ogólnie dziennie robię spacer - bieg 2 km i czuję się dobrze, pomaga mi też śmianie się, więc w te dni spotykam się z koleżankami i bardziej mnie brzuch boli ze śmiechu niż z okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara009
YY .. wy cały czas z tym dzieckiem. Nie chce mieć miesiączki i nie mam nigdy zamiaru mieć dzieci .. I do tego męczyć sie z jakimś rodzeniem !! ._. Osobiście nie mam zamiaru nigdy zakładać rodziny i nie chce mieć męża ''-.- i dalej o tym dziecku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosteq
Sara idź do psychologa, Twoje podejście nie jest normalne, wychowywałaś się w dysfunkcyjnej rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam mam18 lat i nie bede miala okresu :) bo razem z moim doktorkiem doszlismy do wniosku ze on jest nie potrzebny tyle ze bede brala piguly :) ale to i tak lepsze niz ta c***a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SARA jest lesbijaka :) boze zdarza sie :) ic do ginekologa niech ci przepisze tabletki antykoncepcyjne bedziesz je brac i okresu tez nie bedziesz miec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całujpsawnos
Wielkie wyróżnienie - być mamusią! Nie chcę być żadną MAMUSIĄ, ponieważ nienawidzę bachorów i okresu też nienawidzę! NIE CHCĘ GO MIEĆ!!! :( :( :( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 13 lat niedlugo bede miala 14. Jestem w pierwszej klasie gimnazju. Uprawiam sport. Lekkoatletyke biegam itd. Distalan pierwszy okres 2 dni temu. I uwierzcie ja juz mam tego serdecznie dosyc. W 5 i 6 klasie bylam po prostu anorektyczka mialam niedozywienie i teraz tak mysle zeby znowu sie nia stac aby nie miec wcale okresu. Bycie anorektyczka jest o wiele lepaze jiz miec okres. Nie mialam zasnego bulu gdy mam okres ale to jesst w******jace!! Postanawiam nic nie jesC moze jedni jabłko na cqly dzien i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres musi być, bo macica musi się oczyszczać. Inaczej może zrobić się stan zapalny, a następnie rak. Poza tym brak miesiączki ma wpływ na gęstość kości, co może prowadzić do osteoporozy. Szczególnie w okresie dojrzewania, dorastania jest to ważne. W waszym wieku też modliłam się o to, żeby nie mieć. Z wiekiem miesiączki staly się mniej bolesne i mniej obfite. Wiele wygody daje używanie tamponów. Na początku w tak młodym i aktywnym życiu jest ciężko, ale idzie się przyzwyczaić. Na prawdę lepiej mieć niż nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
ja mam 15 lat i też nienawidzę mieć okres. po pierwsze mam bardzo obfity, utrudniający normalne funkcjonowanie, a po drugie ostatnio mam dwa razy w miesiącu! teraz zaczęłam się odchudzać i mam nadzieję że mi się zmniejszy, a jak nie to będę musiała iść do ginekologa, czego bardzo się boję i wstydzę :C. nie chcę żeby mi ktoś tam zaglądał :C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamildf
Kurde... Internet nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać... Mam żonę, córkę i pracę... No właśnie, pracę... wpisałem jak nie mieć przepału w ciężarówce a wyskoczyło mi to... Masakra, pozdrawiam dzieci się tu wpisujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rada jest prosta : brać tabletki antykoncepcyjne 3 opakowania po 21 tabletek a później przerwa na "okres". Będzie to tylko krwawienie z odstawienia. Lekarz przepisał mi antykoncepcję na bolesne okresy i mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann0nimek
Duża część ludzi tutaj napisała coś takiego: "ale dzięki temu można być matką" "stajesz się młodą kobietą",itp. (mniej więcej) a jeżeli ktoś NIGDY nie chciał i NIGDY nie będzie chciał być matką? To na CH*j mu okres... Ja np.: mam okres od 3-4 lat (mniej więcej) i nie chce mieć dzieci, nie chce być matką czy się "wyróżniać" to powiedzcie po co mi to? Ktoś może napisać "To se zmień płeć" a jak ja nie chce? " Robisz z tego nie wiadomo jaki problem poboli przestanie włóż tampon i tyle" mnie nigdy nie bolało ale nienawidze jak mi cieknie. I tak robie problem bo mi się akurat nie przyda okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres to rzecz naturalna ;) Też tego nie chcę,no ale cóż tak bóg nas stworzył z tym raczej nic nie zrobisz. Poczytaj lepiej książeczki o tym i poradniki lub bloog'i i teraz o tym wiem bardzo dużo, też tak zrób to zrozumiesz że to naturalne i że się przyzwyczaisz. każdy to przeżył przeżyje, nadal w tym brnie ale od tego nie ma odwrotu. Np: moja babcia już okresu nie ma :) każdy ma miesiączkę i się nauczył z tym żyć . Mojej siostrze było się trudno powiedzieć mojej mamie że ma okres lecz ja jej tam nie rozumiem , wiem że to stres tak powiedzieć mamie ,,Mamo mam okres daj/kup mi podpaski/tampony .Lecz to jest jak już pisałam naturalne i nie trzeba się wstydzić fantazji boga :* :) :D .Dasz radę to nie boli ani nic ale jednak niektórzy o tym niewiedzą i się tego obawiają :/ :'( . Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodocia
To wcale nie jest konieczne wiec jak da się tego okresu pozbyc to wiele kobiet by chciała. Czytałam niedawno ze są już w polsce dostępne tabletki antykoncepcyjne z wydłużonym schematem stosowania. Dzięki temu okres jest tak jak przy tabletkach niewielkim krwawieniem, kilkudniowym ale występuje wtedy co 3 miesiace. Nie wiem jak dla was ale dla mnie to byłoby świetne. Ginekologa palnuje o to zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwarek
Jedyna metoda to tylko byc na ostrej diecie jak wszystkie zawodowe modelki, ktore oczywiscie sie nigdy nie przyznaja, ze prawie nic nijedza. Druga opcja, to brac bez przerwy tabletki anty, wiem ze w UK jest jakas tabletka powodujaca dluzszy brak okresu, ale konkretnie sie nie orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko sobie zrób, będzie spokój na jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×