Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

katie...nigdy nie mówię \"nigdy\" i nigdy nie mówię \"zawsze\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha...haha
tak przyjeżdżają do nas rózne kloce z poznania i warszawy..dziwią sie ze w opolu mieści sie taka jednostka jak moja..nie potrafia nic konkretnego powiedzieć..słoma z butów wyłazi...kawy sie przyjeżdżają napić te kloce z Warszawy co im słoma z butów wychodzi to się pewnie przeflancowali najpierw z Opola do Warszawy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po burzy zawsze wychodzi słońce przemo:) firma jak kazda inna...chodziło mi raczej o to, że warszawka ma o sobie wysokie mniemanie tylko dlatego ze ze stolicy są.ale kazdy interpretuje jak mu pasuje a niektórzy nawet jak im nie pasuje byle dowalić.tylko komu...we mnie nic nie uderzyło.ciesze sie że mieszkam gdzie mieszkam...jest 21 wiek i kazdy moze decydowac gdzie chce zyc......a i przemieszczanie nie stanowi problemu wiec nie wiem o co kamann ..pewnie czysta ludzka złośliwośc..uwazaj przemo bo cie żółć zalewa...zupełnie nie potrzebnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha..haha
--kazdy interpretuje jak mu pasuje a niektórzy nawet jak im nie pasuje byle dowalić..-- np. katie27 --tak przyjeżdżają do nas rózne kloce z poznania i warszawy. .słoma z butów wyłazi...kawy sie przyjeżdżają napić--- --czysta ludzka złośliwośc.. --- patrz wyżej:D:D --warszawka ma o sobie wysokie mniemanie tylko dlatego ze ze stolicy są --- to ta warszawka co przyjechala do Warszawy z Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek34
http://iduo.pl to internetowe biuro matrymonialne. Jest tam wiele osób poszukujących miłości. Może warto dac im i sobie szansę na wspaniałe życie w miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie się sprzeczać o bzdury, bo Wam szansa na miłość przejdzie koło nosa! Zobaczcie, Arek coś proponuje........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po burzy zawsze wychodzi słońce przemo firma jak kazda inna...chodziło mi raczej o to, że warszawka ma o sobie wysokie mniemanie tylko dlatego ze ze stolicy są.ale kazdy interpretuje jak mu pasuje a niektórzy nawet jak im nie pasuje byle dowalić.tylko komu...we mnie nic nie uderzyło.ciesze sie że mieszkam gdzie mieszkam...jest 21 wiek i kazdy moze decydowac gdzie chce zyc......a i przemieszczanie nie stanowi problemu wiec nie wiem o co kamann ..pewnie czysta ludzka złośliwośc..uwazaj przemo bo cie żółć zalewa...zupełnie nie potrzebnie chodzilo mi o burze jaka u was byla a nie czy wychodzi slonce:) jak chcesz komus dowalic to zrob to umiejetniej zebys pozniej nie mosiala sciemniac bo ci to slabo wychodzi,teraz piszesz o warszawce ale POZNAN CI SIE przypadkiem znalazl w poscie.??? \"tak przyjeżdżają do nas rózne kloce z poznania i warszawy..dziwią sie ze w opolu mieści sie taka jednostka jak moja..nie potrafia nic konkretnego powiedzieć..słoma z butów wyłazi...kawy sie przyjeżdżają napić\" wiesz co do warszawki czy innych miast...jak ktos jezdzi do innych miast jak to nazywasz zeby spijac kawke to potwierdzasz moja teze:) wiec gdzie tu zlosliwosc.? z mojej strony.? proste albo uczyli sie i teraz moga smigac po polsce zeby spijac kawke albo ludzie z przypadku znalezli okazje aby sie obijac:) mieszkaj se gdzie chcesz co mnie to.? a ze warszawka ma o sobie wysokie mniemanie to widac twoja interpretacja ja jakos tego nie zauwazylem:) mnie zolc nie zalewa i nie zaleje jestem szczesliwym czlowiekiem:) stella my sie nie klocimy tylko wymieniamy poglady;) arek niech spada na drzewo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam na drzewo razem z arkiem......dla mnie ten topik spełnił swoja rolę...teraz jedyne co to mnie denerwuje prostota pewnych osób .. na koniec jeszcze... przemo nie wiem do jakiej ty szkoły chodzileś i jak studia skończyłeś bo twoje wypowiedzi pod względem ortograficznym i stylistycznym pożal sie boże:( co do burzy dobrze zrozumiałam i odpowiedziałam... pozdr wszystkich i zycze wam usmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i przemo ty nie dajesz mi wypowiedziec swoich poglądów i spostrzeżen ...wszystkie negujesz i próbujesz udowodnić ze ściemniam,,,tylko mówisz nie jest tak gadasz bzdury bo ja mysle inaczej i już...chyba nie na tym polega wolność wypowiadania swoich pogladów i nie na tym polega przedsawianie swoich racji.ale ok nie zamierzam z toba grać w gre słów bo ten styl mi sie nie podoba...jak jestes takim szczesliwym człowiekiem to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie, nie