Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca13

nie chce mieć okresu co mam zrobić

Polecane posty

Gość Minutella
Czy serio młode dziewczyny pisząc jak bardzo nie chcą okresu nie zdają sobie sprawy z tego że jest on kobiecie potrzebny? Chcecie się wcześniej zestarzeć i miec problemy ze zdrowiem ? Okres jest potrzebny. Można go złagodzić np poprzez branie tabletek antykoncepcyjnych. Skrócić do 3 dni i złagodzic objawy do minimum. Ale nie próbujcie się go całkiem pozbywać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuptup777
Dla mnie takie stwierdzenie jest równoznaczne z brakiem wiedzy co do kobiecej fizjologii. Rozumiem dziewczęta, że nie chcecie mieć dzieci... Opcja jest banalna, można wyciąć macice z przydatkami, okresu nie będzie.. Pożegnajcie się jednak wtedy z macierzyństwem. Dla tych rozważniejszych propozycja Minutella i tabletki jest rozsądna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres jest okropny...ja nie chce mieć dzieci więc po co mi on??? Tylko czuje się niekomfortowo. Pozatym poco okres u 13 latek mógłby zaczynać się w wieku lat 25??? Mam 17lat i zrobiłam sobie aborcję bo uprawiałam sex przed tym p*******m okresem i to nie było zbyt przyjemne. Potem musiałam przejść na ostrą dietę i to też nie było fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do psychiatry. Zacznij się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc1234gośc
Zastrzyki antykoncepcyjne. I po okresie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie te teksty, że "dzięki okresowi możemy zostać mamusiami" :O tez mi zaszczyt :O chyba oczywiste, że jak ktoś "chce zostać mamusią" to na okres nie będzie narzekał, a dziewczyny które tu piszą mają na myśli właśnie to, że go nie chcą skoro i tak bachorów nie planują :O Nie wiem, sami PISowcy tu siedzą, których życiowym powołaniem i jedynym sensem jest zrobienie bachora? :O nie każdy o tym marzy, zwłaszcza młode dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i nie wierzę w to co czytam. Dziewczyny/kobiety kto wam powiedział, że żeby czuć się jak kobieta trzeba mieć okres? Babcia? Mama? Że jak się nie ma, to możesz być chora? Co za bzdury! Okres jest potrzebny tylko wtedy gdy chce się zajść w ciążę i każdy normalny lekarz tak powie. Okres kobiecie nie jest do niczego oprócz ciąży potrzebny. Jeśli nie chcesz mieć okresu bierz tabletki i już. Ja biorę tabletki od 14 lat. Jestem zdrowa i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam miesiączkę od wczoraj przez cały czas. Mam 11 lat i już miesiączka! Wgl Kto to wymyślił że kobiety muszą mieć okres! To jest porąbane! Mam wrażenie, że zaraz zemdlę, proszę, pomóżcie, jeżeli coś wiecie. Mam tego serdecznie dosyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej założyć wkładkę mirena i zazwyczaj jest brak okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamDepresjePrzezOkres15
Oj tam narzekacie... U niektórych okres jest super 3-4 dni zero bólów a u drugich jest 7 dni masakra... Ja mam 15 lat dost. jak mialam 14 i sie cieszylam ale teraz bym wszystko oddala by sie cieszyc spokojem kazdym dniem radochy. Moim problemem są okresy 2 razy na miecha co 7-10 dni trwające 7-11 dni potem sluz tydzien i na nowo masakra. Wiec cieszcie sie ze nie jestescie w mojej sytuacji i mozecie 3-5 tygodni zyc bez niego a ja tylko tydzien. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antii... Wyjątkowa? Nie ma na co narzekać? ... Hahaha hahaha hahaha wątek stary,ale Skomentuje bo od 12 godzin praktycznie nie wstaje z toalety, mam tak mocne bóle miesiaczkowe,że nie jestem w stanie funkcjonować do tego biegunka . Miesiączki trwają 9 dni, do 7 dnia ból nie do zniesienia.Tak byłam u lekarza, tylozgiecie, muszę czekać póki nie zajde w ciąże... Tak a teraz się zwijac z bólu... Do tego super obfite miesiączki od których ciągle wpadam w anemie.. Ależ ja się czuję wyjątkowo ahhhhhh plecy w odcinku lędźwiowym bolą mnie niewyobrażalnie. Tabletek anty nie mogę przyjmować ponieważ cierpię na pewną przewlekła chorobę. Cudownie jest być kobietą! Istna bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WSZYSCY SĄ JAK TY
AWRGH WKURWIAJĄ MNIE TE WSZYSTKIE WASZE ODPOWIEDZI W STYLU ŻE TO NIC TAKIEGO TEN OKRES I ŻE TRZEBA SIĘ Z NIEGO CIESZYĆ A CO JĄ MAM POWIEDZIEĆ JAK JUŻ OD 5 LAT NAM OKRES I ZAWSZE OBFITY I TAK KURWA BOLESNY ŻE LEŻĘ NA PODŁODZE W SWOICH ŁZACH NAPRAWDĘ NIE PIERDOLCIE ŻE TO NIC TAKIEGO MIEĆ OKRES I JAK KTOŚ PYTA SIĘ CO ZROBIĆ BY GO NIE MIEĆ TO SIĘ NIE WPIERDALAJCIE Z ODPOWIEDZIAMI KTÓRE NIE PASUJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co miesiąc podczas okresu zaglądam tutaj.. Bo co miesiąc poszukuje cudownego czegoś, dzięki czemu pozbede się miesiączki.. Niestety wciąż nic, fajnie mają kobiety, których okres nie ogranicza jednak nie macie prawa wypowiadać się w imieniu wszystkich kobiet. Mnie okres ogranicza, pierwsze 2 dni śpię/jem w łazience jak kolwiek obrzydliwie to brzmi mam taką biegunkę, że nie mam raczej okazji zejścia z toalety, czasami już zemdleje z wyczerpania wtedy chłopak przenosi mnie do łóżka, kolejne dni są lepsze, boli odrobinę mniej mimo to leci jak z kranu, biegunka sporadycznie, mam od 5 lat wysoka anemie od tego,, cudownego okresu,, za chiny nie mogę się jej pozbyć, ginekologicznie wszystko ok, hormony odpadają posiadam inna chorobę, która je wyklucza, jakieś propozycje, obronczynie kobiecości cieszące się życiem podczas miesiączki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia

A więc tak, wkurza mnie ze dużo kobiet co może i nienawidzą okresu ale nawet nie próbują zrobić coś z tym (poprzez 21 wiek i osiągnięcia medycyny) klapiąc ciagle teksty w stylu 

-nic z tym nie da się zrobić, taka nasza uroda, jesteś rąbnięta.

Jest coś takiego jak wkładka domaciczna RADZĘ POCZYTAĆ bo ma duuuuużo pozytywów, tabletki anty, lub nawet usunięcie macicy gdy się nie planuje dzieci. Tych sposobów jest mnóstwo i wszystkie są sprawdzone i wierze że ta medycyna się będzie jak najlepiej rozwijała bo przedewszystkim miesiączki chcą się pozbyć kobiety co cenią sport, i poprstu DZIAŁAJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DA SIE

1. Histeroskopia - czyli usunięcie macicy ale wtedy kiedy nie chce się mieć dzieci.

2. Wkładka domaciczna - gowno prawda że możliwość jest dopiero po porodzie, w wieku nastoletnim rowzniez a kosztuje ok 1700 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×