opuszczaj nas, bo się bez Ciebie zaryczymy! Ja tam uwielbiam Warszawę.....Nigdzie tak dobrze nie wypoczywam jak tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz widze problem Kasiu z wlasna osobowoscia albo ktos pisze za ciebie:) jakies rozdwojenia jazni.? CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM ..!!! to nie boli..a jak bede chcial ukladac text stylistycznie i bez bledow to wezme slownik i uzyje worda:) poczytaj swoje posty ale od poczatku sam chaos myslowy,bledy a czepial sie ktos.? brak ci argumentow.? [nowe zdanie zaczyna sie od duzej literki] nic nie neguje a jasno pokazuje twoje zaczepki ktore nawet pomaranczka zauwazyla:) grzeczne pytanie : hmm Katie jak tam po burzy odpowiedz ni z gruszki ni z pietruszki:po burzy zawsze wychodzi słońce przemo... tak przyjeżdżają do nas rózne kloce z poznania i warszawy..dziwią sie ze w opolu mieści sie taka jednostka jak moja..nie potrafia nic konkretnego powiedzieć..słoma z butów wyłazi...kawy sie przyjeżdżają napić pozniej piszesz:\"chodziło mi raczej o to, że warszawka ma o sobie wysokie mniemanie tylko dlatego ze ze stolicy są\" grzecznie sobie pisze:) nie zaczepiam ciebie a ty osobiste wycieczki robisz:) podtekst jest jasny a 2 wypowiedz potwierdza to... nudzisz sie czy brakowalo ci klotni ze mna.? Masz syndrom znudzonej mezatki,potrafie to zrozumiec ale wez do jasnej cholerki nie szukaj problemow tam gdzie ich nie ma.! Masz meza i dziecko wiec zajmij sie nimi i nie strasz ze odchodzisz bo robilas to 100 razy i przyzwyczailismy sie:) ze wracasz:D Pisz konstruktywnie,jasno i uzywaj prostych zdan i bedzie dobrze. hejka Ripley tylko uwazaj zeby 3x rozwodu nie bylo wybieraj staranniej riplej co ten przemo bredzi najpierw 3 slub by musiał być... wiesz to logiczne jest ale ty oczywiscie mosialas zworcic na to uwage nie:P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to se dali w dziub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pomarańczy Nie mam w zwyczaju poprawiać na forum błędów ortograficznych, ale Twoja radość z powodu \" wymiany zdań\" między K. a P. zmusiła mnie do tego. Zapamiętaj:dziób, bo dzioby:) Swoją drogą fajnie, że dbamy jeszcze o czystość języka ojczystego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam gdzieś ten kraj i
jego bezrobocie, prezydenya kaczkę i mam gdzieś ten język mogę mu dać w dziub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam gdzieś
;):P Stella :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPACHNIAŁO NUDĄ
BRAWO PRZEMO !!!! DOKOP JEJ JESZCZE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Nie chce mi się zaprowadzać tu porządku ( czuję niesmak chwilowy) Katie, wracaj! Przemo,pozdrawiam! Antych, ratuj ! Zapach d-przeczekaj burzę :) a tak naprawdę....i tak mam namiary na ludzi na których mi zależy:) Niech ten topik pada ! Amen I tak każdy żyje swoim życiem , które buduje za wszelką cenę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ( idioty lub idiotki) Dokop jej jeszcze kopnij swojego partnera( ke) jesli sobie na to pozwoli :) Znalazl ( a) sie Bohater ( ka) spod DUPIKU Dobranoc:) PS Uwielbiam łóżko.........( sex i spanie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D a ja przesylam pozdrowienia z warszawy :P:P:D:D:D ps. ale w kwestii ortografii to sie przylacze- mam to gdzies :) sa w naszym zyciu rzeczy ktore w jakis sposob utrudniaja nam normalne funkcjonowanie....jedna z takich rzeczy jest wlasnie ortografia. amen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś kultura
jest wyższa niż matematyka nie ocenia się człowieka po bykach jakie stawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie a jak to jest z tą prokuraturą?? tzn rozmawałam z adwokatem i faktycznie tym bardziej ze teraz beedzie 4 miesiac bez alimentów. ale powiedzcie mi bo ja za maj dostane z funduszu alimentacyjnego czy kiedy fundusz mi bedzie płacił- bierzące a nie zaległe to tez moge wystapic do prokuratury??włąsnie nie dzarzyłam sie spytac a teraz lece do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arietka jezeli pobierasz swiadczenia z funduszu alimentacyjnego to gmina sciga dluznika bo to im teraz zalega lub bedzie z kasa.. ale w sadzie powiedz o tym ze uporczywie mimo ze ma kase unika placenia.A i z komornikiem tez pogadaj.. Współpraca komornika z gminą Ustawa nakłada na komornika obowiązek swobodnego ustalania majątku dłużnika i sposobu egzekucji świadczeń alimentacyjnych, łącznie z wystąpieniem z wnioskiem do sądu o wszczęcie postępowania o wyjawienie majątku dłużnika. Jeżeli egzekucja okaże się bezskuteczna (dłużnik zalega z zapłatą alimentów za trzy miesiące), komornik musi o tym powiadomić gminę, w której mieszka dłużnik. Urząd gminy i komornik mają obowiązek podejmowania wielu wspólnych działań, m.in.: komornik musi informować gminę o stanie egzekucji alimentów i przyczynach jej bezskuteczności, gmina ma obowiązek przekazać komornikowi wszystkie posiadane informacje, które mogą przyczynić się do skuteczności egzekucji, ośrodki pomocy społecznej mają prawo przeprowadzić wywiad środowiskowy u dłużnika, który umożliwi ustalenie przyczyny niewywiązywania się dłużnika z płacenia alimentów, gmina kontroluje komornika, a o wszystkich przejawach jego opieszałości ma obowiązek informować sąd. Sankcje grożące dłużnikowi - Zajęcie wynagrodzenia i potrącanie z tego wynagrodzenia alimentów, nawet gdy nie zostało jeszcze wszczęte postępowanie egzekucyjne, - Skierowanie do pracy, bądź skierowanie na roboty publiczne - za zaleganie z alimentami za trzy miesiące, jeżeli dłużnik nie płaci alimentów z powodu braku pracy, - Egzekucja alimentów z rachunku bankowego w pełnej wysokości - za zaleganie z alimentami za trzy miesiące, - Odpowiedzialność karna za przestępstwo polegające na uporczywym uchylaniu się od wykonania ciążącego na mocy orzeczenia sądowego obowią- zku łożenia na utrzymanie osoby najbliższej, - Zatrzymanie prawa jazdy - za uniemożliwienie przeprowadzenia wywiadu środowiskowego, odmowę lub uchylanie się od pracy, - Wpis do rejestru dłużników niewypłacalnych – za niepłacenie alimentów przez 12 miesięcy, - Zwrot zaliczek alimentacyjnych powiększonych o 5 proc. ich wartości - gdy gmina wypłaca zaliczki up- rawnionemu do alimentów, - Grzywna, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności do lat dwóch - za uporczywe uchylanie się od alimentów. ------------------------------------ Pozdrowka Stella:) ps: otrzymalem wczoraj sms i milo by bylo jak by sie nadawca podpisywal:) nie trzymam starych nie uzywanych kontaktow w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się kiedy w moim pochrzanionym zyciu zdolam się wreszcie wyspać... obiecuję sobie przynajmniej od czterech miesiecy... miłego tygodnia wszystkim i proszę sie nie kłócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki pprzemo....ale co z komornikiem mam gadac. komornik mi powiedział tyle ze nie wie gdzie owy pan mieszka bo pod adresem zamieszkania twierdza ze tam nie przebywa. a wiem ze przebywa i to czesto....eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Końcówki Pracujesz w sądzie, prawda? Poradź Ariretce, bo widzisz, że dziewczyna się gryzie..... Buziaki Katie, odezwij się i schowaj fochy do wora:) Antych, możesz pisać jak chcesz...I tak jesteś polski Brad Pitt :) Przemo i Riplej-pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arietka komornik to tez czlowiek dlug jest maly wiec niechce mu sie walczyc o pare zloty bo i jego zysk z tego jest maly.. mimo ze ma taki obowiazek: ....\"organ egzekucyjny jakim jest komornik prowadzi ustalenia stanu majątkowego,dluznika kierując zapytania do organów i instytucji, celem ustalenia składników majątkowych, które mogą stanowić zaspokojenie roszczeń alimentacyjnych.\".... a skoro dostajesz kase z funduszu to twoj ex jest dluznikiem funduszu... \"Ściganie sprawcy (uchylającego się od alimentów) następuje na wniosek pokrzywdzonego, organu pomocy społecznej lub organu udzielającego odpowiedniego świadczenia rodzinnego albo zaliczki alimentacyjnej. Jeżeli pokrzywdzonemu przyznano odpowiednie świadczenie rodzinne albo zaliczkę alimentacyjną, ściganie odbywa się z urzędu.\"..... moja rada jest taka :) czekaj na sprawe rozwodowa [ze spokojem] wez od komornika poswiadczenie ze dluznik uchyla sie od alimentow i komornik nie moze sciagnac dlugu.! alimenty ustal w sadzie na ok 1tys zlotych ;) zbieraj wszystkie rachunki, zrob swoje wydatki na kartce jak dziecko choruje to wydatki na leki:) kwota ktora podaje nie przejmuj sie na 1 rozprawie mozesz zlozyc wniosek o nowa kwote alimentow motywujac to wzrostami utrzymania. i tak fundusz bedzie placil:P Poinformuj sad ze dluznik sie uchyla od placenia alimentow ..!!! i przedstaw zaswiadczenie od komornika.... tyle moge ci napisac na dzien dzisiejszy:) wazne ze dostajesz kase z FA a reszta w rekach sadu bo napewno cie poinformuje co masz zrobic. ps: w przypadku uporczywego uchylania sie od alimentow mozesz podac jego rodzicow o alimenty:) i pewnie sad cie o tym poinformuje.. Wszystkiego najlepszego wszystkim MAMUSIOM z okazji waszego swieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×